>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Totolotek PP: Wylosowano pary 1/16 finału

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 października 2019 19:05 przez cowboyniezla masowka na cracovie, nie wiem skad wzieliscie bajki o takim samym skladzie jak na mecz z pogonia bo cracovia wyszla drugim skladem na ten mecz i ewidentnie im sie nie chce. panow wyzej powinno sie zbanowac za pisanie takich glupot.
Proponuję samemu napisać analizę, podać argumenty za i przeciw przed meczem, a nie wymądrzać się po fakcie. Wiadomo, że Polak mądry po szkodzie.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 19:05 przez cowboyniezla masowka na cracovie, nie wiem skad wzieliscie bajki o takim samym skladzie jak na mecz z pogonia bo cracovia wyszla drugim skladem na ten mecz i ewidentnie im sie nie chce. panow wyzej powinno sie zbanowac za pisanie takich glupot.
Widzę, że mamy do czynienia z kolejnym napinaczem Internetowym. Posty nabite i każde w tym samym stylu. Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek analizę od Ciebie i zdobyte miliony monet na niej. Nie pozdrawiam! :)Siedlce z problemami w klubie odnośnie afery dopingowej. Mają już 5 meczy z rzędu przegranych i nie zanosi się na to by w tym meczu mieli przerwać tą serię. Piast całkowicie w innej sytuacji od swojego rywala - 6 meczy z rzędu bez przegranej w tym remis w Skierniewicach w regulaminowym czasie gry 1:1, żeby później w dogrywce rozbić trzecioligowca 4:0. Gospodarz tego spotkania gra totalną kichę i obecnie powinni się skupić na rozwiązaniu problemów z wyżej wspomnianą aferą, w której jest zamieszanych jak dobrze pamiętam 5-6 zawodników, a kolejny problem to sytuacja ligowa - zajmują miejsce spadkowe. Gliwice grają bardzo dobrze, może nie są super bramkostrzelni, ale defensywa bardzo fajnie funkcjonuje w Ekstraklasie zdobyli 15 bramek, a stracili tylko 9 w 13 meczach. Stawiam, że przyjezdni pewnie wygrają mecz przeciwko rozbitej mentalnie drużynie, a druga sprawa to, że są po prostu słabi i nie powinni zagrozić zawodnikom z Gliwic. 
Piast handicap -1,5 @2,15 STS  
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Typ: Widzew nie strzeli gola
Kurs: 2.47
Bukmacher: Fortuna


Analiza nie będzie długa bo tego typu nie trzeba uzasadniać za pomocą wyszukanych argumentów. Najważniejszym jest ten, że Widzew rywalizuje 2 poziomy rozgrywkowe niżej niż Legia Warszawa. W II lidze spisuje się dobrze, jest wiceliderem - ale to wciąż jest II liga. Nawet Marcin Robak nie sprawia, że drugoligowe defensywy drżą w posadach. Widzew na 5 ostatnich spotkań ligowych aż czterokrotnie zdobywał tylko 1 gola, nie jest to wynik imponujący zważywszy na to, że dysponuje zdecydowanie najsilniejszą kadrą w swojej dywizji. W międzyczasie trafił się szalony mecz z Pogonią Siedlce zakończony zwycięstwem Łodzian 7-3. Dłuższa perspektywa pokazuje jednak, że był to wyjątek od reguły, a odejmując ten mecz wychodzi nam, że Widzew jak na II ligę ma po prostu bardzo przeciętną ofensywę. Jednak to nie ofensywa Widzewa jest moim najważniejszym argumentem za tym typem. Jest nim defensywa Legii. Można narzekać na grę Legii ale w destrukcji wygląda ona dobrze. Uważam, że nie przez przypadek Legia wyśrubowała swój rekord w rozgrywkach UEFA w tym roku. W 8 spotkaniach kwalifikacji do LE straciła tylko 1 gola, i to w doliczonym czasie gry ostatniego meczu, i to nie z byle kim bo z Rangersami na Ibrox. O ile Vuković nie oferuje wiele na stołku trenera, o tyle jego Legia faktycznie zapi****la tak jak obiecywał. Postawić się i narzucić trudne warunki Rangersom - nie taka łatwa rzecz. Dzisiejszy mecz to nie jest pierwsze lepsze spotkanie w 1/16 PP. Dla kibiców Legii i WIdzewa jest to wojna i w tym meczu nie będzie żadnego odpuszczania. Toteż spodziewam się, że Legia zagra to do czego wszystkich przyzwyczaiła w pucharach - po prostu na zero z tyłu. W poprzednim meczu Pucharu Polski wyszła na Puszczę Niepołomice z obroną w składzie: Stolarski-Lewczuk-Wieteska-Luis Rocha, mecz oczywiście zagrała na zero z tyłu. Dzisiaj wyjściowy skład prawdopodobnie będzie zbliżony do tego, który zagrał w Niepołomicach. Linia defensywy, którą wcześniej wymieniłem jest wystarczająco silna by zatrzymać napastników gospodarzy. Szczególnie, że ranga tego meczu wzmoże koncentrację i sprawi, że mecz raczej nie będzie otwarty. Raczej zobaczymy dużo walki w środku pola - ku uciesze kibiców.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Piast Gliwice 2 1.58 Fortuna 5/10  

W Siedlcach burzliwy czas bo wszczęto wobec 7 piłkarzy postępowanie dotyczące stosowania dopingu przez nich. Do tego dochodzi słaba dyspozycja sportowa bo Pogoń jest po 5 porażkach z rzędu a ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski co pokazują porażki 7:3 z Widzewem czy 4:3 z Górnikiem Łęczna, a mówimy przecież o 2 lidze, w której Pogoń jest w strefie spadkowej. Piast Gliwice wiadomo, mistrz Polski który po odpadnięciu z europejskich pucharów wrócił do formy i są na 2 miejscu w tabeli dzięki dobrej formie ostatnio o czym świadczą 3 ostatnie wygrane mecze. Waldek Fornalik zapowiedział, że da wystąpić kilku zmiennikom, ale też chcą w ciągu 90 minut rozstrzygnąć mecz i awansować a różnica jest znacząca między topową ekipą w Polsce a słabym 2 ligowcem, który jest w fatalnym momencie akurat z uwagi na ostatnie zawirowania.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 272

cowboy

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 22:17 przez waldi1979

Proponuję samemu napisać analizę, podać argumenty za i przeciw przed meczem, a nie wymądrzać się po fakcie. Wiadomo, że Polak mądry po szkodzie.
jaki madry po szkodzie? ktos tu napisal ze cracovia bedzie grac takim skladem jak z pogonia, a od poczatku meczu bylo... 7 zmian i to jest FAKT, a nie moja opinia, sam mozesz sobie to sprawdzic. ktos tutaj innych wprowadzil w blad, tyle. ja tez sobie moge napisac ze dzisiaj w skladzie pogoni zagra wypozyczony po cichu Ronaldo i mam takie pewne informacje, ale to tez byloby klamstwo.
cytat z dnia 29 października 2019 22:50 przez wojttekkk

Widzę, że mamy do czynienia z kolejnym napinaczem Internetowym. Posty nabite i każde w tym samym stylu. Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek analizę od Ciebie i zdobyte miliony monet na niej. Nie pozdrawiam! :)
o, kolejny. dobra, masz ta slynna ANALIZE: napoli - atalanta over 9.5 bramek, bo milik sie odblokowal i sam zapakuje hattricka, a atalanta strzelila kolejke temu 7 goli, razem mamy 10. podoba sie analiza? bo przeciez wazne byle pisac te smieszne analizy, nie wazne czy z sensem czy nie, wazne ze jest. nie wazne czy kupon wejdzie czy nie, wazne zeby postawic, co? :v

eh, ludzie. nabijanie to jest to wlasnie pisanie analiz, czyli rozpisywanie sytuacji z tabeli na 15 zdan, byleby dluzej, kto ile zdobyl tutaj tak lubianych 'oczek' i oczywiscie wszystkie liczby slownie - no bo dluzej. i nie:

'cracovia wygrala 2:0 z pogonia'

tylko oczywiscie:

'zespol z czestochowy pod okiem fenomenalnego trenera marka papszuna pokonal na stadionie imienia floriana krygiera tamtejszych gospodarzy, niespodzianke sezonu, podopiecznych runjaica kosty portowcow z jednobramkowym zapasem - az dwa do zera.

tak wyglada 99% analiz na tym forum ktorymi sie tak zachwycasz. zero danych, sciana tekstu. 'ten wygra z tym bo jest wyzej w tabeli' rozpisane na 200 slow. no i czasami dorzucone jakies fejkowe info jak to ze skladem cracovii. po co? nie wiem...
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
cytat z dnia 30 października 2019 09:15 przez cowboy

jaki madry po szkodzie? ktos tu napisal ze cracovia bedzie grac takim skladem jak z pogonia, a od poczatku meczu bylo... 7 zmian i to jest FAKT, a nie moja opinia, sam mozesz sobie to sprawdzic. ktos tutaj innych wprowadzil w blad, tyle. ja tez sobie moge napisac ze dzisiaj w skladzie pogoni zagra wypozyczony po cichu Ronaldo i mam takie pewne informacje, ale to tez byloby klamstwo.

o, kolejny. dobra, masz ta slynna ANALIZE: napoli - atalanta over 9.5 bramek, bo milik sie odblokowal i sam zapakuje hattricka, a atalanta strzelila kolejke temu 7 goli, razem mamy 10. podoba sie analiza? bo przeciez wazne byle pisac te smieszne analizy, nie wazne czy z sensem czy nie, wazne ze jest. nie wazne czy kupon wejdzie czy nie, wazne zeby postawic, co? :v

eh, ludzie...
Skoro znałeś tak dobrze skład Cracovii przed mecze, to czemu nie uświadomiłeś nas wszystkich będących w błędzie, że w nim jesteśmy? Tylko dopiero po meczu piszesz, że wymyślamy głupoty. 

W takim razie pokaż jak powinna wyglądać rzetelna analiza meczu, żeby kogoś przekonało to do postawienia razem z Tobą.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
nie znalem. wrocilem na forum i zapomnialem, ze tutaj mozna bezkarnie pisac bajki (ba, jest to mile widziane, moderacja nie pozwala na krytyke), wiec przeczytalem 'analize' i sie nacialem. no ale juz sobie przypomnialem, ze czyta sie tu posty tylko w celach humorystycznych :)

rzetelna analiza? za to sie placi. nie bede wrzucal ludzi z ktorych uslug korzystam, nie bede robic reklamy. popatrz na profesjonalne serwisy ktore sprzedaja typy i miesiac w miesiac robia yield na poziomie kilkunastu procent. nie mowie tu o scamerach typu kupon z kursem 40 za 10zl, tylko profesjonalistach ktorzy z tego zyja i nie boja sie zareklamowac marki swoja wlasna twarza. w polsce chyba nie ma takich ludzi, ale w stanach sa i w ich analizach oprocz tony statystyk jest tez idywidualne spojrzenie na kazdy mecz, kazdy jeden grajacy zawodnik przejrzany na wylot i sa to pojedyncze typy na pojedyncze mecze.

dlatego smieszy mnie wypominanie 'sam napisz jakas analize'. wole 1000% bardziej jakies ciekawe info ktore CZASAMI sie tu trafi (pamietam ile ugralem dzieki informacji ktora tu kiedys znalazlem - pare sezonow temu blackpool nie dopielo kontraktu z bramkarzem i zaczynali sezon bez bramkarza, bo jedyny chyba mial kontuzje), niz 'analize' na 200 slow ktorych tu na peczki a nic z nich nie wynika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wiesz są i tacy tutaj (nie będę wymieniał po nickach), którzy piszą o liczbie miejsc na stadionie i o tym jaka ma być pogoda, a o samym meczu kompletnie nic - to jest dopiero humorystyczne.. ;) Parę lat wstecz dział TYPY DNIA były rzeczywiście TYPAMI DNIA, a teraz praktycznie każdy dodaje kurs tylko i wyłącznie pod konkurs, bo może się uda i zdobędzie parę punktów pod ranking miesiąca. Dawniej tego nie było, a jak już to w bardzo małym procencie. 
 
K 297

krejos

Użytkownik
cytat z dnia 30 października 2019 09:15 przez cowboy

jaki madry po szkodzie? ktos tu napisal ze cracovia bedzie grac takim skladem jak z pogonia, a od poczatku meczu bylo... 7 zmian i to jest FAKT, a nie moja opinia, sam mozesz sobie to sprawdzic. ktos tutaj innych wprowadzil w blad, tyle. ja tez sobie moge napisac ze dzisiaj w skladzie pogoni zagra wypozyczony po cichu Ronaldo i mam takie pewne informacje, ale to tez byloby klamstwo.

o, kolejny. dobra, masz ta slynna ANALIZE: napoli - atalanta over 9.5 bramek, bo milik sie odblokowal i sam zapakuje hattricka, a atalanta strzelila kolejke temu 7 goli, razem mamy 10. podoba sie analiza? bo przeciez wazne byle pisac te smieszne analizy, nie wazne czy z sensem czy nie, wazne ze jest. nie wazne czy kupon wejdzie czy nie, wazne zeby postawic, co? :v

eh, ludzie. nabijanie to jest to wlasnie pisanie analiz, czyli rozpisywanie sytuacji z tabeli na 15 zdan, byleby dluzej, kto ile zdobyl tutaj tak lubianych 'oczek' i oczywiscie wszystkie liczby slownie - no bo dluzej. i nie:

'cracovia wygrala 2:0 z pogonia'

tylko oczywiscie:

'zespol z czestochowy pod okiem fenomenalnego trenera marka papszuna pokonal na stadionie imienia floriana krygiera tamtejszych gospodarzy, niespodzianke sezonu, podopiecznych runjaica kosty portowcow z jednobramkowym zapasem - az dwa do zera.

tak wyglada 99% analiz na tym forum ktorymi sie tak zachwycasz. zero danych, sciana tekstu. 'ten wygra z tym bo jest wyzej w tabeli' rozpisane na 200 slow. no i czasami dorzucone jakies fejkowe info jak to ze skladem cracovii. po co? nie wiem...
Popieram w całości. Obecne forum to totalne dno w porównaniu do tego sprzed kilku lat. Analizy tu zamieszczane są w zdecydowanej większości na poziomie "Opowieści z mchu i paproci". A powinno się wyznawać zasadę - nie masz nic mądrego do powiedzenia, więc milczysz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 30 października 2019 09:41 przez krejos

Popieram w całości. Obecne forum to totalne dno w porównaniu do tego sprzed kilku lat. Analizy tu zamieszczane są w zdecydowanej większości na poziomie "Opowieści z mchu i paproci". A powinno się wyznawać zasadę - nie masz nic mądrego do powiedzenia, więc milczysz.
Panowie kończmy już ten offtop, bo nie o tym jest ten temat, na zakończenie tylko jedno stwierdzenie ode mnie, wszyscy, którzy narzekają na jakość forum, jaka to bajka była kiedyś, a teraz dno to proponuję, żeby najpierw sami dali coś od siebie, bo w zdecydowanej większości są to użytkownicy, którzy w ogóle się nie udzielają na forum, o analizie to nawet nie wspominam, ale do krytyki pierwsi, moja zasada jest taka wymagasz czegoś, zacznij od siebie, tyle w temacie. zapraszam do podawania swoich propozycji podpartych analizą z Pucharu Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Piast Gliwice
Typ: Piast -2 (EH)
Kurs: 4.80      0:4   +3,8j
Bukmacher: eToto
Analiza:
Duże value jak dla mnie w powyższym typie w eToto. Po pierwsze, pozostałe buki oferują nie więcej niż 4.15, a po drugie kurs według mnie powinien jeszcze spaść, gdyż pojawiło się info o problemach dopingowych zawodników Pogoni Siedlce - 7 zawodników jest podejrzanych o doping. Nie są co prawda podane nazwiska zawodników, jednak bez względu na to kto byłby podejrzany, na jutrzejsze spotkanie będa mieli problemy z zestawieniem meczowej osiemnastki i prawdopodobnie będą musieli skorzystać z juniorów w celu uzupełnienia składu. Oprócz 
Po drugiej stronie Ekipa Piasta, zdecydowany faworyt tego spotkania, ekipa która jest w formie czego efektem jest 13 punktów w 5 ostatnich spotkaniach Ekstraklasy, na rozkładzie mając choćby ekipę warszawskiej Legii. 
Zestawiając problemy sportowe Pogoni (dopiero 15 pozycja w II lidze) + ich problemy pozasportowe + wysoką formę Gliwiczan spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa gości.

Poniżej link odnośnie dopingu w Pogoni Siedlce

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/851477/doping-w-pogoni-siedlce-siedmiu-zawodnikow-podejrzanych-o-dokonywanie-zabroniony
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tak mnie teraz naszło.  Jest jakieś zastrzeżenie ze 2 drużyny tego samego klubu nie mogą grać ze sobą? ! Pytam z racji dalszej gry Legii i jej rezerw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom