>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 3 listopada 2019 21:48 przez krzysztoflosinTak patrząc w przód i znając bilans Nashville z Detroit warto chyba postawić nawet podwójną szansę na Detroit z Predatorami ;)
Niewątpliwie bilans wyraźnie na korzyść Detroit, zobaczymy jutro co tam będzie słychać u ekip ale ja osobiście bylbym ostrożny co do tego spotkania. Faktycznie DRW nie leży Preds, ale niestety straszną biedę w tym momencie gra Detroit, w obronie tragedia natomiast Preds pod dwóch porażkach wiec będa chcieli sie przełamać a trzy porażki z rzędu zdarzają sie im rzadko, ostatnio taką dłuższą serie mieli chyba na jesień tamtego roku jak im Forsberg wypadł. Dodatkowo maja już za sobą mecz z Detroit w tym sezonie u siebie i porażkę na koncie więc pewne będą chcieli się zrewanżować bo w tym sezonie już sie nie spotkają. W zeszłym roku ogarnęli ich na wyjeździe. Dla mnie bądź co bądź w mimo h2h w całym kontekście jednak faworytem będzie Preds.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Bardzo długo się zastanawiałem czy ruszać dzisiejsze (no dla nas jutrzejsze) spotkania w NHL. Nie mam wobec nich większego przekonania, ale spróbuję ugryźć to od strony underów.

Chicago under 2,5 goals, 1.80  

Statystyka:

Ducks w tym sezonie w 11 na 15 spotkań nie dali sobie strzelić więcej niż 2 goli.
Chicago w tym sezonie w 5 na 12 spotkań strzelili mniej niż 2,5 gola w meczu, w ostatnich 6 meczach mają taki dorobek: 1, 1, 0, 5, 0, 3 gole.

W bramce Ducks Gibson, który ma porządną skuteczność 92,6% w tym sezonie, ale akurat ostatnie 5 spotkań to wpuścił 1, 4, 5, 2, 4 gole przeciwnika. W ostatnim meczu z Canucks obronił 39 z 40 strzałów lecących do jego bramki.


Ducks -1,5 - Chicago, 2.52  

Kurs na ML jest zbyt niski, żeby go w ogóle dotykać, jak grać ten mecz to tylko tak.
Chicago gra marnie - to wiemy, Chicago mało strzela - też wiemy. Ducks u siebie na 7 spotkań wygrali 6 razy, z czego 5 razy przewagą 2 albo więcej bramek. Chicago wczoraj grało w Los Angeles, dało sobie wbić 4 gole słabym Kings, na razie w 4 wyjazdowych meczach mają bilans 0:4, w bramkach 6 - 15.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NY Rangers - Ottawa Senators
  NY Rangers -1.0 @2,15 Unibet  ​
Przyznam, że dzisiaj miałem sobie odpuścić, ale Rangersi ostatnio pozwolili zarobić kilka złotych, więc postawię na nich również dzisiaj. Można byłoby mówić nawet o jakiejś stabilności, gdyby nie wpadka (4:7) z Bostonem, ale można to zaliczyć jako wypadek przy pracy. Rangersi wyglądają ostatnio na prawdę nieźle natomiast Ottawa gra w kratkę, chociaż może to za dużo powiedziane. Sens ostatnio pokonali Sharks i Detroit, ale na obecną chwilę są to jedne z najsłabszych zespołów ligi. Dzisiaj w bramce Rangersów ponownie Georgiev, który ostatnio sprawił się znakomicie wpuszczając tylko jedną bramkę na ponad trzydzieści strzałów oddanych przez Preds. Nie mogli trafić lepszej okazji na przedłużenie zielonej serii niż mecz z Sens w Nowym Jorku. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 4 listopada 2019 19:27 przez rasijskijMożna byłoby mówić nawet o jakiejś stabilności, gdyby nie wpadka (4:7) z Bostonem
Nie powiedziałbym, że to wpadka, wiadomo w jakiej formie jest obecnie Boston, bardzo dobra defensywa więc wsadzenie im 4 bramek to dobry wynik, strata 7 ale pamiętając że w bramce był Henrik, który mowiąc delikatnie nie jest w tym sezonie w formie. ja również idę dziś w kierunku NYR, jesli chcą się w tym sezonie liczyć to punkty są w takich spotkaniach po prostu konieczne już raz ogarnęli w tym sezonie Sens na ich lodzie dość lekko, dziś grają u siebie myślę że spokojnie to wezmą. W bramce dziś stabilny Georgiev, brakuje nadal Zinebajeda, ale ofensywa bez niego też nie wygląda źle. U Sens znana w tym sezonie bieda, wypada im dalej Anisimow, wypada też White i Saoburin z pojedynczymi punktami. Stawka do podziału na kilka zakładów.

NYR RT @2  
NYR -1,5 @2,53  
NYR -2,5 @3,6  
NYR/+5,5 @2,88  

Korci mnie dzis zagrać delikatnie na spotkanie w Bostonie przeciwko kontynuującym serię zwycięstw Bruins. Typ bardziej na wyczucie, choć kilka przesłanek można wymienić mimo oczywistej formy gospodarzy. Pens w meczach przeciwko Bostonowi w ostatnich latach wypadali solidnie, mecze były też na styku i dlatego dziś lekko zagram też w tym spotkaniu remis. Druga przesłanka to powrót właściwie całego składu Pens do gry poza Hörnqvist'em, ostatnio południowa wpadka z Oilers, ale wszyscy wiemy jakie są to spotkania. A trzecia kwestia w bramce Bruins dziś Halak, też solidny, ale jednak slabszy bramkarz Rask. Dla mnie Bruins wycenieni zbyt nisko w tym spotkaniu.

Bruins - Pens X @3,95  
Pens X2 @1,81  
Pens ML @2,39  
Pens -1,5 @4,65  
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Dwa mecze powyżej opisane i zgadzam się ze Rangers powinni to wziąć dziś /Rangers RT/   . W meczu w Bostonie idę w stronie Niedźwiadków jestem pod wrażeniem gry Bruins i to w kierunku nich idą moje pieniądze / Bruins RT/   . W zeszłym sezonie jak dobrze pamietam Malkin tez miał jakis uraz i jak wrócił to Pens przez kilka meczy prezentowali się średnio. 
Jednak najbardziej mnie zaciekawiło spotkanie w Detroit i postanowiłem sobie na niewielka stawkę zagrac zwycięstwo Red Wings /Red Wings ML/  . Bardziej jest to zakład przeciwko Preds którzy ostanie 2 spotkania zagrali słabo i dodatkowo trafia się im dziś w nocy rywal z którym nie radzą sobie zbyt dobrze. 

 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jeszcze taka luźna propozycja ode mnie na ostatnie dzisiejsze spotkanie Edmonton - Arizona. Lekko faworyzowani gospodarze, kursy na gości spadają, a ja spróbuję wycelować w tym spotkaniu remis. Między tymi ekipami często spotkania po 60' kończą sie bez rozstrzygnięcia, myślę że dziś również taka sytuacja może mieć miejsce. Wydaje się, że na tą chwilę obie ekipy grają nieco ponad swoje rzeczywiste możliwości. Oilers prowadzą w Konferencji, jednak ostatnio zanotowali już lekki spadek formy. Wracają do domu po trzech spotkaniach wyjazdowych, Kojoty lekko w kratkę, ostatnio odprawili z SO osłabione Avs. W bramce solidny goalie, wzmocniona ofensywa radzi sobie w tym sezonie nieźle i na pewno będa w stanie przeciwstawić się gospodarzom, którzy wracają do domu, nie wiadomo jak wejdą w grę na swoim lodzie, uzależnieni oczywiście od pierwszej linii muszą liczyć na ich skuteczność. Trudno jak dla mnie typować zwycięstwo, mecz na styku więc delikatnie pogram remis za @3,88    w fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks
  Chicago Blackhawks ML + Oba zespoły zdobędą co najmniej dwie bramki @3,25 Unibet  ​
Nie wiem czy Unibet miał ofertę "betbuilder" od początku sezonu. Jeśli tak to zauważyłem dopiero dzisiaj... Z pewnością nie mieli w poprzednim sezonie. Co się tyczy samego spotkania to wiedziałem, że zagram to spotkanie już wtedy, kiedy ujrzałem rozkład kursów. Poniżej 2,00 na Rekiny, które od połowy poprzedniego miesiąca nie pokazują ni ciekawego to lekka przesada. Z drugiej strony mamy ekipę z Chicago, która ostatnio prezentuje się całkiem przyjemnie chociaż jeszcze wiele brakuje im do dobrej formy. W bramce Rekinów zobaczymy Jonesa, który z pewnością pozwoli wbić sobie co najmniej 2-3 bramki, a gospodarze na swoim lodzie też powinni te dwie bramki Lehnerowi strzelić. Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale ten mecz wydaje mi się być takim 50/50 ze sporą ilością bramek. Sharks grają jak grają, a Hawks pokazali już kilka dni temu, że Kalifornia im nie straszna pokonując Kaczki w dogrywce i urywając punkt w Los Angeles. To będzie ostatnie spotkanie w serii wyjazdowej dla Chicago, więc trzeba przycisnąć, zainkasować dwa punkty i wracać do siebie.


 
Dallas Stars - Colorado Avalanche
      Dallas Stars ML + Under 6,5 bramki @2,50 Unibet      ​
Kolejny i ostatni zakład na dzisiejszą noc. Wydaje się mniej ryzykowny niż pierwszy. Dallas kilka dni temu ograli Colorado w Denver i wydaje mi się, że mogą to dzisiaj powtórzyć. Stars z trzema zwycięstwami z rzędu i Bishopem w bramce przeciwstawią się osłabionej ekipie Avs, która ostatnio ma problem ze zdobywaniem bramek. Jeśli chodzi o under to liczę na dobry występ obu bramkarzy i niewielką skuteczność wybrakowanej ofensywy gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik


Zapowiadała sie tak ciekawa nocka, nawet mi Arizona siadła i mój główny typ na Rangers powalił moje kupony.. 

Dzisiaj tak typuje :

Islanders - Ottawa   / powyżej 5,5 bramki, kurs: 1,75

Devils / powyżej 2,5 bramki, kurs: 1,65

Dallas / kurs 2,10

San Jose Sharks / kurs: 1,95

Zobaczymy co z tego wyniknie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Winnipeg Jets - NJ Devils ML, 2.10  

Pisałem jakiś czas temu tutaj o Devils, typowałem ich wygraną z Flyers, gdzie nie trafiłem po porażce w dogrywce. Konsekwentnie jednak stawiam na nich, bo uważam, że po dramatycznym początku sezonu ekipa już się trochę poznała i powoli bo powoli, ale wraca na odpowiednie tory. 6 porażek z rzędu, później dwie wygrane, znowu seria - tym razem 3 porażek - i wreszcie wygrana w ostatnim meczu z Caroliną. Te 6 ostatnich spotkań - mimo 3 porażek - to dużo lepsze już występy Devils, 3:5 z Coyotes, potem 6:7 po dogrywce z Tampą i 3:4 po dogrywce z Flyers. Brak szczęścia w dogrywkach, ale strzelają dużo goli, chociaż widoczny jest kłopot w obronie. W tym meczu grają jednak z Jets, którzy ofensywą nie grzeszą - w 7 na 15 spotkań nie przekroczyli granicy 2 bramek. Gospodarze ostatnio zaliczyli dwa zwycięstwa po dogrywkach, z Sharks 3:2 i Vegas 4:3 (w tym ostatnim meczu odrobili z 3:1 w 3 tercji na 3:3, ale bardziej z frajerstwa Vegas niż z własnej świetnej gry).

Nie ma tutaj - nie ukrywam - zbyt wielu argumentów, które mogą precyzyjnie wskazać na wygraną gości. Jednak moim zdaniem zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym uważam, że Jets będa mieli problemy ze zdobywaniem goli i wygrają rozpędzający się Devils.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś skupiam się na dwóch spotkaniach na zachodzie, które zaraz krótko opisze. Lekko zagram sobie dubla, na którego teoretycznie wszystko wskazuje, ale jak wiadomo logika w NHL to coś co nie istnieje, ale jakaś rozsądną stawką na faworytów.

Isla gra o 10 zwycięstwo z rzędu, przed nimi słaba w tym sezonie ekipa Sens, która i tak ostatnio sie trochę ogarnęła. W nocy zagrali niestety przeciwko mnie, albo bardziej NYR swoimi karami dało im okazje do tego, by rozwinąć skrzydła. Co by nie mówić dziś graja b2b, a personalnie są słabsi, wszystko wskazuje więc na gospodarzy. Jak będzie okaże się w nocy.
Do tego ekipa Toronto, personalnie mocna jednak w tym sezonie na lodzie jeszcze tego nie widać, chyba sami liczyli na więcej. U siebie tez nie są hegemonami, ale dziś mają przed sobą spotkanie z LAK, ktorzy graja na wyjazdach słabo, w bramce Quick, który ma słaby sezon, a ofensywa Liści ma kim straszyć więc myślę, że powinni to na spokojnie ogarnąc. Tutaj również wydaje się, że zwycięzca jest znany, ale zobaczymy jak będzie.

NYI @1,63   + Toronto @1,68   AKO @2,74  
NYI -1,5 @1,99  
Toronto -1,5 @2,04  

Głównie jednak swoje środki skieruje dziś na Zachód i spotkania w Anaheim i Vancouver

Pierwszy mecz Kaczek, ostatnio niespodziewana porażka z Hawks, u siebie jednak mimo tego nadal jawią sie jako silna ekipa, która tak jak juz kilka razy pisałem gra bardzo efektywny hokej. Może nie ogląda sie tego z wielką przyjemnością, jednak swoje robia i punkty zbierają. Dziś maja przed sobą Wild, którzy w tym sezonie kompletnie sobie nie radzą, ostatnio równiez porażką z osłabionymi Nutkami w bramce z Allenem. wydaje się, że spore problemy w ogole z sensownym ułożeniem tej ekipy. Do tego poważny problem w bramce bo Dubnyk już niestety cieniem siebie sprzed kilku lat, a Stalock tez nie daje takiej jakości jakiej można oczekiwać, na swoim koncie tez ma kilka wpadek i to on dziś pojawi sie w bramce. U gospodarzy prawdopodobnie Gibson. Myślę, że dziś gospodarze zagrają swój hokej, nie pozwolą sobie na drugą porażkę z rzędu i zaczną też dużo uważniej niz z Hawks by nie trzeba było gonić.

Ducks RT @2,2  
Ducks -1,5 @2,95  
Ducks/-5,5 @3,85  
Wild under 1,5 @3,1  

Drugie spotkanie to ekipa Cancuks przeciwko obrońcom pucharu z St. Louis. Młoda ekipa z Kanady gra całkiem sensowny hokej w tym sezonie, tam gdzie powinni zbierają punkty, potrafią postraszyć rownież silnych przeciwników. W tym sezonie przegrali u siebie bodajże tylko z Caps i to po dogrywce, gdy wypuścili solidne prowadzenie. Grają efektownie, strzelaja u siebie sporo bramek. Mozna sie spodziewac, że jak to młode ekipy będą gasnąć w trakcie trwania sezonu, ale poki co myślę, że mogą kilka punktów jeszcze zebrac. Dziś starcie z ekipą St Louis, ktora ograli juz na wyjeździe po dogrywce. Nutki jak wiemy bez Tarasenko, ale muszą do tej rzeczywistości się przyzwyczaić i wydaje sie, że wypadają nieźle bo mają 4 wygrane z rzędu. Jednak w tym trzy zwycięstwa po dogrywce i przeciwnicy też marni bo 2xWild, DRW i Jacekts. Dzis ekipa, ktora radzi sobie w tym sezonie dużo lepiej i myślę, że może spokojnie ograć Nutki, jesli zagraja swoj hokej. w bramkach prawdopodobnie pierwsi goalie, grający obecnie z taką samą skutecznością 0,917.

Canucks RT @2,27  
Canucks/+4,5 @2,81  
Canucks -1,5 @3  

Dubel Canucks ML @1,74   + Ducks ML @1,69   AKO @2,94  

​​​​​​E: dobrze że zagrałem faworytów to uratowali dziś budzet

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Z krótszych analiz, stawiam tak:

Montreal ML - Boston, 1.95  

Boston ostatnio gra świetnie, 6 wygranych z rzędu, 30 strzelonych goli więc średnia 5 na mecz - kosmiczny hokej, którego szczerze mówiąc się nie spodziewałem. Rzadko typuje przeciwko nim, bo to moja ulubiona ekipa, ale mecze z Montrealem rządzą się swoimi prawami i zwykle należy podchodzić do nich 50-50, bo to odwieczna rywalizacja i duża presja kibiców z obu stron. Montreal gra u siebie, do tego ostatnimi czasy również dobrze się pokazał.. no oprócz tego ostatniego meczu w Dallas (1:4). Wcześniej wygrany wyjazd w Vegas 5:4 po dogrywce, 4:1 z Coyotes, 5:2 z Toronto. U siebie Canadiens grają w kratkę, ale Boston po wczorajszym efektownym spotkaniu z Penguins myślę, że może złapać lekką zadyszkę.

Sharks - Chicago ML, 2.30  

Tutaj kolega rasijskij  wyczerpał temat. Kurs jest kompletnie od czapy. Dopiero co grałem przeciwko Sharks na Canucks, gdzie na gości było 2.20 i typ wszedł bez jakiegokolwiek problemu. W NHL trzeba łapać takie okazje jak ta - oczywiście nie zawsze się udaje, ale jednak w dłuższej perspektywie czasu się to opłaca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Edmonton Oilers - St. Louis Blues
  Edmonton Oilers ML + Under 7.0 bramek @2,18 Unibet  
W sumie to nie wiem dlaczego zamiast Rangers wybrałem Oilers.
Co za pech. W trakcie pisania posta kurs spadł mi z 2,30. Mecz na szczycie konferencji zachodniej. Myślę, że to właśnie dzisiaj nadejdzie koniec zwycięskiej serii Nutek. Między słupkami Allen. Jego nazwisko było już tyle razy wspominane przy okazji analiz spotkań z udziałem St. Louis, że nie ma sensu tego powielać. Kolejny argument przemawiający za zakładem przeciwko gościom to mecz back to back - kolejny w ciągu pięciu dni. Dla porównania Oilers zagrali jeden mecz mniej i z pewnością zaprezentują dzisiaj więcej "świeżości". W bramce gospodarzy stanie Smith co uważam za duży plus. Do tego dorzucam under dlatego, że spotkania między ekipami rozgrywane w St. Louis kończą się często wysokimi wynikami natomiast kiedy zespoły te spotykają się w Kanadzie najczęściej jesteśmy świadkami mało rezultatywnego spotkania. Liczę, że tym razem również tak się stanie.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Życzę jak najlepiej, ale typ ryzykowny w kwestii wygranej Oilers. Tam nadal gra tylko jedna linia... i tak, wiem, że krytykowałem ich tutaj ostatnio, a jednak wygrali kilka kolejnych spotkań, ale to nie może wiecznie trwać. Blues to fenomen, obrońca tytułu, nic wielkiego nie grają, wszyscy prawie że zawiedzeni ich wynikami ... a oni prowadzą w swojej konferencji (zresztą zaraz przed Oilers). Ja naprawdę nie mam pojęcia na kogo tu postawić, ten under wygląda z tego najlepiej ;)
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Carolina Hurricanes - NY Rangers

Kursy 1.65 w NHL to śmierdzą na kilometr, Canes nie są aż tak dobrą ekipą, żeby wystawiać na nich taki kurs, mimo że Strażnicy grają b2b (wczoraj wygrali 5-1, gdzie siadł ładny kursik).
Strażnicy prezentują się ostatnio bardzo dobrze - wygrana z Tampą, Pedatorami czy wczoraj z DRW. Wpadki z Sens nie liczę, bo to był mega PB, więc było do przewidzenia. 
Na ten moment mamy PB 67% na Canes, ale myślę, że urośnie (przy 70% to śmiało można ładować w X2) ale gram bezpiecznie, bo to przesada jakie tu są kursy.

Rangers +2.5 handicap
1.51


Colorado Avalanche - Nashville Predators

Kursy już spadają, sam złapałem 1.81, teraz mamy 1,77 na Preds ML. Wniosek jest jeden - Lawiny grają bez 2 liderów, a bez nich ta gra wygląda słabo, bo oni w głównej mierze ciągną ten wózek. 5 porażek z rzędu Lawin i myślę, że dzisiaj znowu nie wygrają. NA 7 ostatnich spotkań Predatory wygrały 5 spotkań - nie liczę porażki z Rangers bo właśnie mieliśmy PB z kursem ok. 1.60 co było podejrzane i porażka z Flames mimo prowadzenia po 2T - 4-1, przegrali po dogrywce 6-5 (uwalili zacny kupon).

Predators OT 
1.77

AKO: 2.67
Stawka 5j/10 - 500 zł
EW: 1335 zł 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja rozumiem, że Rangersi grają back to back, że na wyjeździe i że Carolina u siebie poczyna sobie całkiem dobrze, ale żeby wystawiać kurs w granicach 1,6 w tak wyrównanej i nieprzewidywalnej lidze to gruba przesada. Z drugiej strony można próbować to wykorzystać i ja tak właśnie dzisiaj uczynię. Canes zaliczyli ostatnio drugą porażkę z rzędu. Może złapali lekką zadyszkę. Nie wiem, bo przyznaję, że nie oglądałem ich ostatnich spotkań. Rangersi nie są znowu takimi ogórkami, żeby wystawiać na nich kurs ponad 4,00. W bramce stanie Georgiev, który z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią porażkę z Sens (2:6). Wydaje się, że ekipa z NYC łapie powoli wiatr w żagle. Punktuje Panarin, Kakko się nieco przebudził. Typ jest ryzykowany, ale taka jest większość typów dotyczących tej ligi. Zaryzykuję tym bardziej, że ostatnie dziesięć spotkań między tymi zespołami to 7-3 dla Nowojorczyków.

  
Carolina Hurricanes - NY Rangers
      Rangers lub remis @2,32 Unibet      ​
Na dzisiejszą noc mam jeszcze jeden typ. W bramce VGK Fleury'ego zastąpi Subban, który nie jest bramkarzem wysokich lotów. Knights ostatnio grają mocno w kratkę i myślę, że Leafs poradzą sobie dzisiaj z nimi jednocześnie pozwalając na utratę dwóch może trzech, bo defensywy Toronto nie można nazwać żelazną. W czterech dotychczasowych spotkaniach między TML i VGK trzy razy górą byli ci pierwsi i tylko raz nie padły minimum dwie bramki z obu stron.
 
Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights
  Maple Leafs ML + Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,38 Unibet  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś spróbuję zagrać znów w kierunku Canucks. Ostatnio mnie zawiedli, ale dziś graja przeciwko Hawks, ktorzy wiadomo w jakiej są formie. Problemy w defensywie, sporo traconych bramek, ofensywa też już po latach świetności i wydaje sie, że potrzebna tam świeża krew. dziś w bramce Crawford, tracone blisko 3,75 bramek na mecz, obrony na poziomie 0,892%, po drugiej stronie z Markstrom z solidną obronami 0,918%. I to co najwazniejsze w ekipie gości to solidna ofensywa z grupą mlodych graczy, którzy potrafia solidnie punktować i liczę na to, że na spokojnie ogarną dziś Hawks, musza grac o punkty w takich spotkaniach jesli chcą tym razem załapać się do 8.

Canucks RT @2,22  
Canucks/+4,5 @2,64  
Cauncks -1,5 @2,89  

e: Orki chyba wpadają w dolek
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
 Może złapali lekką zadyszkę. Nie wiem, bo przyznaję, że nie oglądałem ich ostatnich spotkań.
Ja oglądalem ostatnio Canes w spotkaniu z Detroit a więc ostatnie ich zwycięstwo i już w tym meczu wyglądali marniutko. Grałem tam na nich z handi i właściwie dość długo drżałem nad tym jak to sie skończy. Była znacząca wygrana, ale tylko ze względu na dużą słabość przeciwników, ktorzy wiemy jak ostatnio wyglądają. Mimo tego wbili im 3 bramki, dostali 7 ale na pewno Canes nie sa dziś takim faworytem na tego typu kurs. W ogole chyba z tym składem jaki NYR obecnie ma nie ma ekipy w lidze, żeby wystawiać taki kurs przeciwko nim. Też korzystam i próbuje drobnymi pograć Wojowników bo po tym kursie żal nie próbować a nawet x2 daje dobry kurs.

NYR @4,4  
NYR -1,5 @6,2  
NYR x2 @2,17  

E: piękna robota NYR, a jeszcze lepszy prezent od buków;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Ja dziś wrzucam tylko typy. Przepraszam ale nie mam czasu na napisanie analiz:

Preds ML@1,80- 2U  
Yotes RT@2,00- 1U  
Vegas/Leafs o6.0@2,00-1U  
Caps/Panthers Over 6,5@2,00-1U  


NHL 1-3 / -3U
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Winnipeg Jets - Vancouver Canucks
      Winnipeg Jets ML + Under 7,5 bramki @2,38 Unibet      ​
Krótko, bo lecę oglądać mecz Buffalo. Oprócz zakładu na Sabres zagram dzisiaj jeszcze powyższy typ. Jets zagrają kolejne spotkanie na swoim lodzie z Orkami, które wczoraj zagrały mecz w odległym Chicago i doznały tam sporej porażki (2:5). Widocznie wpadają w jakiś kryzys. Jets również nie radzą sobie najlepiej, ale zagrają u siebie, wypoczęci i najwidoczniej mają ostatnio jakiś patent na Canucks co widać patrząc na H2H. Bardzo duża część spotkań między tymi ekipami rozgrywanych jest underowa - stąd dokładka. 


Dokładam jeszcze takiego wariata za drobne, ale już bez analizy:

Edmonton Oilers - NJ Devils
      Edmonton Oilers -1.0 + Under 7,5 bramki @3,20 Unibet      ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom