>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.11.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Lazio Rzym
Typ: Lazio i over 2,5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mój dzisiejszy typ kieruję w stronę włoskiej Serie A i pojedynku dwóch zasłużonych dla włoskiej "kopanej" klubów, a mianowicie AC Milan i Lazio Rzym. Stawiam na wygraną przyjezdnych oraz na co najmniej 3 gole. Przyjezdni od pięciu spotkań są nie pokonani oraz strzelają jak na zawołanie ( z Genoa 4:0, z Bologna 2:2, z Atalanta Bergamo 3:3, z Fiorentina 2:1 oraz z Torino 4:0). Dwie bramki "Biancocelestich" wydają się być formalnością przy obecnej formie graczy z Mediolanu. Ja szczerze liczę że Lazio samo pokryje mój typ, ale nie wykluczam bramki zespołu Piątka. "Rossonerri" wprawdzie wygrali w ostatniej kolejce ze Spal 1:0 ale "krew się lała" strasznie. Zespół w niczym nie przypomina ekipy Gatusso z uprzedniego sezonu. Szkoleniowiec gospodarzy nie będzie mógł skorzystać w dzisiejszym boju z trzech piłkarzy. W gronie nieobecnych znajdują się: Mateo Musachio, Ricardo Rodrigueza i Mattia Caldara. U gości wyłączony z gry jest tylko Silvio Proto. Moim zdaniem Immobile z kolegami pokaże miejsce w szyku ekipie z Mediolanu.


  250
 
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Lazio
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,0
Bukmacher: STS

1. Ostatnie 6 meczów pomiędzy Milanem a Lazio to same undery, ostatnie mecze, zwłaszcza na San Siro kończyły się 1 bramkowymi zwycięstwami , a trzeba pamiętać że w zeszłym sezonie za Gattuso, Milan prezentował się ( jeśli w ogóle można tak stwierdzić ) lepiej niż obecnie.
​nawet ostatni wypad Rzymian do Mediolanu na mecz z Interem to skromne 1:0 dla gospodarzy co pokazuje że w rywalizacji Lazio-San Siro nie ma co liczyć na dużo bramek
2. Forma Milanu - zwłaszcza w ostatnim meczu ze Spal widać bylo że Pioli potrzebuje czasu by poukładac zespół bo gra się totalnie jeszcze nie kleila. Po meczu z Roma trener Rossoneri nie był zadowolony z postawy Leao dlatego w meczu ze Spal oglądaliśmy już Piątka który i tak nie miał nic do powiedzenia w meczu co pokazuje że siła ofensywna Milanu praktycznie nie istnieje   Rossoneri nie mogą sobie jednak pozwolić na porażki na własnym terenie dlatego też za wszelką cenę nie mogą tracić bramek.
3. Lazio na skutek porażki Napoli i Atalanty może wskoczyć na pozycję 4 w tabeli  i jest na fali wznoszącej po ostatnich 2 zwycięstwach dzięki bardzo dobrej postawie  Immobile. Milan jednak bardzo dobrze zna tego zawodnika i jestem przekonany że tym razem obrona Mediolańczyków nie pozwoli na zbyt wiele ofensywie Lazio 

  100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Warta Zawiercie - MKS Będzin
Typ: 3:1
Kurs: 3.15
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Ryzykowniej dzisiaj, bo gram zakład na dokładny wynik. Zawiercianie trochę poniżej oczekiwań rozpoczęli w starciu z Lubinem, ale powracając do domu ich gra jakby wróciła na własciwe tory i dzisiaj spodziewam się w ich wykonaniu meczu zbliżonego własnie do ich poprzedniego meczu. Twierdza Zawiercie łatwo nie padnie i raczej nie pod naporem Będzina. Mecz z Olsztynem zagrali Zawiercianie bardzo dobrze. Każdy ze skrzydłowych grał to co do niego należy, kończył każdy z nich piłki i nie było tam słabego punktu. Każdy z nich wykonał dużo ataków i sporo z nich przynosiło gospodarzom punkty. W obwodzie jest jeszcze Penchev należy pamiętać, więc każdej drużynie w Zawierciu będzie ciężko. Olsztyn nie dał rady, a jest to drużyna ze sporym potencjałem, który ograł w pozostałych dwóch kolejkach Radom oraz Rzeszów. Będzin to półka niżej niż Olsztynianie, ale na papierze choć przegrywają, nie mają żadnego punktu nie kładą się przed najlepszymi drużynami w naszej lidze, bo grali w dwóch pierwszych kolejkach podopieczni Bednaruka z mistrzem ZAKSĄ oraz wicemistrzem Projektem Warszawa. Trzymał się ten zespół w pojedyńczych setach blisko rywali, pogromu nie było z Warszawą ugrali seta, a z Kędzierzynem w dwóch partiach byli blisko tego wyczynu choć im się nie udało. Szaleje srodkowy Dawid Dryja w barwach Będzina. W obu meczach wykręcał znakomite jak na srodkowego indywidualne statystyki. Teraz na ten mecz dołączy do Będzina przyjmujący z Iranu Purya Fayazi. Ponoć ma to być gwiazda tego zespołu, która ma dać wiele ekipie MKSu jakosci. Znamy tego siatkarza z reprezentacji i faktycznie jest w tym siatkarzu wiele jakosci jesli to zaskoczy w klubie, bo różnie może z tym być, to Będzin będzie miał z niego wiele pożytku. Podsumowując myslę, że Będzin postawi się nieco Zawierciu w tym meczu, choć Aluron u siebie jest bardzo mocny i ostatecznie to gospodarze zwyciężą, ale Będzin seta ugra.

  215
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Chicago Bulls
Typ: Indiana Pacers wygra różnicą 6-10 punktów
Kurs: 5.40
Bukmacher: Etoto
Analiza: Póki co Chicago słabiej niż spodziewałem się przed sezonem, choć mają na koncie już dwa zwycięstwa. Ekipa z Indianapolis również nie wystartowała najlepiej, za to dość pechowo. Ostatnie dwa mecze to pokaz ich potencjału i dwa pewne zwycięstwa. Siedmiopunktowe z Cavs i dziesięciopunktowe z Brooklynem. Myślę, że dziś przedłużą serię zwycięstw, a skoro dwukrotnie wygrali w tym przedziale to typuję, że całkiem możliwa jest kolejna taka wygrana. Liczę dziś na przewagę Pacers pod koszem, powinni o to zadbać Sabonis, Lamb, czy Bitadze. Myślę, że zdominują pod tym aspektem Cartera, czy Markkanena, których występ i tak jest zagrożony, a to chyba najlepiej zbierający gracze u gości 
LaVine to gość, którego postara się wyłączyć z gry drużyna trenera Boylen'a. A jeśli nie wyłączyć to jak najbardziej skrócić mu pole gry, mecze z Knicks, czy Cavs pokazują, że gdy lider Byków nie ma dobrze przygotowanej pozycji rzutowej to niekoniecznie sobie z tym radzi i myślę, że będzie to kluczem do wygranej moich faworytów.
Wydaje mi się, że mecz będzie dość defensywny, a wynik końcowy nie przekroczy 215 punktów. W takim układzie stawiam na spokojną wygraną gospodarzy.

  100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Chicago Bulls
Typ: Lauri Markannen over 28,5 pkt + zbiórki + asysty
Kurs: 1,95
Bukmacher: eToto
Analiza:

Na dziś wybrałem over Fina w całym pakiecie. Indiana dziś bez Turnera który nabawił się kontuzji, niepewny występ też Domantasa Sabonisa, który nie uczestniczył we wczorajszym treningu i jego występ stoi pod znakiem zapytania. '' Domantas Sabonis (left calf contusion) did not practice on Saturday and is a game-time call Sunday against the Bulls. '' Markannen póki co słabo wszedł w sezon, ale właśnie ze względu na ww osłabienia( liczę, że Litwin też nie wystąpi) celuję w over. 16,8 PPG na 43% wrażenia nie robi póki co, a dodając do tego zaledwie 25% z obwodu daje naprawdę słaby wynik, zwłaszcza że oddaje prawie 7 rzutów dystansowych na mecz. Nieźle spisuje się na deskach bo jest drugim zbierającym w swojej drużynie, zaraz po środkowym Carterze. Wyrównany mecz dzisiaj przewiduję i cloe game, kto będzie miał mocniejsze nerwy ten zwycięży. Pozdrawiam.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom