>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka PKO Ekstraklasy (02.11-04.11.2019)

Status
Zamknięty.
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Górnik - Piast 1X 1.53 Fortuna   

Szybko i na temat. Po pierwsze kurs mnie zadowala i widzę value w tym typie bo nie wyobrażam sobie kolejnej porażki Górnika. Typ tez trochę pod przełamanie. Wiadomo jaka jest nasza Ekstraklasa. Każdy wygrywa z każdym i wszystko się może zdarzyć. Górnik nie jest faworytem, ale nie wygrał od 8 spotkań. Każda seria ma swój koniec i dzisiaj jest na to znakomity moment. Mecz u siebie z wyżej notowanym rywalem. Dodatkowa mobilizacja z tego powodu no i sam typ. Ewentualny remis również zapewnia powodzenie. Trochę czutka i trochę jak napisałem wyżej na przełamanie. Argumenty są, więc czemu nie spróbować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Arka - Legia
Typ: Legia
Kurs: 1,83  
Bukmacher: efortuna

Witam. Zapraszam na mecz Arka - Legia. Gospodarze tego meczu zajmują ostatnie miejsce po dzisiejszych wynikach z dorobkiem 10 pkt drużyna Arki nie wygrała od 4 spotkań 2 remisy i 2 porażki. Arka to drużyna grająca ostatnio bardzo słabo , co prawda u siebie są nie pokonani od 5 spotkań 4 remisy i 1 zwycięstwo strzelone zaledwie 4 bramki , w meczu z Legią będzie cieżko tym bardziej że Legionisci są w gazie wygrana w pucharze Polski i demolka z Wisłą 7-0 to goście są zdecydowanym faworytem dla mnie Legioniści powinni bez problemu wygrać , mają szeroką kadre , boisko zweryfikuje wynik dla mnie wynik 0-2 jest bardzo możliwy , to Legionisci będą cięściej przy piłce gra skrzydłami to ich atut , Arkowcy będą grać długą pilką i czekać na okazje i na błędy Legionistów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Remis ANB @ 2,08 Betclic
  

Pogoń zagra bez dwóch podstawowych graczy Jakuba Bartkowskiego i Adama Buksy, szczególnie brak tego drugiego może być istotny. Tak statystycznie na sucho brał udział w ponad połowie zdobytych przez Portowców goli a do tego trzeba jeszcze dodać groźne akcje bramkowe z których gole nie padły (tutaj niestety nie mam danych), więc i tak niezbyt bramkostrzelny zespół ze Szczecina może mieć problem ze zdobyciem bramki, czyli znów maksymalnie ta jedna brameczka z przodu to stan realny. Lech to zespół bardzo niestabilny, taka trochę Lechia 2017/2018, ma swoje problemy ze skutecznością, ale też potrafi zagrać dobre momenty, rzadko kończy bez gola, co przy zdobyczy bramkowej rywala nieprzekraczającej progu 1,5 bramki daje niemalże pewne punkty. Pytanie tylko czy sam będzie w też w stanie ustrzelić coś więcej, dlatego skłaniam się do zdobyczy punktowej z naciskiem na jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - ŁKS 2:0
Jagiellonia @1,80 STS
  

Pierwsze niedzielne spotkanie Ekstraklasy, sobota niestety na minus, strasznie zawiodło mnie "moje" Zagłębie, które chyba zapomniało przyjechać do Kielc. Nie rozumiem jak można w jednej kolejce zagrać extra zawody, by w kolejnej zawiezć na całej linii, nawet nie podjąć walki. To już chyba fenomen naszej ligi, ale wracając do spotkania Jaga - ŁKS, faworytem są gospodarze i ja też tu liczę na komplet punktów ekipy trenera Mamrota. Fakt, że Łodzianie są niepokonani od 4 spotkań, 3 w lidze i jedno w PP, z których 2 wygrali i zanotowali remis w Zabrzu, Jaga w minionej kolejce musiała uznać wyższość Nafciarzy i z Płocka wróciła z porażką 1:3, jutro będzie chciała się zrewanżować przed własną publicznością, tym bardziej, że tabela się bardzo spłaszczyła, a Jagiellonia balansuje pomiędzy górną a dolną ósemka, ŁKS ostatnio wreszcie zaczął punktować, jednak większość punktów zdobywa w Łodzi, w delegacji już nie idzie mu zbyt dobrze, z 6 wyjazdów przywiózł tylko 4 pkt, wspomniany remis w Zabrzu oraz wygrana z Cracovią w 2. kolejce, więc już dość dawno. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy nie ma żadnych braków i trener Mamrot będzie mógł wystawić optymalną 11-kę, natomiast u gości zabraknie kontuzjowanych Jose Antonio Ruiz Lopez'a oraz Wojciecha Łuczaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,86 (EE)
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,75
etoto

W tym spotkaniu nie ma co za bardzo kombinować z typami. Wydaje się po ostatnich kolejkach i dyspozycji obu drużyn, że Piast powinien dzisiaj wygrać ale w takim meczu dal mnie nic nie jest pewne (wczoraj Zagłębie też miało łatwo rozprawić się z Koroną a jak się skończyło wszyscy doskonale wiedzą).
W sezonie 2015/2016 Piast był liderem tabeli i przyjechał do będącego w dołku Górnika, miał łatwo wygrać a skończyło się wysokim wynikiem 5-2 dla Zabrzan także dzisiaj typowanie 1X2 mija się dla mnie z celem.
Kartki moim zadanie to najlepsza opcja na to spotkanie, walki, twardych i agresywnych wejść nie powinno zabraknąć, jakieś przepychanki pomiędzy zawodnikami czy złośliwe przewinienia zapewne też się pojawią.
Historia spotkań z Zabrzu też pokazuje jak te spotkania wyglądały, sporo fauli i kartek, od roku 2013 miało miejsce 6 spotkań:
6 żk
6 / 35 fauli
4 / 25
3 / 34
i w ostatnim sezonie 6 / 36.
Fauli nie gram bo forBet wysoko ustawił linię właśnie na 36 przewinień, wolę zagrać kartki bo te 5 wydaje się bezpiecznym typem, dla większych ryzykantów warto zagrać 6 po niezłym kursie.
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Analiza użytkownika @shadow89 wysłana na naszego FB, ponieważ forum nie działało (godz. 11:46)
Piłka nożna - Polska – PKO BP Ekstraklasa
03.11.2019 r. godz. 12:30
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Typ: Jagiellonia (podwójna szansa) 1poł. lub mecz
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie przygotowałem typ z Ekstraklasy, w którym Jagiellonia przed własną publicznością zmierzy się z ŁKS Łódź. Piłkarze Jagielloni w poprzedni weekend zaliczyli wyjazdową wpadnę w Płocku (3:1) przez co spadli w tabeli na 8. Lokatę. U siebie Jagiellonia wygrała 3 z 5 ostatnich meczy: z Cracovią 3:2, Wisłą Kraków 3:1 oraz z Górnikiem Zabrze 3:1. ŁKS na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Na 6 meczy przegrali oni 4, jeden zremisowali i jeden wygrali, notując bilans bramkowy 5:12. Obie ekipy ostatni bezpośredni pojedynek rozegrały 6 maja 2012r. kiedy to Jagiellonia wygrała 2:1. Jagiellonia chcąc walczyć o europejskie puchary musi wygrywać takie mecze jak ten – ze słabszym przeciwnikiem. ŁKS na wyjazdach traci dość sporo bramek, a Jagiellonia strzela u siebie średnio 1,83 bramki na mecz. Liczę, że dziś typ okaże się zwycięski już po pierwszej połowie ale na wszelki wypadek podpieram typ – podwójną szansą – gospodarze wygrają 1poł. lub mecz.
 
M 108

marcinos_1990

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 1 - 2.10

Wisła Płock po poprzedniej kolejce została liderem Ekstraklasy. W sumie mamy dopiero listopad. W sumie skład który się tam pojawił, mieszanka młodości z rutyną(Furmanem) nie skazuje tej drużyny na to aby nagle mieli wypaść z czołówki. Jednak już wiele mieliśmy takich zespołów które okazywały się na początku sezonu rewelacją a później spadały na łeb, szyję. Tutaj passa Płocka trwa zbyt długo, jak na polską ligę jest to niebywałą anomalią. Rachunek prawdopodobieństwa też zaczyna być co raz bardziej po stronie grających przeciw Płockowi. Śląsk był jeszcze wcześniej taką samą drużyną jak obecnie Płock. Też rewelacja ligi aż w końcu coś się popsuło, ale jakby znów wracało na dobre tory. Wydaję mi się, że siłą Śląska jest naprawdę doświadczony trener który w swoim kolejny sezonie pracy zdoła z tą drużyną(o słabej kadrze) znaleźć się na koniec sezonu w TOP 8. Czas na wygranie meczu u siebie i pierwszą od dawna porażkę Płocka, bo jak wiemy w tej lidze nic wiecznie nie może trwać, a na pewno nie liderowanie drużyny z Mazowsza.
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
cytat z dnia 4 listopada 2019 00:52 przez marcinos_1990Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 1 - 2.10

Wisła Płock po poprzedniej kolejce została liderem Ekstraklasy. W sumie mamy dopiero listopad. W sumie skład który się tam pojawił, mieszanka młodości z rutyną(Furmanem) nie skazuje tej drużyny na to aby nagle mieli wypaść z czołówki. Jednak już wiele mieliśmy takich zespołów które okazywały się na początku sezonu rewelacją a później spadały na łeb, szyję. Tutaj passa Płocka trwa zbyt długo, jak na polską ligę jest to niebywałą anomalią. Rachunek prawdopodobieństwa też zaczyna być co raz bardziej po stronie grających przeciw Płockowi. Śląsk był jeszcze wcześniej taką samą drużyną jak obecnie Płock. Też rewelacja ligi aż w końcu coś się popsuło, ale jakby znów wracało na dobre tory. Wydaję mi się, że siłą Śląska jest naprawdę doświadczony trener który w swoim kolejny sezonie pracy zdoła z tą drużyną(o słabej kadrze) znaleźć się na koniec sezonu w TOP 8. Czas na wygranie meczu u siebie i pierwszą od dawna porażkę Płocka, bo jak wiemy w tej lidze nic wiecznie nie może trwać, a na pewno nie liderowanie drużyny z Mazowsza.
  To co uwzględniłeś nie przekonuje mnie żeby grać na Śląsk. Jedyny argument przemawiający przeciwko Wiśle to, że każda seria kiedyś musi się skończyć. No dobra, a coś więcej? Seria nie kończy się  od tak tylko kiedy silniejszy przeciwnik ogrywa słabszego.
 Pisałeś, że drużyny wypadają z czołówki i tak było ze Śląskiem, ale gdy Śląsk przodował to Wisła była na ostatnim miejscu w tabeli więc widać po grze i wynikach, że zespół zbudował formę. 
 Podsumowując Wisła gra zespołowy i ofensywny futbol w odróżnieniu od Śląska, za którym przemawia atut własnego boiska.

Wisła Płock x2 @1.81 WilliamHill
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Raków - Wisła Kraków
Raków @ 2.02 
Fortuna


Przed nami spotkanie drużyn, które okupują dolną część tabeli. Wisła Kraków nie dość, że ma problemy finansowe, kontuzje zawodników których ciężko zastąpić to piłkarsko również zaczyna powoli odstawać od reszty. W ostatniej kolejce dostali mocny prysznic od Legii przegrywając aż 7:0!. Takie wyniki zdarzają się bardzo rzadko w naszej lidze i na pewno dzisiaj nie dojdzie do jakiejkolwiek powtórki wyniku, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że goście mają poważny problem w obronie. Wisła jest rozbita od środka. W klubie nie dzieje się dobrze, a wynik i postawa piłkarzy nie zachęcają aby pograć cokolwiek w kierunku gości. Tak naprawdę niema kto tego naprawić, a trener Stolarczyk chyba dostał jedną z swoich ostatni szans żeby cokolwiek zrobić.... 
Odmienne nastroje panują u gospodarzy, którzy złapali wiatru w żagle. Co prawda ostatni swój mecz ligowy przegrali w Łodzi, ale ten błąd szybko naprawili zwycięstwem w Pucharze Polski. Trener Papszun ma pomysł na grę Rakowa i ostatnio zaczyna to wszystko wychodzić. Do składu powraca Forbes najlepszy strzelec gospodarzy. Myślę, że dzisiaj Raków dopisze do swojego dorobku kolejne trzy punkty, że będzie zespołem skutecznym i pewnie pokona gości. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Raków - Wisła

Typ: X2     Kurs: 1.92    fortuna    

Wow Panowie nie przesadzajmy i nie róbmy z tych drużyn niewiadomo kogo. Ok Wisła widać ze ogólnie szału nie robi ale pamiętajmy że w naszej lidze wszystko się może zdarzyć patrząc na aktualna kolejkę.  Nie powiem bo typ napewno podyktowany sympatią ale liczę ze Wisła dziś wywiezie z Bełchatowa choćby 1 pkt. Piłkarze zdają sobie sprawę z tego co się wydarzyło w stolicy przyznają ze nie było w nich nawet krzty chęci gry ale nic dwa razy się nie zdarza i dziś zobaczymy zapewne (tak bym chcial) inne spotkanie. Jak się zakonczy nie wiem ale ja probuje Wisłę z remisem.

Wynik: 1:0
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock X 

Na dziś taki dubelek mam do zaoferowania. Co do pierwszego spotkania - nie uważam by Wisła Kraków czekał dobry czas, klub ten będzie walczył o utrzymanie w Ekstraklasie o ile nie spadnie - zbyt duże problemy wewnętrzne trapią klub, które to przekładają się na zawodników na boisku. Mecz wyjazdowy to kolejny minus dla Wisły. Mecz uważam że zakonczy sie 1-0 

Co do Wisły Płock myślę że mogą to spotkanie nawet i dziś wygrać, i może i ja bym tak stawiał gdyby nie porażka w środku tygodnia w PP z Stomilem Olsztyn. Passa została przerwana a dzisiejszy mecz będzie tego dowodem. 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
powyżej 31,5 fauli @ 2,3
forBet

Niby to dopiero 14 kolejka ale z drugiej strony prawie półmetek rozgrywek i bardzo ważny mecz dla układu dolnych rejonów tabeli. Raków na koncie 15pkt i gdyby dopisali sobie dzisiaj 3pkt zrobiła by się spora luka pomiędzy ostatnimi 4 ekipami w tabeli a resztą.
Drużyny z miejsc 13-16 zaczynają wyraźnie odstawać od reszty i takie 5-7pkt straty do innych to już konieczność wygrania w 3 kolejkach aby zniwelować straty a to już sporo.
Wszyscy wiedzą z jakimi problemami borykają się Wiślacy, na wyjeździe obok Górnika nie odnieśli jeszcze zwycięstwa (0-2-5) i nic nie zapowiada aby to się szybko zmieniło. Ostatnie 2 wyjazdy do Poznania i Warszawy to prawdziwe klęski 0-4 i 0-7. Ta ostatnia z Legią musiała mocno zaboleć piłkarzy jak i kibiców. Wszystko zależy jak teraz zachowają się zawodnicy Wisły, jak zareagują na boisku, jak sobie to wszystko poukładali w głowach bo od głowy wszystko się zaczyna. Liczę, że mimo tych wszystkich przeciwności Krakowianie zagrają dzisiaj na takiej przysłowiowej kur... i zrobią wszystko aby wywieźć przynajmniej remis z Bełchatowa. Raków gra bezkompromisowo albo wygrywa albo przegrywa i w końcu ten pierwszy remis w lidze im się przytrafi i być może to będzie właśnie dzisiaj. W każdy mecz rozgrywany u "siebie" w Bełchatowie wkładają mnóstwo wysiłki i walki sporo przy tym faulując i nie inaczej powinno być w tym spotkaniu.
Mamy więc dwie ekipy dla których zwycięstwo w tym momencie jest na wagę złota, Rakowowi pozwoliło by mocno odskoczyć od strefy spadkowej, Wiśle pozwoliło by wygrzebać się choć na chwilę z tej strefy.
Raków w tych domowych spotkaniach fauluje średnio 15,9 (14, 20, 17, 13, 20, 18 i ostatnio tylko 9 ze Śląskiem co trochę zbiło średnią), Wisła na wyjazdach średnio 14,6 fauli (10, 13, 14, 18, 13, 14 i 20 z Legią).
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
D 559

dobryx

Użytkownik
Jak  myslicie jest  szansa  na cornery  w  Rakowie ? Przepraszam ze tu pytam ale   nie wiem gdzie jest na to miejsce. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom