>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ujemne Saldo

denver94 23

denver94

Użytkownik
Dzień dobry,

wczoraj zagrałem kupon który był wygrany (rozliczony przez STS). Cała kwotę wczoraj przegrałem i dzisiaj rano ujrzałem minus na moim koncie. Kwota spora bo aż 1980 zł.
Proszę o informację czy STS może nakazać mi spłatę tej kwoty (chciałem zamknąć tam konto). W mailu który wysłałem im o zamknięcie konta napisali mi (zanim minus pojawił się na koncie STS).

W odniesieniu do powyższej sytuacji na zastosowanie punkt regulaminu:

5.6. W przypadku, gdy na Koncie STS kwota pieniężna zostanie przypisana w sposób nieprawidłowy np. na skutek oczywistej pomyłki banku czy też Bukmachera, wówczas STS ma prawo do skorygowania nieprawidłowo przypisanej kwoty i odliczenia jej z Konta STS klienta, bez konieczności uzyskania jego zgody. Jeżeli klient przed dokonaniem skorygowania przez STS nieprawidłowo przypisanej kwoty, dokona jej wypłaty lub zawarcia za nią lub za część tej kwoty kolejnych zakładów, klient będzie zobowiązany do uiszczenia na rachunek STS brakującej kwoty lub uzupełnienia o nią swojego Konta STS, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia doręczenia wezwania. STS zastrzega sobie prawo do zablokowania Konta STS klienta, do momentu uregulowania przez niego zadłużenia, o którym mowa powyżej. STS w takiej sytuacji, może też wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym.

Proszę o informację, czy ktoś z was miał taką sytuację i był zmuszony do wpłaty na konto powyższej kwoty czy olać to bo STS i tak nic z tym nie zrobi ?

 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
beda grozic i wysylac pisma, wiekszosc sie przestraszy i odda minus, w praktyce nie slyszalem jeszcze by ktos mial problemy z tym, ze nie splacil minusa
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
cytat z dnia 28 października 2019 16:54 przez denver94Dzień dobry,

wczoraj zagrałem kupon który był wygrany (rozliczony przez STS). Cała kwotę wczoraj przegrałem i dzisiaj rano ujrzałem minus na moim koncie. Kwota spora bo aż 1980 zł.
Proszę o informację czy STS może nakazać mi spłatę tej kwoty (chciałem zamknąć tam konto). W mailu który wysłałem im o zamknięcie konta napisali mi (zanim minus pojawił się na koncie STS).

W odniesieniu do powyższej sytuacji na zastosowanie punkt regulaminu:

5.6. W przypadku, gdy na Koncie STS kwota pieniężna zostanie przypisana w sposób nieprawidłowy np. na skutek oczywistej pomyłki banku czy też Bukmachera, wówczas STS ma prawo do skorygowania nieprawidłowo przypisanej kwoty i odliczenia jej z Konta STS klienta, bez konieczności uzyskania jego zgody. Jeżeli klient przed dokonaniem skorygowania przez STS nieprawidłowo przypisanej kwoty, dokona jej wypłaty lub zawarcia za nią lub za część tej kwoty kolejnych zakładów, klient będzie zobowiązany do uiszczenia na rachunek STS brakującej kwoty lub uzupełnienia o nią swojego Konta STS, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia doręczenia wezwania. STS zastrzega sobie prawo do zablokowania Konta STS klienta, do momentu uregulowania przez niego zadłużenia, o którym mowa powyżej. STS w takiej sytuacji, może też wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym.

Proszę o informację, czy ktoś z was miał taką sytuację i był zmuszony do wpłaty na konto powyższej kwoty czy olać to bo STS i tak nic z tym nie zrobi ?
 
Wygrałeś w STS 1980 zeta w kuponie i przegrałeś całą tą kwotę? W jaki sposób to możliwe zagrałeś 1 zakład za całość czy żaden z zagranych zakładów przez Ciebie nie wszedł?
Takie z ciekawości pytanko.
 
denver94 23

denver94

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 17:18 przez hagi84beda grozic i wysylac pisma, wiekszosc sie przestraszy i odda minus, w praktyce nie slyszalem jeszcze by ktos mial problemy z tym, ze nie splacil minusa
Ok, bałem się, że mogą mnie pociągnąć do jakiejś odpowiedzialności finansowej lub co gorsza karnej. Walczę z nimi w @ aby wyzerowali to konto bo robiłem u nich duże obroty i mogliby sobie darować. Czy takie instytucje jak sts czy fortuna mogą robić jakieś wpisy w Bik, krd itd jeśli się tego nie spłaci ??
 
denver94 23

denver94

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 19:25 przez maer

Wygrałeś w STS 1980 zeta w kuponie i przegrałeś całą tą kwotę? W jaki sposób to możliwe zagrałeś 1 zakład za całość czy żaden z zagranych zakładów przez Ciebie nie wszedł?
Takie z ciekawości pytanko.
Tak, wpłaciłem sobie 1k zagrałem między innymi ten kupon który wygrałem i dzisiaj skorygowali. Popykałem chwilę na live, zrobiłem 4-5 k stawkami po 1k i wszystko przegrałem. Miałem wolne środki do dyspozycji więc wpłaciłem i całkiem dobrze szło tyle, że nie wypłaciłem w odpowiednim momencie a szkoda mi wpłacać im prawie 2 koła za ich pomyłkę.
 
denver94 23

denver94

Użytkownik
Dobra, z Sts-em nie ma co gadać bo to chyba jakieś boty a nie ludzie odpisują na te maile. Cały czas klepią jedną formułkę a na moje pytania nie odpowiadają. Póki co się nie przejmuję, mam nadzieje, że postraszyli i zapomną.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A konkretniej znasz kogoś kto mial podoba sytuacje?
Teoretycznie może, a jak jest w praktyce to trzeba by sprawdzić toczące się i zamknięte sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego. Tutaj bardziej cywilne. Buk może wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty (po 3 miesiącach od braku wpłaty),, a potem wpisać do KRD i skierować pozew do sądu. Właściwa prawnie droga to zapłacić, a potem się kłócić. Można też oczywiście nie płacić i w sądzie jako pozwany dowodzić swoich racji. Jednak jeśli ujemne saldo powstało w wyniku błędu technicznego lub oczywistego można przegrać.
 
A 0

adi123

Użytkownik
Żądanie Spółki oparte jest na podstawie regulaminowej (dział 5.D pkt 2 Regulaminu)
stanowiącej, iż:
„W przypadku gdy opublikowany przez Spółkę wynik jest ponad wszelką wątpliwość błędny,
Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany wyniku na prawidłowy, a tym samym do ponownego
przeliczenia wszystkich Kuponów zawierających zdarzenie ze zmienianym wynikiem. Jeżeli
Klient przed dokonaniem korekty wykorzystał błędnie przypisaną kwotę (wypłacił środki lub
wykorzystał je na poczet innych zakładów) Spółka może wezwać Klienta do zwrotu błędnie
przypisanych środków oraz zawiesić Konto do momentu uregulowania zadłużenia.”
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No i ciekawe co dalej. Tyle razy co ta firma robiła w konia człowieka, w końcu i człowiekowi się udało ( nie mówię oczywiście że celowo, zupełnym przypadkiem)

Od rana grałem sobie mecze w Singapurze w tenisa stołowego. Później okazało się że mecze miały błędne godziny rozpoczęcia. I co się okazuje ? Że mam ponad 1000 zeta na minusie, jako że wygrane sobie w międzyczasie wypłacałem. Co dalej? Wynik przecież wytypowałem prawidłowy. Nie wydaje mi się żeby kierowali sprawę do sądu bo tam jeszcze trzeba udowodnić swoje racje.
 

Załączniki

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie zaglądałem tam od dwóch tygodni. Dość dziwne i zaskakujące zamknięcie sprawy. Pewnie czekają na depozyt ;)

W żadnym konkursie udziału nie brałem. A tu przypadkiem wpada wygrana która dokładnie co do grosza zeruje mój stan konta

Screenshot_2022-04-06-05-25-05-185_cz.greep.sts.jpg
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powiem szczerze że takie zachowanie buka jest naprawdę godne pochwalenia 👍 Ogromny plus dla STS za coś takiego.
 
Do góry Bottom