>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PlusLiga - sezon 2019/20

Status
Zamknięty.
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Godzina: 20:30
Spotkanie: Warta Zawiercie - MKS Będzin

Ryzykowniej dzisiaj, bo gram zakład na dokładny wynik. Zawiercianie trochę poniżej oczekiwań rozpoczęli w starciu z Lubinem, ale powracając do domu ich gra jakby wróciła na własciwe tory i dzisiaj spodziewam się w ich wykonaniu meczu zbliżonego własnie do ich poprzedniego meczu. Twierdza Zawiercie łatwo nie padnie i raczej nie pod naporem Będzina. Mecz z Olsztynem zagrali Zawiercianie bardzo dobrze. Każdy ze skrzydłowych grał to co do niego należy, kończył każdy z nich piłki i nie było tam słabego punktu. Każdy z nich wykonał dużo ataków i sporo z nich przynosiło gospodarzom punkty. W obwodzie jest jeszcze Penchev należy pamiętać, więc każdej drużynie w Zawierciu będzie ciężko. Olsztyn nie dał rady, a jest to drużyna ze sporym potencjałem, który ograł w pozostałych dwóch kolejkach Radom oraz Rzeszów. Będzin to półka niżej niż Olsztynianie, ale na papierze choć przegrywają, nie mają żadnego punktu nie kładą się przed najlepszymi drużynami w naszej lidze, bo grali w dwóch pierwszych kolejkach podopieczni Bednaruka z mistrzem ZAKSĄ oraz wicemistrzem Projektem Warszawa. Trzymał się ten zespół w pojedyńczych setach blisko rywali, pogromu nie było z Warszawą ugrali seta, a z Kędzierzynem w dwóch partiach byli blisko tego wyczynu choć im się nie udało. Szaleje srodkowy Dawid Dryja w barwach Będzina. W obu meczach wykręcał znakomite jak na srodkowego indywidualne statystyki. Teraz na ten mecz dołączy do Będzina przyjmujący z Iranu Purya Fayazi. Ponoć ma to być gwiazda tego zespołu, która ma dać wiele ekipie MKSu jakosci. Znamy tego siatkarza z reprezentacji i faktycznie jest w tym siatkarzu wiele jakosci jesli to zaskoczy w klubie, bo różnie może z tym być, to Będzin będzie miał z niego wiele pożytku. Podsumowując myslę, że Będzin postawi się nieco Zawierciu w tym meczu, choć Aluron u siebie jest bardzo mocny i ostatecznie to gospodarze zwyciężą, ale Będzin seta ugra. 3:1 @3.15    BETFAN
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Projekt Warszawa - Slepsk Suwałki 3:1
powyżej 176,5 1,84       

Może zacznę od beniaminka, rozgrywki zaczęli świetnie od zwycięstwa na wyjeździe z Resovią Rzeszów 3:1 gdzie przegrywali 0:1.
Świetne zawody rozegrał B. Bołądź zdobywca 20 punktów dla swojej drużyny, prawie 50% w ataku miał. Przyjmujący N. Szerszeń zdobył 15 punktów przy 50% skuteczności w ataku. Warto również wspomnieć o rozgrywającym J. Tuaniga miał 4 asy serwisowe i nie popełnił ani 1 błędu na zagrywce.
Jeśli chodzi o Warszawę to póki co młody atakujący J. Król trzyma poziom, może nie jest to jakiś najwyższy poziom ale ostatni mecz zakończył na 43% w ataku co nie jest złym wynikiem. Jednak uważam, że brakuje im tam atakującego z prawdziwego zdarzenia.
Będzin ugrał seta w Warszawie, uważam, że Suwałki mają szansę aby w tym meczu powalczyć o coś więcej, myślę, że zwycięstwo nad Resovią pobudziło ich i zwiększyło apetyt.
Stawiam na minimum 4 sety a w konsekwencji over 176,5​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja dam na szerszenia pow 12.5 punktu. Potencjał jest, myśle ze to on będzie liderem tego zespołu i od niego będzie dużo zależeć. Jeżeli nie zdobędzie ok15 pkt to szybkie 3-0 a uważam ze mecz będzie 4 setowy lub nawet 5
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
 Zibi16, akurat po Tobie bym się nie spodziewał takiego błędu ???????? - Janek Król ma już swoje lata, nie jest młodym atakujacym :)

Po edycji, Post do skasowania :) ​​​​​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 4 listopada 2019 17:36 przez marcenZibi16, akurat po Tobie bym się nie spodziewał takiego błędu ???????? - Janek Król ma już swoje lata, nie jest młodym atakujacym :)

Po edycji, Post do skasowania :) ​​​​​

Tak może źle to ująłem bardziej mi chodziło, że jest niedoświadczonym atakującym. Nie grał w żadnym konkretnym mocnym klubie. Mój błąd ale dzięki za poprawkę :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czarni Radom - Bydgoszcz 
typ: T. Stern powyżej 14.5 pkt 
@1.86  etoto 

Słoweński siatkarz jest jak narazie najbardziej wyróżniającą się postacią z zespołu z Bydgoszczy.  Jest on wicemistrzem Europy,  który był zmiennikiem Gaspariniego. Przez dwie pierwsze kolejki udało mu się tą linię przekroczyć ponieważ z Jastrzębskim Węglem zdobył 16 punktów, natomiast z Warszawskim zespołem zapunktował 15 razy. Zaznaczam, że były to tylko 3 setowe spotkania.  Na chłopski rozum, z nieco słabszym rywalem niż w ubiegłych kolejkach, powinien również tą linię przekroczyć.  

    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, dzisiaj uważam ze boladz nie zdobędzie 14.5 pkt w meczu z zaksa. Dwa jego pierwsze mecze wyglądały dobrze i były 4setowe. Dzisiaj myśle ze będzie 3-0 i tylu punktów nie zdobędzie. Druga sprawa zawzze pod koniec seta jest zmieniany taktycznie.. zawsze dobrze wchodził w mecz, im dłużej w las tym gasł. Jeżeli szerszeń zacznie kończyć od początku meczu to za dużo piłek jie dostanie, blok, libero z zaksy to kocury.
ps. Kurs na resovie to kompromitacja.. mina

edit; zaksa 3-0 i fayazi pow 11.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Tak na szybko:

Zaksa 3:0 @2.0,  2:0 @1.65

​​​​​​Różnica między zespołami spora. 
Suwałki praktycznie z ławka 1ligowa.
Na tak poukładane i mądrze grający zespół jak KK to zbyt mało. 
Powinno być szybko. 

Resovia 3:0 @2.25, 2:0 @1.8

Dzis liczę na przełamanie. 
Ciężko powiedzieć coś dobrego na początku sezonu o jednej i drugiej ekipie. 
Jak w końcu zaskoczy zagrywka i przyjęcie w Rzeszowie to będzie gładko. 

Dodatkowo :

Myślę, że Będzin u siebie stać na urwanie minimum seta lub jakiś overek. 
Ciężki terminarz na początek, ale pokazują się z całkiem niezłej strony. 
Jsw ostatnio słabo, a w pierwszym meczu z Bydgoszcza cudem wytrwali pierwszego seta. 
Będzin że słabszym składem i trenerem co roku u siebie to żyli wyrównane spotkania z jastrzębskim.


Dodatkowo PP:

Kluczbork @2.25
Mickiewicz jedzie do łódzkiego na 2 mecze.
Dzisiaj puchar, a jutro liga w Spale. Założenie jest wygrać 2 mecze, nastawiaja się na puchar, gdzie dzisiaj rzuca wszystkie siły, ponieważ jutrzejszy przeciwnik jest dużo słabszy. 
Mickiewicz w lidze bardzo dobrze 5-2, teraz wygrali turniej towarzyski w Katarze, są w formie. 
Lechia już w tym sezonie nie taka mocna, wczoraj wygrali, ale musieli się troszkę napocic z najgorszym zespołem 1l z Siedlec. 
Zmęczenie może o sobie dać znać. 
Dodatkowo w Tomaszowie grali już w lidze w 2 kolejce i Mickiewicz Kluczbork wygrał 3:1. 


Rosja:

Zenit 3:0 @2.15

Belgorod kadrowo przeslaby w tym sezonie, Zenit swój skład ma. 
Ostatnio wpadka u siebie, dziś myślę, że udowodniła, że to tylko przypadek (? $) 

​​​​​​
Chellenge cup kobiet:

THY 3:0 @1.65

Turczynki o kilka klas lepsze, posiadają znane zawodniczki. Różnica kilku klas. 
Jak seta nie sprzedadzą to gospodynie nie powinny wyjść z 20.
 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dzisiaj szykuje się ciekawy mecz. Czy będzie 5 setów to mogą zadecydować detale, przewagi etc. Ja idę w stronę szymury który trza jakość gieksy +14.5   wydaje się dobra linia przy nawet 4 setach a co dopiero przy 5 
tu za mniejsza stawkę ale tez warto. Jarosz pow. 15.5  . Szymura i jarosz dają jakość i większość piłek będzie szła do nich. Takie 50/50 dziś ten mecz. Nie jestem przekonamy do słabego androgenów i przeciętnego zalinskiego, woicki tez bez szoku, włączyła mu się trenerka zamiast granie. Handrava rewelka ale musi mu ktoś pomoc prócz seyeda



edit: 5 serów i jarosz 11 punktów atakujący śmiech 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Parodi śliwka 2. Kurs 2      . Sliwce nie wyszedł początek meczu z suwalkami ale potem wrócił do meczu. Parodi miał 13 pkt a śliwka 11 gdzie nie grał pol seta .. śle nie oto chodzi. Parodi prezentuje się słabo, nie wiem dlaczego jest taki kurs ale go biorę. Wcześnie jego wykonania to 4 pkt na mecz a śliwki 10.. 4 a 10 pkt to jest przepaść
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Zawiercie powyżej 3,5 seta 2,12        3:1
Jastrzębski Węgiel - Warszawa powyżej 181,5 1,84    0:3
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów Resovia -3,5 1,76        1:3

Potem dopiszę....coś więcej...

Niestety analizy na ZAKSĘ nie zdąrzyłem napisać ale myślę, że ktoś skorzystał typu bo już po 2óch setach na plus.

Jastrzębski Węgiel vs Projekt Warszawa hit dzisiejszego dnia. Bardzo wyrównany mecz a kursy dość zróżnicowane...Wiadomo Warszawa ma problem na ataku bo Król nie pociągnie tego w każdym meczu ale jednak uważam, że Warszawę stać minimum 1 seta. Przyjęcie mają bardzo dobre Kwolek i Tillie utrzymają poziom. Na przyjęciu Nowakowski i Wrona na libero Wojtaszek. Mają mocny skład. Jastrzębski Węgiel mocne również ale ostatnio ZAKSA posadziła ich mocno na ziemię wygrywając 3:0. Uważam, że to będzie długi mecz a over powinien siąść.
Na Asseco można było wczoraj złamać dużo wyższy kurs a ja postanowiłem zagrać, że wygrają minimum 4 małymi punktami. Cuprum wygrał ostatnio z Bełchatowem ale to myślę, że był wypadek przy pracy. Uważam, że Asseco wygra to spotkanie ale, że kurs jest niższy to stawiam, że wygrają minimum 4 punktami. Nie jest to jakiś duży handicap.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak coś zibi usuń posty gdzie jest tu spam ale np w STS parodi czy zrobi 9.5 a śliwka 12.5. Trochę zapas jest, zobaczymy. Ale jak to nie wejdzie to chyba naprawdę nie warto stawiac. Parodi jest jak na razie bardzo przeciętny, ferreira czy walinski są lepsi, ale parodi trzyma za to przyjęcie..
ja bym poszedł jeszcze w jsw. Równiejszy skład od wawy. Ten król za mną nie przemawia.. konar vs król tu będzie najważniejsze starcie i to moim zdaniem zaważy kto wygra 
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 9 listopada 2019 12:55 przez zabix00Jak coś zibi usuń posty gdzie jest tu spam ale np w STS parodi czy zrobi 9.5 a śliwka 12.5. Trochę zapas jest, zobaczymy. Ale jak to nie wejdzie to chyba naprawdę nie warto stawiac. Parodi jest jak na razie bardzo przeciętny, ferreira czy walinski są lepsi, ale parodi trzyma za to przyjęcie..
ja bym poszedł jeszcze w jsw. Równiejszy skład od wawy. Ten król za mną nie przemawia.. konar vs król tu będzie najważniejsze starcie i to moim zdaniem zaważy kto wygra 
Nie wiesz, że nazwiska się pisze z dużej litery ? Spory chaos jest w tym co piszesz i strasznie się to czyta. Ogólnie pseudo analiza.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Etoto 
Kto zdobędzie więcej punktów Dryja - Pajenk (zwrot Dryja nie grał)
Kurs 1.86
Wydaje mi się że fajny typ, gdyż szczególnie w dwóch pierwszych spotkaniach było bardzo widoczne że Będzin lubi grać środkiem z Warszawą 18 pkt, ZAKSA 14 pkt, Z Zawierciem 7 pkt z Jw już mega słabo tylko 2 pkt, jednak mimo wszystko są to rywale bardzo mocni i zarówno Projekt Warszawa, jak i ZAKSA posiadają bardzo mocny środek mimo to Dryja zdobył duża ilość punktow. 
Alen Pajenk zdobył 8 pkt z indykiem (5 setów), 6 z treflem ( 4 sety) z Bydgoszczą 13 punktów ( 5 setów). Akurat Czarni Radom mają po prostu więcej możliwości do gry niż MKS Będzin. I myślę że Dawid Dryja zdobędzie więcej punktów niż Alen Pajenk.

Bydgoszcz - Skra Bełchatów 
Skra Bełchatów 3-0  
Niestety Bydgoszcz ma najsłabszy skład w pluslidze i sam Stern nie wystarczy aby odnosić jakieś sukcesy. Widać że Słoweniec już zaczyna się robić zmęczony i poza tym nie ma kto mu pomóc regularnie zdobywać punktów. 
Skra Bełchatów początek mega słaby jak na tą drużynę jednak myślę że dziś powinni to spotkanie wygrać bez straty seta nawet grając na 50 procent swoich możliwości. 

Kurs łączny 2.88
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Myślicie, że Będzin sprawi dziś niespodziankę? 
kurs na ich zwycięstwo 3.30 w lvbet jest bardzo kuszący.  Terminarz na początku sezonu mają bardzo trudny ale w każdym z tych meczów widać było, że nawiązują walkę z topką Plusligi. Dzisiaj czeka ich wyjazdowy mecz z Czarnymi Radom,  którzy już nie przypominają tej samej drużyny chociażby z ubiegłego sezonu. Trener  Będzina wierzy, że w końcu zaczną zdobywać punkty bo będą  grać przeciwko tym teoretycznie słabszym drużyną niż Zaksa, JW, Zawiercie czy Warszawa. 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja idę w stronę radomian po kursie 1.45 o do tego stjerna z petkoviciem. Stjern dostanie dużo więcej piłek niż petko. Jeżeli stjern nie zdobędzie z 15 pkt to mecz skończy się bardzo bardzo szybko. Kurs 1.86 jak najbardziej do przyjęcia 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Olsztyn powyżej 3,5 seta 1,61

Jastrzębski Węgiel w tym sezonie póki co same mecze 3 setowe, 3 zwycięstwa 3:0 i 2 porażki 0:3. Muszą być mimo wszystko mocno zawiedzenie bowiem rozegrali 2 mecze z mocnymi zespołami u siebie i 2krotnie ulegli 0:3 z ZAKSĄ i Warszawą, dziś przyjeżdża solidny Olsztyn gdzie jeszcze nie rozegrał meczu 3 setowego były albo 4 albo 5 setowe pojedynki. Póki co goście pokazują się z dobrej strony przegrali tylko 1 spotkanie 1:3 z Zawierciem a zwyciężyli chociażby 3:2 z Katowicami, 3:1 z Resovią i 3:2 z Radomiem.
Olsztyn w swoim składzie ma kilku zawodników bardzo dobrych jak Hadrava, Żaliński, Seyed czy Mika, który chce powrócić do swojej dawnej formy, w ostatnim meczu już nawet pojawił się na parkiecie ale zapewne na przyjęciu ponownie stanie Andringa.
Uważam, że dziś obejrzymy minimum 4 sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom