>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawostki na temat hazardu - Wydarzenia, Arytykuły, Wywiady itd.

tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik


Cicho tu, więc podrzucam kolejną ciekawostkę. PZPN uprzejmie upomina polskie buki, że nie wolno im wystawiać w ofercie spotkań z V ligi ????







 
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Z piłką nożną przynajmniej sprawa jest uregulowana, a co z innymi dyscyplinami? Juroszki płacą coś za ligi siatkarzy, piłkarzy ręcznych, hokeistów czy trzy ligi żużla? Już to widzę...
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
cytat z dnia 24 września 2019 23:01 przez maxxGRACZ POZWAŁ FORTUNĘ I OCZEKUJE 60 MILIONÓW ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA
http://interplay.pl/gracz-pozwal-fortune-i-oczekuje-60-milionow-zlotych-odszkodowania/
Właśnie miałem to wkleić, niesamowity jest ten matematyk, grać AKO minimum @100 przy kursach nie większych niż @3.50, nie interesując się sportem bazując na prawdopodobieństwie i wygrywać sumy z sześcioma zerami ????

Wklejam komentarz z wykopu:
"W każdym zakładzie ktoś szacuje szanse danego zespołu na wygraną. Stawiałbym, że jest też nakładany element dodatkowy na końcową stawkę. Np. jeżeli 75% ludzi oczekuje, że wygra zespół X, ale z modelu wynika, że ta szansa wynosi 60% to można na modelu wprowadzić korektę tj. różnice między oczekiwaniami ludzi, a szansą wygranej tak, aby zakład bukmacherski jak najwięcej zarobił.
I wtedy wchodzi on, który szuka właśnie takich istotnych rozjazdów między prawdopodobieństwem, a oferowanymi stawkami. I w długim terminie zgarnia na tym kasę.
Myślę, że tak to mniej więcej wygląda."


Ciekawe jaki będzie wyrok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Słuchajcie, a czy regulaminy promocji u buków muszą być też klepnięte przez Ministerstwo Finansów czy tylko te ich główne regulaminy mają takie wymagania?
 
maxx 14,5K

maxx

Użytkownik
cytat z dnia 25 września 2019 16:02 przez machete

Właśnie miałem to wkleić, niesamowity jest ten matematyk, grać AKO minimum @100 przy kursach nie większych niż @3.50, nie interesując się sportem bazując na prawdopodobieństwie i wygrywać sumy z sześcioma zerami ????

Wklejam komentarz z wykopu:
"W każdym zakładzie ktoś szacuje szanse danego zespołu na wygraną. Stawiałbym, że jest też nakładany element dodatkowy na końcową stawkę. Np. jeżeli 75% ludzi oczekuje, że wygra zespół X, ale z modelu wynika, że ta szansa wynosi 60% to można na modelu wprowadzić korektę tj. różnice między oczekiwaniami ludzi, a szansą wygranej tak, aby zakład bukmacherski jak najwięcej zarobił.
I wtedy wchodzi on, który szuka właśnie takich istotnych rozjazdów między prawdopodobieństwem, a oferowanymi stawkami. I w długim terminie zgarnia na tym kasę.
Myślę, że tak to mniej więcej wygląda."


Ciekawe jaki będzie wyrok.
Ciąg dalszy sprawy.

https://www.youtube.com/watch?v=4mGnQQ2apCo#action=share
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Raczej bym się nie nastawiał na to, że to będzie jakiś "potentat" w branży, a kolejna firma bukmacherska, która spróbuje coś tam skubnąć rynku. Trzeba się powoli przyzwyczajać, że nowe firmy to raczej krzaki, niż firmy, które mają produkt zbliżony do bet365...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maxx 14,5K

maxx

Użytkownik
Jestem ciekaw ofert i kursów jakie będą oferowali na początku. Jeżeli mieli by wyscigi konne (bogata oferta) to mają szanse chyba zaistnieć na rynku. Może nie jest to jakaś popularna dyscyplina u nas w kraju, ale są ludzie którzy lubią obstawiać tego typu sport, a na naszym rynku bukmacherskim w Polsce próżno szukać takiej dyscypliny. 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 13:25 przez ranczo0123Niebawem mieszkańcy Wysp nie będą mogli korzystać z kart kredytowych w obstawianiu zakładów przez internet – zgodnie z nowymi regulacjami, które wejdą w życie 14 kwietnia 2020 r. i wstrząsną branżą hazardową w UK.

https://www.polishexpress.co.uk/hazardzisci-nie-beda-juz-mogli-korzystac-z-kart-kredytowych-w-obstawianiu-zakladow-przez-internet?fbclid=IwAR3GuBjEUbh_mQDheQCaLa_2gC-5sgFtETtnl7TRLFsozvSaw_y_5CL9zxM
No i dobrze nie bedzie zerowania na najgorszych instynktach a potem ludzie wyperzedaja pierscionki, telewizory

Ale sa jeszcze karty debetowe wiec adnego wstrzasu nie bedzie, troche trudniej chorowitym jednostkom bedzie tylko
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +68
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Są jeszcze takie osoby? . Nie no nie wierzę. Ten sposób na chybił-trafił  to niezłe. Dobrze że poruszyłeś temat , bo moim zdaniem naiwniaków chyba jeszcze sporo jest.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
 Jezeli sa tu jeszcze osoby, ktore wierza w ustawione typy to polecam obejrzec ten film. Ku przestrodze.
Tak - są takie osoby... :) Ja się do nich zaliczam. A jak wiesz nie jestem raczej niedoświadczonym typerem... To, że na FB i gdzie indziej ktoś oferuje typy po 200zł z kursem 27 nie oznacza jeszcze, że nie istnieją dobre, płatne typy... Sama rozmowa na ten temat jest z miejsca blokowana na forum (założyłem taki temat tydzień temu i po godzinie został usunięty) więc szczerze mówiąc jak mają ludzie dowiedzieć się o tych 5-10% prawdziwych insiderów/fixów w natłoku 90-95% oszustów ? Podstawą jest właśnie wyłowienie w tej całej masie prawdziwych dobrych betów co oczywiście nie jest proste. I dodam, że osoby znające się w temacie też niezbyt chętnie dzielą się takimi typami co jest oczywiste... Ale to nie oznacza, że nie istnieją... Istnieją, istnieją i się na nich zarabia ładne pieniążki... Czy była ustawka czy nie można samemu na podstawie własnej wiedzy zweryfikować oglądając mecz lub nawet na podstawie analizy h2h, statystyk, przebiegu meczy... Dodam też, że za 200zł NIE ISTNIEJĄ płatne typy... Jak ktoś mówi o 200zł to jest to oszust. Ceny za takie typy to ok 20 tyś i  też dlatego tacy typerzy od czasu do czasu szukają kogoś do "pomocy"... Od razu odpowiadam dlaczego w ogóle się dzielą - pomyślcie jaki trzeba mieć budżet aby grać i płacić np na miesiąc 20 tyś ? Kwestia limitów i innych spraw. I oczywiście jak to w sporcie - nigdy nie jest 100% bo nawet jak się drużyny dogadają, jest karny, a ktoś nie strzela w światło bramki to też nie wejdzie, albo wiatr zawieje inaczej... Ale poziom skuteczności 80% jest do zapewnienia...

Ciekawe czy i ten mój wpis będzie usunięty... Tu na forum dalej nie będę o tym dyskutował. Mogę bardziej szczegółowo napisać na PW.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 12 marca 2020 13:19 przez adamo80

Czy była ustawka czy nie można samemu na podstawie własnej wiedzy zweryfikować oglądając mecz lub nawet na podstawie analizy h2h, statystyk, przebiegu meczy...
Istnieje przekonanie, że ustawiony mecz to muszą być jakieś fajerwerki typu bramki samobójcze, rzuty karne, banalne błędy w obronie, a tak wcale być nie musi. Wiele ustawek to zapewne mecze do których nikt się nie przyczepi, w których nie musiało się dużo dziać, takie typowe 1:0 czy 0:1. Działa to też w drugą stronę- mecze w których działy się cuda wcale nie musiały być ustawione. Weź choćby wczorajszy mecz LM, gdzie Liverpool w dogrywce prowadził 2:0, a potem stracili trzy gole. Ktoś może powiedzieć, że to musiał być jakiś przekręt, bo jak to możliwe, by taka drużyna jak Liverpool dała sobie wbić trzy gole u siebie w dodatku Atletico, które słynie z dobrej defensywy, a nie ataku. Dzień wcześniej mecz Valencii z Atalantą też był dziwny i gdyby to nie była LM tylko np. jakaś druga liga turecka, to od razu znalazłoby się wielu uważających, że wszystko było ustawione.
 
Do góry Bottom