WTA Tour: Shenzhen - 27.10.2019-03.11.2019

Forum VIP
Halep set
Pliskova set

@ AKO 2,10 @ forbet

Ten turniej to jest na poziomie obstawiania w lotto. Dlatego wszelkie analizy mają taki średni sens. Skoro dzieją się takie rzeczy, że Andrescu przygrywa mecz mając MP, skoro Barty nagle dostaje jakiegoś zaćmienia to po co analizować coś skoro to w ogóle nie działa.
Dlatego ja biorę po pierwsze seta Halep bo....nie wierzę, że Svitolina będzie miała 4:0 w setach po 2 meczach, a po drugie naprawdę Rumunka dobrze grała w pierwszym meczu, a Ukrainka grała dobrze bo Czeszka waliła po trybunach.
Drugi mecz bo....nie wierzę, że Pliskova będzie miała 0:4 w setach po 2 meczach....Co prawda grała słabo w pierwszym meczu, ale to powód dla którego trzeba dziś na maxa się spiąć. Bianka w tym 3 secie to przypominała mi zblazowanego Foga. Ona ma oczywiście wielki potencjał, ale coś w tym pierwszym meczu jakoś ta psychika dziwnie wyglądała. Myślę, że Karolina seta dziś wygra.

adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Widzę że nic się nie zmienia i mimo zawodów dużej rangi ruch w działach tenisowych mały.

Kenin @2,35
DW 2:0 @3,56
5:7 6:7
2x 5:4 I serwis
Kto oglądał ten wie.

1xbet

Kenin wchodzi w miejsce kontuzjowanej Andreescu. Będzie to jej jedyny występ w Shenzen i pod czujną obserwacją ojca będzie się chciała dobrze zaprezentować i przy okazji zgarnąć ładna kasę za wygrany mecz. Dla Svitoliny ten mecz to będzie trening przed półfinalem z Bencic. Ma pewne 1 miejsce w grupie i nie sądzę aby chciała za wszelką cenę wygrać to spotkanie angażując siły. Wystarczy dodać że Bencic mecze grupowe skończyła dziś i będzie mieć 1 dzień więcej odpoczynku. Wszystko oczywiście zależy od tego jak ułoży się mecz ale jak pokazały ostatnie lata zawodniczki które miały pewny awans z grupy do ostatniego pojedynku powchodzily na pół gwizdka. Do tego Sofia grac potrafi co pokazal chocby ten sezon  Kurs bardzo atrakcyjny na wygranie amerykanki.

jeżeli chodzi o mecz Halep z Pliskova to dobra opcja będzie o21,5 gema @1,86.
Obie na zbliżonym poziomie obecnie. Wygrana awansuje do półfinału więc mecz powinien być zacięty.

D 9

dawid90

Po obejrzeniu dwóch dzisiejszych meczy stwierdzam, że w damskim tenisie nie trzeba trenerów. Tam trzeba psychiatrów :)

Otrzymane punkty reputacji: +1
bodizo 350

bodizo

Panowie jakies propozycje na mecz Barty Svitolina? Oglądałem ich mecze i Elina całkiem fajny mecz co prawda byl krecz ale jednak zasluzone zwyciestwo a co do Barty to tak jakoś przeczuwalem ze Pliskova jest za drewniana by wygrać ale nie widzialem 3 seta a statystyki  nie oddaja całkiem meczu. Ja bym jednal zagrał  na Svitoline gdyz h2h 5:0 dla Eliny ale  chce posłuchać Wasze zdanie.

Drugi mecz to juz bez jakiejs analizy ale tak mi sie wydaje ze jednak Babos/Mladenovic wygraja gdyż sa juz bardziej utytulowane i mlodsze przede wszystkim.

_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Barty to bierze, svitoliny już nie powinno być w tym turnieju, jeśli ktoś pisze ze ukrainka zasłużenie wygrała to chyba oglądaliśmy 2 różne mecze, gdyby nie pech Bencic skończyło by się 2:0 albo 2:1

A 32,9K

ar0nek

Barty - Switolina 1 @1.85 Betclic  2-0
Obejrzalem wszystkie spotkania obu Pań. Wczorajsze spotkanie Ukrainki bylo slabe, zero agresji, wyczekiwanie na błąd rywalki. Z Barty może się to nie udac. Gdyby nie kontuzja Bencic, Switoliny moglibyśmy już dziś nie zobaczyć w finale. Pora na przelamanie zlej passy 0-5 w h2h między obiema tenisistkami. Każda seria, kiedyś ma swój koniec