>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Paryż - 28.10.2019-03.11.2019

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Ruud-Mannarino 2 @1.8

Mannarino z jedna z dzikich karta, takze na pewno nie bedzie chciec zawiesc organizatorow i siebie samego. Zreszta to nie pierwsza dzika karta w Paryzu dla niego.  Mimo ze nie udalo mu sie nigdy przebrac 2 rundy w  hali Bercy, ale Francuz jest uznanym tenisistom i tez kilku graczy pokanal, a w Paryzu wystepuje regularnie od kilu lat.
Ruud na pewno jest lepszym silowo tenisista i jest ograny po kwalifkacjach, ale Mannarino prawdopodobnie pokaze duzo wiecej niz rywale z kwalfikacji, a tam Ruud mial juz problemy.
Mysle, ze Mannarino zagra jak najlepiej, w kolejnej rundzie czeka Nadal (o ile sie Hiszpna nie wycofa), a to zawsze nobilitacja taki mecz. Ruud zagra, ale wydaje mi sie, ze Mannarino w ostanim meczu dnia da rady, a Norweg pojedzie na finaly ATP Next Gen do Mediolanu.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Cilic - Hurkacz @1

Ciekawią mnie kursy na to spotkanie gdyż się powoli wyrównują i rosną na Cilicia. Mam nadzieję, że nie jest to wynikiem jakiegoś urazu, kontuzji Chorwata, jeśli ktoś ma jakieś info to bardzo proszę o korektę.

Forma obu Panów jest dla mnie nie wiadomą choć widać po ostatnich wynikach że u jednego jak i drugiego "fajerwerków" w grze raczej nie ma. Czemu wobec tego celuje w Cilicia? Koniec sezonu, turniej Masters w którym Chorwat w przeszłości potrafił meldować się w ćwierćfinałach i półfinałach więc myślę i mam nadzieję, że będzie mu zależało na tym aby rozegrać tutaj jak najwięcej meczy i zajść jak najdalej gdyż ten sezon jest mało udany jak na tenisistę jego kalibru. Z Hubertem spotykał się do tej pory dwukrotnie i nie miał większych problemów więc mam nadzieję potrzyma tą serię i zanotuje 3 zwycięstwo. 

Struff - Nishioka @ 1

Próbuję również w kierunku Niemca. Warunki fizyczne, serwis, siła są po jego stronie i mam nadzieję, że to wszystko będzie robiło różnice w tym spotkaniu i przechyli szalę zwycięstwa na jego stronę. Japończyk z pewnością bedzie miał przewagę w poruszaniu się po korcie i w wymianie aczkolwiek Niemiec to nie jest jakiś kołek żeby i na tym polu nie zdobywać ważnych punktów.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Rao mało gra od jakiegoś czasu chyba przez kontuzje i spada w rankingu. Pojawił się w Austrii gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Chungiem. 10 asów 72% pierwszego serwisu i zaledwie 29% wygranych po drugim ta ostatnia statystyka to świadectwo słabej gry w wymianach Kanadyjczyka. Wydaje mi się że ten turniej chciał potraktować jako przetarcie przed wyzwaniami w Paryżu gdzie zdobycz punktowa wygląda okazalej. Chcąc podreperować swoje miejsce w rankingu na koniec sezonu trzeba zaliczyć dobrą końcówkę. Rao grał tutaj w 2014 w finale a w 2016 dotarł do 1/2 całego turnieju więc liczę na lepsze przygotowanie do tego spotkania w jego wykonaniu. Co prawda w kolejnej rundzie czeka Thiem natomiast on sporo gra ostatnio więc to może być okazja na lepszy rezultat

Norrie vs Raonic 2
 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Nikoloz Basilaszwili - Radu Albot
Nikoloz Basilaszwili (1,57)
   STS

        Jeżeli mam być szczery obaj Panowie na chwilę obecną mają beznadziejną formę. Jednak nawet w beznadziejności ktoś musi iść dalej. Niezależnie który z nich wygra czeka go tragedia grecka w kolejnej rundzie, ponieważ czeka na nich uśmiechnięty Roger Federer, który wczoraj zatriumfował w Bazylei wygrywając zarówno finał jak i wszystkie pozostałe spotkania w Szwajcarii  lekko szybko i przyjemnie. Jeżeli rywalizacje wygra Radu Albot to będzie miał okazję dostać kolejne tęgie lanie od Rogera w przeciągu kilku dni. Jednak według mnie bliskie spotkanie z legendą będzie miał tym razem Gruzin - Nikoloz Basilaszwili, który na chwilę obecną gra ciut lepiej od swojego rywala. Co to znaczy ciut lepiej. To znaczy że w Viennie na hali ostatnio powalczył z Verdasco i ugrał nawet seta. Hiszpan co prawda formą też nie grzeszy ale to typowy walczak więc 3 sety przy tak marnej formie Gruzina trzeba uznać za dobry prognostyk. Ciężko jest ocenić Albota z kolei, który rozgrywał w tym czasie mecz z Rogerem w Bazylei. O ile porażka z Rogerem w dwóch setach nie jest wstydem o tyle przegranie pierwszego seta do zera dobrze nie wygląda. Zanim spotkał się z Szwajcarem rozegrał wcześniej spotkanie kwalifikacyjne z  Dusanem Lajovicem na trzy sety i tam faktycznie powalczył i wygrał. Tu trzeba zapisać na plus mecz tenisisty z Mołdawii. Jednak ważniejszym porównaniem wydaje mi się jest niedawna rywalizacja Basilaszwili'ego i Albot'a w Szanghaju w pażdzierniku tego roku. Wówczas spotkanie wygrał Nikolaz po trzech setach, który rozegrał dobry turniej i odprawił później jeszcze Paire i odpadł dopiero po meczu z Dominic'em Thiem'em. Ogólnie Panowie spotkali się ze sobą 4 razy i za każdym razem góra był Gruzin. Wiem, że każda seria się kiedyś kończy, jednak aby seria się skończyła potrzebna jest dobra dyspozycja. Mam poważne wątpliwości, czy aby forma Radu Albot'a jest wystarczająca aby pokonać w końcu Nikoloz'a zwłaszcza, że niedawno jeszcze grali ze sobą i górą wciąż był Nikoloz. Według mnie starcie będzie dosyć wyrównane ale typuje Gruzina, który rok temu doszedł tutaj do drugiej rundy więc na pewno będzie miał motywację zagrać w Paryżu dobrze, aby obronić chociaż punkty. Radu Albot nie grał rok temu w Paryżu. Ostatni raz grał tutaj w 2016 roku  i odpadł w klasyfikacjach. 
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
I ostatni z Francuzów podejmuje dzisiaj Ruuda. Terotetycznie najprostszy z rywali, gra dobrze głównie na kortach ziemnych. Mannarino poprawił się względem ostatniego roku, jak Ruud swoją grę na hardzie. Mimo wszystko pasuje grać Mannarino, bo wykazał się w tym roku lepszą formą od przeciwnika. Jak nic nie wydarzy się tutaj niesportowego, przewiduję gładkie 2-0 dla Francuza. Ale!

Mannarino - Ruud 1
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Monfils-Paire 1 @1.5

Monfils powilo robi sie coraz starszym graczem i nie zostalo mu juz az tak wielek wystepow w Bercy, a to jednak turniej w ktorym mial bardzo dobre wyniki i dwukrotnie gral w finale w przeszlosci. Ostatnie 3 sezony jednak w ogole nie ppjawial sie w tym turnieju z pwoodu kontuzji lub z pwood focha na kapitana  francuskiej duzyny daviscupowej. W takim zestawieniu jednak z  chimerycznym Paire wydaje sie slusznym faworytem. La Monf zrobil przetarcie we Wiedniu, a tu powinna byc wieksza determinacja. Paire ogolnie ostatnio nie zachwyca. Francuz przegral z Laaksonenem w Szwajcarii, wczoraj ogral Dzumhura, i o ile pierwszy serwis byl skuteczny, to drugi ponizej normy (tam bylo bodajze  tylko 38% wygranych pilek przy 2-im serwisie), a warto by dodac, ze Dzumhur wykorzysal ledwo 1 z 12 szans na przelamanie na przekroju meczu.

Ciekawostka jest to, ze Monfils i Paire spotkali sie juz w hali Bercy kilka seoznow wstecz i wtedy wygral o dziwo Paire i to w meczu, ktory Monfils mial praktycznie na widelcu, bo wygrywal setem i bodajze przelamanie w kolejnym secie, jesli mnie pamiec nie myli. Sadze, ze duze szanse, ze Monfils ten mecz pamieta, wiec trafia sie idealna okazja do rewanzu. Hala z pewnoscia bardziej bedzie sprzyjac Monfilsowi, bo on i Tsonga za emocje, ktore dostarczali francuskiej publicznosci w tym turnieju sa jednak ulubiencami kibicow. La Monf ma nawet jeszcze szanse na finaly ATP World Finals, jesli zaszelby daleko, ale nawet bez tego czynnika sadze, ze La Monf da z siebie duzo.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Novak Djokovic - Corentin Moutet
under 19,5 gemów (1,50)
        Nie trzeba nikomu przedstawiać Novaka Djokovica tak więc więcej skupie się na Francuzie, który wszak będzie grał u siebie. Corentin to jeszcze młody 20-letni chłopak, który nigdy nie miał okazji się spotkać nawet z Serbem. Jego forma i dyspozycja jest słaba i ostatnie spotkanie gdzie chłopak powalczył z godnym rywalem było w Londynie na trawie. Tam ograł samego Grigora Dimitorva. Jednak nie oszukujmy się, Bułgar to taki trochę Klemens Murańka w skokach narciarskich, taki wielki talent na, który cały czas wszyscy czekają aż się objawi. Oczywiście Bułgar to świetny tenisista jednak od długiego czasu zupełnie bez formy. Jedyna rzecz która mnie troszkę niepokoi i należy ją wymienić jest fakt, że Corentin jest leworęczny. Nie jest to jakaś tragedia ale na pewno należy się na takiego rywala przestawić. Jednak czy to wielka różnica dla Novaka? Nie sądzę. Novak zwykle zaczyna swoje turnieje z ostrym przytupem tak więc linia 19,5 gemów nie powinna zostać złamana. W ostatnich dwóch turniejach Novak swoich pierwszych rywali spokojnie zamykał w tej linii. Uważam, że podobnie będzie jutro. Różnica klas jest potężna, a siły trzeba porcjować, ponieważ rywale w turnieju są zacni. 

Jo-Wilfried Tsonga - Matteo Berrettini
Matteo Berrettini 1,70
 

        Kolejny typ przeciwko Francuzowi. Jo-Wilfried Tsonga mam wrażenie, że najlepsze lata ma już za sobą. Ruchy nie te, forma nie ta. Ostatnie wyniki zresztą idealnie to pokazują. Jedynie dwa aspekty przemawiają za Francuzem. Fakt, że rozegrał w tym roku znacznie więcej spotkań na hali od swojego rywala oraz fakt, że gra we Francji. Jednak uważam, że Włoch będzie górą w tym spotkaniu. Dlaczego tak uważam? ponieważ rozegrał bardzo fajny turniej w Austrii na hali i stworzył naprawdę świetne widowisko z gospodarzem turnieju D. Thiemem w półfinale. Jeżeli głowa wytrzyma, Włoch powinien przejść dalej. Wiadomo trybuny będą robić swoje jednak na chwilę obecną wyżej stawiam umiejętności Matteo, który jest naprawdę w bardzo fajnej dyspozycji na końcu sezonu do tego odprawia mocnych graczy. Nie pamiętam kiedy ostatnio Tsonga wygrał z kimś z czołówki. 


--------
ATP Paryż
Nikoloz Basilaszwili - Radu Albot (1,57)   

 
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Jeszcze jedna kwestia, która jest na plus odnośnie typu na Berrettiniego, to fakt że walczy o Mastersa i dobrym występem w tym turnieju może sobie zapewnić grę w turnieju dla najlepszej 8 sezonu. 
Popieram typ na Włocha ????????
​​​​
 
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis


Matteo Berrettini vs Jo-Wilfried Tsonga

Spotkanie drugiej rundy ostatniego turnieju rangi masters w sezonie 2019 czyli tradycyjnie witamy w Paryżu, a dokładnie w hali Bercy. Matteo Berrettini w sumie od czerwca prezentuje bardzo wysoki poziom, a dokładnie od turnieju w Stuttgarcie (na trawie), gdzie triumfował. Po drodze zaliczył półfinał US Open, a w ostatnich tygodniach półfinał mastersa w Szanghaju i półfinał w Wiedniu przed kilkoma dniami. Włoch bazuje na świetnym pierwszym serwisie oraz zabójczym forhendzie. Ponadto trzeba pochwalić jego drugie podanie, którym ryzykuje, często skutecznie. Należy też podkreślić jego przygotowanie mentalne, które stoi na solidnym poziomie, a niewątpliwie wpływ na to ma jego dziewczyna, która wspiera go po zakończeniu sezonu WTA (Alja Tomljanovic). Jestem pewny, że nie wystraszy się gospodarza, którego wspierać będzie pełna hali kibiców w ostatnim meczu dnia. Matteo miał wolny los w pierwszej rundzie, więc mógł spokojnie przetransferować się z Wiednia do Paryża i przez 3-4 dni odpoczywać. Z kolei Jo-Wilfrieda Tsongę mogliśmy oglądać w pierwszej rundzie przeciwko Andreyowi Rublevowi. Mecz nie stał na wysokim poziomie, a Francuz musiał wracać ze stanu 0-1. Jo-Wilfried od samego początku irytował przy swoim podaniu, gdyż dawał się dość łatwo przełamywać, a kilka gemów przegrał po dziecinnych błędach (sporo gemów kończył do 30 punktów jakby nie funkcjonowała głowa przy decydującym punkcie). Bekhend standardowo stał na przeciętnym poziomie, często grany dość płytko, w ¾ lub ½ kortu. Jednak najbardziej irytowały decyzje Francuza, który często i bez powodu udawał się do siatki, wcześniej returnując w środek kortu bardzo ułatwiając zadanie rywalowi, który spokojnie mijał. Końcówka pierwszego seta to pokaz słabej mentalności i łatwe przełamanie dla Rosjanina praktycznie bez jego udziału, co dała w efekcie seta. Na szczęście w drugim secie Rublev zaczął pomagać, czego można było się spodziewać oglądając jego ostatnie mecze. Drugi serwis był łatwy, co zaczął wykorzystywać Francuz. Gospodarz bardzo dobrze wyglądał na pierwszym serwisie i zaczął wykorzystywać słabości serwisowe rywala, co niewątpliwie było kluczowe. W samych wymianach Francuz dalej nie wyglądał zbyt dobrze, gdyż konsekwentnie usiłował biegać do siatki, często bezskutecznie. Podsumowując mecz udało się wygrać i niewątpliwie pomogły własne ściany, lecz odbyło się to przy pomocy rywala. Styl był dość słaby, co w obecnej formie powinien wykorzystać Berrettini, który dysponuje wiele lepszym drugim podaniem niż Rublev i używa agresywnego slajsa, z czym spory problem może mieć Tsonga, szczególnie jak dostanie taką piłkę na stronę bekhendową. Jedyne co może uratować gospodarza to znakomite pierwsze podanie i zmiana taktyczna czyli odejście od siatki i więcej gry z linii końcowej, lecz niewiadomo czy to będzie dobry pomysł na Włocha, który rozgrywa życiowy sezon. Będzie to ich pierwsze spotkanie, a w ramach ciekawostki dodam, że Tsonga dzień przed tym meczem udał się na oficjalne otwarcie akademii tenisowej w Paryżu, której został twarzą. Niewątpliwie ciekawy mecz przed nami, powodzenia!

Typ: Berrettini wygra
Kurs: 1,7
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Monfils+Nadal na dzisiaj i zastanawiam się nad Tsitsipasem

a jednak greka sobie odpuszcze i postawię na Thiema która niszczy wszystkich obecnie i chyba będzie chciał wrócić na 4 miejsce w rankingu. potrzeba mu do tego 1/2 najpierw Dima który lubi sporo wyrzucać to przy solidności Austriaka spory handicap a potencjalnie w kolejnej rundzie nie ma zbyt wymagającego rywala więc jest tak zwana autostrada :) próbujemy

 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Struff-Tsonga 2 @1.65

Tsonga widac, ze zdeterminowany, a hala niesie. Przede wszytskim Tsonga gral swietny mecz w 1 rundzie z Rublevem. Francuz mial bardzo trudny rok po dlugiej kontuzji, czesto korzystal z dizkei jkarty lub chronionego rankingu, ale ostatnio bardzo dobrze spisywal sie w challengerach, a w takim turnieju jak Paryz nie moze byc oszczedzania sie. Raz ze kibice, a dwa to wlasnei tutaj Francuz wygrywal jeden ze swoich dwoch turniejow ATP 1000. Sadze, ze dzis tez da rade. Tsonga spotkala sie ze Struffem w tym roku w Kanadzie lub Cincinnati (nei chce dokladnei szukac) i tam przegral z Niemcem z krestesem, ale tym razme dyspozycja i warunki sa zupelnei inne, a tenisista tez za caloksztalt tego co osiagneli jest bez watpienia Francuz. Jezeli Francuz zagra na podobnym poziomie jak w meczu z Rublevem to wydaje mi sie, ze pokona tez dzisiejszego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
cytat z dnia 31 października 2019 08:00 przez dx2Struff-Tsonga 2 @1.65

Tsonga widac, ze zdeterminowany, a hala niesie. Przede wszytskim Tsonga gral swietny mecz w 1 rundzie z Rublevem. Francuz mial bardzo trudny rok po dlugiej kontuzji, czesto korzystal z dizkei jkarty lub chronionego rankingu, ale ostatnio bardzo dobrze spisywal sie w challengerach, a w takim turnieju jak Paryz nie moze byc oszczedzania sie. Raz ze kibice, a dwa to wlasnei tutaj Francuz wygrywal jeden ze swoich dwoch turniejow ATP 1000. Sadze, ze dzis tez da rade. Tsonga spotkala sie ze Struffem w tym roku w Kanadzie lub Cincinnati (nei chce dokladnei szukac) i tam przegral z Niemcem z krestesem, ale tym razme dyspozycja i warunki sa zupelnei inne, a tenisista tez za caloksztalt tego co osiagneli jest bez watpienia Francuz. Jezeli Francuz zagra na podobnym poziomie jak w meczu z Rublevem to wydaje mi sie, ze pokona tez dzisiejszego rywala.
Ja myślę, że zdecydowanie bardziej warto przytoczyć mecz wczoraj z Włochem, a nie Rublevem. To co Tsonga wczoraj prezentował w 2 secie to był poziom TOP 3 ATP. Grał takie piłki, że Berrettini nie wiedział co sie dzieje. Co prawda Włoch wyglądał wczoraj bardzo marnie, ale nie można Tsondze odbierać tego co zaprezentował. Jest w totalnym gazie i myślę, że można grać 2:0 Francuza z Niemcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Witam. Oczywiście podpisuje się również pod tym co Panowie wyżej napisali odnośnie typu na Tsonge. Sam wczoraj pograłem w jego kierunku i wydaje się, że dziś można śmiało zrobić to samo, także gramy to.

Co od siebie? Ano liczę dziś na Dimitrowa przeciwko Thiem`owi. Austriak od początku października w wielkiej formie co wszyscy wiedzą i widzą (jeśli oglądali jego grę) dlatego nie będę się tutaj skupiał zbytnio na nim. Na tapetę wezmę Bułgara, urywkami oglądałem jego grę na tym turnieju i wygląda on dla mnie bardzo przekonująco. Jest solidny, bardzo dużo mu wychodzi a niektóre wymiany i akcje są naprawdę wielkich lotów. Widać u niego też duże skupienie i zaangażowanie, a przy tak dobrzej grze jego pewność siebie na pewno wzrosła i mentalnie będzie myślę gotowy na to starcie. Co do Thiema, jak dla mnie była duża szansa na to by wczoraj odpadł z Raoniciem, który miała wiele szans by go przełamać w pierwszym secie aż w końcu skończyło się na tie breaku w którym po minibreaku sam się połamał psychiczne i przegrał tego seta co było myślę kluczową sprawą. 
Może nie powinienem się sugerować pierwszym meczem Thiema na tym turnieju zwłaszcza po sukcesie u siebie w Austrii ale to co pokazał Bułgar jakoś bardziej do mnie przemawia i jak dla mnie nie jest w tym meczu bez szansy, zwłaszcza że potrafił z nim już w przeszłości wygrywać, także typ Dimitrow @ WIN.   
(Duże prawdopodobieństwo również na 3 sety w meczu i chyba również to zagram a byłby to 4 z rzędu mecz Thiema na tym dystansie i mam nadzieję, że tym razem skończy się jego porażką :)  edit// brawo Dima! kompletnie nie spodziewałem się tak gładkiego zwycięstwa. Thiem jak dla mnie kompletnie "wypompowany" psychicznie, widać było że głowa i mental zupełnie nie to samo co we Wiedniu i całkowicie odstawał w tym aspekcie od Grigora. Jak dla mnie po cichu liczę, że z tym co obecnie prezentuje jest w stanie zameldować się nawet i w finale tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
wypalił się Thiem ile można grać meczów na takim poziomie chyba niepotrzebnie ryzykowałem bo miałem w pierwszej myśli pograć Tsitsipasa który sobie poradził  szkoda :p
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 31 października 2019 18:40 przez ziomeczek9393wypalił się Thiem ile można grać meczów na takim poziomie chyba niepotrzebnie ryzykowałem bo miałem w pierwszej myśli pograć Tsitsipasa który sobie poradził  szkoda :p
Nikt sie nie wypalil tylko chciał odpocząć przed ATP Finals. Tak samo zwerew dzis odpusci. 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tsitsipas +1,5 seta @1,91   Grek obsrany jak w meczu z Federerem 
1xbet

Grek w ostatnim czasie wysoka forma. Finał w Pekinie, półfinał w Szanghaju i Bazylei i porazki zanotował z późniejszymi triumfatorami turniejow Medvedevem i Federerem. W Paryżu łatwe wygrane z Fritzem i De Minaurem którzy ostatnio dobrze się prezentowali. Novak w Bercy dwie wygrane po 2:0 ale rywale mogli pokusić się o ugranie choćby seta. Moutet czy Edmund w chwili obecnej to półka niżej od Stefanosa. Nie tak dawno Grek wygrał z Nole w Szanghaju i sądzę że przy tym co obecnie obaj grają Tsitsipas ma spore szanse ugrać seta a może i nawet wygrać mecz. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
wow Novak wygląda na mega skoncentrowanego a Grek trochę przestraszony wiem że to początek ale wygląda na to że go zniszczy Nole
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom