>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
witam chcecie zagrac to na szybko ilosc bramek w hokeja liga czeska Karlove Vary 1 druzyan ilosc goli wiecej 3.5 kurs 1.65 pardubice graja dzisiaj juniorami w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 2,9K

peter83

Użytkownik
Hokej Czechy ekstraliga
Pardubice-litwinów
Typ X

Analiza. 
Pardubice 3 kolejki temu zremisował że Spartą Praga po raz pierwszy od 47 meczów. Jest to bardzo długa seria bez dogrywki jak na hokej. Myślę, że będą teraz remisować co chwilę. Jest to więc typ statystyczny
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak na dziś wypatrzyłem sobie spotkanie w Pradze, Sparta - HK. Nie będę się jakoś rozwodził co do składów bo nie mam takiej wiedzy, by jakieś analizy tutaj prowadzić, ale Sparta prezentuje sie w tym sezonie naprawdę dobrze, ogrywają największych. Mimo, że mieli często u siebie problemy to jednak na dziś prezentują chyba jeden z lepszych stylów w Czechach. Natomiast co do HK ekipa gra w kratkę, obecnie w ramach Pre-PO w tabeli. Jednak to co dziś mnie zachęca do tego zakładu to fakt, że goście maja za sobą ciężki mecz w CHL i taki sam czeka ich w przyszłym tygodniu w Niemczech. Wygrana u siebie 1:0 to oczywiście skromna zaliczka, będzie trzeba Niemcom mocno sie postawić, by ugrać przynajmniej remis i przejść do kolejnej rundy. Myślę, że to obecnie dla nich priorytet, bo w lidze jeszcze będzie czas, by trochę nadrobić i na spokojnie wejść do PO. Liczę na to, że bedą trochę odpuszczać dziś i w niedziele, by we wtorek zaprezentować sie jak najlepiej.

Sparta RT @1,78  
Sparta -1,5 @2,34  
Sparta/+4,5 @2,33  
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


Się porobiło w Trzyńcu.

Jeszcze wczoraj klub informował, że być może Bartosak (najlepszy bramkarz ligi ostatnich lat, pozyskany przed sezonem z Vitkovic) odejdzie do KHL za godziwą opłatą.
Dziś okazało się, że Bartosak przerywa karierę. Ma problemy psychiczne, pojawił się alkohol. Sam bramkarz powiedział, że była opcja wyjazdu do KHL (miał tam być bramkarzem nr 1), ale woli najpierw podjąć leczenie.

Trzyniec rozpoczął poszukiwania doświadczonego bramkarza...
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć, nie można się już doczekać kolejnych wpisów speców od czeskiej ligi hokejowej, więc choć wolę czytać niż pisać to przy nieobecności OcelovegoFandy,  Pepo czy Jinxa oraz innych bywalców moze ja, mimo dyletanctwa, napiszę co MI SIĘ WYDAJE....a nuż zachęci to innych do skomentowania czy poprawienia moich wypocin.

Wydaje mi się, że po serii słabych wyników w lidze, HradecKralove ma w końcu szansę na odbudowę pozycji w tabeli. Sądzę, że słaba postawa była związana z europejskimi pucharami, a dzis mecz wyjazdowy w Brnie z Kometą, na ktorej parę zlotych ostatnio straciłem i nie zamierzam dawać im kolejnej szansy na zmiany cienkości mojego portfela ;). WYDAJE MI SIĘ, że x2 do dubla można w tym meczu zaproponować (a 2 ml lub nawet w 60' - w singlu).

Pół godziny wcześniej niż w Brnie, rozpocznie się mecz Litvinov - MladaBoleslav.... tu zdecydowanie nie daje szans gospodarzom, którzy w ostatnich meczach zwycięsko wyszli tylko z meczu z outsiderem z Pardubic. Jeden plus tej. Drużyny widzę e remisie z liderem i to strzelając Sparcie aż trzy gole. Goście z kolei ostatnio przegrali tylko z Hutnikami (pozdrowienia dla Ocelovego specjalisty) co wstydem nie jest oraz z sasiadujacym w tabeli Libercem (który jest na fali , serii 5 zwycięstw bez przerwy od kilku meczy/nawet wyjazdowe że Spartą 2:0!)).
więc i tu WYDAJE MI SIĘ, że zakład na czysty win gosci lub 2 ml, nie jest chyba bezsensowny.....
Idąc o krok dalej po tym co wyżej napisałem to i Linerwc powinien wygrać z Kladnem - byłoby to szóste zwycięstwo z rzędu, ale przeciwnik chyba nie bardzo wymagający więc mogłoby się udać taki plan zrealizować.... Co o tym myślicie?
pozdro
mariusz 
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Już objasniam pierwszą od chyba 2015 roku porażkę Ocelaři z KV ???? po pierwsze KV mój osobisty czarny koń sprzed sezonu tona serio ciekawa i ofensywa drużyna i obawiałem się tego meczu. Bardzo ciekawy skład, mają bodaj najlepsze przewagi w lidze. Co do Hutnikow, którzy z Kometa aż cieszyli oczy tym razem w oczy kłuli. Po owym meczu z Kometa myślałem że maszyna zaskoczyła na dobre po pauzoe na kadrę. Pewnie tak jest. Vitky naprawdę postawiły trudne warunki w czwartek, sił dużo kosztował ten mecz. I właśnie to bylo wczoraj powodem porażki. Nie debiutant w bramce jak pewnie ktoś pomyśli. Bo sam bramkarz nie wyrobił by meczu gdy obrona jak i cały zespół gra tak słabo. Na moje oko najzwyczajniej w świecie nie było sił. Ocelaři z uwagi na Spengler Cup i MŚ juniorów które będą w Werk Arenie maja sporo meczy awansem. Mają najwięcej męczy zagrany h w lidze, a teraz istny maraton. Wczorajszy mecz z KV byl piątym meczem w ciągu 10 dni. To musiało się odbić czkawka. To było widać, fizycznie nie daliśmy rady gościom. Talent i zgranie nic nie da jak ręce i nogi nie takie jak trzeba. Dlatego też jutrzejszy mecz ze Zlínem też może być różnie, zwłaszcza że niejeden z tu obecnych dobrze wie że Zlín to jeden najmniej lubianych ryqlai Trinca. Dziękuję za pozdrowienia i pamięć i przepraszam że ostatnio się nie wypowiadam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na dziś zwrócił moją uwagę mecz Litvinova z Karlovymi i tak jak kolega wyżej nam wspominał KV są w stanie w tym sezonie nieco postraszyć faworytów, prezentują się naprawdę solidnie, a dziś mają przeciwko sobie ekipę, która szoruje po dnie tabeli i właściwie nie widać tam perspektyw na zmianę, ledwo wyciągnięte ostatnio zwycięstwo z Pardubicami, które w tym okresie walczyły z grypą żołądkową, tak więc to pokazuje, że gospodarze dzisiejszego meczu sobie kompletnie nie radzą w tym sezonie. Dlatego kurs na KV wydaje mi się atrakcyjny do gry, choć spotkania tych ekip potrafiły się kończyć remisami, to myślę że warto spróbować. Pytanie na ile siły KV są nadszarpnięte po niedzielnym spotkaniu z Ocelari.

No i Verva się przełamała, niestety KV dziś bez takiego ognia jak w niedziele

KV RT @2,34  
KV ML @1,83  
KV/+4,5 @2,95  

KV x2 @1,51  , Liberec RT @1,36, HV71 1x @1,35 AKO @2,77  
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dziś tylko jeden mecz, w mojej ocenie Sparta powinna mecz wygrać, kurs na zwycięstwo 1.65 bardzo fajny dubla z czymś z Finlandii (np Kookoo na wyjeździe z niewiele mniejszym kursem). Zaskoczony jestem czemu aż 2.05 i w singlu to zagram w 60 minutach. Ale jestem ciekaw opinii specjalistów. No I przepraszam za brak analizy, bo statystyki to każdy może obejrzeć, ale nie jestem biegły w składach i w tym co tam w szatni gadają :)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Zlin - Litvinov @ 2.00   

Dla mnie jasny faworyt. Spodziewam sie,że Zlin będzie szedł teraz w górę. Ciekawa ekipa, którą stać na play off. Solidni bramkarze, pewni obrońcy, kąśliwy atak... Wrócili gracze po kontuzjach. Kocepcja trenerska nabiera praktycznego kształtu, są wyniki. Ostatnio wygrana w Trincu i Pardubicach / Claireaux kb +  , może Kubis gol @ 5.00
Litvinov z kolei bardzo słaby sezon. Zmiany trenerskie trwają, team rozbity, bardzo przeciętny. Najgorsza ekipa na wyjazdach w tym sezonie...

Jeszcze na jutro Moravcik z Pilzna kb+ @ 1.82    / zrobił na mnie spore wrażenie w ostatnim meczu z Kladnem. Bardzo ofensywny, konstruktywny obrońca z mocnym strzałem,gra pp

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś moją uwagę przykuwa mecz w stolicy Czech.
Lider Sparta podejmuje Skode Pilzno. Ekipa gospodarzy kilka nieobecności w składzie. Wg mnie potencjały obu ekip zbliżone, do tego Sparta tak ma że lepiej gra w delegacji. W tym sezonie padły dwa remisy między tymi ekipami, dziś skłaniam się ku gościom a konkretnie że w rt nie przegrają a kursy dobre do gry 

Pilzno z x 1,94 fortuna    
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
dzis z ELH tez jest kilka meczy ktore mozna by pograc, Ja skupiam sie na meczach w Olomuncu i Kladnie

Kladno, zawsze grozne u siebie ale dzis tez bez jagra, i chyba nadal Valskiego i Rewaya przyjezdza Hradec. Zespoł ktoremu osobiscie kibicuje ale tez jest moc i po przerwie nie stracili swojej siły troche szczescia zabrakło by ograc Liberec ale Rycrze z Kladna jak najbardziej w zasiegu i stawiam na HK

Hradec ml kurs 1,76    

Drugi mecz to mecz w Olomuncu. Tutaj przyjedza Mlada i wg mnie po tej przerwie Mlada znow bedzie utrzymywała wysoki poziom, Koguty sie postawią napewno ale jakosci w Mladzie wiecej i mysle ze to przewazy

Mlada ml kurs 1,9    
wsjo fortuna

EDIT: Jeszcze kilka zdań bede mial w temacie ligi NL ale to troche póxniej


 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Kometa (bez remisu) - Sparta @ 1.72   

Kometa znowu w pełnym ofensywnym zestawie. Do gry imponujaco wrócił Mueller, ma już grać Zatovic, jest błyskotliwy Holik, do tego chłopisko Vincour i co ważne jutro do ekipy ma dołączyć Erat. On potrafi być dobrym duchem drużyny, jest walczak z doświadczeniem. Zobaczymy... Ostatnio Kometa wraca do swojego mistrzowskiego systemu pod wodzą Libora Zabranskeho i wygląda to coraz lepiej zarówno szybkościowo jak i taktycznie. Do tego wezmy pod uwagę świąteczny czas i pełne trybuny w Brnie. Na mecze ze Spartą zawsze jest mobilizacja. Może być over
No a Sparta to obecny lider z dobrymi wyjazdowymi statami. Mocny team w tym sezonie,ale jednak jutro na lodzie Komety to ja stawiam na gospodarzy. 

Co do goli i kb+ to się zastanawiam: 

Mueller kb+  , Holik gol  , Zatovic gol   / Kometa

Rousek ,Tomasek / Sparta
Hudacek / Liberec
Roman / Vitki
Chalupa  / HK
Nemec, Kantner / Pilzno
Flek / KV
Musil / Olomouc
Tybor / Pardubice

Pozdrawiam ????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
M 15K

mijon

Użytkownik
witam dzisiaj sporo spotkań postanowiłem wybrać kilka kanadyjek +
 
 
1.Indrak (pilzno) 2.0 k   
2.Olesz (olomouc) 2.08 k   
3.Jergl (Hr Kralove) 2.11 k   
4.Vincour (Kometa) 1.72 k   
5.Rousek (Sparta) 2.3 k   
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka
Dzis uderzam w stronę Pilzna, poprzedni mecz rozegrany po przerwie świątecznej nie wyszedł Skodzie, gra lepsza niż wynik. Dziś liczę na rehabilitację i mimo że KV mocne w tym sezonie stawiam na gości bo moc jest

Pilzno ml kurs 1,91    

Poza tym liczę na białe tygrysy z Liberca, bo forma i sklad i roster po ich stronie 

Liberec ml kurs 1,71    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

simonito

Użytkownik
Hej, 

Czy macie świeże info o kontuzjach? 
Kolega Rybarz pisał ostatnio o ważnych powrotach w Komecie. 
Pilzno i Lberec w pełnych składach? 
Cenie Wasze opinie i wiedzę. 

Pozdrawiam
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


Z racji większej ilości czasu przeglądam jutrzejszy zestaw par i trochę mnie zdziwiły kursy na mecz

Kometa Brno - Karlove Vary 1-1.67; X-4.7; 2-4.25
Ja rozumiem, że Brno to "żelazny faworyt" (sam ich tak postrzegam ????), że mają świetny domowy bilans, ale... Tych "ale" jest kilka. To mecz sąsiadów w tabeli, zbliżony bilans, lecz bramkowy już zdecydowanie po stronie KV, no i całkiem niedawno, bo w połowie listopada widzowie w Brnie wyrównany pojedynek oglądali przez około 35 minut, bowiem goście z Karlovych Var wygrali 7:2.

Mecz zapowiada się overovo (Brno u siebie o4.5 9/14, o5.5 7/14, KV wyjazd o4.5 12/15, o5.5 10/15) jak dla mnie zakręci się koło remisu, może coś więcej w stronę gości (ostatnio "wyciągnąłem" ładny kurs Zlina w Pilznie, ale moja wrodzona rozwaga nie pozwoliła mi zagrać tego mocniej), dlatego też "rozważnie" znalazłem moim zdaniem po ładnym kursie coś takiego:
Karlove Vary (hc +1.5) 1.73 @efortuna     

to by było na tyle w udzielaniu się w temacie...
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś jeden mecz. W Karlovych gra Sparta, która przez klika kolejek była pod kreską, ale widać już światło w tunelu i mimo że KV będą chcieli zmazac plamę po wstępie w Brnie to idę w kierunku stołecznych bo mają więcej jakości w składzie

Sparta ml kurs 1,74      
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom