>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Serie A [29.10 - 31.10.2019]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spal @7.9  
efortuna

Spal/ remis = zwrot @5.25
  
sts

Gdzie się podziała tamta drużyna... na na na na. AC Milan na 12. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. AC Milan to tylko nazwa, a obecny poziom niczym nie przypomina wielkiego Milanu z dawnych lat. Ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy tej drużyny. Pistoleto się zaciął... w tej drużynie na obecną chwilę nie ma składu i ładu. 
Na San Siro przyjedzie ekipa Spal, która spisuje się nieco gorzej od Milanu. Udało im się zremisować z Napoli, co może tylko dać im kopa. Urwali już punkty dla Lazio i stoczyli zacięty bój z Atalantą. 
Dziwi mi spora rozbieżność kursów. Tym bardziej, że AC Milan nie wyróżnia się niczym szczególnym i  na pewno nie jest takim faworytem jak obrazują to kursy bukmacherskie
H2H to cztery meczy na cztery mecze wygrane Milanu. Także czas na pierwsze przełamanie i pokonanie średniego Milanu. 
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Napoli- Atalanta
Powyżej 2.5 + obie strzela 1.71 @betfan
       

Dla mnie najlepsza opcja w tej kolejce, przecież Atalanta to najlepiej grająca ekipa wyjazdowa w Serie A( 14 bramek w 5 meczach wyjazdowych! ), dodatkowo w każdym z tych meczów strzelali min 2 gole, a grali min z Lazio i Romą. W Atalancie wypadł Zapata, ale jak pokazał ostatni mecz to nie problem, bo jest inny Kolumbijczyk- Muriel, ktory wpakował hat tricka Udinese. Tak jak Atalanta błyszczy w ofensywie tak defensywa popełnia błędy, zresztą grają tylko na 3 obrońców( Spotkania z ich udziałem to średnia prawie 5 bramek na mecz!!! ). W Napoli defensywa kuleje do grona kontuzjowaych ( Manolas, Maksimovic, Mario Rui, Hysaj) dołączył w ostatnim spotkaniu Malciut, a powracający po kontuzji Ghoulam nadal potrzebuje czasu. Ja tu widze bardzo otwarte i ofensywne spotkanie, zresztą Atalanta tylko tak gra w tym sezonie. Papu, Ilicic, Muriel zrobią robote, a swoje dołoży tez Napoli.

Juventus- Genoa
Powyżej 2.5 goli 1.66 @betfan 
      

W Genoi zmienił się trener, ale nadal słabo w tej defensywie wyglądają( kontuzja kapitana Criscito), przecież oni na wyjazdach grają dramatycznie - 15 goli straconych w 4 meczach !!! Tutaj Juve powinno samo pokryć ten over, dodatkowo wraca Ronaldo, który odpoczywał w weekend. Nie gram 3 goli Juve, wole bezpieczniejszy over w całym meczu bo Pinamonti, Pandev czy Kouame potrafią błysnąć. 


Sassuolo- Fiorentina
Powyżej 2.5 goli 1.78 @betfan 
      

Trener Fiorentiny będzie miał problem w defensywie w tym meczu, a jak gra Sassuolo u siebie każdy wie. Wypada z powodu kontuzji Caceres i Lirola, a na domiar złego zmiennik tego pierwszego w ostatnim meczu zobaczył czerowny kartonik i będzie pauzował. Za nich mają wystąpić Venuti, który ma rozegrany tylko jeden mecz w tym sezonie i młodziutki Sottil. Po drugiej stronie z kolei Sassuolo też w defensywie nie błyszczy- kontuzje Chirichesa i Ferrariego, a w ich miejsca grają chłopaki z rocznika 1999! Berardi, Boga, Defrel zrobią swoje u siebie, zresztą 4 mecze w tym sezonie na Reggio Emilia i 19 bramek, co dobitnie pokazuje jak gospodarze grają. Dodatkowo Ribery wypada na 3 mecze za czerwoną kartkę, Fiorentina wyglądała słabo z Lazio, ja spróbuje również delikatnie wygraną Sassuolo po 2.76 w betfanie.

Dodatkowo polecam dosyć fajnie wyglądające trio na środe:
Napoli- Atalanta over 2.5 1.54  
Juve over 1.5 1.41  
Sassuolo- Fiorentina 1X 1.60  
ako: 3.47 @fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Brescia - Inter
Inter wygra i padnie powyżej 2.5 gola w meczu @2.04
    
efortuna
Już dziś Inter może wskoczyć na fotel lider, a jedynym warunkiem jaki musi spełnić, to wygrać spotkanie. Nie powinno stanowić to problemu, ponieważ przeciwnik jest ze strefy spadkowej. Na własnym stadionie mają tylko jeden remis i dwie porażki. Po wpadce Interu z Parmą dziś powinniśmy zobaczyć zupełnie inny Inter plus osoba Antonio Conte, który wyciska z tego zespołu na prawdę bardzo dużo. Jest to druga ofensywa w lidze, a transfery Lukaku i Martineza, pokazują póki co, że były trafne. 
Liczę, że Brescia znajdzie sposób na pokonanie Handanovica. Skoro pokonali defensywę Juventusu, a także Napoli, to może i pokonają defensywę Interu, której zdarza się popełnić błędy. 
Zaznaczę, ze Brescia w swoim składzie ma takich piłkarzy jak Balotelli oraz Tonali, którzy powinni napsuć krwi defensywie Interu. 
Reasumując, to Inter pod okiem Conte prezentuje się bardzo dobrze i na pewno napsują sporo krwi i nerwów da Starej Damy w walce o mistrzostwo. Pod każdym względem są lepsi od Bresci. Mają doświadczone nazwiska w składzie jak i doświadczonego trenera, który gdzie się nie pojawia, to wyciska z każdego zespołu maksimum możliwości. 
Dodatkowo u gospodarzy wypada podstawowy bramkarz, więc jest to spore ułatwienie dla napastników Interu.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 18:56 przez karciarz
Brescia - Inter
Inter wygra i padnie powyżej 2.5 gola w meczu @2.04
efortuna
Już dziś Inter może wskoczyć na fotel lider, a jedynym warunkiem jaki musi spełnić, to wygrać spotkanie. Nie powinno stanowić to problemu, ponieważ przeciwnik jest ze strefy spadkowej. Na własnym stadionie mają tylko jeden remis i dwie porażki. Po wpadce Interu z Parmą dziś powinniśmy zobaczyć zupełnie inny Inter plus osoba Antonio Conte, który wyciska z tego zespołu na prawdę bardzo dużo. Jest to druga ofensywa w lidze, a transfery Lukaku i Martineza, pokazują póki co, że były trafne. 
Liczę, że Brescia znajdzie sposób na pokonanie Handanovica. Skoro pokonali defensywę Juventusu, a także Napoli, to może i pokonają defensywę Interu, której zdarza się popełnić błędy. 
Zaznaczę, ze Brescia w swoim składzie ma takich piłkarzy jak Balotelli oraz Tonali, którzy powinni napsuć krwi defensywie Interu. 
Reasumując, to Inter pod okiem Conte prezentuje się bardzo dobrze i na pewno napsują sporo krwi i nerwów da Starej Damy w walce o mistrzostwo. Pod każdym względem są lepsi od Bresci. Mają doświadczone nazwiska w składzie jak i doświadczonego trenera, który gdzie się nie pojawia, to wyciska z każdego zespołu maksimum możliwości. 
Dodatkowo u gospodarzy wypada podstawowy bramkarz, więc jest to spore ułatwienie dla napastników Interu.
Witaj, skąd masz informację odnośnie braku w składzie Bresci Josse Joronena ? Nie twierdzę, że tak nie będzie (spadek kursu na Inter) ale chodzi mi o źródło tej wiadomości.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Sassuolo - Fiorentina over 2.5 @1.76 Oddsring 5/10    

Wszystkie mecze domowe Sassuolo w tym sezonie z dużą liczbą goli i nie sądzę by w tym meczu miało być inaczej bo Fiorentina też na wyjazdach nie kalkuluje o czym świadczy fakt, że tylko jeden ich mecz wyjazdowym w tym sezonie był z liczbą mniej niż 2.5 goli. W obu ekipach również zostały lekko naruszone defensywy. U gości na kontuzje narzekają Lirola (Obrońca 9M), Cacares (Obrońca 7M), a zawieszeni są; Ranieri (Obrońca 2M), Ribery (Pomocnik 9M/2G). U gospodarzy kontuzjowani są; Ferrari (Obrońca 6M), Chiriches (Obrońca 4M), Tripaldelli (Obrońca 2M), Rogerio (Obrońca 1M), Bourabia (Pomocnik 3M), Mazzitelli (Pomocnik 1M).
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Napoli - Atalanta @ under 3,5 gola @ 1,80 @ forbet

Ciekawy mecz dziś wieczorem, który można uznać na szlagier kolejki.
Jak to z tymi meczami bywa, często problem jest z golami. Dlatego ja wybieram dość bezpieczną opcję na under 3,5 gola.
Przymierzałem się nawet do under 2,5 gola po kursie 2,70, który też według mnie wejdzie. Atalanta spisuje się naprawdę bardzo dobrze w tym sezonie i to będzie mecz i walka bezpośrednio o 3 miejsce w tabeli. Myślę, że goscie nie będą chcieli dziś przegrać i zachować to 3 miejsce, które dla nich z pewnością jest dużym sukcesem. Dlatego też nie sądze, aby grali wysoko jak to mają w zwyczaju tylko raczej na terenie Napoli będzie mocne bronienie i ewentualnie coś z kontry.
 
P 0

pavlinho

Gość
cytat z dnia 30 października 2019 08:25 przez noleNapoli - Atalanta @ under 3,5 gola @ 1,80 @ forbet

Ciekawy mecz dziś wieczorem, który można uznać na szlagier kolejki.
Jak to z tymi meczami bywa, często problem jest z golami. Dlatego ja wybieram dość bezpieczną opcję na under 3,5 gola.
Przymierzałem się nawet do under 2,5 gola po kursie 2,70, który też według mnie wejdzie. Atalanta spisuje się naprawdę bardzo dobrze w tym sezonie i to będzie mecz i walka bezpośrednio o 3 miejsce w tabeli. Myślę, że goscie nie będą chcieli dziś przegrać i zachować to 3 miejsce, które dla nich z pewnością jest dużym sukcesem. Dlatego też nie sądze, aby grali wysoko jak to mają w zwyczaju tylko raczej na terenie Napoli będzie mocne bronienie i ewentualnie coś z kontry.
Trzeba być chyba niespełna rozumu obstawiając jakikolwiek under w tym meczu.

1) Proponuję zerknąć kto dziś nie zagra w Napoli i połączyć kropki: Mario Rui, Nikola Maksimovic, Elseid Hysaj, Kostas Manolas, Kevin Malcuit. Jedyne gdzie można szukać jakichś szans na under to brak Duvana Zapaty (chociać nie jestem fanem jego "talentu") w Atalancie chociaż i bez niego siła rażenia jest ogromna. Zresztą wystarczy spojrzeć w statystyki które zaraz wrzucę kto kreuje więcej okazji pod bramką pomimo mniejszej zagranej ilości minut - Zapata czy Muriel który dzisiaj go zastąpi.

2) Atalanta kreuje najwięcej sytuacji pod bramką w całej Serie A po których jest szansa na gola. Napoli jest na 6 miejscu.
Oto linki:
https://understat.com/league/Serie_A
https://understat.com/team/Atalanta/2019
https://understat.com/team/Napoli/2019
Danych można szukać pod rubryką xG.
Można sobie przejrzeć statystyki w domu, na wyjeżdzie. 

3) Mój typ to remis lub Atalanta oraz powyżej 2.5 bramki po kursie 2.85 w Totalbet  
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 października 2019 14:48 przez pavlinho

Trzeba być chyba niespełna rozumu obstawiając jakikolwiek under w tym meczu.
Nigdy w swoim życiu nie widziałeś meczu, w którym zapowiadali grad bramek a końcowy wynik brzmiał 0-0?
Każde spotkanie rządzi się swoimi prawami. Oczywiście, że w Neapolu może paść i dziesięć goli, ale kogo zdziwi wynik bezbramkowy? Mnie osobiście ani trochę. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napoli Atalanta remis @3.75      
lv
Ciężko "ugryźć" ten mecz. Ciężko wskazać faworyta, dlatego postanowiłem postawić na remis. Spotkanie zapowiada się arcyważne, co nie musi oznaczać, ze padnie grad bramek. Nie zdziwi mi żadna ilość goli w tym spotkaniu. 

Wybrałem sobie z dwóch poprzednich sezonów, nazwijmy to "hity" obu zespołów. 
 

17/18

Atalanta – AS Roma 1:0

Napoli – Atalanta 3:1

Lazio – Napoli 1:4

Atalanta – Juventus 2:2

AS Roma – Napoli 0:1

Napoli – Inter 0:0

Napoli – AC Milan 2:1

Inter – Atalanta 2:0

Napoli – Juventus 0:1

Atalanta – Lazio 3:3

AC Milan – Atalanta 0:2

AS Roma – Atalanta 1:2

Napoli – Atalanta 0:1

Napoli – Lazio 4:1

Napoli – AS Roma 2:4

Juventus – Atalanta 2:0

AC Milan – Napoli 0:0

Atalanta – Inter 0:0

Juventus – Napoli 0:1

Lazio – Atalanta 1:1

Atalanta – AC Mian 1:1

 

18/19

Lazio – Napoli 1:2

Napoli – Milan 3:2

AS Roma – Atalanta 3:3

AC Milan – Atalanta 2:2

Juventus – Napoli 3:1

Napoli – AS Roma 1:1

Atalanta – Inter 4:1

Atalanta – Napoli 1:2

Atalanta – Lazio 1:0

Atalanta – Juventus 2:2

Inter – Napoli 1:0

Napoli – Lazio 2:1

Atalanta – AS Roma 3:3

AC Milan – Napoli 0:0

Atalanta – AC Milan 1:3

Napoli – Juventus 1:2

AS Roma – Napoli 1:4

Inter – Atalant 0:0

Napoli – Atalanta 1:2

Lazio – Atalanta 1:3

Napoli – Inter 4:1

Juventus – Atalanta 1:1


Co z tego wynika? 
 

Atalanta 24 mecze: 16 razy bts, 13 razy powyżej 2.5 gola w meczu.

8 wygranych „ważnych” meczów.

Napoli: 23 mecze: 15 razy bts, 14 razy bts w meczu.

12 wygranych ważnych meczów. 

 

H2h: 5 ostatnie spotkań:

4 razy bts i 4 razy powyżej 2.5 gola

3 razy wygrywało Napoli i dwa razy Atalanta.

29 października 2014 roku padł remis między tymi drużynami. 

Jak widać Atalanta za często nie wygrywa w tych "ważniejszych" meczach, bo tylko 8 wygranych na 24 mecze. Napoli wygrało o cztery mecze więcej. Jestem skłonny za niewielką stawkę postawić na remis w tym spotkaniu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
windover 21,6K

windover

Użytkownik
LAZIO RZYM VS. TORINO 

LAZIO (3-5-2): Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Bastos; Marusic, Milinkovic-Savic, Parolo, Luis Alberto, Lulic; Immobile, Caicedo
TORINO (3-5-2): Sirigu; Izzo, Nkoulou, Lyanco; Aina, Baselli, Verdi, Rincon, Laxalt; Zaza, Belotti

- Biancocelesti po 9.kolejkach znajdują się na szóstej lokacie z dorobkiem 15.punktów ,w weekend a dokładnie Niedziele udało im się ograć na wyjedzie Fiorentinę (2-1) po bardzo ostrym meczu ,bo w końcowym fragmencie spotkania sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki ,gola na wagę trzech oczek strzelił oczywiście niezawodny Ciro Immobile dla którego było to już 10.trafienie w obecnym sezonie (a do tego dołożył 4.asysty) . W lidze europy Lazio ma na swoim koncie zaledwie trzy oczka po trzech meczach ,ostatnio przegrana z Celtic-kiem (1-2) więc tam trzeba gonić Szkotów i Cluj.
- S. Inzaghi trener gospodarzy dziś nie będzie mógł skorzystać z usług zawieszonego obrońcy  D. Vavro (2/0 - czerwona kartka w ostatnim spotkaniu) oraz rezerwowego bramkarza S. Proto (0/0)
- Torino w czterech ostatnich spotkaniach zdobyło zaledwie dwa oczka (dwa remisy Napoli 0-0, Cagliari 1-1 + dwie porażki Udinese 0-1, AC Parma 2-3) co obecnie przekłada się na 12.lokatę z dorobkiem 11.oczek (ponadto trzy ostatnie mecze na wyjazdach to trzy porażki). 
- Goście dziś bez kontuzjowanego obrońcy Bonifazi (3/1) a niepewni swojego występu są Alex Berenguer (4/1) i Parigini (0/0). Najlepszym strzelcem zespołu jest oczywiście Andrea Belotti ,25.letni Włoch na swoim koncie ma 5.trafień.
- W ostatnich spotkaniach bilans między tymi klubami jest remisowy bo 2-2-2 ,sądzę jednak że Lazio mocniejsze kadrowo a do tego z Immobile w formie powinno sobie poradzić i sięgnąć po trzy punkty przed własną publicznością.

typ: Lazio Rzym @ 1.63 / 1xbet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Spal
Typ: AC Milan -2 (Handicap 0:2)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betclic


Nie zgadzam się z kolegą wyżej, że AC Milan nie ma zbyt wielu argumentów w tym meczu. To fakt, że źle zaczął sezon ale zdążył już zmienić trenera pod wodzą którego spisuje się lepiej i pojawił się promyk nadziei na lepsze jutro. Oglądałem pierwszy mecz Milanu pod wodzą Stefano Pioli'ego i z pewnością był to najlepszy mecz Rossonerich w tym sezonie. Już w pierwszej połowie mogli i powinni prowadzić przynajmniej 5:0, tylko marnowane na potęgę sytuacje bramkowe utrzymywały Lecce w meczu, który ostatecznie jakimś cudem zremisowali. W następnej kolejce przyszła porażka z Romą na wyjeździe ale myślę, że czas pracuje na korzyść Milanu i jeżeli zawodnicy złapią filozofię nowego trenera to zaczną w końcu grać na miarę oczekiwań. Dziś jest idealna okazja do przełamania bowiem na SanSiro przyjeżdża ekipa Spal - przedostatnia ekipa ligowej tabeli. Zespół, który przegrał wszystkie 4 mecze w delegacji nie strzelając przy tym ani jednego gola, tracąc aż 8. Co więcej, Milan w swojej historii czterokrotnie mierzył się ze Spal na poziomie Serie A, wszystkie te spotkania miały miejsce w dwóch ostatnich sezonach i zostały przez Milan wygrane. Jedno z nich w stosunku 4:0 - jak widać jest to przeciwnik, który Rossonerim wybitnie leży. O tym, że Stefano Pioli preferuje bardzo otwarty futbol już pisałem przy okazji meczu z Lecce, dodatkowym argumentem za wysokim zwycięstwem Milanu jest spora rywalizacja w formacji ofensywnej. Ekipa z SanSiro posiada w swojej kadrze wielu klasowych atakujących, siłą rzeczy nie wszyscy mieszczą się w wyjściowej jedenastce. Jednym z nich jest Krzystof Piątek, który nie ma pewnego placu u Stefano Pioli'ego. Z tego względu spodziewam się, że Milan nie będzie miał litości dla przeciwnika, a zawodnicy ofensywni (a także ich dublerzy) zrobią dziś wszystko by pokazać się trenerowi i będą gnębić przez pełne 90 minut słabo dysponowanego w delegacjach rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom