>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 14:11 przez legionista1987Wszedłem na mecze el LM i co ja nie widzę :O

1,67 !!!!! na BATE u siebie ze śmiesznym Piastem raz !
1,43 na awans BATE ze śmiesznym Piastem dwa !

Sezon sie jeszcze nie zaczął a tu już perełki 

BATE w sezonie więc przejadą się po mistrzu Polski jak walec.
Nie widzę tutaj najmniejszych szans na awans Piasta. Chyba że wydarzy się jakaś katastrofa i BATE wyśle na dwu mecz juniorów młodszych
No i gdzie jest autor powyższego tekstu?! Jak Piast jest aż tak bardzo śmieszny to co powiedzieć o klubie z.Warszawy?! Ogólnie takie posty powinny być na starcie kasowane. Ja rozumie ze człowiekowi "gul" skoczyl gdyż jego Legia nie zdobyła "majstra" ale tego rodzaju wpisy są zdecydowanie nie na miejscu. 
Tak na marginesie typy się rozlicza czyż nie Szanowna Administracjo? !
Też mam swoje sympatię piłkarskie ale to.nie.znaczy ze mam ośmieszac klub rywalizujacy z moimi ulubiencami bo zajęli wyższe miejsce poza tym pokora tez jest przydatna w życiu! 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
@legionista87 @jozzy22

A ja proponuje się nie nakręcać i wrócić spokojnie do tematu. Kolejne posty nie na temat będą kasowane. 
 
M 76

marian555

Użytkownik
https://www.fotosik.pl/zdjecie/bbe15d7958c23a1b]
[/URL]

Zobaczcie ewidentnie błąd stsów:

1 drużyna wygra do zera: 0 (POWINNO BYĆ NIE)
2 drużyna wygra do zera: NIE (jest poprawnie)

RIGA - DUNDALK BYŁO 0:0
Obstawiłem: 1 drużyna wygra do zera: Nie -----&gt; mam zakład jako przegrany

jakim cudem przy wyniku 0:0 te dwa zakłady są róźnie rozliczone? weźmie pomóżcie mi na czacie bo ta olesyia coś polskiej mowy nie rozumie.
 
M 76

marian555

Użytkownik
skoro ukrainski jezyk dostepny.... i Olesyia jakaś .... chyba nie Polka, ale to nie istotne, chcę mnie wrobić hamsko
typy twierdzą że 1 drużyna wygra do zera: ABY BYŁO nie MUSI ta drużyna wygrać np 2:1. to w ogóle jakiś żart
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
cytat z dnia 17 lipca 2019 20:33 przez jozzy22

No i gdzie jest autor powyższego tekstu?! Jak Piast jest aż tak bardzo śmieszny to co powiedzieć o klubie z.Warszawy?! Ogólnie takie posty powinny być na starcie kasowane. Ja rozumie ze człowiekowi "gul" skoczyl gdyż jego Legia nie zdobyła "majstra" ale tego rodzaju wpisy są zdecydowanie nie na miejscu. 
Tak na marginesie typy się rozlicza czyż nie Szanowna Administracjo? !
Też mam swoje sympatię piłkarskie ale to.nie.znaczy ze mam ośmieszac klub rywalizujacy z moimi ulubiencami bo zajęli wyższe miejsce poza tym pokora tez jest przydatna w życiu! 
 Tutaj jestem :) A Ty gdzie teraz jesteś ?
Nie rozumiem po co w ogóle dyskusje sprowadzasz do tematu kibiców ? Bo mam taki a nie inny nick ? 
BATE miało zrobic awans i zrobiło. Tyle w temacie. Piast jest słaby i tyle. Jednorazowy występ i koniec. 
Patrze pod względem umiejętności piłkarskich a nie kibicowskich jesli mam cos obstawiać. Awans BATE to była dla mnie perełka i jak widac opłaciło się a grałem po kursie znacznie wyższym niz podawałem w poście. Pozdrawiam napinacza
I tak jak pisałem musiała by się zdarzyc katastrofa żeby Piast awansował i prawie się ta katastrofa zdarzyła jednak BATE bez formy dało radę ograc mistrza Polski w formie ....
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niestety Piast odpada na własne życzenie. Mieli ten dwumecz pod kontrolą,  lecz głupie bledy w końcówce meczu  sprawiły że żegnają się LM. Taki jest fubol Panowie,który po raz kolejny pokazał że spotkanie trwa 90 minut...
 
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik


Podział na grupy odbędzie się dzisiaj w Monako.
Jak zwykle ekipy z tego samego kraju nie mogą trafić na siebie na tym etapie rozgrywek. 
UEFA zadecydowała ponadto, że drużyny z Rosji i Ukrainy także nie mogą ze sobą zagrać w fazie grupowej.
Pierwszą kolejkę zaplanowano na 17 i 18 września, a ostatnią na 10 i 11 grudnia.
Finał odbędzie się 30 maja 2020 roku w Stambule na Stadionie Olimpijskim im. Atatuerka.
Uczestnicy fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2019/20:

pierwszy koszyk: Liverpool (obrońca tytułu), Chelsea Londyn, FC Barcelona, Manchester City, Juventus Turyn, Bayern Monachium, Paris Saint-Germain, Zenit Sankt Petersburg;

drugi koszyk: Real Madryt, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, Napoli, Szachtar Donieck, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Benfica Lizbona;

trzeci koszyk: Olympique Lyon, Bayer Leverkusen, Red Bull Salzburg, Olympiakos Pireus, Club Brugge, Valencia, Inter Mediolan, Dinamo Zagrzeb;

czwarty koszyk: Lokomotiw Moskwa, KRC Genk, Galatasaray, RB Lipsk, Slavia Praga, Crvena Zvezda Belgrad, Atalanta Bergamo, Lille.
/ i n t e r i a p l 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
GRUPA A:
Paris Saint-Germain;
Real Madryt;
Club Brugge;
Galatasaray.

GRUPA B:
Bayern;
Tottenham;
Olympiakos;
Crvena zvezda.

GRUPA C:
Manchester City;
Szachtar Donieck;
Dinamo Zagrzeb;
Atalanta.

GRUPA D:
Juventus;
Atletico Madryt;
Bayer;
Lokomotiw Moskwa.

GRUPA E:
Liverpool;
Napoli;
Red Bull Salzburg;
Genk.

GRUPA F:
Barcelona;
Borussia Dortmund;
Inter;
Slavia Praga.

GRUPA G:
Zenit;
Benfica;
Olympique Lyon;
RB Lipsk.

GRUPA H:
Chelsea;
Ajax;
Valencia;
Lille.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hmmm kurs na +5,5 zmiany w meczu Loko. Moskwa z Juve wynosi 1,95 w Fortunie. Chodzi tutaj głównie o Lokomotiv. Robią średnio 1-2 zmiany na mecz, a czasem żadnej. W LM tylko z Athletico dokonał trzech zmian...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No i znowu te fantastyczne kursy niczym miny powojenne na Bayern i Real, i jeszcze te wspaniale oferty niektórych polskich buków "postaw na 4 bramki w meczu i zgarnij dodatkowy bonus", ja bym się zastanawiał czy te drużyny w ogóle wygrają przy ich obecnej dyspozycji i "mobilizacji do gry". 

1,20 na Real który wyczołgał 1:0 z Galatasaray na ich terenie a ostatni mecz w lidzę zremisował u siebie 0:0 z Betisem. Faktycznie okazja roku i grad goli pewny jak nic.

1,15 na Bayern który podobnie jak Real na wyjeździe wyczołgał wzwycięstwo 3:2 z Olympiakosem, podobnie jak zwycięstwo w lidze z Union Berlin 2:1 a ostatni mecz w lidze przegrał z Frankfurtem 5:1 co skutkowało zwolnieniem trenera. Kurs na Bayern to oczywiście promocja od buków i oczywiście pewny grad goli. 

Jedynie kurs 1,65 na Juventus wystawiony chociaż prawidłowo patrząc na ich beznadziejne wyniki i wygrywanie spotkań dzięki geniuszowi Dybali. W lidzę grają podobne dno jak reszta wyżej.  Ale spokojnie Ronaldo i tak dostanie nagrodę, jak nie złotą piłkę to jakiś złoty makaron dadzą mu Włosi za to że no jest. (nic personalnie do niego nie mam) ale na razię widze na boisku biegający marketing a nie gwiazdę światowego formatu. 

1,15, 1,20 w momencie gdy mamy 33% na trafienie? To zdecydowanie już wole 1,15 1,20 w tenisie gdzie mam 50%. Oczywiście w obu przypadkach lipa na sto dwa w przypadku singli Dlaczego? 

No i teraz wisienka na torcie. Do tych fantastycznych promocji należy doliczyć 12% podatku, przynajmniej u polskiego buka. Duża część naiwnych graczy zrobi więc kupon AKO z tych "promocji" żeby coś sensownego wyszło, może nawet podbiją handi na bramki jak to bywa i skończy się któryś mecz jak Barcelony z wczoraj. Pewnie wielu to przeczyta i powie, scotratez przecież to normalne że takich kursów w piłce się nie gra, no wiem, że dla was normalne, piszę dla tych którzy tego jeszcze nie wiedzą. 



 
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Aż się zalogowałem z wrażenia. Kolego masz tyle wpisów a ujadasz jakbyś obstawiał pierwszy raz w życiu. Skoro kursy na potęgi są zaniżone mimo ich słabej formy to czemu nie zagrasz przeciwko i nie wzbogacisz się o kilka ładnych złotych? Skoro Twoim zdaniem  kursy są  zaniżone aż nadto, warto stawiać handi w drugą stronę i nie widzę tutaj powodu do płaczu. A wręcz przeciwnie - do zarobku. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj poznaliśmy komplet drużyn, które wystąpią na wiosnę w 1/8 finału Ligi Mistrzów, losowanie odbędzie się poniedziałek 16 grudnia w Nyonie o godzinie 12:00. Rozstawione są zespoły, które wygrały swoje grupy. W losowaniu nie mogą na siebie trafić zespoły z tej samej federacji oraz te, które grały ze sobą w grupie. Ekipy rozstawione w losowaniu będą gospodarzami w meczach rewanżowych. Spotkania zaplanowano na 18, 19, 25 i 26 lutego 2020 roku, natomiast  rewanże na 10, 11, 17 i 18 marca. Wszystkie mecze będą o godzinie 21:00.

Rozstawieni uczestnicy 1/8 finału
Barcelona (Hiszpania, grupa F)
Bayern Monachium (Niemcy, grupa B)
Juventus (Włochy, grupa D)
RB Lipsk (Niemcy, grupa G)
Liverpool (Anglia, grupa E; obrońca trofeum)
Manchester City (Anglia, grupa C)
Paris Saint-Germain (Francja, grupa A)
Valencia (Hiszpania, grupa H)

Nierozstawieni uczestnicy 1/8 finału
Borussia Dortmund (Niemcy, grupa F)
Chelsea (Anglia, grupa H)
Lyon (Francja, grupa G)
Napoli (Włochy, grupa E)
Real Madrid (Hiszpania, grupa A)
Tottenham Hotspur (Anglia, grupa B)
Atalanta (Włochy, grupa C)
Atletico Madryt (Hiszpania, grupa D)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chce dodać, że wszystkie hiszpańskie zespoły zapewniły sobie awans do dalszej fazy!
A w 1/8 finału zapowiadają się nam mega starcia.
Real Madryt może trafić min na: Bayern, Manchester City, Liverpool, Juventus, Lipsk. 
Atletico natomiast PSG, Manchester City, Bayern, Liverpool, Lipsk.
 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi



Jak dobrze wiemy Neymar regularnie łapie kontuzje 11 Marca aby móc spędzić urodziny z siostrą. Dlatego jeśli jakiś bukmacher zaoferuje coś na to wydarzenie to prosimy tutaj ładnie zapodać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom