>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Oveckin nie zdobył w dwóch ostatnich spotkaniach na lodzie Capitals bramki, dzisiaj przyjeżdża do Waszyngtonu ekipa Szabelek, na którą Rosjanin ma patent - na 5 ostatnich spotkań w 4 zdobywał bramki. Alex jest w formie i jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. Ostatnie 5 meczy, które ekipa Rosjanina gała w delegacji to także 4 mecze z golem.
Alex Oveckhin strzeli gola @2,10 FORBET  dość słaby mecz Oveckhina, zaliczył zaledwie 1 asystę w wygranym meczu 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak sobie myślę, że dziś ciężkie mecze w nocy nas czekają i kilka min postawionych przez buki. Ja wypatrzyłem sobie jeden zakład a interesującym kursem na dziś. Mianowicie BTS w pierwszej tercji meczu Carolina - Detroit. Skandalicznie niski kurs na zwycięstwo gospodarzy, którzy bądź co badź jednak wpadli w lekki dołek od jakiegoś czasu i dzis są lekko przeceniani jak dla mnie, ale jak mniemam z tego bierze sie kurs na BTS w pierwszej tercji. Ekipa gości natomiast ma to do siebie, że potrafią dobrze wchodzić w spotkania a potem na koniec je przegrywać.Ostatnio obie ekipy zagrały na under, goście się w koncu przelamali dziś w bramkach pierwsi goalie, ale licze na to, że nie będą już tak skuteczni w defensywie jak ostatnio zarowno gospodarze jak i goście. Carolina w pierwszych tercjach zdobyła 14 bramek na 12 spotkań, straciła 13, Detroit w 13 spotkaniach mają 9 zdobytych bramek i 9 straconych w pierwszej tercji. Statystycznie nie ma może szału, ale za drobne spróbuję zagrać i do tego dla zabawy to przy Detroit sprawdziło się kilka razy w poprzednim sezonie a wiec pierwsza tercja win i porażka na koniec. 

Carolina - Detroit BTS 1 tercja @2,7  
Carolina - Detroit 1tercja/mecz 2/1 @9,9  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Winnipeg Jets
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Początek nowego sezonu nie jest udany dla jednych i drugich. Winnipeg Jets po rozegraniu trzynastu spotkań mają tylko 12 punktów, natomiast San Jose Sharks mają jeszcze gorszą sytuację, gdyż rozegrali tyle samo spotkań co Winnipeg Jets, a zgromadzili zaledwie 9 punktów. Konferencja Zachodnia jest bardzo mocna i wyrównana i tutaj naprawdę trzeba się brać do roboty, bo potem może być za późno na odrabianie strat. Skład San Jose Sharks wygląda imponująco, według mnie na papierze są jedną z najlepszych ekip w całej lidze, dlatego jeśli by nie weszli do playoffów, to by była dla nich klęska. Na swoim lodzie z Winnipeg są jednak faworytem. W ostatnim meczu Winnipeg Jets stracili aż siedem bramek i ogólnie na wyjazdach sporo tracą, więc Burns ma szanse na gola. Brent Burns to jest jeden z moich ulubionych graczy. Jest to obrońca, ale uwielbia oddawać wiele strzałów na bramkę. W ostatnim meczu przerwał serię spotkań bez zdobytej bramki, gdyż udało mu się trafić w spotkaniu z Boston Bruins. Co ciekawe w tamtym meczu San Jose zdobyło tylko jedną bramkę i tą bramkę strzelił właśnie Brent Burns. Moim zdaniem Burns będzie nękać bramkarza drużyny przeciwnej potężnymi strzałami z dystansu i liczę na to, że uda mu się trafić do bramki.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jakieś przewidywana, gdzie nam sie szykuje mina w meczach południowych? Bo jakoś ciężko uwierzyć, że gospodarze w obu meczach zwyciężą w RT.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Boston Bruins - Ottawa Senators
Zacznijmy od przeanalizowania obu drużyn. Bruins genialne wejście w aktualny sezon 12 spotkań 9 zwycięstw oraz 3 porażki ( 2 po OT i karnych ). Na własnym lodzie również wyglądają świetnie, 5 wygranych i 1 porażka, bilans bramkowy niczego sobie 22 bramki strzelone i 9 straconych co daje nam średnio 3.5:1.5 bramki na mecz. Co do Senators, moim zdaniem od lutego drużyna totalnie nie ma zgrania, odejście taki zawodników jak Stone, Duchene czy Dzingel mocno odbiło się na grze zawodników, trudno się nie dziwić stracić 2 kapitanów w ciągu 2 dni. W tym sezonie wyglądają cieniutko. W ciągu 11 spotkań uzbierali zaledwie 7 punktów co czyni ich najsłabszą drużyną według tabeli. Zwycięsko zakończyli zaledwie 3 spotkania a aż 8 skończyło się porażką. Przed własną publicznością jeszcze jakoś wyglądają natomiast w meczach wyjazdowych fatalnie, na wyjazdach rozegrali zaledwie 4 mecze i niestety ani razu nie wywieźli 2 punktów. Przechodząc do typu, mowa tutaj o naszym sąsiedzie Pastrnaku, który po raz kolejny rozgrywa dobry sezon. Na 12 rozegranych meczy zanotował on 12 bramek co daje nam bramkę na mecz, uważam że i w tym spotkaniu nic się nie zmieni ba a nawet dołoży jeszcze jedną. Młody Czech ma z kim grać, doświadczenie takich zawodników jak Marchand czy Bergeron nie raz pomogło mu zdobyć widowiskowego gola. Aktualnie idzie łeb w łeb o nagrodę najlepszego strzelca w lidze z Niemcem Draisatl`em, który to w zeszłym sezonie przegrał ten tytuł z Rosjaninem Ovechkinem zaledwie jedną bramką. Zapytacie pewnie gdzie był wtedy David, otóż kontuzja palca, która trwała ponad miesiąc wykluczyła go z ponad 10 spotkań oraz uniemożliwiła mu walkę o trofeum Mourice`iego Richarda.​
Pastrnak strzeli bramkę @2  
Pastrnak strzeli 2+ bramki @5  
Marchand over 1.5 punktu @2  

O Mechand`zie wzmianki nie ma ale Marchand + Pastrnak oraz Bergeron jedno z najlepszych trio w NHL jeżeli David strzela to Merchand asystuje :D

Woooow, niecałe 2 minuty i bramka na koncie Pastrnaka szkoda że nie wsadził drugiej :/ No i szkoda Sabourin`a ładne combo na głowę wyłapał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 2 listopada 2019 16:41 przez pepo1990Jakieś przewidywana, gdzie nam sie szykuje mina w meczach południowych? Bo jakoś ciężko uwierzyć, że gospodarze w obu meczach zwyciężą w RT.

Myślę, że Pens ogarną Oilers, ale stawiam delikatnie na Rangersów. Kurs na Preds to jakaś bzdura po tym co zrobili z Flames, a Rangersi mieli trochę czasu na odpoczynek po ograniu Tampy. Mimo braku Zibanejada stawiam na gości, ale to takie "niedzielne" granie za drobne.

 

      NY Rangers ML @3,05 Unibet      
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
W meczu w Pittsburgh gram under 6,5 incl OT/SO - 1,83.  
Zapowiada się niezłe widowisko która gwarantują Crosby vs McDavid. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja osobiście sobie popatrzę na te spotkania, ale nie gram bo te południowe mecze to często parodia. Myślałem o BTS w pierwszych tercjach, jednak ostatecznie nie grałem. No właśnie ten kurs na Preds to żenada, ciekawy jestem jak dziś się zachowają po tym co ostatnio odwalili. Też bardziej w tym meczu widziałbym jakąś niespodziankę, ale na Pens dla mnie też kurs za niski, jednak Oilers tez coś tam potrafią zagrać. A jeszcze lepiej z tego co widziałem sypnęli dziś na Bruins poniżej 1,5. Rozumiem, że są w gazie i grają z Sens, no ale jednak to już trochę przesada jak na NHL.
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Ja myślałem nad Penguins, ale jednak oni w tym sezonie prezentują huśtawkę formy.

Postawiłem po 5j u siebie w temacie na Rangers ML    po kursie 3.05, i under 3,5 goals    dla Preds. Nie wiem, ostatnio stawiałem na Calgary przeciwko nim i się udało, wiem, że mają dobry start sezonu, ale wydaje mi się, że Rangers wychodzą z dołka, a Preds powoli w niego wpada. Ale to są subiektywne odczucia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Minnesota Wild ML @ 1,81 Unibet (3:4)(Pieknie wygladalo na poczatku zeby stalo sie mozlie a potem ta
Minnesota Wild - St. Louis Blues   G 01:00 I 03.11                  druga tercja dla Wild a potem ? ale ta Minnesota dala D...)


Wczoraj przyszlo mi ogladac mecz wlasnie St.Luis z Columbus ktory typowalem X2(analiza w dziale NHL) i nie pomylilem sie, bylem pod wrazeniem gry Columbus ,STL gralo dosc ospale ,niewiem moze wiedzac ze maja mecz po meczu prubowali wygrac jak najmniejszym nakladem sil? ale nie sadze i gra ofensywna ktora jest beznadziejna podtwierdza sie i rownie dobrze moge przytoczyc to co pisalem wczoraj, maja problem ze zdobywaniem bramek.



Cytujac moja wczorajsza analize na temat STL "  Poniewaz St.Luis zajmuje obecnie 29 miejsce w lidze z wynikimem 43,9 xG% oraz niesamowita obrona z poprzedniego sezonu nie byla wystarczajaca tak dobra  aby rozpoczac ten sezon, zezwalajac na 2,2 oczekiwane bramki w regulaminowym czasie 5 na 5. Jeśli obrona ST.L dopuszca sie 2,2 gole przy 5 na 5 czyli jest mierna, to ich ofensywa jest wręcz okropna. Blues kreuja tylko 1,71 xGF/60 i 7,42 wysokich szanse na zagrożenie w ciagu 60 minut, znajdujac sie na końcu w obu kategoriach. St. Louis zdobywa 2,24 gola na mecz w 5 na 5, co sugeruje, że Blues ma szczęście być tam, gdzie sa wlasnie po czternasu spotkaniach. Rzucajac okiem na mape powyzej widac doskonale ze w zagrozeniach pod bramka przeciwnika sa ponizej sredniej ligowej o minus dwadziescia jeden procent gdzie mocny czerwony kolor pod kresla z jakiego obszaru zdobywaja gole i tak wyglada to ze wiekszosc bramek udaje im sie strzelic z odleglosci wiekszej niz 30 stop a to nie rokuje dobrze, z tad ta mapa podtwierdza ich slabe statystyki ofensywne."



Czy to moze byc przypadek? nie sadze, co ciekawe obydwie ekipy rozegraly trzy dni temu mecz ze soba w St.Luis - sprawdzilem jak rozkladaly sie strzaly czyli ofensywa STL. Zaskoczenia nie bylo wystarczy rzucic okiem na mape strzalow oddanych STL i Minnesoty w meczu w ktorym STL wygralo 2-1 , wstrzalach mecz zakonczyl sie na korzyc Minnesoty 36 STL 26. Gra w przewagach byla taka sama wiec nikt nie mial przewagi w meczu. Pomijajac juz to ze Minnesota miala wiecej stworzonych sytuacji gdzie z gry byla lepsza druzyna , to na uwage zwraca fakt z kad te strzaly padaly , wystarczy zwrocic uwage ze HeatMapa podtwierdza to jaka ma trudnosc ze zdobywaniem bramek STL, poniewaz z Minnesota raz ze oddali mniej strzalow bo tylko 16 strzalow ze strefy punktu wznowien z czego tylko 10 strzalow z odleglosci do 20 stop. Malo tego sami dopuscili sie ze swojej strony wielu zagrozen pod swoja bramka, wystarczy zwrocic uwage z kad oddawali strzaly, Minnesota Wild(Mapa meczu po prawej stronie ekranu) 28 strzalow z czego 16 z odlegosci 20 stop a przeciez trzeba przyznac ze byli goscmi w tym pojedynku.

Moglbym w kleic Heatmape ofensywna Minnesoty tutaj ale bylaby przeklamana ,poniewaz Minnesota rozegrala nie proporcjonalnie mecze Dom/Wyjazd  Dom-4 mecze Wyjazd-9 meczy , nie oddaje to obrazu ofensywnego ale jedno jest pewne lepiej prezentuja sie w Domu niz na wyjezdzie. Bilans dom 4-0-0-1 16-11 - na wyjezdzie przegrali osiem meczy to powoduje ze przez te wiekszosc meczy jakie zagrali na wyjezdzie sa na przedostatnim miejscu w konferencji a to nie oddaje ich calkowitego obrazu gry.




Co ciekawe ich mapa defensywy pokazuje ze wiekszosc bramek traca z pod niebiesiej lini co jest bardzo dziwne bo jak wiemy latwiej jest zdobywac bramki z bliska niz zdaleka, dopuszczajac sie sami(MIN) zagrozenia az 21% powyzej sredniej ligowej, mimo to lepiej tak niz mialo by byc wiecej czerwonego wokol bramki , bo jak wiemy z biska jest wiekszy potencjal strzelecki do zdobycia bramki niz z daleka a zdalek albo masz sczescie albo nie i tutaj klanie sie ofensywa STL ktora ma problem ze zdobywaniem bramek i z bliska i z pod niebieskiej, to powoduje ze jezeli Minnesota zagra madrze w obronie to ofensywa STL moze poruszac sie jak we mgle , zalezy od mobilnosci Minnesoty jak bardzo bedzie mogla zagescic swoja strefe obronna. 

Widzec wczorajsza gre Blues co nie jest tutaj glownym argumentem opierajac sie na jednym meczu bo jak wiadomo mecz - meczowi nie jest rowny ale sklania mnie tutaj fakt podobienstw map meczu i sezonu ktore potwierdzaja beznadziejna gre ofensywna St.luis rowniez w statystykach ,dlatego nie dam sie zwiesc tym drugim mniejscem w konferencji a dodac trzeba ze St.Luis zagra mecz po meczu , Minnesota bedzie wypoczeta i żądna rewanżu z psychologicznego punktu widzenia a ja widze mimo lepszych wynikow niz gry regres St.Luis dlatego dzisja zaryzykuje dalej gry przeciwko nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak się można było spodziewać południowe mecze jak zwykle "dają rade". W nocy masa spotkań jest w czym wybierać, jest też kilka zmian w bramkach.

Kolega już nam tutaj kompleksowo wyłożył spotkanie Wild - Blues, ja dorzucę od siebie, ze w bramce gości sygnalizowany jest dziś Allen, wiedząc co ten gość czasami potrafi zrobić w bramce, jak choćby w swoim ostatnim spotkaniu, zagram również w kierunku gospodarzy. Są po wypoczynku, goście B2B i z osłabieniami w składzie. to tez rewanż za ostatnie spotkanie więc myślę, że dziś gospodarze będą robli wszystko by być górą. Spróbuję tylko nieco bardziej ryzykownie pograć

Wild RT @2,27  
Wild -1,5 @2,98  
Wild over 3,5 @2,76  
Wild/4,5 @3,05  

Zdaje sie, że sporo bramek powinno paść w Vegas, gdzie w bramce będzie Subban i Brossoit. Swoją droga kurs na Vegas skandaliczny.
over 6,5 @1,98  
każda 3+ @2,43  
BTS pierwsza tercja @2,41  
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik


Skoro Rangers weszli i under Preds 3,5 też, to trzeba iść za ciosem, dzisiaj najmocniej na te dwa spotkania:

Vegas - Jets, over 6,5, 1.76, PZBuk   

Vegas ma over 6,5 goli w 8 z 14 spotkań, u siebie 6 w 8.
Jets w 5 z 14. Wyjazd 3 z 7.

W bramkach dzisiaj wystąpią rezerwowi bramkarze, Subban, który grał do tej pory 1 mecz i ma 85% obron, oraz Brossoit, który zagrał 4 mecze i też ma 85% obron. Myślę, że powinno to być otwarte spotkanie, opieram się tutaj na statystyce i właśnie na bramkarzach. Vegas u siebie potrafi zapewnić efektowne pojedynki.

Sabres - Islanders ML, 2.00, PZbuk   

Mogę powtórzyć o Islanders to co pisałem wczoraj. Jakim cudem na Islanders, którzy mają już 8 wygranych z rzędu jest taki kurs? Ja rozumiem, że grają na wyjeździe, ale obecna forma w ogóle nie wskazuje, że gospodarze powinni być faworytem. Islanders wczoraj pokonali na spokojnie Tampę 5:2, też po kursie 2.00, a Sabres oberwali od Capitals aż 1:6. Gospodarze zaliczyli zdecydowanie zbyt dobry początek sezonu jak na swoje możliwości, grali ponad stan, wszyscy chyba uwierzyli, że oni tak mogą cały czas - a według mnie nie ma takiej możliwości. U siebie mieli serię 5 wygranych z rzędu, zakończoną porażką w karnych z Coyotes - ale widać ostatnio obniżkę formy. Najpierw 2 wygrane z Sharks - którzy są na razie słabi, dając sobie strzelić dwa razy po 3 gole, potem porazka z Rangers 2:6, wygrana z baaardzo kiepskim (8 porażek z rzędu) Detroit, potem 2:3 w karnych z Coyotes i teraz 1:6 z Capitals. Według mnie wiele wskazuje na wygraną Islanders, którzy chociaż grali wczoraj, to poprzedni mecz mieli w poniedziałek, więc nie powinni być zmęczenia (Sabres we wtorek, podobnie, ale jednak dzień mniej).

Podobnie jak koledzy wyżej, myślę mocno nad stawianiem na Wild.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Buffalo Sabres - NY Islanders
      NY Islanders ML @2,00 Unibet      ​
Spóźniłem się z analizą Wild, a teraz kolega mnie ubiegł z analizą Isles ;) Świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że mój tok rozumowania jest odpowiedni i cieszy mnie, że koledzy utwierdzili mnie w moich przekonaniach. Jeśli chodzi o wyżej wymieniony mecz to nie mam zbytnio nic do dodania - forma ewidentnie po stronie gości. Powinno się też iść za serią. Jeśli Wyspiarze dzisiaj wygrają to zostanie im jedno zwycięstwo do "okrągłej sumki" dziesięciu spotkań bez porażki. Niby pierdoła, ale okrągłe liczby i takie rekordy świetnie wpływają na motywację i z pewnością siedzą gdzieś z tyłu w głowach zawodników i trenera. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 2 listopada 2019 21:40 przez fuxior

Skoro Rangers weszli i under Preds 3,5 też, to trzeba iść za ciosem, dzisiaj najmocniej na te dwa spotkania:

Vegas - Jets, over 6,5, 1.76, PZBuk
Jak ktoś gra w fortunie to tak jak wrzucałem wcześniej znacznie wyższy kurs. W sumie jestem ograniczony do fortuny i nie spodziewałem sie, że u polskich buków jest taka różnica w kursach
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
cytat z dnia 2 listopada 2019 21:55 przez pepo1990

Jak ktoś gra w fortunie to tak jak wrzucałem wcześniej znacznie wyższy kurs. W sumie jestem ograniczony do fortuny i nie spodziewałem sie, że u polskich buków jest taka różnica w kursach
w fortunie kurs jest wyższy, bo pod uwagę brane jest jedynie 60 minut. u większosci buków przy remisie 3-3 typ wchodzi, bo 7 bramka będzie w dogrywce albo w karnych
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 3 listopada 2019 01:25 przez doktorsen

w fortunie kurs jest wyższy, bo pod uwagę brane jest jedynie 60 minut. u większosci buków przy remisie 3-3 typ wchodzi, bo 7 bramka będzie w dogrywce albo w karnych
A to zależy jaki zakład w Fortunie są dwie opcje 60' albo OT. Nie wiem jak to teraz wygląda ale kiedyś inne buki też miały te dwie opcje do wyboru. Moze błędnie zrozumiałem propozycje zakładu ale nie było zadnej wzmianki że chodzi o over z wliczona dogrywka, tak jak u jednego z użytkowników dziś odnośnie meczu Pens więc uznałem że chodzi o 60'
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Washington Capitals - Calgary Flames
      Capitals -1.0 @2,14 Unibet      ​
Nie trzeba wiele mówić na temat formy Stołecznych. Każda formacja pracuje na wynik. Sytuacja w bramce stabilna (niezbyt udany początek sezonu Holtby'ego, ale wszystko wydaje się wracać do normy). Seria spotkań z punktami trwa od prawie miesiąca i nicnie wskazuje na to, aby dzisiaj została przerwana. Płomienie nie dość, że zagrają back to back to również będzie ich czwarty wyjazdowy mecz w ciągu pięciu dni. Trochę spory wysiłek nawet dla takich twardzieli jak hokeiści. Wczoraj nieco niespodziewane 3:0 w Columbus, ale dzisiaj już nie będzie tak kolorowo. Między słupkami drużyn Samsonov i Talbot. Statystyki mają bardzo zbliżone z tym, że bilans trochę się różni. Rosjanin 4-1-0, a Talbot 1-2-0. Może nie będzie to taka strzelanina jak ostatnio z Sabres, ale liczę na pewne zwycięstwo Oviego i spółki.
Chodziło mi też po głowie coś w stronę Ducks, bo Hawks zagrają b2b. Nie poradzili sobie wczoraj z Kings, a wcześniej nie zdołali strzelić nawet jednej bramki Predatorom, więc Ducks ML chętnie bym zagrał, gdyby nie tak niski kurs (1,60)...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dodatkowo przed meczem będzie również honorowa uroczystość upamiętnienia zwycięstwa Washington Nationals w World Series. Nationals będą goscimi honorowymi po zdobyciu Commisioner’s Trophy. Obie ekipy bardzo się wspierają i  Capitals odwdzięcza się tym samym zespołowi Nationals który uhonorował w Nationals Park drużynę Capitals po zdobyciu Stanley Cup. Tak wiec podwójny motywator 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie powiedziałbym, że to wczorajsze zwycięstwo Płomieni było niespodziewane, jedna Kurtki wiadomo w jakim składzie w tym sezonie dodatkowo byli po B2B, a Calgary myślę, że było nakręcone na to spotkanie wiedząc, że będzie o punkty znacznie łatwiej niż dziś. Sam delikatnie pograłem Calgary, a dziś tak jak kolega gram również Caps, myślę że na spokojnie to ogarną.

Caps -1,5 @2,41  
Caps/+5,5 @2,91  

Co do drugiego spotkania ja idę w kierunku gospodarzy, oczywiście kurs mógłby być lepszy, ale jednak grają z Hawks, którzy mają spore problemy w tym sezonie, defensywa kuleje, w ataku wiek robi swoje. Gospodarze solidni u siebie, może statystycznie nie wyglądają wybitnie, ale grają przede wszystkim bardzo efektywny hokej. Dlatego dziś powinni na spokojnie wziąć 2 punkty z ekipa, która jest w słabej formie a dodatkowo gra dziś b2b.

Ducks RT @2,05   
Ducks -1.5 @2,65  

e: Chyba nie znajdzie się drugiej tak dziwnej ligi. Ducks u siebie dominacja a takie problemy z jedną z najslabszych ekip
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Flames w Columbus to nie spodziewałem się tak jednostronnego wyniku bardziej jak zwycięstwa Flames z Kurtkami. Po wpisie @pepo1990 postanowiłem zagrać również Kaczki -1.0 bo jednak Ducks u siebie są mega mocni i dotychczas przegrali w Anaheim tylko raz (Z Flames).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom