>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

10 krotnosc

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Skoro chcesz aby ktoś z Tobą popróbował to jestem chętna. Możemy się pobawić w all-in.
Tylko muszę "obcykać" co grać, żeby miało to sens. No i nie wejdę z dużą kasą bo obecnie zainwestowałam w progresję remisów, no i moje u/o. A wirtualnie nie gram bo bez sensu grać na papierze.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
powiem wam ze wiele razy sie spotkalem z haslami walka z bukmacherem bukmacher ma przewage itd myslac sobie taka naprawde bukmacher to maszyna on nie mysli on ma w nosie co stawiamy za ile itd i tak naprawde probujac zaczac zarabiac na zakladach sportowych to nie walczymy z nim tylko SAMI ZE SOBA za swoimi emocjami swoim rozumem pazernoscia poczuciem swojego ja 
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 25 października 2019 17:51 przez jozzy22Widze ze uparles się na bts-y może zmień to? 
moze i masz racje kolego ale od jakiegos czasu zaczolem grac 10 krotnosc systemem PATENT tylko na btts i tak mi sie w tej durnej pale zakodowalo ze pierwsze na co patrze to wlasnie btts
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Złoty, graj co chcesz jeśli czujesz w tym jakąś siłę ale wytłumacz mi jedno.
Sam ostrzegałeś w moim wątku, żeby nie grać meczów z jakichś egzotycznych lig a sam tak robisz ????
Nie lepiej poczekać i zagrać dzisiaj np. holenderską, gdzie 80% meczów zalicza bts? Kolejorz z Zagłębiem też powinni dać radę (byle po przerwie) ????
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 25 października 2019 18:34 przez kamilcia21Złoty, graj co chcesz jeśli czujesz w tym jakąś siłę ale wytłumacz mi jedno.
Sam ostrzegałeś w moim wątku, żeby nie grać meczów z jakichś egzotycznych lig a sam tak robisz ????
Nie lepiej poczekać i zagrać dzisiaj np. holenderską, gdzie 80% meczów zalicza bts? Kolejorz z Zagłębiem też powinni dać radę (byle po przerwie) ????
chyba jestem masochistom i lubie sie katowac???? a polskiej ligi nie ruszam juz i nie ma takiej sily zeby mnie do tego zmusila za duzo nerwow stracilem
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia października 2019 18:43 przez zloty5o
ewk46j  jedno wielkie zero kolaga jozzy22 chyba mial racje czas wrocic do over 0.5
Ov 0.5 juz lepsze rozwiązanie choć kursy nie rozpieszczaja co automatycznie będzie zmuszać do większej ilości spotkań a to może wyjść tak jak u Koleżanki Kamili. Jak dla mnie wystarczająco jest ograniczyć się do  2 spotkań z podpórka bo kursy zdecydowanie lepsze
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Poddałeś się? Walcz, złoty!  
Ja nie odpuszczam więc proponuję abyś czerpał inspirację z mojego upartego charakteru ????
Sam mnie zachęcałeś do takiego sposobu gry więc teraz się nie wykręcaj ????
Do boju! Dawaj kolejny level!
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 4 listopada 2019 10:53 przez kamilcia21Poddałeś się? Walcz, złoty!  
Ja nie odpuszczam więc proponuję abyś czerpał inspirację z mojego upartego charakteru ????
Sam mnie zachęcałeś do takiego sposobu gry więc teraz się nie wykręcaj ????
Do boju! Dawaj kolejny level!
nie mam glowy padl mi sterownik silnika w aucie a auto w szwajcari stoi a to mnie doprowadza do k.......... totalnej 4 letni focus nie jezdzilem 2 miechy i bateria padla poprosilem szwajcarskiego debila o pomoc na kable odpalic uj podpiol na odwrot i kuku sie stalo
 
Do góry Bottom