>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
A 135

albertoxxx

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
Chris Paul under 14,5 pkt @ 1,84 STS,  
(21 pkt, 10/11 TF)

Chris Paul nie jest aktualnie zbyt zadowolony z miejsca w którym gra. Oklahoma nie jest zbyt zadowolona mając w składzie Paula. Średnia minut na mecz w dotychczasowych meczach jest najniższa w jego karierze. Nie jest to ogromny spadek bo około 4 minut względem poprzedniego sezonu ale myślę, że ta liczba będzie jeszcze spadać w trakcie sezonu. Po prostu OKC dysponuje młodymi i już lepszymi, moim zdaniem, zawodnikami na jego pozycji. Oczywiście polityka w NBA jest i będzie więc Paul gra w pierwszej piątce mimo, że sportowo nie powinien. SGA to przyszłość tej drużyny i jest to zawodnik, który potrzebuje mieć sporo czasu piłkę w rękach. Oprócz tego jest Schroeder i młody Diallo z ławki więc te minuty trzeba jakoś rozdzielić. W poprzednim meczu Paul zagrał aż 34 minuty, oddał 14 rzutów i pokrył linię (zaledwie o pół punktu) natomiast był to mecz przeciwko Rockets więc potraktował go ambicjonalnie. Oczywiście Chris jest jeszcze w stanie zagrać przyzwoity mecz ale chyba już nie ma motywacji a OKC również jest na rękę ogrywać młodych. Średnie z tego sezonu to trochę ponad 28 min na mecz i 13,3 pkt przy niskiej skuteczności 41,9 % z gry. 

 
 
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
Orlando Magic - NY Knicks
NY Knicks  +9.5  1.90
        
bet365


Dziś polecam do gry handi dodatnie na NYK, Orlando gra bardzo przecietnie w tym sezonie, duzo granie izolacji na sile, widać jeszcze nie za bardzo Fultz tam się wkomponował, jesli chodzi z o gre z wysokimi, te kombinacje Isaca na C. Dziwne to wszystko. 
Meme team z NY dzisiaj moze powalczyć, handi jest wysokie, mysle ze bedzie do konca +/- okolice 5 pkt. 
Knicks pokazali jajca w ostatnim meczu, gdzie Portis mial dzien konia, i dogonili Bullls w drugiej polowie meczu. 
Gramy dzis handi
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 100,5 pkt @ 1.83 Skybet (83)
NY Knicks Total team  G 00:00 I 31:10
 


Rzuca mi sie tutaj ciezka gra ofensywna Knicks , nie mowie ze oni nie utrzymaja blisko meczu + 9,5 HC ale jak kolega pisze nademna ze Knicks dogonili Chicago i wygrali, tak naprawde nie tyle co wygrali co Chicago mialo pecha i w tym pechu utrzymuja sie wysoko poniewaz oczekiwany off eeFG% wynosil 55 w ofensywie a akutalny maja 45,90 czyli roznica 9,10 ,ogolnie w nie wykorzystanych okazjach zajmuja piate miejsce ,wiec sa wysoko.

Wracajac do NYK mimo ze wygrali juz jeden swoj mecz to jest tam oczywisty brak talentu ,gdzie wiekszosc czeka na ich rozwoj, malo tego sa trapieni przez kontuzje, Smith , Payton, Bullock out  Allen out to powoduje ich efektywnosc ofensywna na granicy 99,8 punktow, srednio na mecz. Dzisiaj jada na ciezki teren do Orlando czy powalcza? moze , ale trzeba zwrocic uwage na to ze linia zostala ustawiona 208,5 punkta nawet jezeli poszla do gory na 210 to w projekcjach przewiduje sie dla Orlando 110 punktow a NY 100 , jezeli Orlando ma wygrac te 10 punktami to nie jest powiedziane ze NY przekroczy 100. Orlando jest na trzecim mniejscu w efektywnosci obronnej dopuszczajac sie na mecz 94,4 punkty Maja jedna z najlepszych obron w lidze obecnie oraz wolne tempo gry, jezli NY niema kto rzucac , niema lidera plus kontuzje to Orlando moze ich zamknac ponizej 100,5 punktow ale to wrozenie z poczatkowych gier.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
LA Clippers vs San Antonio Spurs 
wygrana : SAS 
kurs : 2,75 
Unibet 


     
no niestety nie docenilem pana Leonarda,spodziewalem sie ze max 30pkt osiagnie a tu takie cuda w IV kwarcie - twardy to skurczybyk I klasa zawodnik

Szczerze mówiąc jestem nieco zdziwiony takimi kursami na San Antonio. 
Clippery back2back nie licząc Kawhia, który jest oszczędzany, przez kolano, i niby jest OUT  na Rotowire, ale myślę, że Doc go wystawi - minuty na placu kolejnych kluczowych zawodników starting 5 i ławki LAC - Shamet 32, SweetLou 28, Beverley 26, Patterson 29 i JaMychal Green 28.

Co ciekawe pomimo perfekcyjnego wręcz ofensywnie meczu Greena ( 73% z gry w tym 5/6 zza łuku ) jego wskaźnik +/- wyniósł - 12, co przy takich statach w ataku pokazuje niemoc defensywną zawodnika. W spotkaniu przeciwko Charlotte grając 22 min wskaźnik wyniósł - 8, przy czym wkalkulujmy poziom organizacyjny Szerszeni, a poziom organizacji gry u ekipy Popa. 
Takie to moje korespondujące z dzisiejszym spotkaniem przemyślenia - wracam do stanowczej analizy : 

Co należy rozważyć na plus dla teamu LA to motywacja do gry takich zawodników jak Beverley, Williams czy Harrell - sporo się po Clipperach oczekuje w obecnym sezonie i na pewno będą chcieli się pokazać przed własną publicznością. Nie można pominąć też tego, że Harrell był wczoraj przez Doca oszczędzany ( 14min tylko ). Pytanie czy to przez szybko popełnione 3 faule czy chciał zachować siły tego dzika na dzisiaj.
No i właśnie, kolejny aspekt - myślę, że Harrell ze swoją żywiołowością może mieć problemy z utrzymaniem fauli w limicie przeciwko stylowi gry SAS. 

Beverley może mieć problemy z zatrzymaniem rozwijającego się pięknie Murraya, który jest 8cm wyższy niż Patryk, ponadto ofensywnie Beverley został ostatnio zneutralizowany przez Mitchella i myślę, że podobnie, choć w mniejszym stopniu, może być tutaj. 
No i przechodząc do samego Leonarda - naprzeciw niego stał będzie DeRozan liczę na to, że zrobi on robotę i zatrzyma Kawhia na w miarę niskiej skuteczności. 

Jeśli Leonard nie zagra, to SAS w mojej ocenie powinni to wziąć, jak zagra to też powinni to wziąć, ale z problemami:)). 
Tak czy siak widzę value. 

Stawka : 2 jednostki
 
 
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
Boże.... czytać się tego nie da. Kałaj nie grał wczoraj własnie dlatego by dzisiaj zagrać przeciwko Spurs.. (Kałaj nie gra b2b game, ma taki zapis nawet w kontrakcie)
Bedzie grać na 100 procent, wyedytuj te brednie co tam napisałeś.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Swoją wiedzę poparłem przytoczeniem portalu - Rotowire, wg którego w momencie zamieszczania swojego wpisu tj. 10:46 Kawhi Leonard był "OUT". Teraz informacja zmieniła się na "GTD".
Ponadto oficjalna strona NBA w artykule odnoszącym się do obecności/absencji Kawhia w dzisiejszym spotkaniu wyrażała się następująco, parafrazuję - "Kawhi Leonard is expected...".
"is expected" - w dosłownym tłumaczeniu z angielskiego znaczy "jest oczekiwany" - zatem nie ma tutaj 100-procentowej pewności, że Kawhi wystąpi. 
Twierdzisz, że Kawhi będzie grać na 100% - udostępnij portal, który podaję następujące informację ( dobrze było by to zrobić, zamieszczając wpis, a nie o 23 jak wszystkie lineupy będą "confirmed" ), tak jak wymagane jest to w regulaminie. 
Nie miałbym obiekcji do Twojego komentarza, ale czytają te wpisy również osoby, które mogą mieć mniejsze pojęcie o lidze i zasugerują się wpisem  - "Kawhi będzie grał na 100%".
Każdy ma prawo do wyrażania swoich przemyśleń, róbmy to jednak proszę w sposób konstruktywny.

Mógłbym krótko skwitować Twój wpis komentarzem : "Nie da się czytać, to nie czytaj". 
Ale nie wniosłoby to nic do konwersacji.
Ponadto gratuluję większej wiedzy niż moja odnośnie warunków kontraktu Kawhia, nie miałem o tym pojęcia - good for U. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś w nocy w NBA "bida", że tak się wyrażę. Tylko trzy mecze, aczkolwiek oferta w miarę bogata, więc spróbujemy coś z tego wyciągnąć.

Atlanta Hawks - Miami Heat
J. Winslow powyżej 5.5 zbiórek @1.62 Etoto
 [zwrot] 
D. Bembry suma pkt.zb. i as. poniżej 23.5 @1.86 Etoto  ​
Nie wiem, czemu tak niska linia dziś na zbiórki Winslowa, Justise raczej nie będzie jakoś szczególnie oszczędzany, a póki co jego średnia w tym sezonie to 8.5 zbiórki na mecz. We wczorajszym meczu z Atlantą wyjątkowo mało minut, ale wynik dla drużyny trenera Spoelstra nie był zagrożony, więc nie było też potrzeby większego eksploatowania obrońcy. Najbliższej nocy zapewne zobaczymy bardziej wyrównane widowisko niż w Miami, a to spowoduje pewnie około 35 minut na parkiecie Winslowa, tym samym uważam taką linię za zaniżoną.
Kombinacja na DeAndre wydaje mi się znów zawyżona. Ten zawodnik nie miał jeszcze w żadnym meczu dwucyfrowej statystyki, a tu aż 23.5, choć cały czas spada. Wydaje mi się, że do meczu jeszcze spadnie. Bembry ma dziś szansę na więcej minut niż zazwyczaj, ale patrząc na jego skuteczność rzutową myślę, że na niewiele się to zda. W Miami miał tylko jedną zbiórkę. Adebayo, Herro i Leonard go pod koszem "zjedli". Nawet jakby miał zagrać swój najlepszy mecz w sezonie to stawiam na bilans maksymalnie 12-5-4, co cały czas nie pokrywa powyższej linii.

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
J. Holiday poniżej 18.5 pkt. @1.95 Etoto
  
N. Jokic poniżej 22.5 pkt. @1.76 Etoto  ​
Myślę, że to będzie mecz z najmniejszą ilością punktów w tym sezonie w którym występuje drużyna Pelikanów. Pomysł na to starcie mam taki, że wynalazłem dwóch graczy dla których moim zdaniem priorytetem jest wynik drużyny, niekoniecznie indywidualne statystyki, choć potencjał mają obaj bardzo duży. Pierwszy to rozgrywający NOP Jrue Holiday, gracz któremu trochę brakuje skuteczności rzutowej, ale czucie gry, timing i przegląd pola ma niesamowity. Do tego ma za sobą wielkie zaufanie trenera, Gentry w najważniejszych momentach zawsze sięga po 29-latka i mocno wierzy w jego umiejętności. Zazwyczaj jednak to nie on kończy akcje, defensywa Nuggets to naprawdę w tym sezonie szczelny mur, tu będzie trzeba szukać niekonwencjonalnych akcji, a w tych Jrue czuje się najlepiej. Myślę, że jego suma zbiórek i asyst w tym meczu wyższa niż statystyka punktowa.
Drugi z moich "wybranków" to znany i lubiany Nikola Jokic, kolos z Serbii i póki co ostoja Nuggetsów. Typowy gość od czarnej roboty, zabiera piłkę spod kosza (a robi to świetnie), oddaje do bardziej kreatywnych graczy i stwarza sytuacje rzutowe kolegom lub sam kończy akcje, bo zatrzymanie go w powietrzu graniczy z cudem. Denver w tym sezonie ma szeroki wachlarz zagrań i schematów, więc ciężko rywalom ustawić się na kogoś i wyłączyć z gry, bo stwarza to przestrzenie innym zawodnikom. Z Serbem jest o tyle problem, że może rzucić 10 punktów, ale jak rzuci 25 to też się nikt nie zdziwi. W tym meczu tak jak pisałem wyżej nie spodziewam się wysokiego wyniku, myślę że maksymalnie 220 punktów. Kadra gości jest na tyle szeroka, że te punkty raczej się rozłożą na 9-10 graczy, więc ciężko będzie aby sam Jokic rzucił aż 23. Moim zdaniem linia do zagrania.

Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs
D. DeRozan poniżej 4.5 asyst @2.00 Etoto
  
I. Zubac poniżej 5.5 zbiórek @2.00 Forbet  ​
Na ten mecz spróbuję trochę zaryzykować, bo fajne kursy, a linie moim zdaniem przyzwoite. DeRozan, wielka gwiazda Spurs, tu nie ma się za bardzo, co rozpisywać bo większość tego gracza zna, kilkukrotnie miał okazję wystąpić w meczu gwiazd. No właśnie, stwierdzenie "gwiazda" mocno mi pasuje do tego gracza i nie jest to mój ulubiony typ zawodnika. Liczby oczywiście ma świetne, tu nie ma co gdybać, brakuje mi jednak u niego więcej drużynowej gry, zachowuje się od początku sezonu, jakby od pierwszego gwizdka walczył o indywidualne nagrody. Na razie dobrze na tym wychodzi, bo Spurs wygrywa, a on ma świetne cyferki, zobaczymy jak dalej. Wybrałem sobie na ten mecz jego under asyst z jednego względu. Z kim się najlepiej pokazać, jak nie z faworytem do mistrzostwa? No właśnie. Myślę, że koledzy nie otrzymają dziś od DeMara wielu kluczowych podań.
Ivica Zubac, środkowy Clippers,120-kilogramowy chłop. Wedle mojej opinii bardzo dobry zmiennik, świetny gość na mecze z Hornets, Knicks, czy Sacramento, gdy trzeba dać odpocząć podstawowym graczom, ale przy okazji wygrać mecz. Zapewne Ivica będzie miał fajne staty po tym sezonie. Ja jednak go nie widzę w starciu z czołówką. Troszkę jest mało ruchliwy, ma w sumie prawo, bo ma ponad 215 cm wzrostu, choć bardziej dynamiczni gracze potrafią go wyprzedzać w walce o piłkę. Dziś starcie z wymagającym rywalem, Rivers nie będzie miał litości, jak Chorwat dostanie szansę, a raz, czy drugi rywale go przeskoczą (a jest to możliwa opcja) to za chwilę wróci na ławkę i niekoniecznie może złapać dziś wiele minut. Według mnie 3-4 zbiórki to maks na co go będzie go dziś stać.
 


 ​
 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 135

albertoxxx

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
Denver over 113,5 punktów @ 1,95 STS

122:107, tragiczny mecz Denver, zero energii i 7/26 za 3 punkty a w którymś momencie było 3/19, chyba było nocne zwiedzanie Nowego Orleanu:)

Defensywa Nowego Orleanu wygląda na tą chwilę tragicznie (DEFRTG trzecie od końca). W pierwszych 4 meczach tracili kolejno: 130 (dogrywka),123,126 i 134 (przeciwko tragicznym Warriors u siebie) punkty. Denver zdobywa średnio 105,8 punktu na mecz grając najwolniej w NBA ale NOP jest z kolei w tej kategorii na pierwszym miejscu więc Denver będzie miało kilka dodatkowych posiadań w każdej kwarcie. J.Holiday ma w tej chwili status "probable" więc raczej wystąpi i oczywiście to nie jest dobra wiadomość ale w pierwszych meczach grał i nawet to nie pomogło. Zresztą jego obecność miałaby większe znaczenie gdyby NOP grali z drużyną opierającą atak na 1 lub 2 graczach. W pierwszej piątce Denver każdy jest groźny i może zanotować 25+ punktów. Dodatkowo ławka (Beasley, Grant czy niedoceniany Plumlee) jest mocna i na wypadek słabszego występu podstawowych graczy może spokojnie pociągnąć ofensywę. Dodatkowo polecam spojrzeć na Ingrama, który do tej pory za każdym razem pokrywał swoją linię, obserwuję chłopaka od debiutu w LAL i nie widziałem go jeszcze w takiej formie (może w zeszłym sezonie przed kontuzją kończącą sezon). Cała ofensywa opiera się na nim i myślę, że over 21,5 na niego to również dobry typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
​​​​​​LAC - Spurs Under 223,5 pkt @2,40 etoto     
Alternatywnie dla mniej odważnych under 230,5@1,71 etoto     
Ja w tej lini widzę spore Value. Zacznijmy od sprawy prostej i bardzo logicznej Spurs w tym sezonie narazie 3-0, a Clippers 3-2, czyli jedni będą chcieli za wszelką cenę podtrzymać passę a drudzy trochę się odbudować i udowodnić coś jeśli Kahwi nie zagra.. Bo przecież ta drużyna wkoncu rok temu miała bardzo zbliżony skład do obecnego i dawali sobie radę, a ma tam kto bronić. Pop zawsze wysoko ceni grę defensywa więc Spurs na pewno będą mocno bronić, ale co ważniejsze, ja liczę, że Kahwi jednak zagra, bo wtedy szanse na powodzenie mojego betu rosną znacznie i to nie tylko dlatego, że Kahwi to świetny defensor, ale dlatego, bo gra przeciwko swojej "byłej" i dlatego, bo on i De Rozan to trochę taka mala wojenka zwłaszcza dla tego drugiego, który musiał mu ustąpić miejsca w Toronto i wszyscy wiemy co było później.. Już w poprzednim sezonie ich starcia były mocne ale to też dlatego, bo obaj grali przeciwko swoim dawnym drużyna, jednak uważam, że dzisiaj może być podobnie. Oczywiście gram ten bet tak, czy siak ale wolę, by Leonard jednak wyszedł dzisiaj na parkiet. 


Do tego poboczne typy luźniej polecam 
Nunn Over 13,5 pkt @2,00 etoto     
Hunter Over 10,5 pkt @1,71 etoto   
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
Tutaj widzę under 229,5 pkt po kursie 1,50 na STS. Jedna drużyna ultra ofensywna, druga dba o obronę. Myślę, że nie padnie wiele punktów w tym spotkaniu. Spodziewam się coś około 210, ale nie 230 ;) Nie będę się rozpisywał, bo chyba nie ma nawet za bardzo jak tego rozpisać ;P
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 135

albertoxxx

Użytkownik
Leonard jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to będzie grał. Wczoraj nie grał z uwagi na "load management" i nie ma żadnej kontuzji. Jak pisał Masvidal wyżej od początku plan był taki, że w pierwszym meczu z b2b odpocznie a ze Spursami zagra bez żadnych limitów minut. Jest w przewidywalnych piątkach na nba stats a na https://www.cbssports.com/nba/injuries/ również nie jest zaznaczony od rana.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Justise Winslow dostaje co mecz sporo minut do zagrania dlatego widzę w mojej propozycji spore szanse. Jego statystyki punktowe po 4 meczach:
przeciwko Memphis 27 pkt
przeciwko Milwaukee 10 pkt
przeciwko Minnesocie 20 pkt
przeciwko Atlancie 2 pkt
nie wiem co się podziało z jego zdobyczami w ostatnim meczu kiedy zdobył tylko 2 pkt, ale poprzednie spotkania pokazują, że potrafi punktować i liczę, że dzisiaj pokryje linię, którą wystawił bukmacher.
Justise Winslow powyżej 14,5 pkt @2 FORBET [zwrot] nie zagrał 
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
cytat z dnia 31 października 2019 22:54 przez wojttekkkJustise Winslow dostaje co mecz sporo minut do zagrania dlatego widzę w mojej propozycji spore szanse. Jego statystyki punktowe po 4 meczach:
przeciwko Memphis 27 pkt
przeciwko Milwaukee 10 pkt
przeciwko Minnesocie 20 pkt
przeciwko Atlancie 2 pkt
nie wiem co się podziało z jego zdobyczami w ostatnim meczu kiedy zdobył tylko 2 pkt, ale poprzednie spotkania pokazują, że potrafi punktować i liczę, że dzisiaj pokryje linię, którą wystawił bukmacher.
Justise Winslow powyżej 14,5 pkt @2 FORBET
Zdobył tylko 2 pkt bo do składu wócił Butler
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 5,5 zbiorki @ 1,66 Skybet (5 zb, to co mialo byc mie powodzenia to siadlo)
Jrue Holiday (Pelicans)


Ten sezon nie rozpoczal sie tak jak powinien, według planów dotyczących pelikanów. Wszyscy wiedzą o kontuzji Zion Williamson-a, ale Nowy Orlean wystawił Holiday na gwiazdę, a on też doznal kontuzji. Holiday opuścił dwa mecze z kontuzją kolana i był bardzo słaby w dwóch meczach, w których grał, średnio zaledwie 10,5 punktu plus cztery zbiórki i siedem asyst.

Holiday jest prawdopodobne w czwartek zaladowany do line-up, ale okaże się, jak będzie wyglądał jego obciazenie czasowe . Pelikany są underdogiem usiebie w domu w walce z drużyną Nuggets, która gra w najwolniejszym tempie ligi i będzie starała się kontrolować swoją gre weteranami, by kontrolować tempo i grać w swoim stylu.

Po powrocie do skladu Holiday może zagrać w bardziej ograniczonych minutach i może mieć mniej zadan na boisku, a kolano moze ograniczyc jego zapedy przez atletyzm. Wszystko to skłqniq się na ograniczone możliwości pozyskiwania pkt czy zbiorek, co czyni z tego dobry zakład. Przewiduje sie ponizej 5,5 zbiorki ,mimo to kursy spadly na ten zaklad , dobrze by bylo aby zaczekac jeszce na wiadomosc o ograniczonych minutach.

Under 111,5 pkt @ 1,71 STS ( tutaj to bylo ryzykowne 122 i aż 15 trójek ! To nie mogło się udać)
Pelicans Total Points Team 


Pelicany sa dzisiaj zaladowane w projekcji na 110,5 punktow jako Total Team , wpadlem tutaj na taki pomysl aby zagrac ich ponizej , w tym sezonie rozgerali cztery mecze , wszystkie przegrywajac ,troche mi ten mecz smierdzi i kto wie czy nie wygraja ale , koncentruje sie tutaj na ich zdobyczy punktowej , jak narazie zdobywali 123,123,116 i 122 wiec mozlie ze dzisiaj zaryzykowal bym gre ponizej 110 punkto ze wzgledu na przeciwnika.

Denver goscie maja solidna obrone i rowniez dobra lawke rezerwowcyh , zajmuja ostatnie miejsce w lidze pod wzgledem tempa gry jak i rowniez sa na trzynastym miejscu w obronie oraz w grze na tabliacach pod wzgledem procentowym na osmym miejscu. Linia over/under spadal o dwa punkty jak nie wiecej , to sugeruje ze obstawiajacy sa ponizej lini a linia 110,5 wydaje sie troche wysoka , mimo to wczorajszy mecz NY byl bardziej pewniejszy ,poniewaz NO ma potencjal do "wybuchu" ale mozliwe ze zostana oni ograniczeni.


Over 21,5 pkt @ 1,83 Bet365 ( 13,szok i nie dowierzanie ;/// - to co wydawalo sie oczywiste , nie siadlo)
Jokic (Denver)


Dzisiaj zaklady z meczu NO-DEN ida jak burza ,nastepnym zakladem jest tutaj zaklad na Jokica over punktowy , Jokic znajdyje sie w dobrym miejscu , ten center w ostatnich dwoch meczach zaliczyl mizerne zdobycze punktowe ale gral mecz po meczu. Dzisiaj znajduje sie w dobrym miejscu przeciwko Pelicana gdzie ich gra obronna mozna nazwac jednym slowem - smietnik.

Pelikany zajmują 28 miejsce pod względem skuteczności obronnej. W rzeczywistości, NO są w dolnej części dzesieciu najgorszych druzyn ligi we wszystkich czterech statystykach defensywnych w czterech czynnikach: dozwolony %eFG (21), wskaźnik strat (21), zbiorki w defensywie (30) i wskaźnik rzutów wolnych przez przeciwnika (25). Zezwalaja na najwyższy procent strzałów z pod obręczy i sa na piątym miejscu w zezwalaniu zza łuku.  Pozwalają na szybkie przenoszenie posiadanej pilki i grają w trzecim najszybszym tempie w lidze.

To moze byc tylko woda na mlyn dla Jokica ,ktory jest doskonalym centrem , linia 21 punktow jest w tym meczu do przebicia a trzeba dodac ze jego obciazenie moze byc jeszcze wieksze gdy nie zagra Will Barton wiec czesc  jakiegos procentu przejmie ale tutaj trzeba czekac na wiadomosc ktora nie zostala podana , wiec te 21 pkt over jest do wziecia.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie ktory z zakladow jest najpewnieszy i zagraj i wygraj.  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 31 października 2019 23:28 przez zabix00Przepraszam ze się wtrącę alw czuje ze dzisisj atlanta zamiesza, warto zagrać po 3.25 kursi
Myślę, że warto, choć osobiście gram handi na Atlantę.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
cytat z dnia 31 października 2019 23:35 przez neutralnyMyślę, że warto, choć osobiście gram handi na Atlantę.
Nawet jak nie gra young ? Miami dość mocne, ale atlanta mi się podoba jako cały team. Nie odwalają fuszery jak Chicago 
co do Denver, to typ no bet. 
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Sacramento Kings vs. Utah Jazz
wygrana : Utah - 3,5pkt
kurs : 1,82
Unibet 
   

Popisali się panowie sędziowie. Meh Utah nie miała wiele do gadania, rano siadam do repleyu spisuję nazwiska sznownych panów sędziów i zapamiętuję, aby takową kombinację omijać szerokim łukiem.
Tyle, bo nie ma co o negatywnych rzeczach gadać.
Zakład myślę nie był zły. Co na pewno ciągnęło fartowne, jak na moje, Sacramento to 25 pkt Foxxa, utatelentowany to i szybki przede wszystkim zawodnik, a chętnie przyznawane rzuty osobiste na pewno pomogły.
Szacun dla Conleya, zimny skurczybyk, zdaje się stabilizuje formę. 


To ja się obawiałem, że tu kursy pospadają z 1,44 a tu wzrost na 1,56. 
Heh no nie wiem, w moim odczuciu kontrowersyjne działanie, co przemawia za?
Patrząc na samą starting 5 o ile między pozycjami SG - PF można wg mnie postawić znak równości, chociaż Mitchell wydaje się być mimo wszystko większym kozakiem niż Buddy Hield, to dysproporcję widać na pozycji PG i jeszcze większą na C. 
Mike Conley się przebudził ostatnio i Jazzmani rozegrali piękne spotkanie - myślę, że takich cyferek nie powtórzy niestety, ale solidny i cierpliwy przede wszystkim to zawodnik - wybitny playmaker. 

No i właśnie może cieszyć rozegranie Utah, ponieważ i Mitchell coraz lepiej znajduję kolegów - z kolei dobre rozegranie - brak strat - ogranicza kontry i pkt z transition game co jest chlebem powszednim dla chłopaków z Sacramento. 

Ostatecznie Gobert ma przewagę fizyczną - aż 8 cm i ponad 10kg - można się zastanowić nad overem dla tego pana jak będzie jakaś przystępna linijka. 

Ponadto sam poziom organizacji Jazz to klasa - coach Snyder, w mojej ocenie, będzie naciskał na wygrywanie takich spotkań, bo Sacto ma najgorszy bilans w lidze ( chociaż jako fan liczę, że w późniejszej przyszłości go poprawią ) i nie ma widoków jak na moje na wygranie tego spotkania. Jedyny atut to hala dla Kings, bo ławka też bardziej kompetentna po stronie Utah - solidny Ingles, przebudzony w tym sezonie Jeff Green oraz w porządku grający Davis. Natomiast z ławki Królów wypada dziczek Marvin Bagley.
Jest niby Joseph, Ariza czy Yogi Ferrell ale nie czuję tego jakoś. 
Stawka : 3 dla odważnych 4 jednostki
SAS vs. Golden State Warriors 
under 228 pkt
kurs 1,60
Unibet 
  


Mysle, ze ciezko bedzie pokryc taka linię.
Spursy sa po ciezkim spotkaniu z LAC, a Warriors niestety upadli, szkoda kurde bo tak jak wczesniej dominowali za.bardzo to teraz nie ma komu rzucac. 
Znanych nazwisk ostał się jedynie D'Angelo I Green. 
Stawka : 2 jednostki
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nets - Rockets Typ - Nets @2,75 Betclic     
Do Nowego Jorku zawitają dzisiaj Rakiety. Długo się zastanawiałem jak ugryźć ten mecz, ale wkoncu doszedłem do wniosku, że Netsi dzisiaj to biorą. Grają na Brooklynie, gdzie atmosfera zawsze jest gorąca i przecież Netsi maja mocniejsza ławkę od rakiet i jeśli tylko dzisiaj skupia się na defensywie i Pan Kyrie Irving będzie chciał wygrać ten mecz, to mogą to zrobić. Rakiety grają w tym sezonie bardzo szybki basket, ale minusem takiej gry jest kompletny brak obrony, a u nich to wygląda tak jak by w ogóle nie próbowali nawet bronić. Brooklyn ma solidny skład i są w stanie nawet bez KD awansować chociaż do tej drugiej rundy Po, tylko Szanowny Pan Irving musi chcieć i nie sprawiać problemów, a liczę, że dzisiaj tak będzie. Próbowałem też jakoś ugryźć linie zawodników, ale ciężko tu coś wymyślić, bo niby można próbować coś w stronę Capeli, ale znowu Jordan jak się postara to może go powstrzymać, o punktach Westbrooka nawet nie myślę, bo to kompletnie bez sensu (dla mnie gość zagadka), a linie na zbiórki i asysty za wysokie, bym mógł w tak wydaje się wyrównanym meczu iść w jakiś Over. Jeśli chodzi o brodę, to znowu może zagrać na skuteczności 5/20 z gry, ale jeśli sędziowie mu pomogą to dostanie z 20 rzutów wolnych.... Ciężka sprawa więc wydaje mi się, że warto pograć Nets, bo jakieś małe Value jest w tym kursie. 

​​​​​​Do tego proponuję Spurs HT/Ft @1,72 Fortuna     
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom