>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

12. kolejka Ligue 1 [01.11 - 03.11.2019]

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dijon - PSG
Typ: over 2.5 gola i obie drużyny strzelą: NIE
Kurs: 3.30    2:1
BukmacherSTS
Analiza:

Dzisiaj w lidze francuskiej dość nierówne moce:
Dijon chce tutaj wygrać - wierzą na sto procent!
Lecz ciężkiego rywala u siebie przyjmują,
I szybko swe nadzieje tu zweryfikują.

Aż trzysta kilometrów goście pokonają.
Cóż z tego? - skoro w Dijon gładko mecz wygrają!?
Di Maria i Neymar, Icardi i Mbappe,
I walną im co najmniej ze trzy bramki w czapę!

Strzeleckim festiwalem goście się uraczą,
A Dijon niech nie pęka - chłopaki nie płaczą!
Tak ja to przewiduję. Pogrom bez załamki,
I gra na zero z tyłu bez utraty bramki.


Przed nami ciekawe spotkanie we francuskiej Ligue 1, w którym outsider, plasujący się obecnie na ostatnim, 20. miejscu w tabeli ligowej, podejmuje na własnym stadionie utytułowanych piłkarzy Paris Saint Germain.

Goście jak dotąd deklasują rywalizację w obecnym sezonie, mając po 11 meczach osiem punktów przewagi nad wiceliderem.

W każdej z czterech ostatnich rywalizacji pomiędzy obydwoma zespołami, PSG wygrywał minimum trzema bramkami, nie dając sobie wbić ani jednej. Ponadto obecna forma PSG, gdzie w czterech ostatnich meczach (w tym także meczu Ligi Mistrzów) strzelali minimum cztery gole, pozwala nabrać niebagatelnej pewności, że w meczu z underdogiem Dijon pokuszą się o minimum trzy celne trafienia.

Dijon nie zwykł tracić w swoich spotkaniach więcej niż dwie bramki. Pokazuje to historia ich ostatnich dziesięciu meczów, gdzie w najgorszym przypadku (chociaż było ich aż pięć) tracili maksymalnie po dwa gole. Trudno jednak oczekiwać, by aż tak cofnęli się do obrony, by ulec PSG zaledwie dwukrotnie. Dla obecnych mistrzów Francji powinien to być rutynowy spacerek. 

Ponadto PSG swój najbliższy mecz, u siebie z Club Brugge w ramach Ligi Mistrzów, rozegra dopiero pięć dni później, a więc odpada całkowicie sprawa konieczności oszczędzania sił podług regeneracji. Nie sądzę też, że bramkarz PSG będzie wyjmował piłkę z siatki, bowiem w jedenastu meczach robili to tylko pięciokrotnie. Czy tak nisko notowana drużyna, jak ostatni w tabeli Dijon, miałaby ten stan rzeczy zmienić?

Rozpatrując powyższe aspekty, typuję, że mistrzowie Francji będą jedynym zespołem cieszącym się, bramek, i że radość z celnego trafienia celebrować będą co najmniej trzykrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Dijon - PSG
Icardi strzeli gola (musi wystąpić od początku spotkania) @ 1.75
Fortuna


PSG w dzisiejszym spotkaniu zmierzy się z ostatnim w tabeli Dijon. Gospodarze po nieudanym początku sezonu, zaczęli punktować przez co nabili trochę punktów, lecz ostatnie dwa spotkania znowu przyszło im przegrać i wydaję się, że znowu powracają do swojej słabszej formy. Pomimo, że są ostatnia drużyną w tabeli to stracili zaledwie 12 goli, ale PSG bardzo dobrze wspomina pojedynki z tym klubem, bowiem w każdym z nich rozbijała rywala.
18.05.19L1PSGDijon4 : 0
12.03.19L1DijonPSG0 : 4
26.02.19COUPSGDijon3 : 0
17.01.18L1PSGDijon8 : 0
14.10.17L1DijonPSG1 : 2
Na to spotkanie wybrałem strzelca Icardiego. Argentyńczyk jest w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie. Na ostatnich pięć rozegranych spotkań regularnie strzela do siatki rywala dzięki czemu ma tyle samo trafień co Mbappe i Di Maria. PSG w lidze niema sobie równych, choć trzeba mieć na uwadze to, że zdarzają im się wpadki. Dzisiaj liczę jednak na kolejny festiwal strzelecki gości i przynajmniej jedno trafienie Icardiego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Dijon - PSG 2 (Handi 2:0) @2.22 Fortuna    No cóż, Dijon jednak zaskoczył, ale tyle sytuacji zmarnować to naprawdę

Popieram typy kolegów wyżej, ja osobiście widzę spore Value w tym handicapie. PSG chyba na dobre się rozpędziło, rozjeżdżają wszystkich jak leci, ostatnio w klasyku z Marsylią 4:0, a mogło być i więcej. 4 ostatnie mecze to aż 17 goli strzelonych przez Paryżan, wątpię że zamykające tabelę Dijon postawi się tej maszynie. Di Maria, Icardi, Mbappe a za nimi może jeszcze Sarabia i wszyscy w dobrej formie. Dijon na razie stracił tylko 4 bramki w 5 domowych meczach, a PSG strzeliło tylko 9 w 5 wyjazdowych, myślę że to czas na podreperowanie tych statystyk, bo goście są drużyna co najmniej o 2 klasy lepszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dijon - PSG
PSG strzeli powyżej 2.5 gola @1.83 
  
lv
 ​
Dziś o godzinie 20:45 na stadionie Stade Gaston Gerard dojdzie do bardzo ważnego spotkania w Ligue 1. Miejscowe Dojon, które zajmuje 20. miejsce z bilansem goli (5:12) podejmie lidera - PSG. 
Dla podopiecznych Tuchela powinna być to "bułka z masłem". Jedynie o czym można podyskutować, to o ilości bramek, które zdobędą przyjezdni. 
W ostatnich pięciu spotkaniach Paryżanie zdobyli 18 goli, przy czym stracili dwie bramki. Ogromna siła rażenia w ataku - Icardi, Mbappe, Di Maria czy Neymar. Przy czym ten ostatnie nie zagra, ponieważ zmaga się z kontuzją. 


 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dijon - PSG
PSG wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Dijon otrzyma najwięcej żółtych kartek, @3,0 forBET


Spotkanie lidera z czerwoną latarnią ligi, ogólnie unikam grania takich spotkań, ponieważ to co oczywiste nie zawsze w takich meczach się potwierdza, ale w tym konkretnym przypadku nie zdobycie kompletu punktów przez PSG będzie mega sensacją. Paryżanie rozpędzili się na dobre, od porażki z Reims wygrali 6 kolejnych meczy we wszystkich rozgrywkach strzelając w nich 19 goli i tracąc tylko jednego gola. Fakt, że Dijon nie przegrał 3 ostatnich meczy w roli gospodarza daje małą nadzieję, ale nie dzisiaj i nie z Paryżem w takiej formie. W tym spotkaniu postanowiłem zagrać zakład łączony, pierwsza składowa, czyli wygrana PSG została już wyjaśniona i tu nie widzę innej możliwości niż wygrana gości, druga to, że PSG wykona więcej rożnych, tu raczej też nie powinno być być problemu, w ostatnich 4 spotkaniach od wspomnianej porażki z Reims we wszystkich meczach wykonywali więcej rożnych niż przeciwnik (9-0, 6-1, 13-1 i 5-3), więc tu tez jestem w miarę spokojny, pewnym ryzykiem obarczony jest ostatni składnik, więcej żółtych kartek gospodarzy, na 5 ostatnich spotkań w lidze tylko raz Dijon miał więcej kartek od rywala, dodatkowo w dwóch ostatnich meczach nie złapał żadnej kartki, więc ryzyko jest dość spore, ale tu liczę przede wszystkim na to, że PSG po golu się nie zatrzyma i będzie chciało zdemolować rywala jak to czyniło w ostatnich spotkaniach, gdy Paryżanie będą budować atak za atakiem to gospodarzom nie pozostanie nic innego jak faulowanie przeciwnika i liczę, że kilka żółtych kartoników dzisiaj wieczorem obejrzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dijon - PSG 
PSG zwycięzca 1-15 minut @3.45
  
lv
To jeszcze jeden typ ode mnie na dzisiejsze spotkanie. Widzę spory potencjał w powyższym typie. Otóż W czterech ostatnich spotkaniach Paryżanie w każdym meczu strzelali bramkę do 15 minuty. 
 

Angers (4:0) – 13’
Nice (1:4) – 15’
Brugge (0:5) – 7’
Marsylia (4:0) – 10’

Widać, że ekipa Tuchela jest na fali. Z resztą bardzo dużo o tym meczu zostało już napisane. Jedno jest pewne. Na pewno ktoś z nas dziś będzie odhaczał swój typ na zielono, chyba że Dojon sprawi niespodziankę i wygra. 
Oprócz tych czterech ostatnich spotkań, to Paryżanie strzelili Realowi w 14 minucie i grając z Metz w 11' z karnego. 
Przy tej sile Paryżan i fatalnej grze Dijon, jest spora szansa, że powyższy typ wejdzie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 1 listopada 2019 13:07 przez karciarz
Dijon - PSG 
PSG zwycięzca 1-15 minut @3.45
lv
To jeszcze jeden typ ode mnie na dzisiejsze spotkanie. Widzę spory potencjał w powyższym typie. Otóż W czterech ostatnich spotkaniach Paryżanie w każdym meczu strzelali bramkę do 15 minuty. 

Angers (4:0) – 13’
Nice (1:4) – 15’
Brugge (0:5) – 7’
Marsylia (4:0) – 10’

Widać, że ekipa Tuchela jest na fali. Z resztą bardzo dużo o tym meczu zostało już napisane. Jedno jest pewne. Na pewno ktoś z nas dziś będzie odhaczał swój typ na zielono, chyba że Dojon sprawi niespodziankę i wygra. 
Oprócz tych czterech ostatnich spotkań, to Paryżanie strzelili Realowi w 14 minucie i grając z Metz w 11' z karnego. 
Przy tej sile Paryżan i fatalnej grze Dijon, jest spora szansa, że powyższy typ wejdzie.

Popieram typ kolegi,po takim kursie trzeba spróbować,od siebie dodam tylko że w tamtym sezonie PSG wygrało z nimi na wyjezdzie 4-0 a 1 gol padł w 7 min.
 
 
gats 8,2K

gats

Użytkownik
20:45 Dijon - PSG
Angel Di Maria strzeli gola @ 2.20 
  
ETOTO

Myślę że zobaczymy dzisiaj bramkę "atomowego szczurka".
Argentyńczyk jest w dobrej formie (obecnie top 3 najlepszych strzelców w PSG)
a na dodatek ma świetną statystykę względem gospodarzy bo w 4 ostatnich
pojedynkach z "musztardami" trafiał do ich bramki.


Ładny numer od$%$ PSG, dodam tylko że kurs na Dijon przed meczem był ~ 11.00
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie tego na forum chyba jeszcze nie było. Każdy z nas zagrał coś w stronę PSG i mocno się rozczarował. Masa sytuacji których nie potrafili zamienić na gola zemścila się w postaci porażki. Niestety PSG miewa takie spotkania w sezonie i wczoraj był to właśnie jeden z nich a pech chciał że po prostu nie idzie tego przewidzieć.
Jakieś propozycje na inne spotkania w Ligue1?
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Dziś ciężkie mecze, ja to widzę tak:

Amiens - Brest 1 @1.76 Fortuna     

Podoba mi się Amiens, oglądałem co nieco w ich wykonaniu i jest to drużyna która stara się grać w piłkę i piłką. Jakiś ciąg na bramkę mają, co potwierdza strzelone 15 goli w 11 meczach, co jest jednym z lepszych wyników w Ligue. Przy tym tracą jednak sporo goli, mają podobny charakter do Monaco (W odpowiedniej skali oczywiście). U siebie już pokazali przebłyski ogrywając Marsylie czy Lille. Brest natomiast zaskakująco wysoko w tabeli, ale punkty w większości zawdzięczają domowym meczom, na wyjazdach nie wygląda to tak kolorowo. Zastanawiałem się jeszcze nad BTTSem, ale podobno mają nie grać Charbonnier i Faussurier. Niby Brest bez nich też strzela, ale mam trochę wątpliwości, także mój główny typ to wygrana Amiens.

Toulouse - Lyon 2 @1.77 Fortuna     
Btts @1.60 Fortuna     
2/Tak @3.05 Fortuna     

Liczę na to że Lyon pójdzie za ciosem. Odkąd zmienili trenera na Garcię, ich gra wyglada coraz lepiej. Po takiej serii niepowodzeń piłkarze muszą nabrac trochę pewnosci siebie, ale uważam że to idzie w dobrym kierunku. Depay znajduje się w naprawdę dobrej formie i myślę że dziś pociągnie gości do zwycięstwa, tak jak tydzień temu z Metz (2:0). Lyon ma trochę tendencje do bicia w mur, ale Tuluza traci sporo bramek, nie są monolitem w defensywie i to będzie szansa dla gości. Myślę że gospodarze mogą się pokusić tu o trafienie do siatki, uważam że Lyon dalej jest niepewny w obronie, czasem trochę nerwowy, a Denayer z Lopesem nie zawsze nadrobią błędy kolegów. Tuluza ma kim postraszyć, jednak myślę że Lyon jest lepszą drużyną, chcą za wszelką cenę ustabilizować wyniki i pójdą tu po drugą wygraną. Gdybym miał stawiać DW to byłoby to 1:2 dla OL.

Dodatkowo próbuje BTTS-y w meczach Metz Montpellier    i Angers Strasbourg   , oba kursy w okolicach 2.00, myślę że jest szansa powodzenia, ale to trochę ryzykowne typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
AS Saint Etienne- AS Monaco 
BTTS- 1,60    
+2,5- 1,74 eTOTO    

Na zakończenie 12. serii gier francuskiej Ligue 1 będziemy świadkami pojedynku dwóch drużyn, które jeszcze kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat temu były hegemonami na rodzimych boiskach. Gospodarze będący wciąż rekordzistami kraju pod względem zdobytych mistrzostw, ku rozpaczy swych fanów, niestety nie są w stanie przypomnieć sobie swych czasów świetności. Od blisko miesiąca za ich sportowe wyniki odpowiedzialny jest Claude Puel. Dzisiejszy pojedynek z ekipą z Księstwa będzie miał dla niego z pewnością spory ładunek ambicjonalny, gdyż jako piłkarz ma za sobą ponad 600 występów w koszulce popularnych Czerwono-białych. Odkąd objął on stery w Les Verts, zespół nie przegrał jeszcze ligowego spotkania, dwa wygrywając oraz raz dzieląc się z rywalami punktami. O kolejny triumf będzie mu z pewnością bardzo trudno, chociażby ze względu na szalejącego w ataku monakijczyków Ben Yedder'a. Biorąc jednak pod uwagę nie najlepszą dyspozycję defensywy gości dzisiejszego spotkania, poluję na wysoki wynik i sporą dawkę emocji na Stade Geoffroy- Guichard,
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom