>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 28 października 2019 20:18 przez adamek391Od piątku nie mogą zweryfikować konta .... Porażka zasłaniają się jakimiś głupimi formułkami że to wszystko przez fame mma itd. Pewnie jak zweryfikują to będzie problem z wypłatą ...
Wypłaty maja bardzo szybkie. Nie zdażyło mi się jeszcze mieć z nimi jakiekolwiek problemy. 
 
verno 469,5K

verno

Znawca - Hokej
Co jak co ale tam się nie bój o kasę, raczej rzeczywiście mają problemy bo oni na ogół szybko ogarniają wypłaty, kilka/kilkanaście minut i na koncie.
 
M 0

markeloff

Użytkownik
Zrobiłem konto tydzień temu, wpłaciłem pieniądze, wygrałem, weryfikacji konta nadal brak więc wypłata zablokowana. Pisałem 2 razy, czat online/mail, ta sama odpowiedź, kopiuj wklej formułka. Wydaje mi się, że pieniędzy nie zobacze, nie polecam.
 
M 0

messi2010

Użytkownik
dzis znowu nie mozna obstawic....ludzie naprawde nie zaczynajcie grac u tego buka bo bedziecie zalowac tak jak ja...ale wplaconych pieniedzy im nie podaruje...
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Ten bukmacher już się skończył. Jada tylko na sponsoringu fmma. Wieczne problemy techniczne, ostatnio długi czas oczekiwania na wypłaty, coraz niższe Kursy w porównaniu z konkurencją i co najlepsze coraz czestsze rozliczanie zakładów na niekorzyść gracza - uważajcie! Nagminne jeśli chodzi o niszowe ligi
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
popieram ,tragiczny buk.Oferta na żywo w sportach niszowych to jedno zdarzenie ,najczęściej zawieszone i bezuzyteczne typu : ilośc pkt na 2 połowę ,gdzie mecz się rozpoczął.Wypłata na 300 zł 5 dzień idzie
Oceniam 1/10
 
M 108

marcinos_1990

Użytkownik
Miałem ostatnio po FAME MMA kłopoty z wypłaceniem pieniędzy...a mówiliśmy o kwocie 250 zł, więc raczej szału nie było. Chyba nie wytrzymują presji konkurencji albo przepadli na bonusach.
 
M 0

maciejspora

Użytkownik
Nie grajcie u tego buka, ponieważ nie wypłacają pieniędzy, obróciłem bonus, powinni mi przelać 100 zł, zgłosili sprawę do IT że niby błąd i tak juz 5 dni ta sama śpiewka, mało tego w kolejce mam kolejny bonus ale nie mogę go obrócić ponieważ ta wczesniejsza sprawa jest nierozwiązana
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Grał ktoś z Was może długoterminówke na zdarzenie gdzie zagra Carmelo Anthony ? Zagrałem w lutym tego roku, i wydaje mi się że Portland Trail Blazers tam nie było do wyboru. Pamięta ktoś może, albo zrobił screena? Zagrałem że każda inna ekipa po 51@ .
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


pare godzin? ja pare dni i pisza na czacie, ze maja problemy finansowe i zeby dac im czas na wyplacenie

Jak to napisali, do świat powinni wyplacic :)

 

Cyrk nie bukmacher
 
T 9

typowygraczbuka

Użytkownik
cytat z dnia 10 grudnia 2019 16:54 przez hagi84

pare godzin? ja pare dni i pisza na czacie, ze maja problemy finansowe i zeby dac im czas na wyplacenie

Jak to napisali, do świat powinni wyplacic :)

 

Cyrk nie bukmacher
Wrzuć screeny z tej rozmowy. Średnio wierzę w to co piszesz....:)
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


myslisz, ze mam tak nudne zycie by zapisywac rozmowy na komputerze i je dokumentowac? - wystarczy wejsc na czat i zapytac czemu wyplaty nie dochodza i bedziesz wszystko wiedziec

wyplata doszla dzis, po 5 dniach
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Potwierdzam, chyba się zwijają gość na czacie pisze smuty typu wypłaty w tej chwili nie są realizowane i nie wiadomo kiedy sytuacja się zmieni, prosimy o cierpliwość bla bla bla (...). 0 konkretów.  Także ten chyba oficjalnie już można to napisać LV [*] 
 
Do góry Bottom