>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cztery mecze ale szału w nich nie widzę. W trzech parach sa druzyny ktre sa juz dos długo bez winu. Zaraz gra Admirał, który gdzies zgubił skutecznosć ale co gorsza zgubiły gdzieś automatyzm formacje obronne i jak Olkinuora nie pomoze to jest słabo ale i on ostatnio tez mało skutecznie miedzy słupkami. Dzis w bramce Krasotkin i byc moze bedzie lepiej z tyłu, ale zobaczymy, gospodarze bez Ljungha, to wazny gracz. Goscie z Sochi po rezugnacji Zubowa za nowej miotły jeszcze nie wygrali, choc byli blisko, Szikin w bramce gdzies zgubił forme z poczatku sezonu i sprowadzono Nalimowa , ktory wraca na stare smieci dzis. Pierwsza formacja Sochi robi wrazenie , reszta tez nie powinna odstawać, kursy na gospodarzy spadaja ale mnie sie cos widzi przełamanie w tym meczu na korzysc gosci, niemniej jednak ciezki mecz i byc moze z dogrywką lub karnymi

Sochi ml kurs 2 fortuna     
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje jeszcze jednego meczu na przełamanie

Do Ekaterinburga przyjezdza Magnitka. Chłopaki z MMG troche napbrali przyspieszenia i powoli wracaja z otchłani do pierwszej ósemki, dobre i zwycieskie mecze z Kazaniem i Omskiem, dobrze sie spisał w nich dute bramkarski Koseczkin-Galimow, zagrali na zero z tyłu, czasemi bedac w powaznych opalach, dzis jada na trudny teren. Avto ma problem miedzy słupkami, o którym było wiadomo juz przed sezonem ale dopiero teraz zaczyna sie cos robic w temacie, brak solidnego zmiennika dla Kovara jest az nadto widoczny, facet nie ma czasem chwili wytchnienia. Ostatni mecz z Kazanie i lanie, brak opoki z tyłu bo młodzi połozyli mecz a z przodu troche chaosu i brak skutecznosci . Jakby spojrzec na roster to niczego im nie brak by byc w czubie wschodu, seria porazek az pieciu bardzo uwiera wszystkich w klubie , do samych wynikow doszlo jeszcze kilka aspektow poza tafla ale moze nie ma sie co rozpisywac. Ekipa ma byc monoltem w szatni i na lodzie a wtedy bedzie wynik. Dzis ma powrocic Kovar miedzy słupki i ma byc walka o zwyciestwo. Nie bedzie łatwo bo Magnitka w momentum i postawi wysoko poprzeczke, mysle kjednak ze Avto maja na tyle mocy by sie przełamac i isc w dobrym kierunku.

Avto ml kurs 1,73 fortuna    
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Loko-Ska

W Jarosławiu znów przebudowa są transfery jest nowy trener. Ostatni mecz z Astaną dobry, jedyne co może martwić to obniżenie lotów przez kilku młodych zdolnych graczy ale może Mike Pelino coś wymyśli. Rywal dziś z górnej półki o potencjale nie muszę mówić ale ekipa lekkim dołku. Dziś napewno podejmą próbę przełamania złej passy, ja jednak liczę na dalsze postępy w grze Loko i aktywną grę nowych twarzy. 

Loko z x kurs 1,91    
Loko ml kurs 2,57    
Fortuna 
​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mecz na szczycie pod Moskwą, spotkanie Omska z mistrzem.. Obie druzyny ostatnie mecze poległy solidarnie po 0-3 beda ekipami lepszymi w tych meczach, ale czasem tak bywa. Dzis jednak trzeba pokazac wszystko co najlepsze. Obie ekipy osłabione , Omsk bez Emelina i Chudinowa, nie wspominam o Zernowie ktorego nie ma od poczatku sezonu. CSKA bez Andronowa i watpliwy wystep Kaprizowa. Mecz na inauguracje ligi wygrał Omsk a bramki dla nich zdobywali obrońcy, a slabszy wystep zaliczył Johanson. Poki co składy nie potwierdzone i zobaczymy kto stanie miedzy słupkami czy Johanson bedzie chciał sie zrehabilitowac za poprzedni wystep czy Sorokin za mniej udany mecz z Finami. Ja poki co ide w kierunku mistrza z Moskwy , któy wg mnie wiecej atutów z kazdej formacji i długą równą ławke, mysle ze tez popzednia porazke z Omskiem beda chcieli sobie odbic i wygrac. 

CSKA RT kurs 1,8    
Jednak w ML

Z innych meczy niesdazyłem dac winu Magnitki, i stawiam tez na rozpedzonego Spartaka     i mysle ze nie sa bez szans na wygraną Zubry     i Kunlun     i cos w ich kierunku tez warto zagrac bo kursy ciekawe a i szans bym im nie odbierał
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kur de flak, ale cisza, specjaliści chyba wzięli w robocie masowe nadgodziny...Ale trudno się dziwić przed świętami :) ... Albo zajęli się bardziej zamorskim enejczelem...i wyszło, że lamusy będą musieli pociągnąć temat ;-P

No to może ja zacznę. 
Nowosybirsk na fali, avto wręcz przeciwnie, 6 porażek z rzędu, a większość z handikapem. Trzeba jednak przyznać że cała szóstka przeciwników to górna półka.  No i to H2H :(, w Nowosibirsku mają chyba uczulenie na dzisiejszych gości!! Ostatnie dwa lata to dwie wygrane (ok dwa lata temu), a potem już tylko  porażki, w których Yekaterinburg strzelał dokładnie po 4 gole.
Pewne jest dla mnie że wygra drużyna z tabeli wschodniej.
chciałbym postawić na Sibir, ale bez wsparcia w postaci komentarza Marka73 lub Rasijskiego jednak się nie odważę. Może na  1x z @1.45.
Bez wsparcia wychodzi mi tylko Sibir over 2.5 na singlu za @2.02 lub Sibir over 1.5 za marne @1.39 do dubla.

drugi mecz to większa zagadka.

w trzecim znowu mamy słabsze wyniki gospodarzy, ale z silnymi przeciwnikami, a z drugiej strony podnoszące się z kolan Loko z Jarosławia, któremu "dobrą prasę" robi Mark, co udziela sie i mi ;). Nie odważę sie dzis na nich postawić, nawet w ml (choć wcale mnie nie zdziwi wygrana nawet w 60 minutach) że względu na ostatnie H2H, jednak nawet w tych licznych porażkach e ostatnich dwóch okresach strzelali po 2 a bawet 3 gole w każdym meczu. Loko over 1.5 do dubla @1.40.
kurs dubla &lt; 2.0 nie satysfakcjonuje mnie. Potrzebuję coś jeszcze ... nie wstydzcie się napisać :)
 
 
M 90

mabre

Użytkownik
Ja dziś stawiam na overy w Niżnym Nowogrodzie +4,5 @1,85 Fortuna  i taki sam over w meczu Spartaka z Jokeritem @1,75 Fortuna .
Oba typy w RT.

Reszta do mnie nie przemawia ale na siłę dorzuciłbym Nowosybirsk vs Jekaterynburg +2 gole obie drużyny @2,07 Fortuna .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak na szybko. Wczoraj sam sie zastanawiałem nad zagraniem Sibiru z dogrywką      ze względu na słabą formę Avto. Soczi dzisiaj wystąpi z nowym trenerem i kto wie czy nie sprawią niespodzianki      u siebie. Z pozostałych spotkań kombinował bym jeszcze coś w stronę Spartaka      i Kunluna     . Te dwa zespoły - można powiedzieć - on fire :) Jeśli chodzi o overy to wystarczy spojrzeć na ostatnie dni i powinna się zapalić czerwona lampka. Jakbym miał stawiać jakiś over to chyba w ogóle bym zrezygnował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
M 90

mabre

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 10:39 przez rasijskijJeśli chodzi i overy to wystarczy spojrzeć na ostatnie dni i powinna się zapalić czerwona lampka. Jakbym miał stawiać jakiś over to chyba w ogóle bym zrezygnował.
Właśnie tak na przekór, gdzieś te overy muszą w końcu paść i te dwa mecze mi się wydają do tego odpowiednie.
Powodzenia!
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie, wywołany do tablicy mam kilka przemyslen co do tej koleki. 
W Nowosybirsku bedzie bitwa, w Avto juz wrzy , poleci dyr sportowy na bank , cos tam jest nie halo na tej linii ale my skupmy sie na zespole. Roster mega mocny, obrona w niezmienionym składzie , fajne strzelby w ataku. W meczu z Magnitka kurde byli lepsi ale trafili na szczyt formy Koseczkina i bah wsjo wyjał. Avto ma problem miedzy słupkami o tórym pisałem wczesniej. Sama gra od dwóch trzech meczy nie wyglada źle, cos sie zacieło w ataku. Oni mieli teraz 2x Kazan Omsk i Magnitke, to sa mecze w ktorych mobilizuje sie wszystko , to stare rosyjskie klasyki gdzie mus win. Dzis jestem pewien ze Avto nie odpusci, nikt tam nie złozył broni jest sportowa złosc, z obozu dochodza wiesci ze w Nowosybisrsku trza sie przełamac. Napewno sa w stanie, napewnołatwo nie bedzie. Nie wiem czy to nie mecz z gatunku noo betow ale jezeli miałbym stawiac cos w tym meczu to kierunek Avto, ale moze co tam

Avto ml kurs 1,98    

W Astanie Skabelka z pewnoscia bedzie chcial znaleźć sposob na Magnitke. Seria Koseczkina sie skonczyla wiec zobaczy,y co dalej, napewno zespół gra lepiej niz na poczatku sezonu ale w tym meczu postawie gospodarzy bo wg mnie na ten moment graja lepszy hokej

Astana ml kurs 1,79    

No i zblizam sie znow do Loko. Pelino ustawił kilka spraw, zna lige siedzi tu bodajrze 6-7 lat, material ma dobry , brak Landera czuc ale jest Paajarvi, ktory narazie jest akltywny ale krązek go nie szuka, licze dzis na jego przełamanie to trzeci mecz. W obronie ma sie pojawic Markow, narazie w trzeciej parze , zobaczymy co wniesie do ekipy. W bramce swietnie Isajew, rok temu pisałem ze to wiekszy talent od Konowałowa i moze zamienia sie miejscami. Przed Loko piekielnie trudne zadanie ale wszystko wyglada lepiej, moze czesc młodziezy obnizyła loty ale doswiadczeni gracze biora byka za roki. W NN nadal Tichomirow ekspoloatowany, u siebie moc ale lecze na wieksze doswiadczenie Pelino i parcie na lepsza serie i chec pojcia w gore tabeli Loko. Oczywisci pmoge napisac ze typ patriotyczny ale nie pozbawiony podstaw

Loko ml kurs 1,94    

Z pozostalych meczy ide w Avangard. Zagrali super mecz z mistrzem i niewiele brakło a ograli by ich w RT, trywal wraca ze wschodu z tarcza ale dzis inny przeciwnik

Omsk ml kurs 1,82    

Dalej stawiam na rozpedzony Kunlun, sa na fali, grajkow tez maja dobrych ale czesto sa nieporozumienia na lodzie, na ten moment Ryga mamniej atutów a i na ławce trenerskiej troche bałaganu

Kunlun ml kurs 1,61    

W meczu Spartak szedłbym w strone finów, bo potencjał wiekszy i jak tylko Kalnins nie zawali to widze ich win. 

To tyle co do moich przemyslen, pozdrawiam
Dodam tylko ze dzis sporo stykowych meczy i kto wie czy nie bedzie sporo remisów

Ale czerwono wczoraj, mecze na styku ale nie te kierunki
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Traktor Czelabińsk - Dynamo Mińsk
  Dynamo Mińsk DNB @2,48 Unibet  ​
Wczoraj niespodziewanie komplet. Dzisiaj cztery spotkania, ale spróbuję delikatnie tylko zakładu w stronę Białorusinów. Traktor gra jak gra. Kibice szaleją ze złości i podobno domagają się zwolnienia trenera kierując już prośby do właściciela klubu. Może sami zawodnicy grają, żeby się go pozbyć? Tego nie wiem, ale w klubie dobrze się nie dzieje. Do składu wraca Kravtsov, ale dzisiaj jeszcze raczej nie zagra. Mińsk też ostatnio nie prezentuje się dobrze, ale w porównaniu do gry gospodarzy nie wygląda to wcale najgorzej. Po obu stronach kilka poważniejszych osłabień. Wydaje mi się, że mecz będzie wyrównany i w najgorszym wypadku liczę na zwrot. Co do pozostałych spotkań to zastanowię się nad Podolskiem, bo kurs bardzo atrakcyjny i grają u siebie. Pozostałe dwa spotkania zostawiam w spokoju.
Edit// Pisanie tutaj chyba przynosi mi pecha. Jak wczoraj nie miałem czasu napisać to 3/3 jak dzisiaj znalazłem chwilę to porażka :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja podobnie ostatnio jak @rasijskij , jak nie pisze a gram to wchodzi a jak tylko paluchy na klawiature wsadze to wychodza czerwone typy,  ostatnio typy jak kulą w płot ale trzeba sie przełamac. Dzis trudne mecze( no a w sumie kiedy nie są :))
Zaczne moze od najbardziej ryzykownego. Mecz w Nowsybirsku to swieto hokeja dla miejscowych, osobiscie chciałbym sie znaleźć w tamtej hali bo dzis nie bedzie wolnych miejsc. Ale do rzeczy Sibir na fali, Saterii w formie, formacje sie uzupełniaja i nie ma sie do czego przyczepic. Po meczu mistrza z Omskiem wiecej sie spodziewałem, wygladali jakby nie chcieli albo po strzeleniu bramki liczyli ze Sorokin im wygra mecz a tu pod bramka sie robiło ciepło i mało nie brakło by to w RT przegrali. Dzis nie moge sobie darowac takich kursow na Sibir, bo bedzie ostro i gospodarze sa zmotywowani by wygrac. Typ oczywiscie ryzykowny bo potencjał po stronie CSKA

Sibir z x kurs 2,45 ( a jeszcze niedawno był około 8 na RT)    

reszta za chwile :)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W pozostałych meczach bedzie ciekawie

Loko jedzie do Helsinek, które podobnie jak goscie graja w kratke. W Jokericie wsjo zalezy od obsady bramki i jezeli bedzie Niemi to czysta dwója na Loko w przeciwnym wypadku gospodarze maja wiekszy potencjal i ciezko bedzie Loko to wygrac , mimo wszystko ja patriotycznie na Loko

Loko z x kurs 1,7    

W Nowogorodzie bedzie ciezka przeprawa dla gospodarzy. Smoki jezeli zdobeda dwa punkty wskocza do osemki, gra sie klei, jest motywacja i szanse na win tez sa

Kunlun z x kurs 1,82     
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Jekaterynburg
  Poniżej 4,5 bramki @1,72 Unibet  

 ​
 Zastanawiałem się nad cashoutem kiedy padł piąty gol. Takie to uroki grania U/O. Gdyby trzeci gol nie padł w ostatnich sekundach drugiej tercji, a czwarty w pierwszych sekundach trzeciej to typ pewnie spokojnie by wszedł, ale to tylko gdybanie.To spotkanie wydaje mi się ciekawe, ale nie za bardzo miałem na nie pomysł. Od wczorajszego wieczora byłem przekonany, że postawię na zwycięstwo Barysa, ale po przebudzeniu moja pewność gdzieś przepadła. Jekaterynburg radzi sobie ostatnio fatalnie, ekipa ma problem ze strzelaniem bramek, ale mam przeczucie, że dzisiaj mogą się przełamać. Gospodarze również ostatnio nie mają dobrych wyników chociaż sama gra nie wygląda najgorzej. Wydaje mi się, że ten mecz może się skończyć równie dobrze wynikiem 3:0 jak i 2:2 lub 1:3, więc postanowiłem postawić na under. W bramce Avto najpewniej stanie Kovar (kontuzja Grossa), który puszcza średnio 2,32 gola na mecz. Ostatnio nie jest w najlepszej formie, ale poziom obron wciąż na poziomie ponad 92% i ma na koncie dwa shutouty. Z kolei w bramce Barysa bez względu na to czy stanie Karlsson czy Pasquale jestem pewien skuteczności w obronie, gdyż zarówno jeden jak i drugi ma wspaniałe statystyki (kolejno ~1,4 GAA i ~1,7 GAA). Myślę, że obie drużyny myślą o przełamaniu i zagrają solidnie w obronie, ostrożnie przed swoją bramką i tych bramek nie padnie zbyt wiele. Rzadko gram U/O, ale w tak niepewnej sytuacji spróbuję w taki sposób.
Mam jeszcze jeden typ na dzisiaj, ale dopiszę go bliżej rozpoczęcia spotkania.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Salavat Yulaev Ufa
      Dynamo Moskwa ML @1,79 Unibet      ​
Krótko, bo ten czwarty gol na początku trzeciej tercji wybił mnie trochę z rytmu. Dynamo po bardzo udanym powrocie ze wschodu poradziło sobie u siebie z Omskiem. Dzisiaj podejmą gości z Ufy, którzy ciężko sobie ostatnio radzą. Porażka z Sochi, dogrywka w Mińsku, Podolsku i u siebie z Jastrzębiami. Ostatnia wygrana w czasie regulaminowym w Zielonych Derbach. Myślę, że rozpędzone Dynamo zgarnie komplet punktów na swoim terenie.

 

 



 

Torpedo NN - Kunlun RS
  Powyżej 5.0 bramek @1,81 Unibet  
Kolejny dowód na to, że U/O to nie moja bajka.Postanowiłem ponownie spróbować swoich sił z U/O. Tak na szybko. Tym razem over dlatego, że Torpedo zagra dzisiaj ostatni mecz u siebie i wyruszy w delegację, więc liczę na to, że zechcą się zaprezentować przed kibicami z dobrej strony. Torpedo zresztą gra u siebie bardzo solidnie i ofensywnie. Poza tym Chińczycy radzą sobie ostatnio znakomicie i myślę, że są w stanie ustrzelić co najmniej dwie bramki tym bardziej, że w bramce dzisiaj zabraknie Lindbacka, a między słupkami stanie Tikhomirov.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Mińsk
      Metallurg powyżej 1.0 w pierwszej tercji @2,33 Unibet      ​
Dzisiaj bardzo krótko, bo z okazji świąt mniej czasu. Metallurg w czterech z pięciu ostatnich spotkań wygrywał pierwszą tercję, więc można byłoby pójść w tą stronę, ale obawiam się, że jeśli Dynamo strzeli pierwsze to Magnitka nie zdąży nadrobić strat w kilka minut. Myślę, że gospodarzy stać na co najmniej jedną bramkę w pierwszej odsłonie gry przed swoją publicznością. 

 

 

HK Soczi - Dynamo Ryga
ZWROT ZWROT HK Soczi -1.0 @1,97 Unibet ZWROT ZWROT
Kurs mógłby być nieco wyższy, ale nie ma tragedii - można próbować. W ostatnim spotkaniu zadziałał efekt nowej miotły i mam nadzieję, że dzisiaj również zadziała. Kolejny mecz u siebie, a rywal klasę niższy niż Ufa. Łotysze nie radzą sobie ostatnio, więc liczę na pewne zwycięstwo Panter.

 

 

PS. Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego rozliczając typy przy wygranych zamieszczam po trzy plusy, a przy przegranych tylko po jednym minusie - zielony kolor rzuca się w oczy o wiele mniej niż czerwony, więc czynię tak dla utrzymania równowagi. Poza tym zielony kolor jest zdrowy dla oczu (i dla stanu psychicznego typera), a czerwony nie za bardzo. Ot, tak mnie naszło na żarty akurat dzisiaj. Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ciekawe mecz i jest z czego wybrac:

Ja na poczatek wybieram mecz w Czelibinsku gdzie miejscowy Traktor bedzie podejmował Avto. Poprzedni mecz gospodarzy wygrany prze nich z Minskiem ale niech ten wynik nikogo nie zmyli. Dominacja była po stronie Zubrów ale Demczenko trzymał wynik z kolei golie rywali juz nie była tak skuteczny. Jutro przeyjezdza Avto ktore powinni byc w czubie bo potencjal ogromny ale nie jest. Ostatnio przełamanie w Astanie poparte przyzwoita grą. Jutro spodziewam sie kontynuacje serii. Dodatkowo w Czelabinsku szpital i to nie ułatwi gry miejscowym, stawiam na Avto 

Avto ml kurs 1,62

Drugi mecz , który przykuwa moja uwage to mecz w Leniengradzie. SKA wraca do domu, oststnie dwa mecze zwycieskie ale z  nie szło gładko. Jutro rywal wymagajacy. Loko nabiera rozpedu, ogladałem ich ostatni mecz z Jokeritem to madra , skuteczna gra, ale najwazniejsze co zobaczyłem to chemia w zespole. Tym chłopakom zaczyna chciec sie grac, w bramce solidnie Konowałow i Isajew, obrona tez poukładana, dodatkowo jutro mozemy spodziewac sie debiutu Markowa, zobaczy. Napewno nie bedzie łatwo ale Loko stac nawet na wygrana w RT, jutro nikt nie odpusci , bedzie bitwa, ja gram ze Loko nie przegra w RT

Loko z x kurs 2,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Traktor Czelabińsk - Avtomobilist Jekaterynburg
      Avtomobilist '60 @2,10 Unibet      @mark1973 opisał dokładnie te dwa spotkanie, które jutro warto zagrać, bo jeśli chodzi o pozostałe to ciężko wymyślić coś mądrego (przynajmniej o 2:19 w nocy). Najpierw chciałem zagrać to trochę ryzykowniej bo derby Uralu w przypadku tych dwóch ekip kończą się najczęściej zdecydowanym zwycięstwem Avto, ale kurs na zwycięstwo bez handicapu jest zadowalający, więc nie będę się niepotrzebnie stresował. Goście przełamali się w końcu w ostatnim spotkaniu z Barysem. Jako, że ja podobnie jak sport lubię serie - liczę na kolejne zwycięstwo Avtomobilista. W Czelabińsku panuje niezły szpital jak już wspomniał @mark1973 . Najjaśniejszą gwiazdą zespołu jest bramkarz Traktorzystów. Mam nadzieję, że gospodarze złapią kilka kar, a goście wykorzystają swoją umiejętność gry w przewadze i kilkukrotnie zapakują jutro do bramki Demchenki krążek. Analiza bez konkretów i trochę chaotyczna, ale mamy święta i jest środek nocy, więc musicie zrozumieć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom