>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.11.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka EuroligaGodzina: 15.00Spotkanie: Trefl Sopot - GTK Gliwice handicap [0- 6,5]Typ: GTK Gliwice +6,5 punktaKurs: 1,85 Bukmacher:Forbet:
Analiza:
To powinien być bardzo wyrównany pojedynek w którym trudno przewidzieć ostateczny wynik.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Trefl Sopot w ostatniej kolejce sprawili duża niespodziankę wygrywając wyjazdowe spotkanie z Anwillem Włocławek 86-84 po bardzo dobrym pojedynku w ich wykonaniu.Teraz zajmują oni wysokie 5 miejsce w tabeli z 9 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 4 zwycięstwa i tylko 1 mecz przegrali.Ich rywale zespół GTK Gliwice w tym sezonie gra zdecydowanie w kratkę i przeplata bardzo dobre spotkania z mało udanymi.Teraz zajmują oni 9 miejsce w tabeli z 7 punktami w swoim dorobku.Na ten ich wynik skladają się 2 odniesione zwycięstwa i 3 mecze przegrali.

  85
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie a 
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna- Inter
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Dla mnie jedna z lepszych opcji na weekend. Bologna mega ofensywna u siebie, a Inter na wyjazdach gra piach w defensywie, przecież w ostatniej kolejce Brescia powinna im co najmniej z 3 gole strzelić w drugiej połowie. Parma 2 razy pokonała defensywe Interu, Sassuolo 3 razy, to Bologna z Sansone, Soriano, Orsolinim i Palacio powinna to zrobić bez problemu. Inter tak jak z tyłu gra słabo tak przeżywający drugą młodość Candreva napędza te ataki, a Lukaku czy Martinez to gwarancja goli. Dodatkowo gram over 10.5 rożnych po kursie 1.76, obie ekipy to maszynki do nabijania kornerów w tym sezonie. 

  82
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna  Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Betis
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po raz kolejny idę w stronę rzutów rożnych w spotkaniu Realu Madryt. Gospodarze wrzucili drugi bieg o czym świadczy ich gra oraz wyniki w ostatnich dniach. Czyżby Zidane znalazł właściwą jedenastkę?. Wydaje się, że tak. Z dobrej strony pokazali się min. Rodrygo czy Valverde, którzy być może staną się ważnymi ogniwami w zespole Realu. Jestem dalej pod wrażeniem formy Benzemy, który pomimo wielu krytyki jest dalej liderem w Realu. Przejdźmy do samego typu. Tak jak wspominałem wiele razy, Real jest maszyną do nabijania rzutów rożnych w szczególności gdy trzeba gonić wynik lub po prostu wygrać mecz. Stwarza sobie sporo sytuacji i stałych fragmentów gry, a jednymi z nich są właśnie rzuty rożne. W poprzedniej kolejce losy meczu rozstrzygnęli po 25 minutach, a mimo tego zdołali nabić osiem rzutów rożnych. Betis był jedną z najsłabszych drużyn w La Liga, ale dzięki wygranej 2:1 wydostali się z strefy spadkowej. Terminarz nie jest dla nich korzystny bowiem teraz przydało by się zmierzyć z kolejnym średniakiem, a nie ekipą, która wjeżdża na właściwe tory. Betis udowadniał jednak nie raz, że jest zespołem nie wygodnym i potrafi się przeciwstawić najlepszym. Na ostatnich pięć wyjazdowych spotkań nabili zaledwie 15 rzutów rożnych, co nie daje nam najlepszej średniej. Jednak wierzę w to, że jutro będą mieli swoje sytuacje, które po prostu te rożne dadzą. Myślę, że o gospodarzy martwić się nie musimy, bo to oni będą kontrolować ten mecz..

  89
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Typ: R. Lewandowski strzeli: TAK
Kurs: 1,45
Bukmacher: STS
Analiza:

Dość niewysoki kurs na to zdarzenie ale postanowiłem o nim napisać. Polski zawodnik to etatowy wykonawca rzutów karnych i absolutny lider strzelców nie tylko w Bayernie, ale i w całej Bundeslidze. W obecnym sezonie notuje świetną statystykę trzynastu strzelonych goli w dziewięciu meczach. Czy zatem i dziś będzie celebrował celne trafienie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Przekonuje o tym bilans bramek w ostatnich trzech meczach z Eintrachtem: trzynaście celnych trafień. Ostatnio we Frankfurcie monachijczycy wygrali 0:3. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby goście utorowali sobie co najmniej kilkukrotnie drogę do bramki dzisiejszych gospodarzy. Świadczy o tym obecna forma gospodarzy: plasują się w środku tabeli z czternastoma straconymi bramkami na 9 meczów. A skoro wynik ma nie być niski, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że jednym z zawodników, którzy wpiszą się na listę strzelców w tym spotkaniu będzie Robert Lewandowski.

  45
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs Handi -15.5 pkt OT
Kurs: 4.40
Bukmacher: forBet
Analiza:

Bardzo szeroka oferta na jutrzejszy dzień, czego zbytnio nie lubię, lepiej skupić się na czymś konkretnie, niż rozpraszać głowę tyloma myślami. Na jutro jednak NBA, mecz pomiędzy Golden State Warriors z San Antonio Spurs, gdzie typuje zwycięstwo Spurs z najwyższym dostępnym handicapem -15.5 pkt. Chętnie zagrałbym niższą linię, ale według mnie warto tu zaryzykować i specjalnie dla konkursu tak wysoka. Sezon dla GSW można chyba uznać za skończony, odszedł Durant, który i tak byłby kontuzjowany, wypadł z gry Thompson, a teraz w ostatnim meczu rękę złamał Curry, z wielkiej trójki w tej chwili nie ma nikogo w Wojownikach. Oni sami od początku sezonu prezentują się fatalnie, bardzo dużo tracą pkt, ofensywę ciągnął Curry, ale już nie będzie tego robił. Po drugiej stronie poukładani Spurs, którzy nie prezentują na początku sezonu jakiegoś wybitnego poziomu, ale to dalej świetna drużyna, ze świetnym trenerem i mimo, że grają dzień po dniu, będą tu wielkimi faworytami. Popovich dodatkowo daje odpocząć Murrayowi, jakby z góry wiedział, jak ten mecz się skończy i nie potrzebuje do tego nawet pełnego składu. GSW przegrywali już 19 pkt z Clippers, 28 pkt z Oklahomą czy 11 pkt z Suns, którzy po 3 kwarcie prowadzili 26 pkt, a pomagał w tych meczach przecież Curry, który jako jedyny coś tam grał.

  340
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Dyscyplina : hokej Nhl
Godzina : 03:00
Spotkanie : anaheim-vancouver
Typ: X
Kurs : 3.90
Bukmacher :forbet 
Analiza :

Jest to 15 mecz dla anaheim w tym sezonie. Jak na razie odnieśli oni 8 wygranych i ponieśli 6 porażek gromadząc 16 punktów na swoim koncie. Co ciekawe na te 14 odbytych meczów w żadnym z nich nie było dogrywki. Myślę że to najwyższy czas na remis w regulaminowym czasie gry zwłaszcza że zespół gospodarzy gości dzisiaj ekipę Vancouver canucks ekipę mającą tylko 1 pkt więcej ale za to w 12 meczach. 3 z tych 12 meczów kończyli po dogrywce. Zapowiada się bardzo ciekawie i myślę że ten mecz zakończy się dogrywką. 

  290
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
poziomka_z_pizdzichowa 123
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15.00
Spotkanie: Korona Kielce vs Zagłębie Lubin
Typ: Over 1,5 bramek gości
Kurs: 2,06
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Mega ofensywny futbol jaki pokazują w ostatnim czasie goście, zachęca do zagrania tego typu. Zagłębie w ostatnich 5 meczach w ekstraklasie 4 krotnie pokrywało podany przeze mnie over. Co do postawy Korony w tym sezonie, to grają tragiczny futbol, zajmują ostatnie miejsce w tabeli, i jak dla mnie jeden z kandydatów do spadku  . Biorąc pod uwagę Że trener Martina Sevela stawia na ofensywny styl gry, myślę że te 2 bramki powinny paść ze strony Lubinian, i typ jest jak najbardziej do gry .
Typ poboczny : Over 2,5 bramek gości ~4,5

  100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Korona - Zagłębie
Typ: Zagłębie
Kurs: 2,50
Bukmacher: LVBET
Analiza: Spotkanie rozpoczynające 14. kolejkę Ekstraklasy do Kielc przyjeżdża Zagłębie. Konsekwentnie idę w stronę ekipy z Lubina, jak już nie raz powtarzałem od czasu jak zwolniono van Dael'a a zatrudniono Martina Sevelę w Zagłębiu zaszła ogromna metamorfoza oczywiście na plus, nie licząc spotkania z Pogonią, które Miedziowym nie wyszło, a szczególnie pierwsza połowa, w której Szczecinianie całkowicie zdominowali zespół Seveli, a to jest jeden z atutów filozofii słowackiego  trenera, żeby to jego zespół dyktował warunki gry, był częściej przy piłce i non stop atakował, nawet jak wynik jest korzystny to nie cofają się do obrony tylko próbują dobić przeciwnika, od czasu przyjścia Seveli znacznie poprawiła się wydolność piłkarzy, na początku sezonu kiepsko wyglądali pod tym względem, teraz można powiedzieć, że biegają cały czas, także bez piłki, ale najważniejsze, że mądrze, wychodzą na pozycję, zamieniają się pozycjami, w ostatnim meczu przeciwko Lechowi jako drużyna przebiegli 8km więcej. Korona w ostatnim meczu z Piatem wyglądała już dość dobrze, biorąc jej wcześniejsze wyniki, z czasem trener Smyla pewnie poustawia drużynę i zacznie ona punktować, ale mam nadzieję, że nie będzie to jutro, ogólnie stadion Korony jest szczęśliwy dla Zagłębia, wygrali tam 2 ostatnie spotkania ligowe oraz ostatnie w Pucharze Polski już za trenera Seveli, w żadnym z nich nie tracąc bramki. Dodatkowo Zagłębie notuje ostatnio świetne wyniki w delegacjach, najpierw pamiętny remis we Wrocławiu 4:4, następnie w Gdańsku wygrana z Lechią 1:2 i w takim samym stosunku w poprzedniej kolejce z Lechem w Poznaniu.

  100
 
M 53

mkozu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie a 
Godzina: 15:00
Spotkanie: Roma - Napoli
Typ: Obie strzelą i over 2.5 bramki
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oj dawno mnie nie tutaj nie było. Na początek miesiąca wybrałem szlagierowe spotkanie w włoskiej serie A. Typ motywuje głównie ogromnymi problemami w formacji defensywnej połączonymi z niesamowitym potencjałem w ataku Napoli. Aktualnie z formacji obronnej neapolitańczyków wypadli: Malcuit, Manolas, Ghoulam, występ Hysaja po kontuzji jest wątpliwy, do tego kontuzja Allana w środku defensywy. Ancelotti prawdopodobnie będzie musiał wystawić obronę w składzie Di Lorenzo, Maksimovic, Koulibaly i Rui. Boki w tragicznej formie, do tego w środku pomocy Zielu i Ruiz, którzy troszkę gorzej bronią od Allana. Po drugiej stronie mamy Rome, która praktycznie w każdym meczu u siebie strzela gola (patrząc na sam 2019 rok - oczywiście poza wpadką z Atalantą). Osobiście przewiduje otwarty mecz z duża liczbą sytuacji, osobiście myślałem nad zaryzykowaniem nad dokładnym wysokim wynikiem, ale obstawię opcję bezpieczniejsza. 

Powodzenia!

  81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja, Allsvenskan

Godzinna: 13:00

Spotkanie: Falkenbergs – Eskilstuna

Typ: over 3 azjan bramki

Kurs: 2.30

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Ostatnia kolejka i zobaczymy czy tak do tego starcia podejdą do tego ekipy które w bezpośredniej walce zmierzą się o utrzymanie.

Gospodarze wygrali piekielnie ważne spotkanie w ostatniej kolejce z Kalmar i to był mecz z gatunku tego co dziś. Po spokojnych 45 minutach  0:0, szybka bramka dla rywala i nie mając nic do stracenia Falkenbergs rusza i w ostatnich 15 minutach mamy prawdziwą wymianę ciosów i 4 bramki!!. Zwyciężając tym samym zachowali szansę na utrzymanie aktualnie bronią pozycji barażowej. Goście natomiast zamykają ligową tabelę i mają szanse tylko i wyłącznie na baraż a że walczą dziś z bezpośrednim rywalem do którego tracą 2 punkty rachunek jest prosty co dziś trzeba zrobić.

Tak naprawdę trochę małe znaczenie ma tutaj jak do tej pory wyglądają bilanse w ofensywie obu ekipa, także w jakie formie są, muszą obie ekipy to wygrać po prostu nie ma wyjścia – klucz to szybka bramka i to już zrobi robotę, przynajmniej na to liczę, bo nie wierzę że tutaj nie będzie od razu reakcji której z ekip i czekanie nie wiadomo na co.

  100

 
 
H 253

harasta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.00
Spotkanie: Pogoń vs Lech
Typ: Over 1,5 bramek gości
Kurs: 2,75
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z rodzimej ekstraklasy gdzie w Szczecinie Pogoń podejmie poznańskiego Lecha. 

Choć faworytem bukmacherów jest ekipa gospodarzy, ja skłaniam się w stronę gości. 
Początkowo myślałem o zagraniu czystej 2 po kursie 3.25, jednak ostatecznie typuję w tym meczu przynajmniej dwa gole ze strony poznaniaków. 

Lech po wpadce u siebie z Zagłębiem, wygrał z Resovią w wyjazdowym meczu Pucharu Polski w stosunku 4:0. Morale drużyny na pewno wzrosły i sądzę, że do Szczecina jadą po 3 punkty. 

Pogoń weszła w sezon bardzo dobrze jednak ostatnimi czasy przytrafiło im się kilka wpadek, jak ostatnio w Mielcu gdzie po słabym spotkaniu pożegnali się z Pucharem Polski.
Ostatni mecz Portowców u siebie to porażka 1:2 z Rakowem.

Poznaniacy wyglądają dobrze na boisku i widzę ich w tym sezonie na podium. Trzeba jednak zacząć punktować. W Lechu ma kto strzelać i uważam, że kurs zachęca do zagrania takiego zakładu. 

Pozdrawiam 

  100
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal-Wolves
Typ: X2
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie za wesoło w Arsenalu. W lidze zaledwie jeden punkt w meczach z Crystal Palace i Sheffield United. W tygodniu odpadnięcie z Pucharu Ligi  po kapitalnym meczu z Liverpoolem. Do tego "afera" z Xaką i coraz słabsza pozycja Emerego. Nie wygląda to za wesoło przed spotkaniem z Wilkami. Goście średnio weszli w sezon ale było to spowodowane wczesnym rozpoczęciem sezonu i lataniem do Irlandii Północnej czy Armenii w eliminacjach do Ligi Europy kiedy reszta ligi leżała na plażach albo grała towarzyskie spotkania. Mimo to w lidze przegrali tylko dwa razy ale sporo remisują. Wolverhampton  po powrocie do Premier League w tamtym sezonie mają dobry bilans z rywalami z wielkiej szóstki. 6-4-5, a z Arsenalem 1-1 na wyjeździe i wygrana 3-1 u siebie. Przy obecnej sytuacji Arsenalu nie rozumiem takiego kursu na ich zwycięstwo zwłaszcza że Wolves umieją grać z teoretycznie silniejszymi rywalami. 

  116
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: GSW - Spurs
Typ: Spurs handicap -7,5 pkt (razem z dogrywką)
Kurs: 2,01
Bukmacher: FORBET
Analiza: Z GSW odszedł Durant, z gry wypadł Thompson, a jeszcze na całe ich nieszczęście wypadł z gry przez złamanie ręki Curry, a więc gospodarze tego meczu bez game lidera, co pogrąży ich jeszcze bardziej w tym sezonie. Spurs grają solidnie, może nie pokazali niczego wybitnego w tym sezonie, ale grają swoje i wygrali już 3 mecze z 4. Nie gram wyższego handicapu tylko ze względu na to, że wczoraj zagrali przeciwko Clippers, który przegrali, więc może to być po prostu mniej dynamiczny mecz w ich wykonaniu i mniejszym nakładem sił będą chcieli to wygrać. 

  101
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 0:00
Spotkanie: Orlando Magic - Milwaukee Bucks
Typ: Orlando wygra 1-5 punktami
Kurs: 5.30
Bukmacher: Etoto
Analiza: Jeden z ciekawszych meczów na dzisiejszą noc. Solidne Orlando kontra jeden z faworytów do tytułu Milwaukee Bucks. Czekam na ten mecz i przyznaję, że kompletnie nie wiem, czego po nim się spodziewać, przewiduję jednak zacięte starcie do ostatniego rzutu z którego zwycięsko wyjdą gospodarze. Podoba mi się typ, że któraś drużyna nieznacznie wygra, jednak nie do końca wiedziałem kogo wytypować. Ostatecznie zdecydowałem się na Magików z tego względu, że ekipa trenera Clifford'a póki co rozgrywa świetnie ostatnie kwarty, a dwukrotnie przechylała w nich szalę zwycięstwa na swoją korzyść i oba te mecze były rozgrywane w Amway Center, co też pewnie ma znaczenie. Wczoraj w Bostonie dużo minut u gości zagrali Giannis i Middleton, był to ważny mecz dla Bucks, którzy ostatecznie zostali pokonani. W Orlando gra pewnie będzie bardziej zachowawcza i trochę więcej minut dostaną zmiennicy. U gospodarzy minuty rozkładają się bardzo równomiernie i tak sobie też tłumaczę dobre ostatnie kwarty, więc jeśli Milwaukee nie odskoczy szybko to końcówka może być nerwowa, a moim zdaniem bardzo możliwe, że szala zwycięstwa przechyli się wtedy na korzyść Magic. Indywidualnie ciężko kogoś szczególnie wyróżnić wśród OM, ta drużyna to przede wszystkim kolektyw, który na razie dobrze wygląda, trochę bardziej po europejsku niż amerykańsku, jednak fachowcy doceniają ich poczynania i szanują defensywny styl, którego w NBA co raz mniej.Kozły na pewno bardziej efektowni z fenomenalnym Grekiem na czele, ekipa świetnie zbilansowana, zeszłoroczni półfinaliści z wielkimi oczekiwaniami na ten sezon. Biorąc pod uwagę wszelkie aspekty stawiam dziś na ciekawe widowisko i nieznaczną wygraną Orlando.

  100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas - Lakers
Typ: Lakers
Kurs: 1,85
Bukmacher: sts
Dallas i Lakers = fajny i wyrównany mecz. Mimo wszystko uważam, że Lakers dzisiaj wygrają, a swój typ opieram na - Davis-ie. Nie widzę w Dallas nikogo, kto mógłby go zatrzymać. Dodatkowo gra Dallas opiera się na Donciciu i Porzingisie, a obaj dzisiaj mogą mieć bardzo wielki problem z dobrymi pozycjami rzutowymi, gdyż Lakers potrafią dobrze bronić. Wiedzą, gdzie tkwi siła Dallas i postarają się ją powstrzymać. Jeżeli Dallas skupi się w obronie na Davisie oraz Jamesie to zostaną zasypani trójkami Greena. Wydaje mi się, że Lakers mają ciut lepszy skład i większy potencjał ofensywny, a to może dzisiaj być klucz do zwycięstwa. 

  85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaChampions League Americas
Godzina: 01.30
Spotkanie: Instituto de Cordoba - Flamengo
Typ: Flamengo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVBet
Analiza: 
Nowe rozgrywki klubowe na kontynencie południowoamerykańskim - Liga Mistrzów, obecnie najwyższe rangą. Pojedynek z grupy C pomiędzy argentyńską ekipą Instituto de Cordoba a brazylijską drużyną Flamengo (w grupie jeszcze chilijska Valdivia). Gospodarze to obecny wicemistrz Argentyny (finał przegrany z San Lorenzo 3-4), z kolei Flamengo to najlepsza drużyna poprzedniego sezonu w Brazylii (finał 3-2 z Franca). Krótko o zmianach kadrowych w nowym sezonie:
Instituto de Cordoba - w porównaniu do poprzedniego, świetnego w ich wykonaniu sezonu, doszło do kilku istotnych zmian - przede wszystkim nie ma już głownego architekta tego dobrego sezonu trenera Facundo Mullera, odeszło kilku kluczowych zawodników jak Gonzalez, Pinero czy Batiste (cała czwórka do San Lorenzo), wcześniej pożegnali się z klubem Morales czy Amicucci. Udało się przedłużyć umowy z mocnymi ogniwami jak Scala, Whelan czy Clany, z nowych graczy są Dwayne i Raasean Davis, Romano czy Cuello, to wszystko ma "ogarniać" nowy szkoleniowiec Sebastian Ginobili. 
Flamengo - w większości został trzon mistrzowskiej drużyny w postaci Marquinhosa, Olivinha, Balbi, Ramosa, Mineiro czy Jhonatan Dos Santosa, z tych mocnych ogniw nie ma już Varejao czy Nesbitta, ale świetne transfery powinny to zrekompensować - np. Graham (jeden z lepszych zawodników poprzedniego sezonu ligi brazylijskiej, wicekról strzelców), Demetrio (dobre sezony w Hiszpanii (LEB Oro), ostatni w Bilbao, gdzie mocno przyczynił się do awansu) czy Black (jeden z mocniejszych strzelców ostatniego sezonu ligi argentyńskiej), dalej trenerem Gustavo de Conti, w ostatnich latach chyba najlepszy trener w kraju (m.in. dwa mistrzostwa, do tego kilka razy wybierany na trenera roku).
Oba zespoły dobrze weszły w bieżacące rozgrywki - ekipa Instituto bierze udział w Torneo Super 20 (prestiżowy puchar przed startem ligi), gdzie ukończyli zmagania grupowe na pozycji lidera grupy B, w play off zagrają z San Martin / drużyna Flamengo na starcie ligi szóste miejsce w tabeli z bilansem 3-1.
W moim odczuciu Flamengo dysponuje chyba silniejszą drużyną, świetna zagraniczna część rotacji jak Graham, Balbi czy Black, do tego obecni czy byli reprezentanci Brazylii jak np. Marquinhos, Olivinha, Mineiro czy Jhonatan Dos Santos - na papierze wygląda to naprawdę bardzo dobrze, szerokie i mocne zestawienie ze sporym doświadczeniem, do tego ta w większości ciągłość kadry, też powinna zaplusować w tym sezonie. Trener Flamengo w jednym z wywiadów podkreślał, że te rozgrywki traktują priorytetowo, więc zakładam, że będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Ekipa gospodarzy, to na pewno nie jest jakiś słaby zespół, do tego własny parkiet, ale ta kadra z trochę większymi, istotniejszymi zmianami i tak jak wspominałem, według mnie, jednak chyba z trochę mniejszą jakością od rywali. Co prawda mają troszkę więcej meczów o stawkę w tym sezonie od Flamengo, ale rywale brali też udział w mocno obsadzonym turnieju towarzyskim, który na pewno sporo im pomógł, a pokonali tam m.in. mocno dominującą drużynę w Argentynie San Lorenzo. Flamengo ma też pewnie w pamięci ostatnią porażkę z Instituto (84-91 w ostatniej edycji Ligi Ameryki Południowej), która pozbawiła ich udziału w wielkim finale tej imprezy, ale w tej wygranej największy udział mieli nieobecni już zawodnicy jak Pinero, Morales, Amicucci czy Gonzalez - teraz pojawia się najlepsza okazja do zrewanżowania się rywalom. 
Nie wiem czy po raz kolejny w tych swoich "mądrościach", nie kieruje się za bardzo w moim odczuciu, silniejszym zestawieniem kadrowym, i na tym najbardziej się skupiając, bo zdaje sobie sprawę, że mogę się pomylić w ocenie możliwości tych zespołów, ale spróbuję i tak z czysto sportowego punktu widzenia, zaufam temu większemu potencjałowi, który widze w drużynie Flamengo, może akurat dopisze troszke więcej szczęścia i znajdzie to też potwierdzenie na parkiecie.

  107
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Winnipeg Jets
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Początek nowego sezonu nie jest udany dla jednych i drugich. Winnipeg Jets po rozegraniu trzynastu spotkań mają tylko 12 punktów, natomiast San Jose Sharks mają jeszcze gorszą sytuację, gdyż rozegrali tyle samo spotkań co Winnipeg Jets, a zgromadzili zaledwie 9 punktów. Konferencja Zachodnia jest bardzo mocna i wyrównana i tutaj naprawdę trzeba się brać do roboty, bo potem może być za późno na odrabianie strat. Skład San Jose Sharks wygląda imponująco, według mnie na papierze są jedną z najlepszych ekip w całej lidze, dlatego jeśli by nie weszli do playoffów, to by była dla nich klęska. Na swoim lodzie z Winnipeg są jednak faworytem. W ostatnim meczu Winnipeg Jets stracili aż siedem bramek i ogólnie na wyjazdach sporo tracą, więc Burns ma szanse na gola. Brent Burns to jest jeden z moich ulubionych graczy. Jest to obrońca, ale uwielbia oddawać wiele strzałów na bramkę. W ostatnim meczu przerwał serię spotkań bez zdobytej bramki, gdyż udało mu się trafić w spotkaniu z Boston Bruins. Co ciekawe w tamtym meczu San Jose zdobyło tylko jedną bramkę i tą bramkę strzelił właśnie Brent Burns. Moim zdaniem Burns będzie nękać bramkarza drużyny przeciwnej potężnymi strzałami z dystansu i liczę na to, że uda mu się trafić do bramki.

  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Malta - Premier League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Senglea Athletic F.C. - Balzan F.C.
Typ: Senglea Athletic
Kurs: 4,40
Bukmacher: Betclic

Wczoraj nie wyszło z typem z koszykówki, więc dziś wracam do swojej głównej dyscypliny, czyli piłki nożnej.

Ligę maltańską gram od niedawna, ale szybko stała się ona jedną z moich ulubionych. W tym meczu kursy powinny być moim zdaniem o wiele bardziej wyrównane.

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli - Senglea jest ósma z 11 punktami, a Balzan dziewiąte z 10 oczkami.

Senglea świetnie spisuje się przed własną publicznością - wygrali 3 spotkania i 1 przegrali (z trzecim w tabeli Hamrun Spartans, niepokonanym póki co na wyjazdach). Pokonali natomiast Mosta FC (dla której była to pierwsza wyjazdowa porażka), a także Birkirkarę i Sliema Wanderers. Ponadto, mimo iż na wyjazdach grają o wiele gorzej, to byli w stanie zremisować z czwartym w tabeli Sirens.

Balzan natomiast na wyjeździe wygrał tylko 1 mecz - z najsłabszym w lidze Tarxien, które nie zdobyło jeszcze ani jednego punktu. Zremisowali także z Birkirkarą, która przed własną publicznością nie wygrała jeszcze ani jednego meczu. Dzisiejsi goście wszystkie swoje dotychczasowe punkty zdobyli w meczach z czterema ostatnimi zespołami - wygrane z trzema najsłabszymi (w tym dwie u siebie) i remis z czwartą od końca.

Nie wiem, dlaczego kursy faworyzują gości, ale patrząc po wynikach obu zespołów w tym sezonie, to gospodarze bardziej mnie przekonują, dlatego próbuję grać w ich stronę.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sevilla - Atletico
Typ: Obie strzelą i X2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Forbet
Analiza: Sevilla zagra u siebie z Atletico. Sevilla to mocny zespół u siebie, ale dla zespołów z TOP3 (Real/Barcelona czy Atletico) często do ogrania. Sevilla w tym sezonie przegrała u siebie z Realem Madryt i zremisowała z Celtą, natomiast Atletico najgorszy wyjazd miało z Realem Sociedad, poza tym głupio stracone punkty z Alaves czy Valladolid. Spodziewam się tutaj mocno ofensywnego meczu ze strony Sevilli i zachowawczej gry Atletico, które standardowo poszuka swojego ulubionego 1-0. Mimo wszystko myślę, że żadna z drużyn nie zachowa czystego konta, a całego meczu nie przegra Atletico, które z Sevillą na wyjazdach radzi sobie całkiem nieźle, bo przegrali tylko 2 z 10 meczów rozgrywanych na tym obiekcie. 

  200
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom