>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DEL / NLA / EBEL - Niemcy / Szwajcaria / Austria - 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przepraszam że tak późno, dziś trochę z NL. 
Fribourg podejmuje Zurich i myślę że to czas by iść w górę tabeli, personalnie wyglądają nieźle i poukladali sobie trochę 

Fribourg z x kurs 1,58

W Davos będzie gościł Biel i dka mnie to goście są faworytem bo skład i forma za nimi. Davos to zasłużony klub ale ich roster na ten sezon mnie nie przekonuje 

Biel z x kurs 1,59

Ako 2,51 fortuna 
Spodziewam się wygranych obu ekip ml po dobrych kursach. Dodatkowo ZUG Rt. 

Z ligi DEL interesuje mnie pojedynek w Mannheim gdzie wg mnie pantery z Augsburg nie są bez szans, skład solidny i forma tez. 

Augsburg Rt kurs 3,95
Augsburg z x kurs 2,05
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas na rehabilitację bo ostatnio nie doceniłem rosteru Mannheim a przecenilem formę Augsburg, który musiał jednak odreagować po ciężkim meczu w Libercu. Sam dziś liczę na ich lepszą postawę po można powiedzieć blamazu u mistrza, goście z Bremerhaven choć solidni to w zasięgu Augsburg.

Augsburg ml kurs 1,69
Dobrą opcją jest podpórka do dubla lub tripla po kursie 1,41

Poza tym meczem jeszcze gram mecz mistrza z Mannheim, który widac jest rozpedzony i będzie gonił czołówkę tabeli. Skład bez porównania z gospodarzami

Mannheim Rt kurs 1,5

 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znów sprobuje NL, a wiec tak

Lozanna - ZUG

Mecz czołowych druzyn NL mimo nie najwyzszych miejsc, Sotykaja sie ekipy o duzym potencjale, ktore do i tak przyzwoitego rosteru dodały wielu znakomitych graczy. Lozanna to objawienie poprzedniego sezonu a w tym cele rownie wysokie z LM włącznie. O gosciech sporo pisałem w roznych zakładkach. Dla mnie to kandytat na mistrza kraju, ekipa która jak bedzie w foemie moze zajsc daleko w kazdych rozgrywkach. Poprzedni mecz u siebie zły ale byc moze to efekt napietego ostatnio kalendarza. Dzis trzeba pokazać moc która goscie niewatpliwie dyzponuja, mimo ze nie bedzie łatwo sa w stanie to zrobic

ZUG ml kurs 1,9

Rapperswill - Biel

Biel rowniez grała lige mistrzów i rozgryki krajowe ale z lepszym skutkiem niz ZUG. Ich rywal to ekipa, która mimo nie najlepszego składu pokazuje solidny zespołowy hokej , jest chemia i przyzwoita pozycja w tabeli. Te zespoły spotkały sie juz i to ekipa z Rapperswill była lepsza w delegacji. Dzis licze na rewanz Biel , która wg mnie ma solidniejszy skład. Trzeba to jednak udowodnic na lodzie.

Biel ml kurs 1,6
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Trochę zapomniana liga naszych zachodnich sąsiadów

Krefeld - Duseldorf

typ: 2 dogr + karne     kurs: 1.7    STS   

Wydaje.mi się fajna opcja. Krefeld totalne dno i w sumie nie ma widoku na coś lepszego. Zdecydowanie odstają od stawki a goście jak najbardziej na fali do Monachium sporo straty ale 2 miejsce w zasięgu tak więc dziś trzeba powalczyć o win.

Wynik: 4:3
 
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Liga del 2
Mecz crimitschau-kassel
Typ X 
Kurs 4.9
Forbet

Kassel jeszcze w tym sezonie nie zaliczyli dogrywki. Myślę że to najwyższy czas na remis w regulaminowym czasie gry
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Typ bez wielkiej analizy bo ligę znam słabo, ale próba gry bardziej na podstawie kalendarza w kierunki Ambri. Ekipa na ostatnim miejscu w tabeli, przeciwko Lozannie, która wygląda solidnie w tym sezonie. Jednak za parę dni czeka ich rewanż w CHL z Pilznem i wydaje mi sie, ze to będzie obecnie priorytet. W tabeli mają spokojną sytuacje nie musza sie zabijać teraz o punkty, mają z Czech skromna zaliczkę i na pewno będą chcieli ją utrzymac by zameldowac sie w 1/4. Gospodarze na pewno liczą na PO, w zeszłym roku 5 miejsce po RS, teraz sa na dnie, ale CHL mają już z głowy i mogą się skupić na lidze, a punkty są im potrzebne. Dodatkowo u siebie ostatnio 4 razy ograli dzisiejszych przeciwnikow, licze na to, że układ kalendarza, motywacja w dniu dzisiejszym będzie po ich stronie i utrzymają tą serię. Wczoraj obie ekipy porażki.

Ambri RT @2,4  
Ambri ML @1,87  
Ambri -1,5 @3,4  

Podobna sytuacja w meczu Bern - Zurich. Tylko tam potencjalny zwycięzca a więc goscie to ekipa w tym sezonie na drugim biegunie niż Ambri.

Zurich RT @2,13  
 
chwalczi 143

chwalczi

Siema!
Krefeld - Nuernberg
Krefeld WIN @2.55 STS
  ​
Jakiejś wielkiej analizy nie było, obydwie drużyny w podobnej formie, słabo w obronie po obydwu stronach, ale jeśli chodzi o atak to Krefeld prezentuje się dużo lepiej i moim zdaniem właśnie to dzisiaj przeważy???? 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z NL dziś jeden mecz ale robię podejście. 
ZUG w pięknym stylu odpadl z pucharu, fakt cele inne na ten sezon ale mecz można powiedzieć że jakby przeszli obok. Dziś wraca liga i widzę ich rehabilitację. Mimo że rywal z czuba tabeli to jednak potencjał po stronie Zug i myślę że wynagrodza fanom ostatnia wpadkę. 

ZUG RT kurs 1,9 fortuna 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak na szybko bo za godz mecz
Z ligi NL stawiam dziś na mistrza z Bern. Za chwilę kilka zdań analizy. 
W Bern odbyły się rozmowy. Ściągnięto do bramki Toniego Karhunena. Ta pozycja od początku słabo osadzona. Ostatni mecz na dobrym timingu dziś liczę na kontynuację tym bardziej że rywal myślami przy lidze mistrzow 

Bern Rt kurs 3 (2-5)       
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje kontynuować dziś ligę NL
I kilka propozycji
Dalij idę w kierunku mistrza z Bern gdzyz uważam ze i gra jest lepsza w klubie dzeje sie lepiej a poza tym miejsce poza ósemką nie przystoi takiej firmie, rywal z Fribourga zdecydowanie w zasiegu wiec trzeba dzis wziac pełna pule

Bern RT kurs 2

Dalej ZSC mnie interesuje, widać ze ekipa z Zurichu chce w tym sezonie odzyskać tytuł mistrzowski, napisałem przed sezone ze skład i mozliwosci na top 4 jak najbardziej , tabele to potwierdza a zespoł gra dosc równo, wczoraj meki z najgorszym zespołem, byc moze efekt zlekcewazenie, dzis jada do Lugano, klubu z ogromnymi tradycjami jednak w tym sezonie wg mnie bardzo osłabionego, licze ze Lwy z Zyrichu od poczatku beda skoncentrowane i nie popełnią wczorajszego błedu

Zurich ml kurs 1,78

Ostatni mecz to kierunek Genewy. W tym sezonie mozna bypowiedziec ze jest to taki niespodziewany czarny kon tych rozgrywek, skład ciekawy, bramka na poziomie, w ataku ciekawi gracze z zagranicy i rodzimi zawodnicy pukajacy wyzej niz kadra B. Ich rywalem dosc nieobliczalne Rapperswill, które u siebie pokonało juz mocne ekipy, mysle jednak ze zespoł z Genewy sobie poradzi, bo takie mecze trzeba wygrywac

Servette ml kurs 1,78
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria - National League
Godzina: 17:00
Spotkanie: HC Ambri-Piotta - EV Zug
Typ: EV Zug
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jestem mocno zdziwiony tym kursem na gości. HC Ambri-Piotta zajmuje ostatnie miejsce w lidze z 27 punktami po 25 meczach, natomiast ich rywale plasują się na 5. miejscu z 43 oczkami po 24 spotkaniach (przy czym 3 z 4 drużyn, które są wyżej mają rozegrane 27/28 meczów). Ponadto EV Zug jest wiceliderem tabeli wyjazdowej - z 11 meczów w delegacji wygrali 7, w tym 5 ostatnich, m.in. z wyżej sklasyfikowanymi (i dobrze grającymi na własnym lodowisku) EHC Biel i HC Servette.

Wprawdzie gospodarze wygrali dwa ostatnie mecze u siebie, ale grali z przeciętnie spisującymi się na wyjazdach HC Lugano i HC Fribourg i nie sądzę, by byli w stanie ograć dzisiejszego rywala.

  2:2, po dogrywce 3:2  
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Zug ma we wtorek ciężkie rewanżowe spotkanie play offów ligi mistrzów z Czeskim Mountfield. W hokeju gra co 2 dni jest normalną rzeczą, ale doszukiwał bym się jakiegoś haczyka w wciąż rosnącym kursie na gości.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś gram Del, w NL mecz zug odpuszczam. Tam są przygotowania do ligi mistrzów, mają być powroty z kontuzji, bo jednak sześciu podstawowych graczy brakuje, nie mają dziś ciśnienia za wynik, liczy się konfrontacja z HK.
Ale do rzeczy. Próbuję zgrać mecz najmocniejszych ekip del. Gospodarze mają problem między słupkami. Kontuzji doznał Aus den Birken i niestety jest to kłopot. Rezerwowi bramkarze niestety nie ten poziom. Ekipa Munchen również gra teraz rewanż, sytuacja fatalna ale zapowiedzi sa że broni nie złożyli, pytanie ile w tym kurtuazji. Dziś wynik nie jest najważniejszy bo przewaga w tabeli dość dobra, rywal z najwyższej półki i napewno chce podgonic odwiecznego przeciwnika i gram na gości 

Mannheim Rt kurs 2,75

Z innych meczy liczę na wygraną Koln i Eisbaren
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
cytat z dnia 8 grudnia 2019 08:53 przez timon111
Zug ma we wtorek ciężkie rewanżowe spotkanie play offów ligi mistrzów z Czeskim Mountfield. W hokeju gra co 2 dni jest normalną rzeczą, ale doszukiwał bym się jakiegoś haczyka w wciąż rosnącym kursie na gości.
 

No i miałeś rację :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaglądam dziś również do NL i tutaj trzy mecze 
Mistrz z Bern jedzie do Langnau, które jakikolwiek solidne i siebie to jednak potencjał mniejszy, dodatkowo trochę poukładano kilka spraw w klubie i trzeba gonić czołówkę. 

Bern ml kurs 1,81    

ZUG po odpadnieciu z lm może już skupić się na lidze, dziś maja Davos i osobiście nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo bo wszystko po stronie gospodarzy 

ZUG RT kurs 2,05    
ZUG ml kurs 1,63    

I trzeci mecz to spotkanie w Lugano które wg mnie przed sezonem się osłabiło. Liczę na przełamanie Biel bo skład silny i dziś na nich liczę 

Biel ml kurs 2     
Wsjo fortuna 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie było czasu napisac nic w zakładce KHL ale widze z Ufa i Sibir dobrze sobie radzą. Ufa póki co ma szanse nawet na win w RT bo wyglada lepiej a Sibir madrze sie broni i wykorzystuje szanse
Ale jestesmy w zakładce NL i tu pare zdan

Bern podejmuje Ambri i mysle ze daja rade w RT, wiecej solidnosci po ich stronie i sadze ze dzis przedłuza serie wygranych

Bern RT kurs 1,6    

Zug jedzie na bardzo niewygodny teren do Rapperswill gdzie wielu faworytow poległo i co ciekawe sami przedrali juz z te ekipa trzy razy w tym sezonie , wg mnie czas wziac rewanz z nawiazką, kilu graczy wrociło po kontuzjach i Leo w bramce tez pewniejszy
Jakosci rosteru nie ma co porownywac i mam nadzieje ze na lodzie to pokaża

ZUG RT kurs 2    
ZUG ml kurs 1,59     

W Genewie gospodarze podejmuja dosc nieobliczalny ostatnio Fribourg i tak sie zastanawiam ja to spotkanie ugryźć ale po namysle ide w gospodarzy, maja w tym sezonie zbilansowany zespół i sa rewelacja sezonu, mysle ze poradz sobie z ekipa Smokow

Servette RT kurs 1,95    
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś pełna kolejka w NL, krótko bo zaraz mecze.
Dla mnie najciekawiej zapowiada się mecz Zug z mistrzem z Berna, klasyk szwajcarski, mecz z podtekstami, wiele można by napisać, dla mnie ekipa w lepszej formie i z większym potencjałem jest Zug

ZUG RT kurs 1,86    

W innym meczu Lugano podejmuje Lozanne. Gości dobry roster i po dłuższym okresie porażek przełamanie u lidera, myślę że to punkt zwrotny i pojawia się kolejne wygrane, gospodarze jakkolwiek groźni u siebie ale wg skład słabszy 

Lozanna Rt kurs 2,51     ( tutaj mała korekta w momencie pisania kurs był 3 na Lozanne i taki też zagrałem )

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze proponuję dziś ligę DEL. 
Mecz w Berlinie. Gospodarze mocni w tym sezonie, jednak wg mnie ostatnio ciężko im się gra. Goście z Augsburga w tym sezonie poniżej oczekiwań bo skład na dużo więcej niż tylko ledwie 10 miejsce. Ostatnie mecze napawają optymizmem, jest plan by awansować do szóstki a później się zobaczy i dziś ide w kierunku Panter z Augsburga 

Augsburg Rt kurs 4    
Augsburg z x kurs 2,2    

Edit: Dobry mecz Augsburga ale co z tego
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze zagram NL
Pojedynek derbowy Bern-Biel. Goście bez zwycięstwa od jakiegoś meczu, skład przyzwoity ale nie mogli ostatnio znaleźć rytmu, z Zurichem juz wyglądało to lepiej. Bern po dobrym okresie jakby zwalnialo tempo jednak mecz z Zugiem mocny. Sklad gospodarzy bardzo dobry jednak dziś spodziewam się wyriwnanego meczu, być może goście zdołają się przełamać. 

Biel z x kurs 2

Spodziewam się też zwycięstwa Zugu, oraz ciągnie mnie w stronę Ambri, które z dobrej strony pokazało się w Pucharze Splengera i mimo że jakość po stronie gospodarzy to jednak brak rytmu meczowego może zwiększyć szansę gości 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu bo mecze zaraz. 
Ta kolejka to takie rewanże poprzedniej. I ja również liczę że ekipy które przegrały swoje mecze zrewanzuja się. Zug mocny w tym sezonie ale wczoraj obaj bramkarze bo i Genoni i Hiller trochę za dużo puścili. Dziś stawiam na Zug który wczoraj przegrał. Inna para to Bern z Genewa. I tutaj idę w stronę gospodarzy bo mimo przyjazdu lidera oni mają wszystko ku temu by się idgryzc za wczorajszą porażkę 

ZUG RT kurs 1.68    
Bern ml kurs 1.85    
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom