>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP


Wystartowała EHF Champions League, poniżej przedstawiam grupy w obecnych rozgrywkach:​
 








Standardowo po jednym zespole z grup A i B awansuje do ćwierćfinału, po dwa najlepsze zespoły z grup C i D zagrają w barażu o 2 miejsca w 1/8 finału + po 5 drużyn z grup A i B z miejsc 2-6.
Final Four odbędzie się w dniach 30-31.05.2020

 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Z powodu braku czasu, tylko jeden luźny typ na dzisiejsze spotkania z krótkim komentarzem:

Seged- Barcelona
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,90
Pinnacle
Stawka 8/10


Co prawda zapowiada się ciekawe spotkanie, z duża ilością bramek, jednak liczę tutaj na siłę i szeroki skład Barcelony, która ma teraz na środku rozegrania moim zdaniem najlepszego playmakera na świecie Lukę Cindricia. Seged ma również spory potencjał z Bambacem czy Zitnikovem na czele, jednak w moim mniemaniu to Barcelona jest sportowym faworytem tego spotkania i postanowiłem pójść w tym kierunku.  O składach tych i pozostałych zespołów napiszę więcej w wolnej chwili.  ​
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Czy rzucił się wam w oczy mecz Presowa z Hiszpanami? Według mnie te kursy to jakiś fake. Bidasoa to druga siła ligi hiszpańskiej i nie bardzo widzę tu jakieś szanse dla Słowaków. Dla mnie to czysta dwójka z kursem 2.4.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Akurat tutaj zgadzam się z Lucasem, ale ogólnie cindrić to główna przyczyna 2 przegranych meczy w final4 . Byłem i widziałem. Najgorszy zawodnik Vive z pola. Tłumaczy go to , że myślami był już w Barcelonie, bo wtedy dopinali transfer. Poza tym też jestem zdania, że Barcelona wygra.  
Za niski kurs i nie weszło. 
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Dalej próbujemy buków.. Następny dziwny kurs.Nie widzę powodu dlaczego Vardar ma przegrać z francuzami. Niby to nie jest ten sam Vardar który wygrał Ligę Mistrzów, ale trzon drużyny pozostał, Montpelier pod formą i w tym widzę szansę dla Vardaru, a 3.4 to naprawdę dobry kurs.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Następny  świetny kurs do brania. Kiel  Vive . To oczywista dwójka, raz że Kiel moim zdaniem to nie jest drużyna na final4 , nie widzę tam jakichś super wzmocnień, a w ogóle to z Kielcami im nie idzie. Mało tego Kielce to finalista final4 z zeszłego roku a przecież się wzmocnili. Niby odszedł Cindrić , ale doszedł Karacić i wreszcie mamy bramkarza, który notabene rok temu grał właśnie w Kiloni. Kurs pomyłka trza brać. Vive win = 3,75      lub remis 9,8.   
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Celje Flensburg
Celje  z handi 3,5 kurs 1.75
Celje całkiem nieżle sobie radzi u siebie. odprawiali z kwitkiem różne europejskie marki. w tym też i Flensburg.
Wcale bym się nie zdziwił. jakby ten mecz wygrali. Ostatecznie wybieram bezpieczny handikap.  
Weszło jak w masło.
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Celje-Flensburg 
+3,5 Celje @1,84 fortuna   
Nic tylko grać. Celje u siebie bardzo mocne. 
Buki przesadziły z tym kursem na gospodarzy. Powinni śmiało pokryć handi. Flensburg nie jest aż tak mocny.

Kiel-Vive +2,5 Vive @1,87  
Zgadzam się z kolegą. Ten kurs na Vive to jakaś pomyłka. W ostatnich latach Vive było za każdym razem lepsze od gospodarzy, a wynik był na styku jeśli grali na wyjeżdzie. Wybieram bezpieczniejszą opcję z lekkim handi na Vive po niezłym kursie
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Barcelona Celje
Poniżej 64. 5 bramki za 1.77  
Wydaje mi się, że buki wzorują się na wynikach Barcy w lidze. Celje to obecnie młoda drużyna i raczej na ich dobre wyniki trzeba liczyć e Słowenij no ale bez przesady. Ile bramek ma strzelić ta Barcelona 35 ? Nie wydaje mi się żeby padło aż 65 bramek. W Celje broni Ferlin i w meczu z Flensburgiem naprawdę spisywał się bardzo dobrze. Poza tym takie ekipy jak Celje w meczu z Barceloną będą grały na 200 procent. Liczę. ze w obronie też,
Wart uwagi jest też handicap na Lasko +9.5 za 1.85  ..To tyle o walce z bukami w tym meczu. Pozdrawiam.
Takich batów się nie spodziewałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Dzisiaj poszukam szczęścia we Francji.Zagra tam PSG z Pick Szeged.Faworytem wydaje  się PSG , ale sądzę nie będzie takiej masakry jak wczoraj w Barcelonie. Węgrzy na pewno podbudowani ostatnim zwycięstwem z Barceloną będą w stanie powalczyć. Statystycznie te mecze zawsze były na styku więc na dzisiaj proponuję takie handicapy  Szeged +2,5 za 2.45 lub bezpieczniej Szeged +4,5 za 1.75.Ja osobiście zaryzykowałem większy kurs.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Celje Aalborg
Celje za 2.27
Obydwa zespoły w odmiennych nastrojach. Celje 2 mecze. dwie porażki. natomiast Aalborg po 2 meczach ma komplet punktów.
Niby faworytem są przyjezdni. nawet kursy na nich spadają. no ale nie dla mnie. Z kim grało Celje? Z Flensburgiem porażka 1 bramką i zdrowo oberwali od Barcelony.Coby nie mówić na pewno z głównymi faworytami wyjścia z grupy. Natomiast Aalborg wygrywał z Ewerlum i Zagrzebiem. zespołami jak dla mnie najsłabszymi w grupie.Myślę. że w swojej hali Słoweńcy są w stanie poradzić sobie z Aalborgiem. tym bardziej . że ta edycja LM jest nieobliczalna,
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Vardar Skopje - THW Kiel, godz. 17:30
typ: 1x @1,66
  

Vardar mimo problemów finansowych nadal prezentuje się bardzo dobrze i utrzymali trzon drużyny, po 3 kolejkach są liderem grupy B z 3 zwycięstwami na koncie. Dzisiaj zagrają we własnej, zawsze gorącej hali z powracającym do LM THW Kiel. Będzie to mecz na szczycie, gdyż Kilończycy zajmują 2 miejsce w grupie z bilansem 2-1-0. Dla mnie delikatnym faworytem są gospodarze chociażby przez wzgląd własnej hali i kibiców. Podpieram się delikatnie grając Vardar z remisem. Powinno to być bardzo zacięte spotkanie bramka za bramkę. Nie spodziewam się by któraś z drużyn wygrała ten mecz wyżej niż 1-2 bramkami.

Vive Kielce - Montpellier, godz. 18:00
typ: 2 - +4,5 @1,52
  

Spotkanie mistrzów Polski z Montpellier. Kielczanie przystępują do tego meczu podrażnieni porażką w Świętej Wojnie z Wisłą Płock. Ostatnio ich forma nie należy do najwyższej. Oprócz ostatniej porażki ligowej, zaliczyli kiepski występ w Portugalii gdzie przegrali z Fc Porto 33:30. Montpellier oprócz porażki w pierwszej kolejce z Vardarem (31:33 we własnej hali), zanotowali 2 zwycięstwa - na wyjeździe w Brześciu (25:27) i u siebie z Veszprem (23:18). Montpellier to żadne ogórki nie są, więc nie spodziewam się by przegrali wysoko to spotkanie. Będzie to raczej mecz na styku, z lekkim wskazaniem na gospodarzy.

AKO: 2,52 Kursy UNIBET  
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Fc Barcelona - Elverum, godz. 20:00
typ: Fc Barcelona over 38,5 gola @1,89
  

Katalończycy to wyraźny faworyt nie tylko tego meczu ale do wygrania całej grupy czy też LM. To jak prezentują się w ofensywie każdy wie, grają bardzo szybko w ofensywie i rzucają dużo bramek. W tym sezonie przekonało się już o tym słoweńskie Celje, które poległo w Hiszpanii 45:21. Liga Hiszpańska to trochę inny poziom ale tam w 6 kolejkach rzucili już 233 bramki, co daje 38,83 gola na mecz. W swojej hali są zdecydowanie bardziej skutecznie i częściej rzucają w okolicach 40 bramek - w lidze u siebie: 42:25, 49:26 i 38:24. Co do Elverum - na ten moment 3 porażki w LM, w rodzimej lidze 2 ostanie mecze to porażka i remis na wyjazdach, w obu tracili 31 i 30 bramek. Więc jeżeli w lidze gdzie grają raczej przeciętne zespoły są w stanie stracić 30 goli na wyjeździe, a w LM Aalborg rzuca im w domowym spotkaniu 34 bramki, Barcelona jest w stanie rzucić co najmniej 39 goli. HA raczej nie do ruszenia na to spotkanie bo są bardzo wysokie i nie wiadomo czy Hiszpanie w końcówce nie odpuszczą trochę w obronie. Może się skończyć +20 lub +10. Ewentualnie można coś spróbować w over bramkowy meczu.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Vive Kielce- Veszprem
Typ: 1-1 (Vive wygra 1 połowę lub cały mecz)
Kurs: 1,75
Fortuna
6/10


Vive jak na razie zawodzi w LM, przegrali wyjazd z Porto i domowy mecz z Montpellier, Veszprem również mimo ogromnego potencjału po przewietrzeniu kadry nie imponuje formą. Uważam że dziś w hali Legionów zobaczymy wyrównane spotkanie, w którym szanse oceniam na 60-40 w kierunki Kielczan. Vive jakością składu nie odstają od Węgrów, na każdej pozycji mają solidne obsadzenie. W ostatnim meczu w Kwidzynie do składu wrócili Branko Vujović i Daniel Dujshebajev co spowoduje że Talant ma większe pole manewru na rozegraniu. 

Uważam że kielczanie po wyrównanym spotkaniu wygrają to spotkanie, ale jako główny zakład proponuję zwycięstow Kielczan do przerwy lub w całym meczu:
Alternatywnie:
Vive wygra @ 2,67 4/10
under 61,5 @ 1,95 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Mistrzów

Flensburg-H. - PSG
Flensburg-H. over 25.5 bramki @ 1.85   
Over 55.5 bramki @ 2.00   
Unibet

Niskie linie na ten mecz, a to zasługa Flensburga, ostatnio nie są w najlepszej dyspozycji, przegrali 2 mecze w LM, następnie tylko remis ze Stuttgartem w lidze, słabo to wygląda, ale to nie znaczy od razu, że od razu podłożą się przed PSG. W Paryżu mimo problemów (złość szejków) w LM radzą sobie bardzo dobrze, przegrali tylko wyjazd z Barceloną, ale nie prowadzą przy tym jakiejś bardzo defensywnej gry, w lidze na wyjazdach tracą średnio 26.7 bramki, w LM na wyjazdach tracili 29 bramek z Zagrzebiem, 22 bramki z Elverum i 36 bramek z Barceloną, jednak sami też dużo rzucają. Flensburg choć defensywny, to ta gra im ostatnio nie idzie, spodziewałbym się, że mecz pójdzie jednak w stronę ofensywnego spotkania i obejrzymy bramki po dwóch stronach w dosyć dużej ilości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Postanowiłem założyć oddzielny temat na rozgrywki Ligi Mistrzów w tym sezonie, wcześniejsze typy i dyskusję przeniosę tutaj.
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi

Kursy Fortuna

Przed nami 7 kolejka Ligi Mistrzów, dwa spotkania zostały już rozegrane:
- Dinamo Bucuresti - Kadetten 27:26
- Flensburg-H. - PSG 29:30

Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.​
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Trochę typów już na jutro, ponieważ jutro mała przerwa od typowania.

Vardar Skopje - Vive Kielce
Over 61.0 bramek @ 2.07 Lvbet   
Vive Kielce over 30.5 bramki @ 2.12 Fortuna   Co to była za nieskuteczna druga połowa to szkoda gadać..

Uwielbiam grać overy w spotkaniach Vive, przede wszystkim w LM, bo tam buki zawsze wystawiają niezbyt wysoką linię na nich i w okolicach 60 bramek na całe spotkanie, w LM jest to fajna opcja do gry, w przeciwieństwie do ligi, gdzie buk potrafi wystawić linię 65.5 bramki i już jest trochę loteria. Na jutro spotkanie Vardaru z Vive i sądzę, że będzie to ofensywne spotkanie. Vardar nie imponuje w defensywie, ich w mecze w LM w tej chwili wyglądały tak:

- wygrana 31:33 z Montpellier
- wygrana 32:27 z Porto
- wygrana 30:31 z Motorem
- przegrana 20:31 z Kiel
- przegrana 39:30 z Veszprem
- wygrana 36:31 z Mieszkowem

Patrząc na te spotkania i na wystawioną linie, dwa razy mielibyśmy porażkę, jeden zwrot i trzy wygrane, a przecież teraz przyjeżdża Vive, z bardzo silną ofensywą i widząc co Vardar robi w obronie, nie powinno nic zmienić się w ich grze. Dorzucam dodatkowo over Vive, 31 bramek Vardar tracił i z Kiel i Mieszkowem u siebie, zresztą tylko w 2 na 6 spotkań stracili mniej. W poprzednim sezonie zobaczyliśmy dwa underowe spotkania, ale i Vardar grał wtedy inaczej, tu przyjdzie im tylko pójść na wymianę ciosów z Vive, bo mimo posiadania jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, tzn Wolfa, Vive aż tak szczelnej defensywy nie ma.

Mieszkow Brześć - Veszprem
Over 58.0 bramki @ 2.01 Lvbet   
Veszprem over 30.5 bramki @ 1.90 Betclic   

Drugie spotkanie z Grupy B i prawie, że bliźniacze typy, z tą różnicą, że linie wystawione trochę niżej. Linia 58.0 bramki w meczu Veszprem to dosyć nisko, ale wiadomo czemu tak jest, Veszprem gra dosyć słabo w meczach wyjazdowych, w tym roku już dwie porażki, w poprzednim sezonie też dosyć rzadko pokrywali tą linię na wyjazdach, na dodatek przychodzi im się mierzyć z Mieszkowem Brześć, a więc drużyną, którą znają znakomicie, często spotykają się z nimi w LM, ale też mierzą się razem w SEHA Liga i taki over padł właśnie w tej lidze, aż 3 lata temu, mimo wszystko spodziewam się, że teraz będzie inaczej. Veszprem jak wspominałem przegrało dwa wyjazdowe spotkanie, ostatnio z Vive 34:33, raczej nie spodziewałbym się ich drugiej porażki z rzędu, a Mieszkow wcale nie taki defensywny u siebie. Po wynikach widać, że jakoś gościom nie leży ta gra na Białorusi, ale teraz powinni wyjść podwójnie naładowani i powalczyć o zwycięstwo, mają w składzie tyle gwiazd, a skoro nawet Motor potrafił tracić w tej hali 31 bramek, to dlaczego ma nie dokonać tego Veszprem?

Z typów pobocznych:

CD Bidasoa Irun Handi -5.0 bramki @ 2.01   
IK Safehov Handi -3.0 bramki @ 1.75   
Sporting over 30.5 bramki @ 1.70   
Lvbet

Pierwsze spotkanie to rewelacja tego sezonu w LM jak na razie (licząc te słabsze grupy), goście doświadczeni, ale w Hiszpanii raczej nie mają czego szukać. Savehof dobry sezon, walczą o awans dalej, Finowie nie wyglądają za to za ciekawie. Sporting walczy również o awans, a mierzą się z najgorszą drużyną w grupie, u siebie czy to liga, czy LM regularnie trafiają 30 bramek i więcej, w pierwszym spotkaniu zakończyli mecz z 30 bramkami na koncie, tu linia o 1 bramkę wyżej.
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
GOG - Kristianstad
GOG Handi -4.5 bramki @ 2.07   
GOG Handi -6.5 bramki @ 3.00   
Fortuna
GOG Over 31.5 bramki @ 1.92   
Lvbet

Ważne spotkanie dla gospodarzy, skomplikowali sobie ostatnio sytuację przez wysoką porażkę z Kadetten, ale jeśli dzisiaj wygrają utrzymają drugie miejsce i ich przewaga nad trzecią drużyną będzie wynosić w najgorszym wypadku 3 pkt (w razie wygranej Wisły Płock). Myślę, że wykorzystają okazję, Kristianstad to drużyna, która odbiega od reszty, GOG u siebie bezbłędni, wygrywali 38:31 z Chekhovskiemi Medvediami, 28:27 z Wisłą Płock i 35:30 z Kadetten, rywale na wyjazdach za to same porażki, 28:25 z Dinamo, 36:29 z Wisłą Płock i 37:26 z Chekhovskiemi Medvediami. GOG już pierwsze spotkanie wygrało 24:33, teraz grają u siebie i będzie ciśnienie na wynik, widać, że w ostatnim meczu ligowym trochę się oszczędzali, właśnie na to spotkanie.

Resztę dodam za jakiś czas.
 Pozostałe spotkania pokrótce:

Aalborg - Barcelona
Over 62.5 bramki @ 1.70 Fortuna   

Wysoka linia, chociaż nie w przypadku kiedy gra Barcelona, Aalborg fajnie radzi sobie w tym sezonie tylko 2 przegrane, ale dużo tracą bramek, 35 z Szeged czy 37 z PSG, a przecież teraz przyjeżdża Barcelona, która w zdobywaniu bramek gra perfekcyjnie, myślę, że zaserwują swoim kibicom ładne widowisko.

Wisła Płock - Chekhovski Medvedi
Over 53.5 bramki @ 1.89 Fortuna   

Wisła nie jest w najlepszej dyspozycji, a to, że nie będzie im łatwo z Chekhovskim przekonali się już w pierwszym meczu, który przegrali na wyjeździe 25:23. Przepis na rywali to chyba dobra ofensywa, na wyjazdach przegrali wszystkie spotkania tracąc 38 bramek z GOG, 32 bramki z Kadetten i 36 bramek z Kristianstad, Wisła koniecznie musi to wykorzystać, mimo dużego underu w pierwszym meczu, gram tu jednak na over.

Kiel - Porto
Porto Handi +6.5 bramki @ 1.79 Fortuna   

I ostatnie spotkanie ode mnie na dzisiaj, Kiel z Porto. gdzie według mnie warto zagrać w stronę gości. Kiel po ciężkim spotkaniu ligowym z Rhein-Neckar, a jak wiadomo u niemieckich drużyn liga ważniejsza od LM, nie było więc kalkulacji, zawodnicy mieli tylko 3 dni na odpoczynek i przygotowanie się do spotkania z Porto, a Ci mimo bilansu 2-2-2 radzą sobie całkiem przyzwoicie, Kiel stać na wysoką wygraną, ale +7 po takim męczącym meczu, może być ciężko.
 
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Porto - Kiel
Kiel Handi -3.5 bramki @ 1.84   
Over 59.5 bramki @ 1.87   
Fortuna

Ostatnio grałem w kierunku Porto, szczerze nie spodziewałem się ich zwycięstwa, chociaż wygrali po rzucie w ostatnich sekundach, ale teraz spotkanie powinno mieć inny przebieg. Kiel jest w bardzo dobrej formie, niestety ostatnio przegrali wygrany mecz z Rhein-Neckar, a następnie zmęczeni musieli przyjmować Porto, widać, że zabrakło im wtedy sił i skończyło się na porażce. Teraz jednak obie drużyny od tamtego meczu nie grały żadnego pojedynku, miały tyle samo czasu na odpoczynek i sądzę, że Kiel zrewanżuje się teraz Porto. Gospodarze u siebie bardzo dobrze sobie radzą, bilans 2-2-0, ale tak naprawdę ogrywali Mieszkow, czy Vive, które nie potrafi znaleźć swojej formy, oraz remisowali z Motorem i Montpellier, z tak silną drużyną jak Kiel jeszcze nie przyszło im się mierzyć (Vive silne, ale jak mówiłem z formą średnio), a niemiecka drużyna potrafiła na wyjazdach odprawić już Veszprem, Vardar, Montpellier i Motor. Tu będą chcieli zrewanżować się za pierwszą przegraną i sądzę, że są w stanie zrobić to z nawiązką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom