>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
TYP: Schweinfurt- Turkgucu Munchen
pomylilem kurs. podalem 3.65 a jest 3.85. Edytuje to po 4 min od wstawienia posta. Dziekuje za pomoc.

Poprawione  //waldi1979
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Cześć, 
W czwartkowych typach 24.10 dałem tym na NFL Minnesota Viking vs Washington Redskins. Mecz odbywa się w pt 25.10. Przepraszam za nieporozumienie. 
 
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 października 2019 06:18 przez kuba22Cześć, 
W czwartkowych typach 24.10 dałem tym na NFL Minnesota Viking vs Washington Redskins. Mecz odbywa się w pt 25.10. Przepraszam za nieporozumienie. 
Podaj ten typ jeszcze raz już w prawidłowym temacie, a tamten post usuniemy.

EDIT: nie mogłem się doczekać aż sam podasz jeszcze raz ten typ, więc go sam podałem za ciebie. Na przyszłość proszę uważniej dodawać swoje posty.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
W poście numer 9 w typy dnia 25.10 dostalem - 100 za typ w tenisie gdzie był krecz w takim wypadku otrzymuje się zwrot stawki, proszę o poprawienie 

Racja, w tym przypadku należał się zwrot (już poprawione rozliczenie). Ale nie zawsze i nie w każdym kreczu jest zwrot, każdy buk ma to inne zasady odnośnie rozliczania kreczy i w Typach Dnia rozliczamy tak jak rozlicza buk podany w typie, więc warto to mieć na uwadze. Jeśli buk rozlicza krecz jako przegraną to my też, jesli rozlicza krecz jako zwrot nawet jesli nastąpi przy meczowej to też rozliczamy tak jak buk podany w typie//psotnick
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158173-typy-dnia-2112019-sobota/?page=1#post-6891804

Źle rozliczony, co prawda był remis, ale typ na zwycięstwo - wystarczy sprawdzić kursy na zwycięstwo przy 1x2 to kurs bliski 2.00, a na 12 jest właśnie 1.85. Prosiłbym o poprawę ^^

Poprawione, ale na przyszłość nie będzie taryfy ulgowej, to w Twoim interesie jest podanie czy typ jest razem z dogrywką czy tylko regulaminowy czas, a nie, żeby moderator miał się domyślać, którą opcję wybrałeś  //waldi1979
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hej, 

Proszę o zmianę mojego wpisu w typach dnia. Gdyż tamten mi ucielo. 

Dzięki 


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - AS Roma
Typ: over 2,5 gola / over 9.5 roznego /over 4.5 żółtej kartki 
Kurs: 5.02
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Co najważniejsze to widać, że żadna z drużyn nie odpuszcza w LE.  W pierwszym meczu w Rzymie padł remis 1-1.
W tej grupie wszystkie ekipy mają szanse na awans. Jesli dziś Borussia wygra, a w drugim meczu padnie remis, to po czterech kolejkach wszystkie zespoły będą miały po 5 punktów. Bardzo ciekawie. Teoretycznie dla Borussi dziś jest to najtrudniejszy z pozostałych meczów. Przypomnę, że oprócz wyżej wymienionych ekip w tej grupie graja jeszcze austriacki Wolsfberg oraz turecki Istambuł. 
Spodziewam sie dzis wyrównanegi i ostrego meczu obfitujacego w bramki. Myślę, że nikt nie odstawi nogi. Dodatkowo Roma ma cos to udowodnienia, gdyż w Rzymie stracili gola w 90 minucie po kontrowersyjnym rzucie karnym. 
Stawiam dzis na 2-2.

zrobione/karciarz
 
Do góry Bottom