>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Mam pytanie. Dziś rano znów forum nie działało a chciałem wrzucić analizę do postu i wysłałem do Was wiadomość na fb przed rozpoczęciem meczu, z ów analizą i zapytaniem czy możecie ją dodać ale nie dostałem odpowiedzi. Poniżej przesyłam printscreena z potwierdzeniem, że napisałem wiadomość przed rozpoczęciem meczu:


Poniżej przesyłam całość analizy:
Piłka nożna - Polska – PKO BP Ekstraklasa
03.11.2019 r. godz. 12:30
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Typ: Jagiellonia (podwójna szansa) 1poł. lub mecz
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie przygotowałem typ z Ekstraklasy, w którym Jagiellonia przed własną publicznością zmierzy się z ŁKS Łódź. Piłkarze Jagielloni w poprzedni weekend zaliczyli wyjazdową wpadnę w Płocku (3:1) przez co spadli w tabeli na 8. Lokatę. U siebie Jagiellonia wygrała 3 z 5 ostatnich meczy: z Cracovią 3:2, Wisłą Kraków 3:1 oraz z Górnikiem Zabrze 3:1. ŁKS na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Na 6 meczy przegrali oni 4, jeden zremisowali i jeden wygrali, notując bilans bramkowy 5:12. Obie ekipy ostatni bezpośredni pojedynek rozegrały 6 maja 2012r. kiedy to Jagiellonia wygrała 2:1. Jagiellonia chcąc walczyć o europejskie puchary musi wygrywać takie mecze jak ten – ze słabszym przeciwnikiem. ŁKS na wyjazdach traci dość sporo bramek, a Jagiellonia strzela u siebie średnio 1,83 bramki na mecz. Liczę, że dziś typ okaże się zwycięski już po pierwszej połowie ale na wszelki wypadek podpieram typ – podwójną szansą – gospodarze wygrają 1poł. lub mecz.

Czy zostanie ona w takim przypadku dodana do forum ekstraklasy i do postu konkursowego?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 3 listopada 2019 14:23 przez shadow89Mam pytanie. Dziś rano znów forum nie działało a chciałem wrzucić analizę do postu i wysłałem do Was wiadomość na fb przed rozpoczęciem meczu, z ów analizą i zapytaniem czy możecie ją dodać ale nie dostałem odpowiedzi. Poniżej przesyłam printscreena z potwierdzeniem, że napisałem wiadomość przed rozpoczęciem meczu:


Poniżej przesyłam całość analizy:
Piłka nożna - Polska – PKO BP Ekstraklasa
03.11.2019 r. godz. 12:30
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Typ: Jagiellonia (podwójna szansa) 1poł. lub mecz
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie przygotowałem typ z Ekstraklasy, w którym Jagiellonia przed własną publicznością zmierzy się z ŁKS Łódź. Piłkarze Jagielloni w poprzedni weekend zaliczyli wyjazdową wpadnę w Płocku (3:1) przez co spadli w tabeli na 8. Lokatę. U siebie Jagiellonia wygrała 3 z 5 ostatnich meczy: z Cracovią 3:2, Wisłą Kraków 3:1 oraz z Górnikiem Zabrze 3:1. ŁKS na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Na 6 meczy przegrali oni 4, jeden zremisowali i jeden wygrali, notując bilans bramkowy 5:12. Obie ekipy ostatni bezpośredni pojedynek rozegrały 6 maja 2012r. kiedy to Jagiellonia wygrała 2:1. Jagiellonia chcąc walczyć o europejskie puchary musi wygrywać takie mecze jak ten – ze słabszym przeciwnikiem. ŁKS na wyjazdach traci dość sporo bramek, a Jagiellonia strzela u siebie średnio 1,83 bramki na mecz. Liczę, że dziś typ okaże się zwycięski już po pierwszej połowie ale na wszelki wypadek podpieram typ – podwójną szansą – gospodarze wygrają 1poł. lub mecz.

Czy zostanie ona w takim przypadku dodana do forum ekstraklasy i do postu konkursowego?
została dodana do tematu Ekstraklasy oraz do konkursu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 4 listopada 2019 20:27 przez n3r0Czy coś nie tak znowu z moim kuponem w Fortunie? Post poniżej i tam link do kuponu:

https://forum.bukmacherskie.com/temat/158145-14-kolejka-0211-0411/?page=2#post-6891959
wszystko jest w porządku, jeśli chodzi Ci o to, że nie masz jeszcze punktów za niego to w ramach wyjaśnienia, jeżeli podliczam sobie częściowo kolejkę powiedzmy po 3 meczach, bo mam akurat czas, a w analizie lub kuponie jest jeszcze mecz, który się nie odbył to nie dodaje żadnych punktów, żebym wiedział, że ta analiza/kupon jest jeszcze nie rozliczona, a nie że dodam powiedzmy 5 pkt i na końcu będę musiał ponownie każdą analizę sprawdzić czy autor rozliczył ją w dziale i czy należy się lub nie dodatkowy punkt, a tak wiem, ze tam, gdzie dałem już punkty to temat analizy/kuponu jest już zamknięty, a gdzie nie ma to muszę sprawdzić, cała filozofia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bonusy za kolejki 8-11 zostały przelane na Wasze konta, jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom