>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dallas Mavericks - Orlando Magic

Dallas Mavericks Handi -10.0 pkt @ 2.20   
Dallas Mavericks Handi -16.0 pkt @ 3.70   
Unibet

Słabo gra Orlando, jak to koledzy wyżej już napisali, nie zmieniło się nic w meczu z Oklahomą, gdzie przegrali 102:94, rzuty zza łuku to ich bolączka i nie popisali się również teraz, 3 trafione trójki na 22 prób, 13.6% skuteczności, już dawno nie widziałem aż tak słabego wyniku, żeby trafić zza łuku przez całe spotkanie tylko 3 trójki, a przecież to NBA, a nie jakieś EBL. Dzisiaj czeka ich trudniejsze zadanie, bo mecz z Dallas, które na początku sezonu radzi sobie bardzo dobrze, bilans 4-2, ale te porażki bardzo nieznaczne.

W Dallas grę prowadzi Doncic, który skompletował już 3 triple-double i 1 double-double, ogólnie notuje średnio statystyki na poziomie t-d 26.7 pkt, 10.3 zbiórek i 9.5 asyst, wspomaga go Porzingis, który nie jest jeszcze tak mocno egzekwowany, co nie przeszkadza notować mu średnio 20.5 pkt, 8.2 zbiórek i 2.2 asyst, pozostali zawodnicy są tylko tłem dla nich, ale dzięki temu Dallas ma dosyć szeroki skład, ławka zdobywa jak na razie średnio 45.3 pkt na spotkanie, co jest 5 wynikiem w lidze. Mavs to w tej chwili 6 ofensywa ligi ze średnią 116.7 pkt i 4 pod względem oddawanych rzutów zza łuku, choć ilość nie przekłada się tak całkowicie na jakość.

Po drugiej stronie Orlando, najgorsza ofensywa ligi ze średnią 93.6 pkt na mecz, oddająca średnio 13.2 rzutów zza łuku mniej od Dallas, gdzie ich skuteczność wynosi 26.8%, gorzej rzucają jedynie w Memphis. NBA już dawno przeszło transformację i to tym elementem teraz wygrywa się głównie spotkania, a tu Orlando pudłuje na potęgę. Średnia powyżej 1 trafionej trójki w Orlando utrzymuje Gordon (1.0), Ross (1.1), Isaac (1.4) i Fournier (1.6), dla porównania w Dallas Brunson (1.0), Finney-Smith (1.0), Wright (1.0), Kleber (1.2), Hardaway (1.7), Curry (1.8), Porzingis (2.5) i Doncic (3.3); (nie wymieniałem już Breakhoffa), to jest przepaść. Wspominałem o ławce Dallas, Orlando na ławkę też nie ma zbytnio co liczyć, średnio dostarczają tylko 30.9 pkt, nie jest to najgorszy wynik, ale w porównaniu do Dallas też słabo.

Orlando jak na razie zaliczyło 5 porażek:
- z Atlantą Hawks 103:99 (Atlanta 25 ofensywa ligi, śr. 104.2 pkt)
- z Toronto Raptors 104:95 (Toronto 12 ofensywa ligi, śr. 113.0 pkt)
- z Milwaukee Bucks 91:123 (Milwaukee 1 ofensywa ligi, śr. 121.3 pkt)
- Denver Nuggets 87:91 (Denver 24 ofensywa ligi, śr. 104.3 pkt)
- z Oklahomą City Thunder 102:94 (Oklahoma 26 ofensywa ligi, śr. 104.0 pkt)

Patrząc na te wyniki, to tylko Milwaukee ich tak naprawdę skarciło, ale grali głównie z drużynami z 3 dziesiątki pod względem zdobywanych pkt w spotkaniu (w swoich 2 wygranych meczach też, z Cleveland 94:85, 21 ofensywa ligi, śr. 106.1 pkt, oraz z New Yorkiem 95:83, 29 ofensywa ligi, śr. 99.6 pkt), były tylko dwa wyjątki, to właśnie Bucks i Toronto, którzy wygrali +9 pkt, ale zawodnikom z Kanady zawiodła w tamtym meczu skuteczność zza łuku 25.6%, 10/39, a przecież w lidze pod względem oddawanych rzutów, trafianych i skuteczności są w czołówce.

Myślę, że dzisiaj warto zagrać na Dallas, ostatnio przejechałem się w NBA na Portland, ale cóż, w tym meczu na ten moment wydaje się, że jest przepaść pomiędzy dwiema drużynami, na dodatek Orlando gra b2b, ja próbuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks
Milwaukee -5.5 włącznie z dogrywką @1.80 Etoto
  ​
124-129 coś pięknego. Nietrafiony ostatni rzut wolny Bucks. ????Kawhi pauzuje, kursy na Bucks lecą na łeb na szyję. Moim zdaniem słusznie, bo to jeden z najlepszych graczy na początku sezonu, a jak wiele znaczy dla tej drużyny pokazał mecz z Utah, gdzie Clippers przegrali czternastoma punktami i nie rzucili nawet stu punktów. Moim zdaniem Kozły to biorą, kwestia tylko jak duży handicap zaryzykować. Giannis po Timberwolves zapewne po raz kolejny nieźle się zabawi.

 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 214 pkt @ 1,70 Betwin (106:104)
Utah Jazz - Philadelphia 76ers  G 03.00 I 07.11




Niektorzy sadzili, że Jazz w tym sezonie może zrobić ofensywny krok naprzod dzięki dodaniu Mike Conleya i zrobia krok w tyl jezeli chodzi o obrone z powodu nieobecności Derricka Favorsa. Ale co sie okazuje tak nie jest Jazz zajmuje 24 miejsce pod względem skuteczności ofensywnej i pierwsze miejsce w obronie .Rudy Gobert jest kims wiecej niz soba. Owszem mimo to moga miec maly regres jezeli chodzi o obrone,  ale myślę, że prawdopodobnie znów będą jednym z najlepszych zespolow w lidze jak i rowniez ofensywa powinna ulec pewnej poprawie.

Jazz ma poważna rozbieznosc bo zajmują 24 miejsce w rankingu ofensywnym, ale w rzeczywistości sa wysokow wskutecznosci 12m-ce w eFG%. Głównymi dwiema kwestiami były zbiorki w ofensywie jak i straty. W pierwszej kwesti może to mieć problem z ich schematem, ale byłbym zaskoczony,gdyby nie poprawili sie w stratch bo narazie w tym aspekcie sa tragiczni a problemem nie jest Donovan Mitchell,  który doskonale broni piłki i ogólnie. Problemami byli inni grajacy;


 
  • Rudy Gobert: 12,1% strat w ubiegłym sezonie, 25,5% w tym sezonie
  • Emmanuel Mudiay: 14,6% strat w ubiegłym szeonie, 21,0% w tym sezonie
  • Royce O’Neale: 16,2% strat w ubiegłym sezonie, 19,5% w tym sezonie
  • Mike Conley: 9,1% strat w ubiegłym sezonie, 18,5% w tym sezonie
  • Ed Davis: 14,6% strat w ubiegłym sezonie, 29,8% w tym sezonie

Warto zauważyć, że Mudiay i Davis, to dwaj główni winowajcy sa poza skladem, inni Gobert, Conley i O’Neale - są sprytnymi graczami, którzy prawdopodobnie sie poprawia w trakcie sezonu. Reszta ofensywy jest zdyscyplinowana, najprawdopodobniej będą rywalizować w ataku w pierwszej dziesiatce i bronić się przez resztę sezonu tak jak to robia teraz.

Oczywiście to moze byc najwieksze nie dopasowanie Straty(utah) kontra wymuszenia(phila) i tak w stosunku do obrony Sixers, która wymusza starty bedac na trzecim najwyższym miejscu w lidze w tym sezonie i ogólnie jest elitarna w tym aspekcie. Nie lubię naciagac meczu pod zaklad, ale myślę, że może w koncu przyjsc progres poprawy jeśli Jazz może byc z dyscyplinowana tak w obronie to i w poszanowaniu piłkę, wolnym tempie. Obrona Jazz powinna stworzyc problem goscia. Phila jest na 22. miejscu pod względem skuteczności z poldystansu, ale ogólnie 14. Jazz sa zdyscyplinowany w aspekcie obrony, oczywiście, obrona jazz jest silnie uzależniona od Goberta, który ma trudny pojedynek z Joel-em Embiid. Gobert w karierze byl efektywny przeciwko Embiid-owi, ograniczając i stwarzajac kłopoty przeciwko Joel, nie dziwi mnie ze ta linia spadla az o 6 punktow under/over ta gra bedzie prawdopodobnie stlamszona przez obrone i wolne tempo ,poszukam i wezme troche wieksza linie aby wejsc pod nia a czas pokarze.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dzisiaj mam kilka luźnych przemyśleń, ale to raczej niska stawka, bo postaram się ustrzelic wyższe kursy . Opiszę krótko, bo dopiero będę wsiadal w samochód i jechał do domu, a mecze zaczynają się za 30 min.

Pistons - Knicks - Typ : Knicks @2,64 Fortuna   

Ogólnie Nowojorczcy słabo weszli w ten sezon, ale jedynym pocieszeniem dla ich fanów jest to, że RJ wygląda całkiem nieźle. Patrząc personalnie na skład Knicksow to jest tam Przeciez jakiś potencjał i według mnie na osłabionych Pistons powinno to zdecydowanie wystarczyć, tylko musi się to kleic na parkiecie. Liczę na przełamanie, bo potencjał tam jest tylko teraz trzeba go wykorzystać. 

Warriors - Rockets - Harden Over 35,5 pkt @1,80 sts   
Do Hardena jako człowieka nie mam nic i nawet bym powiedział, że go lubię, podobno poza parkietem to całkiem spoko gość, ale jak patrzę na jego grę to nie jestem w stanie oglądać Rakiet ????. Co z tego, że gość rzuca na ten moment średnio 35 pkt, jeśli z tego 16 jest z wymuszonych rzutów wolnych, a reszta na 30 % skuteczności i cegleniu za 3pkt. Od początku mówiłem, że przyjście Westbrooka nic tam nie zmieni, bo i tak Broda będzie trzymał piłkę większość czasu i albo odda ja Russowi, jeśli nie będzie miał jak zrobić swojego step backa, albo go zrobi, albo wymusi rzut wolny, albo wjedzie pod kosz i rzuci jakims flooterem za dwa. Tam nic się nie zmienia i gra wygląda ciągle tak samo. Dzisiaj grają przeciwko kontuzjowanym Warriors, którzy osttanio sprawili niespodziankę ogrywajac Portland. Dzisiaj penwie zobaczymy szybki basket z obu stron i Harden będzie Chcial utrzymać swoją średnia punktów, a okazja do tego jest, bo obrony raczej w tym meczu nie będzie. Liczę, że pokryje ta linie i sędziowie mu w tym pomogą, bo i tak zawsze to robią. 

Dobra na tym kończę i rzucę jeszcze jedna propozycje ale już nie mam czasu nic napisać, bo czas mnie goni. 

Memphis @2,54   
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
cytat z dnia 7 listopada 2019 00:41 przez bukovina

Pistons - Knicks - Typ : Knicks @2,64 Fortuna 

Ogólnie Nowojorczcy słabo weszli w ten sezon, ale jedynym pocieszeniem dla ich fanów jest to, że RJ wygląda całkiem nieźle. Patrząc personalnie na skład Knicksow to jest tam Przeciez jakiś potencjał i według mnie na osłabionych Pistons powinno to zdecydowanie wystarczyć, tylko musi się to kleic na parkiecie. Liczę na przełamanie, bo potencjał tam jest tylko teraz trzeba go wykorzystać. 
 
Nowojorczycy ostatni raz w Detroit wygrali w 2015 roku. Z taka gra jak dotychczas, i to jeszcze na wyjezdzie nie maja chyba co szukać. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
 Steven Adams Over 8,5  pkt @1,80 sts   

Dla mnie konkretny bet na noc i gram go grubiej w dubelku z Miami.    Nie będę tu opisywał dlaczego akurat idę w stronę Heat, bo po prostu to jest taki bet na czuja i tyle, a jakieś tam słabe argumenty zostawię dla siebie. Skupmy się na Adamie, bo linia 8,5 pkt to dla mnie mega promocja i nawet jeśli jakims cudem Steven tego nie rzuci, to i tak nie będę żałował, bo żal nie skorzystać z takiej niskiej lini, na jednego z najbardziej walecznych środkowych w Nba. 
​​​​​​
​​​​


​​​​​
​​​​
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Portland vs Lac
wygrana Lac -1,5pkt     
1,5
sts

Ostatni mecz z Goldenami pokazal znaczne braki Blazerow.
Przede wszystkim problem stanowi wg mnie krucha kadra. Od czasu jak wypadł z gry Collins
pPOR gra w kratkę.
​​​​Nie dziwie sie zreszta, jak dla przykladu taki Lillard biega srednio po parkiecie prawie 38min.
Przewagi LAC upatryje w drugim garniturze - nie wiem kto będzie mial zatrzymac energicznego I nabitego Harrela na przyklad.
Jest takze tancerz SweetLou, doswiadczenie w postaci Greena,McGrudera czy Harklessa.
Mysle ze u siebie LAC to wezme, tak wiem, ze dzisiaj ten bet bardzo nieofensywny, 2 lata doswiadczenia w NBA za mna dopiero jednak I uznalem ze wieksze ujemne handi w tej czesci sezonu nie dla mnie. Takie moje przemyślenia, Czytelnik uzna co z tym zrobic.
Ktotka analiza dzis,ale zwijam na granie szybko.
Stawka 3,4 jendosrtki

Peace out
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
masvidal 205

masvidal

Użytkownik

Phoenix Suns  - Miami Heat
Miami Heat 1.95
             na luzaku
bet365.

Krotko: Suns w dobrej formie, i bez Aytona ktorego swietnie zastepuje Baynes, Booker chyba zmądrzał, i nie pałuje rzutów jak sezon temu, i nie gra pod Siebie by linijka sie zgadzała. Dzis przyjezdzaja Miami Heat, i siła drugiego unitu będzie tutaj deadly dla graczy Suns,  Ogolnie fire power po stronie żar, Winslow na rozegraniu sie sprawdza do tego dochodzi swietna gra Bama na srodku + mlodzi Nunn czy Herro. Nie sadze by dzis Suns nawiazali walke z tak grajaca ekipa z Miami. Obejrzalem wszystkie mecze obu ekip i dzisiaj smialo moge zasugerowac gre na gosci.
Zaufajcie Mi i stawiajcie co macie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tskie posty jak zaufajcie mi i stawiajcie co macie to powinno od razu być banowane. Mózg sobie postaw, nawet jeżeli wygrają to pisanie stawiajcie co macie jest absurdem
ps. Zebybnie bylo spamu, boston z handi. Charlotte cieniutko, jak wygrali z indiana do dzisiaj rozmyślają. Sas powinien pociągnąć oklc. Aczkolwiek warto poczekać do 1polowy żeby wzrósł kurs 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
cytat z dnia 8 listopada 2019 00:04 przez zabix00Tskie posty jak zaufajcie mi i stawiajcie co macie to powinno od razu być banowane. Mózg sobie postaw, nawet jeżeli wygrają to pisanie stawiajcie co macie jest absurdem
ps. Zebybnie bylo spamu, boston z handi. Charlotte cieniutko, jak wygrali z indiana do dzisiaj rozmyślają. Sas powinien pociągnąć oklc. Aczkolwiek warto poczekać do 1polowy żeby wzrósł kurs 
Ty się zajmij lepiej typowaniem, bo idzie CI bardzo przecietnie, i daje sobie uciąć, ze zarobki z bukmacherki, i Ty to tak jakby powiedzieć żonaty kawaler, a jak wiemy nie ma takiego zwierzęcia. Wiem co robie, i nie rzucam tutaj ( w sumie nie mialem okazji przy tym stazu) hurtowo typow ktorych polowa wam nie wchodzi, z pseudo analizami pod typ.

Wiesz ile razy Phoenix bylo na prowadzeniu? JEDEN. przy 3-2 na początku meczu. 
A teraz zestaw sobie to z typem KTORY ZANEGOWALEM OD RAZU, co widzial SZANSE dla NYK w meczu z Detroit. Zobacz moj komentarz, to co on napisal i wynik. 
Jesli cos komus doradzam to tylko okazyjnie i dobrze gdy stosuje takie slowa jak wczoraj. 
I kazdy swoj rozum ma . Elo
 
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
Portland Trail Blazers  - Brooklyn Nets 
Portland Trail Blazers 1.71 
  
bet365

Portland back to back game, po dzisiejszej porażce na wyjezdzie z Clippers. Ogladalem ów spotkanie, bardzo dobrze wrażenie zrobił na Mnie Hassan, który śmiało poczynał sobie na tablicach notując aż 19 zbiórek  z czego 9 ofensywnych, Anfene Simons dawał dobre wsparcie z ławki, i grał zasłuzenie dużo w czwartek kwarcie. Gracze Blazers mieli na początku 4q 8 pkt przewagi, lecz przegrali finalnie mecz 101-107, glownie za sprawą rzutow osobistych a raczej wiekszej ilosc gospodarzy ktorzy trafili 25/30 prób. Podobała mi się praca w obronie, i zmuszanie Kałaja do contestowanych rzutow. 
Dzisiaj przyjezdzaja Nets, obejrzalem wszystkie spotkania tej druzyny, i powiem tak: Z grą zespolową to za dużo nie ma wspolnego, nawet rok temu z DAR o tej porze Nets wygladali lepiej jako zespół. Kyrie oczywiscie wykreca kosmiczne staty, i ciagnie ten wozek Atkinsona, jednak jego styl gry zabija flow w ataku, bo gra duzo iso play gdzie wypala czas zegara, a przy kreowaniu wysokich np. De Andre Jordana na picku, czesto zdarzalo mu się wrzucac piłkę w nogi zawodnika. Ogolnie uwazam, ze dzisiaj wysocy to bedzie problem ( z reszta jak co mecz) ale tutaj mamy Whitesidea kory nie jest takim kasztanem jak Jahil Okafor z NOP z ktorym Nets grali ostatnio, a jak wiemy Allen jest bardzo slabym obronca 1 on 1, o DAJ nie wspomne ktory w obronie stoi jak kołek w pomalowanym, a dzisiaj bedzie na pewno wyciągany przez Hassana z pola trzech sekund. 
Druga sprawa, w Portland mamy seryjnie zdobywajacych punkty Lillarda i CJ-a po rzucie od razu po wyjsciu po zaslonie, Nets bardzo slabo to bronią. A dzisiaj z wyjątkiem 4 kwarty Portland pokazało bardzo mocne krycie. I mysle ze bez bieganej koszykowki wiele atutuow zostanie obnazonych jesli chodzi o gosci. Problem tez jest ławka, Dinwiddie daje slabe minuty poki co, tak samo Łotysz. Jedynie Temple wywiazuje sie ze swoich zadan bez zarzutu. To tez dzisiaj moze zaważyć, bo nie liczylbym dzisiaj na super wystepy Prince czy Harrisa przy mocnej obronie Portland gdyz tak latwo nie daja sie gubić po zaslonach by Harris rzucal z czystych pozycji, a Prince z kolei z tego co pamietam w barwach Hawks notowal przeciwko Portland slabiutkie wystepy bo nie bylo bieganiny od kosza do kosza i latwych pozycji czy przechwytow, a biegac trzeba bylo za szybkimi wingami Portland. 

Dla mnie mimo b2b to bardzo ciekawy typ na dziś. Polecam.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
miałem ostatnio over Indiany z Charlotte Hornets i pierwsza kwarta to była miazga co grali w offensywie ostatni mecz też widzę sporo ponad 100 pkt więc widać że jest niezła dyspozycja z przodu a tej nocy grają według statystyk z najsłabszą defensywą i chyba ta linia dlatego taka niska bo grali już między sobą i był tam wynik trochę poniżej 200pkt ja dzisiaj gram linię over 207,5 po kursie 1,75

jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia co do typu to śmiało pisać ja jestem janusz koszykówi tak sobie gram dla lepszego oglądania chociaż staram się na podstawie statystyk i raczej drużyn które mam okazję zobaczyć
 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 8 listopada 2019 16:20 przez masvidalPortland Trail Blazers  - Brooklyn Nets 
Portland Trail Blazers 1.71

bet365

Portland back to back game, po dzisiejszej porażce na wyjezdzie z Clippers. Ogladalem ów spotkanie, bardzo dobrze wrażenie zrobił na Mnie Hassan, który śmiało poczynał sobie na tablicach notując aż 19 zbiórek  z czego 9 ofensywnych, Anfene Simons dawał dobre wsparcie z ławki, i grał zasłuzenie dużo w czwartek kwarcie. Gracze Blazers mieli na początku 4q 8 pkt przewagi, lecz przegrali finalnie mecz 101-107, glownie za sprawą rzutow osobistych a raczej wiekszej ilosc gospodarzy ktorzy trafili 25/30 prób. Podobała mi się praca w obronie, i zmuszanie Kałaja do contestowanych rzutow. 
Dzisiaj przyjezdzaja Nets, obejrzalem wszystkie spotkania tej druzyny, i powiem tak: Z grą zespolową to za dużo nie ma wspolnego, nawet rok temu z DAR o tej porze Nets wygladali lepiej jako zespół. Kyrie oczywiscie wykreca kosmiczne staty, i ciagnie ten wozek Atkinsona, jednak jego styl gry zabija flow w ataku, bo gra duzo iso play gdzie wypala czas zegara, a przy kreowaniu wysokich np. De Andre Jordana na picku, czesto zdarzalo mu się wrzucac piłkę w nogi zawodnika. Ogolnie uwazam, ze dzisiaj wysocy to bedzie problem ( z reszta jak co mecz) ale tutaj mamy Whitesidea kory nie jest takim kasztanem jak Jahil Okafor z NOP z ktorym Nets grali ostatnio, a jak wiemy Allen jest bardzo slabym obronca 1 on 1, o DAJ nie wspomne ktory w obronie stoi jak kołek w pomalowanym, a dzisiaj bedzie na pewno wyciągany przez Hassana z pola trzech sekund. 
Druga sprawa, w Portland mamy seryjnie zdobywajacych punkty Lillarda i CJ-a po rzucie od razu po wyjsciu po zaslonie, Nets bardzo slabo to bronią. A dzisiaj z wyjątkiem 4 kwarty Portland pokazało bardzo mocne krycie. I mysle ze bez bieganej koszykowki wiele atutuow zostanie obnazonych jesli chodzi o gosci. Problem tez jest ławka, Dinwiddie daje slabe minuty poki co, tak samo Łotysz. Jedynie Temple wywiazuje sie ze swoich zadan bez zarzutu. To tez dzisiaj moze zaważyć, bo nie liczylbym dzisiaj na super wystepy Prince czy Harrisa przy mocnej obronie Portland gdyz tak latwo nie daja sie gubić po zaslonach by Harris rzucal z czystych pozycji, a Prince z kolei z tego co pamietam w barwach Hawks notowal przeciwko Portland slabiutkie wystepy bo nie bylo bieganiny od kosza do kosza i latwych pozycji czy przechwytow, a biegac trzeba bylo za szybkimi wingami Portland. 

Dla mnie mimo b2b to bardzo ciekawy typ na dziś. Polecam.
Jeżeli dla Ciebie Portland maja mocna obronę, to może Ty obejrzyj więcej meczów niż ten ostatni. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 207 pkt @ 1.80 Pinnacle (118:86 szkoda ostatniej kwarty memphis tylko 8 pkt ale tak jest gdzies sie slizniesz o kosza a gdzies kosz, dwa bedzie brakowac)
Orlando Magic - Memphis Grizzlies  G 01:00 I D 09.11


W tym meczu mamy różne style porowadzenia gry. Grizzlies uwielbiają przyspieszać tempo i są w najlepszym razie średnia druzyna w defensywie, podczas gdy Magicy spowalniaja grę i dominuje w defensywie. Gdy mamy do czynienia z takimi zawirowaniami to druzyna, który widzi wzrost tempa, dostaje takzwany Boost. Mozna sadzic ze te zdanie odnajduje odzwierciadlenie w ruchu lini. Jak widac od otwarcia lini na poziomie 206 jest mocno wspierana przez grajacych i urosla do 209, czy sa ku temu jeszcze inne przeslanki aby wspierac over w tym meczu?.

Troche w tym przypadku troche prawdy,mimo beznadziejnej ofensywy magikow to ostatnim meczu blysnelo i magicy odnotowali 48,8% skutecznosci z pola(WoW) ale maja jeszcze troche potencjalu bo za luku zdobyli 6 z 24 a oczekuje sie progresu a zasoby sa wiec tu jest jeszcze plus. Co ciekawa ten plus rosnie i znow WoW, poniewaz Magicy Będą mieli dzisiaj wyostrzone spojrzenie przeciwko Grizzly, które zezwalaja na otwarte pozycje 3-punktowe i sa w najlepszej dziesiątce ligi w tym sezonie. Jednak przeciwnicy nie wykorzystywali tej okazji, rzucajac srednio 30,4% skutecznosci przy tych okazjach/próbach trzeci najniższy wskaznik w lidze. Jeśli był czas na właściwe rzucanie za 3 punkty dla Magikow, to dzisiaj nadarza sie okazja, okazja na przelamanie i progres?.

Co moze byc jeszcze wazniejsze ze Maphis bawią się w wszybkie tempo gry a obecnie zajmują piąte miejsce z liczbą 109,2 pkt posiadania na mecz i są drugą najszybszą drużyną, która partaczy rzuty. Ta ostatnia statystyka jest ważna, ponieważ myślę, że mogą przyspieszyć mozolnie poruszających się Magikow z Orlando. Smutne i przykre jest to ze oba zespoly pod wzgledem efektywnej ofensywy sa w dolnej piatce rankingu ligi. Wszysto opiera sie na teorii i analizie, moge sie mylic ale jest wiecej pozytywow lub potencjalu do progresji niz negatywow a suma over/under jest troche niska i sprzyja niewielkiej wartosci. Magicy mieli sume 207,5 punktow poruwnujac do Dallas oraz 201 w stosunku do Oklahomy gdzie oba zespoly sa bardzo wolne i lubia dzialac na "halfcourt". Tutaj jest Memphis mozliwe ze pchna w koncu Magikow ktorzy odniosa wiecej sukcesow ofensywnych na swoim parkiecie, chcialo by sie krzyknac do boju Memphis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Właśnie miałem kontrtyp w meczu POR vs BRO a szkoda, że nie siadłem do analizy, mówię sory Wam, Panie i Panowie i sobie również, bo sprawdziłem tylko linie, a bez analizy nie wchodzę,ale mniejsza. 

Co się tyczy Portland Trail Blazers ...
według mnie na wyjeździe, są w stanie przegrać z każdym, do momentu, do którego nie wróci Zach Collins. Czemu tak ?
sama analiza minutowa :

Damian - 38min
CJ - 37.2min
Whiteside - 27.1min
Rodney - 29.2min 

Tych zawodników uważam za absolutnie kluczowych dla Blazerów. Przykre bo Damian ostatnio jeszcze miał 37.7 - jeżeli dalej będzie grał z takim zaangażowaniem tyle minut i dalej będzie tendencja wzrostowa , to kurde współczuję PO ( jeśli dojdą, czego bardzo im życzę, bo fajna to ekipa i dobrze, z Collinsem, poukładana ). 
CJ również biega dużo po parkiecie, Whiteside jeszcze jest wspomagany przez Tollivera, ale wyobraźcie sobie co mecz mieć tylko 10min odpoczynku ( przypadek Damea i CJa ) grając biegany basket przeciwko najlepszym koszykarzom świata. 

Zagłębiając się bardziej w tę analizę, sprawdziłem z ciekawości samego Collinsa ( nie mam pojęcia ile meczy rozegrał w tym sezonie, 1, 2???? idk, więc teoretycznie jest to ch*%&amp; nie statystyka, ale odzwierciedla w jakimś stopniu to ile Terry zamierzał puszczać Zachariusza na parkiet  ). Średnie minuty w tym sezonie - 27.2, średnie kariery 17. 
I teraz tak, nawet jak przyjmiemy, że biegał tylko te 17 min, to trzeba tymi 17stoma minutami obdzielić resztę zespołu. 

Nie powiem, że będą przegrywać każde spotkanie b2b, bo sił po prostu, fizycznie im nie starczy - byłoby to ryzykowne  stwierdzenie, a takich, zwłaszcza w typerce, nie czynię. Ale, w mojej ocenie, należy uważać na obstawienie Blazerów zwłaszcza na wyjazdach i zwłaszcza b2b. Wybiegane, mocne ofensywnie zespoły, które idą na wymianę ognia ( patrz ostatnia porażka z zaangażowanymi, niesionymi przez doping nowej hali Goldenami ) - to będzie ich zmora do czasu jak nie będą mieli więcej zmienników, bądź, któryś z panów Hezonja/Labissiere/Simons ( ładną tróję w twarz zapodał dzisiaj, ma potencjał, ofenswyny zwłaszcza ) nie odpali się z formą. 

Prawdopodobnie widzimy się wieczorem 
PEACE OUT  
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
SAS vs. Boston 
under 222,5pkt
1,65 
sts 

Na szybkości, bo czasu jak na lekarstwo. 
Under dziś próbuję 222,5pkt co mnie skłania to defensywa Celtów przede wszystkim - 3cia w lidze. 
SAS grają tak w kratkę pod względem punktów niby średnia jest 112,2 ale myślę, że dziś będą mieć problem ofensywnie, ładnie broniona jest trójka, a na tym w znacznej mierze opiera się ofensywa ławki komandosów Popa - patrz Patty Mills czy Bellineli. 
Poza tym, w mojej ocenie Spurs przyjmują trochę charakter zespołu z którym grają - mecz z GSW - okej idziemy na wymianę ognia, - mecz z zespołem defensywnym, grającym wolniej - okej stawiamy  na egzekucję - widzę tu value - młoda godzina w USA, powinni być z lekksza wybici z rytmu - zwłaszcza na początku. 

Bet na szybko więc ostrożnie ze stawką.

heh juz po pierwszej Q widze ze bet przestrzelony bardzo, co nagle to po .... 
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Coś co się rzuca w oczy tak na teraz :

Portland vs Atlanta 
Wygrana AtL +10,5   
1,65
Sts

Czemu tak? To co pisałem wyżej w znacznej mierze, możliwe, że bet trochę nad wyraz, natomiast patrząc na tabelę jeszcze zanim wszedłem na buki mówię sobie "warto iść w Portland tylko jak będą mieć kursy oscylujące w okolicach 1,40 - 1,45 i lekkie ujemne handi" natomiast 1,22 na STSsie. Nie kupuję tego.
Czynnik, który znacząco jest na korzyść POR to z całą pewnością hala - gdyby Hawks grali u siebie, szedłbym w jeszcze mniejsze handi dodatnie dla nich.

Bardzo ofensywna drużyna Hawks tegoroczni, ładnie rozwija się Trea Young, pokazują waleczność ogólnie, myślę, że wygrają to spotkani natomiast 4-7pkt, nie więcej. 
Suche statystyki Basketball Reference mówi nam, że na 9 spotkań w żadnym Blazers nie osiągnęło wygranej powyżej 10pkt. Z Sacramento było blisko, no ale... Źle się dzieje w tym mieście ( Luke Walton - WHO??? ).

Idąc dalej tragiczna defensywa POR  bo dopiero 24ta w lidze, będzie, w mojej ocenie pożywką dla wybieganych Jastrzębi. Co ciekawe ofensywnie też to najlepiej nie wygląda - 10 miejsce w lidze.

​​​​​Wstrzymuję się na razie, bo cuda się dzieją z rosterami ale kursy już poszly znacznie w dół, buki zaczynają ogarniać.

Minnesota vs Denver
Wygrana Denver - 2,5pkt
2,15   
Sts

heh no niby NBA wiek XXI mamy z tego co mi wiadomo, a mam wrażenie np po takich meczach jak dzisiejszy, że ja bym tam dokładniej oceniał tę grę za oceanem niż dzisiejsi panowie sędziowie:))))))))))) pomijam już gro błędów w trakcie spotkania, ale ta ostatnia akcja, flopujący dziś Towns dotknął lekko ale jednak dotknął Jokera przy rzucie, ale nie będzie wolnego, bo sędzia nie spojrzy na jedną z 379 kamer notujących co dzieje się na każdym m kwadratowym parkietu, można i tak 
ja sobie w kalendarzyku wpisuję plusik przy becie i minusik przy "rozegranie DEN"


Sota niby 5-3 ale wygrane 2x overtime i zespoły w stylu Washington czy Hornets więc no
Nie wystąpi Napier wg Stadeproline, nie jest to jakiś kluczowy zawodnik,ale zawsze wsparcie z ławki.
Ponadto dopóki Andrzej Wiggins biega w starting 5, to cieżko moim zdaniem będzie coś Minnesocie ugrać, nie lubię ziomka, bo za grosz się nie przykłada do tego co robi.
Poziom organizacyjny również po stronie Denver w moim odczuciu, wydają się być lepiej ułożeni po prostu.
Jeśli Jeff-playmaker znowu nie wystąpi, Nuggets ze stosunkowo dobrą obroną( 6 miejsce w lidze) i dużo gorszym ale wciąż ,dzisiaj, liczę przywzowitym atakiem, bo Sota w obronie po tyłach, powinni w kontrolować spotkanie.

I luzne spostrzezenie do rozważenia 
Under 207,5pkt Orlando vs Indiana   
1,65
Sts

Wolne tempo obu drużyn, dobra defensywa Magic i liczne absencje po stronie Pacerów, skłaniają mnie ku temu 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks
Typ: Oklahoma City Thunder (ML)
Kurs: 4,50   przegrali dwoma punktami
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Faworytem spotkania są goście, ale ja widzę tu szanse dla gospodarzy na zwycięstwo. Oklahoma City Thunder straciła swoją największą gwiazdę jaką był Westbrook, który zmienił klub. Mają za to innego świetnego gracza jakim jest Chris Paul. Chris Paul jak jest zdrowy, to w dalszym ciągu jest świetnym graczem pomimo, że już nie jest najmłodszy. Skład Oklahomy nie jest już tak imponujący jak kiedyś, ale o playoffy mogą powalczyć i początek sezonu pokazuje, że nie są bez szans. Oklahoma City Thunder zawsze byli drużyną własnego parkietu. Na wyjazdach często zawodzili, ale u siebie byli i nadal są groźni. W tym sezonie na swoim parkiecie wygrali cztery z sześciu rozegranych spotkań. Teraz o zwycięstwo będzie trudno, bo Milwaukee Bucks to jest jeden z głównych faworytów do mistrzostwa, ale da się z nimi wygrać, w tym sezonie dokonali tego Miami Heat, Boston Celtics i ostatnio Utah Jazz. W NBA niespodzianek jest sporo zwłaszcza, gdy faworyt gra na wyjeździe i ja tutaj widzę szansę na niespodziankę, czyli zwycięstwo Oklahomy.
 
gretzky 19

gretzky

Użytkownik
Boston Celtics - Dallas Mavericks

Boston bez Haywarda, mimo to kurs na wygraną Celtów, to prezent od buka. Czeka ich trudny mecz, jednak z obecną formą i przewagą hali zdominują drużynę przyjezdnych. Obie drużyny dysponują solidną defensywą, co przełożyć się na mocno underowy wynik. 

Moje typy na to spotkanie to:
Boston win @1.65
Under 221,5 @1,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom