>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Faworyt może być jeden i jest jeden. Po kontuzji Stepha pozostał Danny Green i młodzi goście którzy potrzebują wielu minut na parkietach NBA aby się obyć. Do tej pory każde z ich spotkań było rozstrzygnięte praktycznie w 2 kwarty., oczywiście poza wygrana z NOP, która lekko przybrudza obraz sytuacji.
Zakładam dzisiaj totalny chaos w szeregach GSW. Niestety nie gra się płynnej koszykówki z przeciwnikiem, który taki chaos tworzy i nie jestem w stanie przewidzieć jak to wpłynie do końca na grę SAS. 
Trzymam się wersji , że mniej więcej od połowy 3 kwarty z dezorganizowanym GSW zagra bench San Antonio, a to wszystko w atmosferze dożynek i wspomnień o potędze mistrzów.
Trochę dosadnie ale tutaj jest tylko marka championa, to zupełnie inna drużyna i nie wiem czy to nie są ostatnie chwile aby coś na nich ugrać dopóki wszyscy to zrozumieją.

1.polowa/koniec SAS/SAS 
@1.72 EFORTUNA
  
GSW-SAS HT 55:57 FT 110:127
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Philly vs Portland Trail Blazers
Ben Simmons over 17,5pkt 
kurs 1,75
Unibet   

z fartem, uaktywnieni zadaniowcy Philly, mecz zgodnie z przewidywaniami, no ael ważne, że andSimmons jednak wkalkulował te pół pkt na korzyść, szacun za zimną krew na lini osobitych

Niska linijka jak na tego zawodnika, POR graja szybkie tempo, mistrzowie ofensywy, myślę, że będą grali up tempo.
Przechodząc do 76ers - naśladujący manewry z GOTa pan Joel jest OUT na 2 gry.
W związku z tym większość ciężaru gry spada na Simmonsa. 
Samo spotkanie powinno być wyrównane, znak zapytania stanowi obecność Whitesidea u Blazersow I Richardsona w Philly.
Jak Hassan nie wystąpi Benowi będzie łatwiej jak Richardson wypadnie będzie jeszcze więcej dla Simmonsa teoretycznie. 
Średnie w tym sezonie na poziomie 16.5  z Embiidem, myślę,że za 2 jednostki.

​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Detroit - Brooklyn
Brooklyn Nets @1.8 Fortuna
Hm w Detroit nie zagra Griffin, Jackson, Rose i przed chwilą wpadło info że Frazier z urazem jest wątpliwy do gry.
Kursy spadają z tego powodu a samo Pistons ma fatalny początek sezonu, w Brooklynie nie ma takich problemów kadrowych a ostatniej nocy wygrali z Rockets. Jak dla mnie bet tej nocy w NBA bardzo chętnie poczytam wasze opinie. Pozdrawiam

 
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik


Każdy chce ugryźć mistrza, motywacja podwójna szczególnie jak kończysz serię wyjazdową w hali za 1500 mln dolków. Z ostatnich niusów Danny Green ma skręcony kciuk i nie zagra w dzisiejszym spotkaniu. Po dwóch porażkach w LA i wywalczonym i budującym zwycięstwie w Sacramento. Mecz w sobotnim primetime o 17:30, motywacji nikomu nie zabraknie. 

Charlotte over 114.5
@2.11 BETFAN
  

FT 87:93
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
LA Clippers vs Utah Jazz
Wygrana : LA - 2,5pkt
Kura : 1,70
Unibet 
  
​​​​

Widzę tu value - Ed Davis załapał kontuzję ostatnio, Mudiay też OUT wg Rotowire.
To sprawia, że ktoś musi wybiegać dodatkowe minuty - zmęczenie rośnie, skuteczność spada. 
Jest mniej osób do łapania fauli - obrona się luzuje - robi się miejsce, bo każdemu w głowie tyka foul trouble. 
Ławka jest czynnikiem warunkującym, wg mnie, wynik tego spotkania.
O ile dwójka SweetLou i Harrell może równać się Greenowi i Ingelsowi, tak nie widzę, kogoś kto mógłby poza nimi stanowić solidne wsparcie z ławki u Jazzów - brak odpowiednikow dla Greena, tym razem po str LAC, doświadczonego Mo Harklessa czy McGrudera. 
Tak jak mówię nie są to game-changerzy ale licze ze w tak wyrównanych, zarówno pod względem taktycznym jak i czystych umiejętności zawodach, kluczem będzie zaangażowanie i siły, a te są, w moim odczuciu, po stronie grającego u siebie LA. 

Stawka : 2 jednostki, bo bardzo dużo zależeć pewnie będzie od czułości gwizdków sędziowskich
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Indiana Pacers - Chicago Bulls
T. J. Warren poniżej 16.5 pkt. @1.86 Etoto
  ​
Warren póki co zawodzi w tym sezonie. Skrzydłowy Indiany na razie na słabej skuteczności, pomimo wielu minut. Koledzy fajnie stwarzają mu okazje rzutowe, jednak TJ średnio potrafi to wykorzystać i trochę brakuje później tych punkcików w końcowym rozrachunku graczom z Indianapolis. Nie oglądałem meczu ani skrótów z Cavs, ale widzę, że rzucił tylko 3 punkty, a rzutów znów miał sporo. Nie wiem, czy mało minut spowodowane jest nie najlepszą formą, czy po prostu McMillan'owi kończy się cierpliwość. Dziś linia moim zdaniem do grania. Przypuszczam, że przy około 110 punktach, które powinni rzucić w tym meczu gospodarze graczami, którzy będą przewodzić statystyce punktowej powinni być raczej Lamb, czy Brogdon.

New York Knicks - Sacramento Kings
RJ Barrett powyżej 6.5 zbiórek @1.90 Etoto
  ​
Starcie ostatnich drużyn w swoich konferencjach, buki faworyzują tu Kings. Jednak moim zdaniem ekipa z Nowego Jorku zejdzie z parkietu zwycięska, mylić może ostatnie zwycięstwo gości nad Utah. Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie walka pod koszem, gra zapewne będzie dość defensywna, a wynik nie będzie jakiś imponujący, gracze zbierający będą mieli tu kolosalne znaczenie, a tych według mnie lepszych posiadają NYK. Barrett, Portis, Randle, Robinson to wszystko kolosy, najniższy z nich ma 201 cm wzrostu, reszta 206, 208, 216. Dedmon, czy Ariza mogą z nimi powalczyć, ale nie dostają w tym sezonie zbyt wielu minut, bo Królowie wiele tracą z nimi w ofensywie. Stawiam na Barrett'a, bo linia na niego wydaje mi się być najrozsądniejsza do postawienia.

Miami Heat - Houston Rockets
C. Capela poniżej 9.5 zbiórek @2.05 Etoto
  ​
Przyznaję, że zdziwił mnie tak wysoki kurs i linia na Clinta. Nie jestem fanem tego gracza, choć doceniam jego rolę w Houston. Na razie Capela dwukrotnie pokrył tę linię, trzykrotnie ta sztuka mu się nie udała. Dziś łatwego zadania miał nie będzie, bo Adebayo, Herro, czy Leonard do ułomków nie należą. Biorąc pod uwagę styl, jaki ostatnio prezentują Rakiety to Szwajcar może nawet nie mieć aż tylu okazji do zbierania piłek, bo wszystkie będą lądować w koszu, choć Miami na pewno na wymianę ciosów nie pójdzie. Mimo wszystko wydaje mi się, że 7-8 piłek to maksimum na co dziś będzie stać środkowego Rockets.
 ​
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers  
D. DeRozan poniżej 4.5 asyst @2.20 Etoto
Jeśli dobrze pamiętam to dokładnie taka sama linia na DeMar'a, jak w starciu z Clippers, ja ponownie w to wchodzę. Powody opisywałem kilka postów wyżej. Dziś kolejne starcie Spurs z jednym z głównych faworytów ligi i ponownie wydaje mi się, że DeRozan zdecydowanie wybierze indywidualne statystyki punktowe niż asystowanie kolegom, co często wychodzi San Antonio na dobre. Dziś również na nich stawiam, jeśli można to uznać, jako typ poboczny.

Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks
D. Wright powyżej 9.5 pkt. @2.00 Etoto
  ​
Tu miałem największy kłopot, aby coś wybrać z dzisiejszych meczów. Cavs na razie pozytywnie mnie zaskakują szczególnie we własnej hali, myślałem że poza Love'm nikt ciekawy się tam nie wyłoni, a tu czy Kanadyczyk Thompson, czy młody Sexton trzymają poziom i ciągną Kawalerzystów do przodu. Skupiam się jednak na graczu gości, bo linia na niego wydaje mi się być dość niska. Delon Wright, ciekawy gracz, dobra skuteczność, ostatnio z Lakersami niewiele minut, czuję że dziś odpali, a 25 minut na parkiecie spokojnie wystarczy moim zdaniem, aby rzucił 10 oczek. W sytuacjach podkoszowych myli się bardzo rzadko, a i "trójkę" potrafi dorzucić do swoich liczb. Najciekawsza opcja według mnie na ten mecz.

Los Angeles Clippers - Utah Jazz
M. Conley poniżej 18.5 pkt. @1.71 Etoto
  ​
Tutaj trochę krócej. Mike, jak na razie jest cieniem samego siebie. Początek sezonu miał fatalny, choć z Kings i Clippers było już dobrze i wróciła skuteczność. W LA czeka go ciężki mecz, obrońcy Clippers na pewno będą chcieli mu zostawiać, jak najmniej miejsca wiedząc o jego trudnym początku. Wydaje mi się, że Jazzmani są dziś bez szans i ciężko będzie im rzucić sto punktów, tym samym nie wierzę, aby 20% z tego zdobył Conley, bo obecnie Bogdanovic, Mitchell, czy Gobert prezentują znacznie równiejszą formę.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Warren over 19 pkt i wygrana Indiany @ 4.50    1xbet

Akurat przy braku Sabonisa i Turnera dzisiaj minut Warrenowi nie zabraknie, bo dostanie trochę extra jako PF, co przy tak śmiesznej obronie jaka maja Bulls może spokojnie dać mu 20+ pkt. 
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pacers - Bulls - Typ : Bulls @2,27 Fortuna   
Wypadł Sabonis, mi to wystarczy, bo i tak miałem grać jakieś małe handi dodatnie w stronę Bulls, więc teraz idę w czysty win. Dla mnie Pacers wyglądają słabo w tym sezonie i jedynie Brogdon, czy wyżej wspomniany Sabonis tam trzymali poziom. Dzisiaj Bulls w pełnej okazałości i mają szansę na Wygranie tego meczu, pod koszem Markkanen powinien dominować i to już będzie spora przewaga. Jeśli chodzi o Punkty z ławki, to w ekipie Byków też ma tam kto punktowac. Indiana wobec kontuzji Oladipo i po odejściu Bogdanovica kompletnie nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu. Dla mnie dzisiaj Byki to biorą. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Golden State Warriors vs POR Blazers 
CJ McCollum over 22,5pkt 
kurs : 1,98 
Unibet 
  

Przemawia do mnie ten zakład, kuszący wydawał się być over punktowy ogl w meczu, najbezpieczniejsze wydawało się ujemne handi na POR, natomiast myślę, że jeżeli faktycznie nie wystąpi Whiteside i Hood ( wg  Rotowire ich występy są wątpliwe ) to CJ ma spore szanse na pokrycie tej linii. 
Same średnie statystyczne sezonu są poniżej, bo 21,8 pkt per game, ale nie zmienia to faktu, że w moim odczuciu będzie to mecz w znacznej mierze biegany, ofensywny i szansę na ponad 22,5 oczka duże. 

Zabrały Golden Stejty transfery, kontuzje i chyba decyzja organizacji o kapitulacji sezonu - smutne - porównywalnie jak ich dominacja nad NBA ostatnie lata. Liga jak życie, ciężko o równowagę.

Wracając, nie ma raczej bardziej kompetentnych zawodników po stronie GSW, zwłaszcza patrząc pod względem defensywnym - naprzeciwko CJa stanąć ma Jordan Poole, na pewno znacie :) .

Widzę value, spotkanie sprzyja przebiciu średniej pkt zdobywanej co mecz, a ta wynosi niewiele poniżej linii. 
Czekam na potwierdzenie lineupów, skłaniam się ku temu, że Terry to mądry coach, da się wybiegać młodym, pod komendę Damea - McColluma, a Whiteside i Hood dostaną wolne.
Ale zobaczymy, nigdy nie wiadomo.

Stawka : 2 jednostki  

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks
Typ: Minnesota Timberwolves (ML)
Kurs: 3,45
Bukmacher: STS
Analiza:

Jest to całkiem ciekawy kurs na gospodarzy. Sądzę, że Minnesota Timberwolves w dalszym ciągu jest niedoceniania. Początek sezonu w wykonaniu tej ekipy jest obiecujący, gdyż wygrali cztery na pięć rozegranych spotkań. Co ważniejsze cztery z tych pięciu rozegranych spotkań to były mecze wyjazdowe. Na swoim parkiecie Minnesota grała w tym sezonie raz i raz wygrała, a było to z Miami heat, które również bardzo dobrze rozpoczęło ten nowy sezon. Ich rywalem będą Milwaukee Bucks, czyli główny faworyt do wygrania Konferencji Wschodniej i jeden z głównych faworytów do mistrzostwa. Na początku sezonu Bucks jednak nie są w optymalnej formie, gdyż wygrali trzy mecze i dwa przegrali. Jeśli chodzi o skład, to Milwaukee Bucks mają więcej do zaoferowania, ale forma na korzyść Minnesoty, więc na swoim parkiecie mają szanse na zwycięstwo.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 227 pkt @ 1,80 Betonline  (115:99) WoW
Washington Wizards - Detroit Pistons   G 01:00 I 05.11



Mecz Washingotu z Detroit jest przedstawiany jako dobra strzelanina w Daily sport fantasy ,nawet obydiwe druzyny nie odnotowaly wynikow ponizej ustanowionych na wyjezdzie(Detroit) i usibie(Washington), wiec mozna byloby zadac sobie pytanie dlaczego linia meczu spadla od otwarcia o poltora punktu sugerujac ze obstawiajacy sa ponizej sumy meczu, wyjasnienie tego spadku tkwi w szczegolach.

Detroit prawdopodobnie "stracili" dzisiaj kilka punktów: Derrick Rose jest poza gra z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a Tim Frazier (ramię) jest watpliwy. Przewiduje się, że Bruce Brown i Luke Kennard wystartują jako guards, wiec gra bedzie bez Rose, Fraziera(?) i Blaka Griffina majac problemy na rozegraniu. Myślę, że ta linia potencjalnie nie docenia efektu Rose, który był niesamowity w tym sezonie. Z pewnością jest jednym z pierwszych faworytów do zmienika roku jako(6).

Jest to niewielka statystyka, ale roznica jest wyraźna: kiedy grali bez Rose w tym sezonie, Detroit byli gorsi o 19 punktow na 100 posiadan w ataku. Defensywnie, oni też byli gorsi, ale prubuje zrzucić tu winę na Rose. Myślę, że jest on bardziej wpływowym zawodnikiem na ofensywe, więc bardziej biore pod uwage jego zdobywanie punktow niz obrone. Ważna jest także tempo, Pistons grał z nim na boisku 103,2 (to byla srednia ligowa) poza skladem spadlo do 97,5 ostatnie mniejsce w lidze. Jezeli chodzi o wartość zakladu over/under to bez Rose i Frazier-a Tłoki  prawdopodobnie będą znacznie gorsze ofensywnie i również tempo gry bedzie wolniejsze.

Wizards zajmują 22 miejsce w częstotliwości przejściowej, mimo że mają trzecie najwyższe tempo w lidze ale czescia ich meczy byli przeciwnicy,poniewaz mają też dziwne zroznicowanie, kiedy to oni sa przy pilce. Poniewaz Wizards osiagaja srednio 13,8 sekundy na posiadanie co daje osme miejsce w lidze, duza czesc tego stanowia punkty zdobywane z pola i w jakis skutek faktycznie byli skuteczniejsi do zdobywanych punktow niz nie celnych co jest dziwnym zroznicowaniem ale taka skutecznosc dlugo nie bedzie trwac tymbardziej ze latwiej jest zdobywac punkty typu run and gun niz teraz gdy przyjdzie im sie spotkac z ustawiona obrona , w takim wypadku ze kurs mnie zadawala to zwieksze linie aby byc bardziej bezpieczny ponizej sumy.  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na dzisiejszą noc mam kilka propozycji, ale uprzedzam, by nie szaleć ze stawką, bo mecze są dość trudne do znalezienia odpowiednich zakładów. 

Memphis - Rockets - Valanciunas Over 9,5 zbiórek @1,95 etoto   
Środkowy Memphis notuje średnio nie całe 9 zbiórek na mecz w tym sezonie, ale uważam, że dzisiaj jest w stanie na spokojnie zebrać minimum 10 piłek. Po pierwsze Rakiety mocno forsuja tempo oddając mnóstwo rzutów z często nie przygotowanych pozycji, a mając w składzie takich ceglarzy jak Brodacz i Westbrook, to można spokojnie trochę tych piłek pod własnym koszem zebrać. Do tego może dorzuci parę zbiorek ofensywnych, bo Capela na początku tego sezonu  na tablicach nie wygląda już tak dobrze jak w poprzednich i tutaj upatruje przewagę Lotysza, który sama budowa powinien dominować nad Capela, a do tego ma tych kilka cm więcej. Jeśli tylko nie złapie jakis głupich fauli na Floopujacym Hardenie, to powinno się udać. 

Nets - Pelicans - Prince Over 14,5 pkt @1,76 etoto   
Dla mnie osobiście mega bet na tą noc i jeśli Prince nie pokryje tej linii będę mega zdziwiony. Pels nie mają jakiejś wybitnej defensywy i dość łatwo można dojść do otwartych rzutów 3 pkt, czy wjechać pod ich kosz, a Prince osttanio naprawdę mi imponuje swoją dojrzałościa w podejmowanych decyzjach. Początek sezonu rzuca średnio 15,5 pkt na mecz, trafiając przy tym 44% trójek. Myślę, że dzisiaj przeciwko Pelicanom przy dobrze podejmowanych decyzjach jest w stanie pokryc proponowana linie. 


​​​​​Warriors - Blazers - 1polowa hc - 6,5 Portland @1,95 etoto    

Tutaj krótko, Myślę, że Blazers będą chcieli ten mecz już zamknąć w pierwszej połowie, bo wojownicy dalej bez Greena i Russella więc nie ma za bardzo kto tam rzucać, a myślę, że goście dzisiaj chętnie zemszcza się za porażkę w finale konf poprzedniego sezonu, gdzie dostali wstydliwe lanie 4-0 od byłych mistrzów. Handicap jak najbardziej do pokrycia w 1polowie jeśli tylko selekcja rzutowa będzie dobra i nie będzie tzw samowolki, tylko gra zespołowa i konsekwentne punktowanie zespołu z Oakland. 

Do tego pobocznie Typ na czuja Over 223,5 pkt w meczu Suns - 76'ers @1,93 etoto   

Edit :
Giannis Over 6,5 asyst @2,15 etoto   

Slabiutko. Dobrze, że chociaż było przeczucie, by grać to za bardzo mała stawkę 

Przeciez ten bet to małe  value patrząc na Kurs, bo Giannis i tak co mecz bardzo dużo dzieli się piłka, a dizisja graja z Minnesota, czyli trochę Punktow mogą rzucić, a Grek jeśli chce w tym sezonie zdobyć MVP to widzac, co Doncic i na jakim poziomie wykreca TD, czy jak gra Lebron, to musi spiąć się i też wykrecac podobne cyferki, a w takich meczach jak ten, zdecydowanie może zakręcić się w okolicach Triple Double. 




​​​
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Kompromitacja to chyba za małe słowo na to co zrobiło Portland. Przegrali by to chyba nawet gdyby Golden State wystawiło drużyne under12
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Oklahoma - Orlando

Orlando under 100,5pkt @1,89 fortuna

Nie ukrywam, że gram podobne linie od trzech meczów Magic i liczę, że seria się nie przerwie. Orlando grają koszykówkę powolną i opartą na obronie. Jeszcze w żadnym z meczów nie zdobyli 100pkt co jak na dzisiejsze standardy NBA jest w sumie chore :D Nie widzę szans na to by nagle z OKC tego dokonali. To też drużyna usposobiona bardzo defesnwynie. Utah 100, Portland 102, NOLA 104, Rockets 116 - tyle razy oddali przeciwnikom ponad stówkę. Linie była ledwo przekraczana (prócz nastawionych na masę rzutów Rockets) Wszystkie inne wspomniane też o wiele bardziej ofensywne niż Magic a zdobywało ledwo powyżej 100. Statystycznie dla mnie bet CUDOWNY
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
San Antonio Spurs vs Atlanta Hawks 
wygrana : SAS - 3,5pkt 
kurs : 1,68
Unibet   

Widzę value tutaj, po wczorajszej wygranej Goldenów teoretycznie niczego nie można być pewnym, bo tutaj sytuacja podobna dość, Atlanta u siebie gra, może być skrajna partyzantka, powinny być też przyjemne match upy dla Younga, bo tańczyć on może z wysokimi pięknie. 
Ładnie poukładane są jednak chłopaki Popa.
Jest energia młodych w postaci Murraya, który będzie stanowił problem, Hawks albo zdecydują się go zostawić, że tak powiem samopas czyli Trae oddelogowany do krycia I będą liczyć, że nie będzi mu siedzieć.
Myślę jednak, że będzie podwajany co otwiera pole do popisu dla innych.
Ławka kompetentna w SAS jest Patty, Rudy Gay czy shooter Bellineli.
Nie spodziewam się pogromu, myślę jednak, że Gregg znajdzie jakiś patent, a zespół o takiej kulturze gry ładnie to na parkiecie wyegzekwuje.
W moim odczuciu wygrana SAS 3,4 posiadaniami.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja pójdę właśnie w over punktowy w meczu okc z orlando. Kurs kusi i 209.5 to nie jest duża linia do pokrycia. Takie mam przeczucie i za mała stawkę warto spróbować. Odnośnie meczu clev z Bostonem.. ja daje na boston, dużo pewniejsza gra. Gdyby Chicago nie obsralo to clev z nimi by polegli. Boston nie pozwoli wyciągnąć wygranego meczu.  Jakieś sugestie co do meczu Bostonu ?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na dzisiejszą noc to chyba jedynie Pacersi są do grania po niezłym kursie, no i kusi mnie Over 17,5 Galiniariego, Over Nunna (12,5 chyba linia) i Over 10,5 Millsa, ale jeszcze to przemyśle. Boston niby też powinien wygrać, ale słaby kurs więc tego nie ruszam 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Charlotte Hornets - Indiana Pacers
TJ Warren over 17.5 [email protected] Etoto    33 pkt.
Ja krótko, bo już późno. Przegapiłem ostatnio brak Sabonisa w kadrze Pacers, dopiero koledzy mnie uświadomili, zagrałem under punktowy Warrena, a on na początku trzeciej kwarty go pokrył. Szalał niemiłosiernie ten chłopak, fajnie zmieniał pozycje, szukał sytuacji rzutowych, jak i podkoszowych. Dziś Litwina ponownie zabraknie, a na tle Hornets TJ powinien wyglądać podobnie, biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Evan Fournier over 20,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,95 -&gt; Unibe.t

Idę dzisiaj pewnie w kierunku Francuza. Linia minimalnie zaniżona, kurs wyższy nieco. Fournier w tym sezonie 16,8 PPG 3,2 RPG 2,8 ASP, co najważniejsze oddaje zaraz po Vucevic'u najwięcej rzutów i ma najwyższy wskaźnik FG%. Vucevic dzisiaj będzie miał ciężko pod koszem, bo w zespole Oklahomy nie od dziś wiadomo że Adams potrafi chronić obręcz. Póki co ma status questionable, ale w razie czego zostanie Noel także pod koszem podejrzewam ścisk. W takim wypadku więcej miejsca a także rzutów powinien oddać Fournier. Jeśli będzie wpadać linie luźno przekroczy. Mecz też raczej z gatunku close game ;-)
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Oklahoma City Thunder- 1,5 HC @ 1.87 Bwin (102:94)
Oklahoma City Thunder - Orlando Magic  G 02.00 I 06.11


Orlando spotka sie dzisiaj z Oklahoma City gdzie Magicy przegrali pienc meczy zrzedu, teraz juz nie ma tam Westbrooka czy jeszcze Durant-a za dawnych czasow i teraz powinno byc latwiej ograc Oklahome i kiedy tak powinno byc bo Orlando to druzyna urodzaju to jak wytlumaczyc w tej chwili ze ofensywa Orlando wlasnie teraz jest ulomna ? dlaczego jest tak zle w ofensywie a zderza sie z mocna obrona Oklahomy. Na razie Magicy  zajmuje 30 pozycję w rankingu ofensywnym jak i eFG%. Kiepsko jest z pod kosza oraz na lini rzutow wolnych a zwlaszcza są ostatni w FG% i drugim najgorszym zespolem za luku.

Prawie wszyscy są znacznie poniżej swoich średnich z ubiegłego sezonu za 3 pkt…

 
  • Aaron Gordon: 34,9% w zeszłym sezonie, 33,3% w tym sezonie
  • Evan Fournier: 34,0% w zeszłym sezonie, 32,4% w tym sezonie
  • DJ Augustin: 42,1% w zeszłym sezonie, 25,0% w tym sezonie
  • Nikola Vucevic: 36,4% w zeszlym sezonie, 21,7% w tym sezonie
  • Terrence Ross: 38,3% w zeszłym sezonie, 19,5% w tym sezonie

Mozna by bylo napisac daj spokój bo wybór pozycji też jest beznadziejny: jak dotąd znajdują się w pierwszej dziesiątce od konca pod względem klasyfikacji za 3 punkty w % z naroznikow, po prostu maja trzeci najniższy wskaźnika w lidze. Szacowany/oczekiwany przez nich eFG% wynosi 51% a maja obecnie 44,98%! Bardzo slabo, prawdopodobnie oni odbija sie od dna ale kiedy to bedzie. Dzisiaj spotykają się z zespołem Thunder, który jest czwarty w rankingu obronnym i o 5 punktow lepszy w eFG%. Mimo ze Adams(gra) moze nie zagrac , zaryzykuje w strone Oklahomy, bardziej jest to zaklad przeciwko Orlando niz na Oklahome.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom