>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Lecimy dalej z nba, bo póki co idzie bardzo ładnie.
Bucks - Heat 
Giannis Over 5,5 asyst @1,95 etoto     (linia pokryta już na początku drugiej kwarty.. Co za dzik!) 
Greak freek wszedł w sezon na nieprawdopodobnych obrotach, bo zaliczył triple double przeciwko Rockets notując liczby 30/13/11.. Dzisiaj zagra przeciwko Heat, a tam pod koszem raczej nie będzie na niego obrońcy i pewnie trochę rzuci, ale ja zauważyłem, że Giannis to nie jest Typ samoluba, czyli właśnie w takich meczach jak dzisiejszy on będzie szukał kolega pozycji rzutowych, kreowanie sprawia mu przyjemność i właśnie dlatego to jest prawdziwy MVP. Dla mnie linia spokojnie do pokrycia.

Pistons - 76ers 
76ers Ht/Ft @2,10 Fortuna 
  ( szkoda, że się spieli dopiero w drugiej połowie) 
Phila w tym roku na papierze bardzo mocna i potwierdzili to w meczu z Bostonem. Wydaje się, że problemem może tam jednak być za słaba ławka ale może coach Brown jakoś to poukłada. W nocy zagrają przeciwko Pistons w ich hali, gospodarze oslabieni na początku sezonu Brakiem Griffina nie powinni być duża przeszkodą dla Gosci i jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie, to Phila powinna ten mecz kontrolować od początku do końca, stąd zakład na Ht/Ft po bardzo ładnym kursie. 

Do tego polecam grać Pelicans +14,5 @1,65 sts    i Cavs - Pacers under 216,5 pkt @1,75 sts   
​​​​​
​​​​
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jason Tatum double double @ 4.75 bet365

Pod koszem Bostonu bieda. Brakuje Kantera, do tego wypadł Theis. Tatum w pierwszym meczu sezonu 10 rebs, w drugim 9 (co i tak było super wynikiem, bo przez większość meczu biegał za Lowrym, przez co zwykle był daleko od kosza po rzutach rywali) 


Ben Simmons double double @ 2.00 bet365

Nie gra Embiid, a w ubiegłym sezonie, gdy brakowało Hansa Simmons zdobył 11 double doubles w 16 takich  meczach... 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
OKC - GSW @1,87    70-37 do przerwy... gwałt i kpina
Minnesota (-6,5) - Miami @1,84
AKO: @3,44

Dziwne kursy. Warriors bez Klaya ale nadal mają najlepszego shootera w historii ligi + Russela, gracza kalibru all stara. Przegrali co prawda u siebie mocno z Clippersami ale o sile tej ekipy chyba nie trzeba przekonywać. Thunder z kolei mają przepłaconego CP3, który najchętniej pograłby gdzie indziej. Super gra ten młody Shai ale co z tego. Grali dwa mecze i dwa przegrali - w tym ze słabiutkimi Wizzards. Co do Minnesoty to oni z kolei są 2-0. Z fatalnymi Hornets i po dogrywce z niezgranym Brooklynem gdzie jest one man show. Miami ograło Memphis w przebudowie i dziś w nocy Bucksów po dogrywce. I to bez Butlera są w stanie tak pograć. Szkoda, że nie zagra bo fajnie by się go oglądało w beast mode przeciwko Wolves. Taki handicap myślę jest super, do gry nawet wygrana Miami.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NzAwMzA0MDQwMDqCbIJHnp%2BBunNc%2BIo%3D&amp;kind=MAIN
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Thunder - Warriors Typ Warriors @2,00   Fortuna 
​​​​​​
Kurs na Wojowników mocno poszedł w górę, bo nie pewny byk występ Greena i wypadł Looney ale już wiadomo, że Zielony zagra więc idę w stronę jednej z najlepszych drużyn w historii NBA. Faktem jest, że Warriors nie mają niestety już tak dobrego składu, bo Thompson nie zagra w tym sezonie w ogóle. Ławka wygląda marnie, a tym bardziej teraz, gdzie nie zagra Looney, WCS i Burks. OKC w porównaniu do wojowników ma rowniejszy skład, ale też nie mają takiego strzelca jak Steph, czy świetnie zapowiadajacego się Russella, którego już można nazywać All Starem. Dla mnie ten mecz to MUST win dla GSW, bo tu chodzi o morale, to początek sezonu i sami sobie też coś muszą udowodnić. Po takim kursie żal było by tego nie zagrać. 

Do tego na noc polecam iść w stronę Portland @2,33 Fortuna     
Dla mnie trochę dziwnie wystawione kursy. Sam bardzo dobrze życzę Mavericks w tym sezonie ale według mnie poza Luka i Kristpsem tam brakuje jakości i na dłuższą mete to może być za mało. Ogólnie dla mnie mecz 50/50 i próboje iść w stronę Portland, bo na Mavericks kurs kompletnie nie opłacalny. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Golden State Warriors @ Oklahoma City Thunder

Nie do końca zgodzę się, z tym co napisał kolega wyżej. Warriors grają dziś na wyjeździe, i nawet jak podepniemy tego Russella pod All Stara to mamy 2 świetnych zawodników, dalej głęboko nic. Nie wiadomo w jakim stanie jest łokieć Greena, niby jest wszystko ok, ale dzisiejszy mecz powinien to zweryfikować. Ławka rezerwowych GSW to nie wiem czy nie jest w tej chwili najgorszą w NBA. Roster na początku sezonu wygląda bardzo mizernie: Klay Thompson(out), Willie Cauley-Stein(out), dzisiaj out Kevon Looney który nabawił się urazu podczas meczu z Clippers oraz Alec Burks. Uważam, że gospodarze ten mecz wygrają, a kursy są odpowiednio wystawione. Ja dzisiaj wybrałem 2 zakłady z tego spotkania. 1 to gracz o którym wspomniał MKL. Shai Gilgeous- Alexander świetnie wpasował się w nową ekipę. Widać, że otrzymał duży kredyt zaufania od trenera i jest to zawodnik z potencjałem. Póki linie są niskie, trzeba na niego grać. 26 oraz 28 pkt o czymś świadczą. Rzuca sporo, nie boi się. 2 typ to na wspomniany wcześniej duet z GSW. Dzisiaj nie ma komu tam rzucać, strefa podkoszowa może być zablokowana przez Adamsa, więc kluczem do wyrównanego pojedynku będą rzuty dystansowe. 9 trójek trafionych przed Russella &amp; Curry'ego jest do ogarnięcia.

Shai Gilgeous Alexander over 18,5 pkt @ 1,88 @ BetClic
Curry &amp; Russell 9 lub więcej trafionych rzutów za 3 pkt @ 3,50 @ BetClic
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Fajna godzina meczu w Oklahomie, więc też postanowiłem coś "poddusić" dla miłego oglądania. Kilka słów, bo za chwilę mecz. 
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
niedziela, godzina 20:30, Chesapeake Energy Arena w Oklahomie
Moje typy:
D. Russell suma pkt.zb.i as. mniej niż 34.5 @1.90 Etoto
  
S. Gilgeous-Alexander powyżej 18.5 pkt. @1.80 Etoto  
Ch. Paul powyżej 16.5 pkt. @2.00 Etoto  ​
Typy bardziej pod gospodarzy niż pod gości, bo myślę, że to właśnie Thunder mogą odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Najpierw Russell i jego kombinacyjna suma punktów, asyst i zbiórek. Więcej się po nim spodziewano w starciu z Clippers, jednak moim zdaniem zagrał na poziomie, jaki będzie prezentował w tym sezonie, do tego biorąc pod uwagę przyzwoitą grę defensywną gospodarzy to może dziś dorzuci kilka punktów do 20 zdobytych ostatnio, 6-8 asyst to chyba jego maks, ciężko będzie o double double.
Kanadyjczyk Alexander, najlepszy strzelec Oklahomy ma do dyspozycji wiele minut na początku sezonu od trenera Donovana i jak na razie to wykorzystuje, myślę że dziś nie będzie taryfy ulgowej, bo to ważny mecz i Gilgeous ponownie zaliczy ich ponad 30, co spokojnie powinno mu wystarczyć, aby w statystyce punktów na jego koncie pierwszą cyferką była dwójka.
Punkty Paul'a trochę ryzykowne, ale w skrótach widziałem, że szalał ostatnio w Salt Lake City i zdobył koło 20 oczek. Dziś jego trójki będą bardzo potrzebne. Chris ma wiele wiosen na karku, ale cały czas pokazuje w najlepszej lidze świata, że potrafi do niej wiele wnieść, może to będzie dla niego świetny sezon. W meczu z Utah wyglądał bardzo dobrze.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
Sacramento Kings - Denver Nuggets 
Denver Nuggets 1.45
          
bet365

Sacramento 3 mecze, i juz przegrane 2 spotkania powyzej 20 pkt. Widać już "rękę" trenera Waltona Druzyna straciła całkiem chemie z tamtego sezonu. Denver nie powinno tutaj mieć wiekszych problemów z wygraniem tego meczu, wzmocniony frontcourt w osobie Granta, i obecna forma calej ekipy nie powinna zostawiać wątpliwości na kogo stawiać dzisiejszej nocy, obejrzalem wlasnie z odtworzenia ostatni mecz zarowno  Sacramento i Denver jak to wygladalo na parkiecie,  i z czystym sumieniem polecalbym dzis ML na Nuggets. kurs wiadomo nie powala, ale zawsze lepszy rydz, niż nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Witam. Zostałem tutaj ostatnio zaproszony, raczej często nie będę podawał typów, ale dzisiaj się podzielę z wami moimi przewidzeniami :) Zaczynamy: 
NYK - Chicago
Z. LaVine over 22.5pkt - 1,85 STS   
J. Randle over 20.5pkt - 1,70 STS   ​
Zespół z Nowego Jorku wzmocnił siłę drużyny graczami podkoszowymi, więc LaVine będzie penetrował pod kosz i wymuszał faule. A z racji, że potrafi rzucać trójki to spodziewam się, że spokojnie przekroczy 23pkt. Natomiast nie widzę odpowiedzi w Chicago na Randle-a (nie wiem jak to się pisze). O ile skuteczność dopisze to obaj dzisiaj zakręcą się w okolicach 26 punktów. 
Atlanta - Sixers 
under 223.5pkt oraz Sixers - 2.65 STS   ​
Prawdopodobnie wraca do gry Embidi, ale czy on jest dzisiaj potrzebny? Sixers jest zespołem mocnym w obronie, Atlanta nie licząc Younga nie ma kim straszyć, a jego wejścia pod kosz, gdzie czeka Embidi oraz Simmons. Nie widzę tego. Uważam, że nie będzie tutaj powyżej 220 punktów, a Sixers poradzi sobie z gospodarzami 
Bucks - Cavs 
1 połowa Milwaukee -8,5pkt  - 1,85 sts   ​
Po tym co ostatnio stało się w meczu Milwaukee spodziewam się, że od razu rzucą się do odzyskania swojego honoru. Cleveland jest zbyt słabe by powstrzymać napór Giannisa. Pierwsza piątka oraz rezerwowi po stronie Bucks i myślę, że spróbują zamknąć mecz już w pierwszej połowie, aby nie tracić sił. 
Phoenix - Utah 
Over 214,5pkt oraz Utah - 2.85 STS   ​
Co by nie mówić faworyt meczu jest jeden i jest to Utah. Dodatkowo niepewny jest występ Ricky Rubio (ma Questa). Nawet jeśli zagra to nie widzę siły, aby przebić się przez Utah. I teraz coś o tej drużynie powiem, bo jeszcze nigdzie nie mówiłem. Utah według mnie może grać mocną obronę przeciwko mocnym zespołom, a przeciwko tym teoretycznie gorszym lekko odpuszczać. Mają siłę ofensywną i ten mecz wcale nie musi być underowy. To jednak są moje przewidywania, bo jęśli Utah zagra choćby na 70% w obronie to Phoenix nie przebije się przez 100pkt.
Sacramento - Denver 
Under 217,5pkt oraz Denver - 2,60 STS   ​
Według mnie jeden z pewniejszych typów po fajnym kursie. Obie drużyny underowe, faworyt jest wyraźny i raczej nie będzie niespodzianki. Zapewne wielu słyszało, że Denver TOP 1 na Zachodzie, ponieważ mają młody zespół i będą chcieli mieć przewagę parkietu. Tak, ja się pod tym podpiszę obiema nogami i rękami. Jednak to nie będzie wyglądało tak, że będą grać na 100% w każdym meczu. Mają silną drużynę i raczej będą odskakiwać i kontrolować spotkania. To nie jest zespół, który pójdzie na wymianę ciosów. Spodziewam się wyniku 109-91 dla Denver. Wysoko, pewnie i na spokojnie. 

To tyle. Dużo, ale wydaje mi się, że każdy coś dla siebie znajdzie ;) Dodatkowo jeden mój typ wisi na Typach dnia, a dokładnie mecz Toronto - Orlando także polecam się zapoznać. To tyle z mojej strony, mam nadzieję, że nic źle nie zrobiłem (pierwszy raz w dziale tematycznym). Życzę udanych łowów dzisiaj w nocy. Pozdro ;)
Edit.   Toronto w typach dnia. Utah ryzykowałem, LaVine trafił za 2 pkt na 30 sekund przed końcem, ale sędzia odgwizdal wcześniej faul na nim. Randle pomyłka. Bucks brakło 2pkt 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
planuję zagrać over 21,5pkt na Aldrige'a(Spurs) mógłby się ktoś odnieś jak to widzi w sensie jakieś za/przeciw?

albertoxxx dzięki za odpowiedź

z zawodników próbuję jeszcze w kierunku Drummond'a(Detroit) over 18,5

ja raczej gram tak dla lepszego oglądania bo to nie moja dyscyplina sportu ale próbuję coś ze statystyk wyciągnąć i na instynkt zobaczymy :)
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
J. Harden poniżej 32.5 pkt. @1.77 Forbet
  ​
Brodacz ma za sobą dwa ciężkie mecze w "pełnym" wymiarze, oba póki co ze zmiennym szczęściem i skutecznością. Liczę dziś na szybsze rozstrzygnięcie meczu na korzyść Rockets i trochę mnie minut Hardena. Thunder mają za sobą przyjemny mecz z Warriors, więc myślę że nie będą się dziś zabijać. Biorąc pod uwagę kreatywność Jamesa liczę dziś na wiele jego asyst podobnie, jak było z Pelikanami. Moim zdaniem linia na dziś zbyt wysoka.

Sacramento Kings - Denver Nuggets
D. Fox suma pkt.zb. i as. powyżej 26.5 @1.95 Etoto
  ​
Coś mi się zdaje, że Denver czeka ciężki mecz. Po dwóch ważnych wygranych liczę dziś na rozluźnienie gości i lekkie zlekceważenie teoretycznie słabego rywala. Szukam więc ciekawego zawodnika, który może dziś błysnąć w szeregach Królów i największe szanse daję ich rozgrywającemu, który moim zdaniem zrobi w NBA dużą karierę. Pod względem motoryki, dynamiki, czy techniki dorównuje już wielu starszym kolegom. Na pewno jest utalentowany, dobrze by było, jakby zasilił szeregi jakiejś silniejszej drużyny.

Phoenix Suns - Utah Jazz
D. Mitchell powyżej 20.5 pkt. @1.80 Betclic
  ​
Donovan trochę odpoczął z Sacramento, choć patrząc na minuty to i tak miał ich najwięcej spośród Jazzmanów. Mecz z Kings jednak poszedł Utah, jak z płatka. Dziś czeka ich ciężkie zadanie w Phoenix i Mitchell pewnie zaliczy grubo ponad 30 minut, co praktycznie będzie się równało z pokryciem tej linii. Amerykanin ma dopiero 23 lata i jest według mojej opinii obecnie jednym z najlepiej rzucających obrońców na zachodzie. Mam nadzieję tu na wyrównany mecz, Suns na pewno stać, aby postawić się faworytowi, pokazali to dość jasno w starciu z Clippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
A 135

albertoxxx

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 18:29 przez ziomeczek9393planuję zagrać over 21,5pkt na Aldrige'a(Spurs) mógłby się ktoś odnieś jak to widzi w sensie jakieś za/przeciw?
Myślę, że możesz spróbować jak najbardziej. Przeciwko poprzednim drużynom zawsze gra się mocniej, w dodatku w Portland wypadli wszyscy wysocy. Collins niby jest game time decision ale chłopowi wczoraj wypadł bark zupełnie więc nie widzę tego. Oprócz tego tam jest tylko Whiteside, który gra średnio 26 min na mecz. Pozostały czas to będzie small ball na maxa. Collins jak sprawdzam już jest out na dzisiaj. 

Ja polecę typ:

Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
P.J. Tucker over 8,5 pkt @ 1,85 STS


Stawiałem to już w poprzednim meczu i pokrył linię na początku drugiej kwarty. Mecz skończył z 16 punktami ale co ważniejsze grał prawie 38 minut i oddał 9 rzutów z czego były to albo rzuty spod samego kosza albo treningowe trójki z narożników z których zawsze był bardzo skuteczny. Treningowe bo przy stylu gry Hardena i Westbrooka to niezależnie który z nich jest na boisku to reszta rzuca bez obrony zazwyczaj. W pierwszym meczu miał prawie identyczne liczby. Przeciwnikiem jest OKC więc spodziewam się kolejnej strzelaniny jak to było w przypadku poprzedniego meczu Rockets z NOP.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Dodatkowo jeden mój typ wisi na Typach dnia, a dokładnie mecz Toronto - Orlando także polecam się zapoznać.
Tam nie można skomentować, więc ja napiszę coś tutaj. O ile z typem na punkty się zgadzam, tak aż takiego faworyta w Toronto nie upatruje. Według mnie tutaj będzie mecz na styku, Orlando ma szanse sprawić niespodziankę, a kurs 1.83 na Orlando +6,5 pkt uważam za naprawdę warty uwagi. Wiadomo, ML to ML, ale granie ML w NBA to sami wiemy jak wygląda, zwłaszcza w przypadku takich kursów jak ten na Toronto. Ciężko o napisanie rzeczowej analizy, dlaczego uważam tak jak uważam, mamy dopiero sam początek sezonu, wiadomo, że Orlando oberwało 1:4 w playoffach od Toronto, ale jednak w 4 z 5 meczów najlepszym strzelcem Raptors był Leonard, który już tam nie gra.. Moim zdaniem warty uwagi jest ten spread +6,5.

Toronto - Orlando +6,5, 1.83, PZBuk
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Są dwie rzeczy na tym świecie, które są dziurawe jak szwajcarski ser i jedną z nich jest szwajcarski ser.
Dosyć żartów. To co gra GSW w obronie to jest po prostu koniec świata. Pomijam ich grę w ataku bo nie ma kim. Curry i ....co ? Rusell mizernie, Green nigdy nie brylował w ataku i koniec...nie ma nic pustka. Dwa mecze sezonu i temperatura spotkania po 2 kwartach absolutnie bliska zera. Zarówno Clippersi jak i OKC zrobili w dosyć prosty sposób przewagę a potem granie powiedziałbym treningowo. Buki już widzą co się dzieje i kursy lecą na łeb, na szyję. Na marginesie poziom frustracji ekipy z Oakland bardzo wysoki, czego dowodem wyrzucenie Rusella za pyskówkę z sędzią...bardzo słaba skuteczność, brak koncepcji i zgrania tych młodych chłopaków widoczny gołym okiem, duża ilość punktów straconych po stracie piłki..., nie widzę żadnego pozytywu aktualnie...
NOP over 118.5
BETFAN @1.70  
NOP 123-134 GSW 
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam wszystkich ja na dzisiaj gram na szybko 

Brogdon więcej niż 17.5 zawodnik z indiany który przeniósł się z Milwauke duże wzmocnienie i jeden z liderów ekipy Indian do momentu powrotu po kontuzji oladipo dzisiaj dodatkowo wypada Lamb więcej Malcolm musi swoje rzucić przeciwko tlokom (powienien rzucic szkoda bo odal chyba z 4 rzuty za 3 pkt kiedy mial 15pkt ale nic nie wpadlo )

Ingram więcej 22.5 kto ma w NOP rzucać punkty jak nie ma Ziona dzisiaj dodatkowo wypadają Holiday i Favors Brandon zrobi swoje +

oba typy z sts
 
A 135

albertoxxx

Użytkownik
LA Lakers - Memphis Grizzlies
Danny Green over 8,5 pkt @ 1,84 STS (8 pkt, niestety z kilku powodów Green zaliczył jedynie 19 min w meczu)


W poprzednich meczach ta linia wynosiła 9,5 pkt i w ostatnich dwóch nie została pokryta. Green w pierwszym meczu odpalił niesamowicie trafiając prawie wszystko i trzymał Lakersów w starciu z lokalnym rywalem. Niestety kolejne dwa były już na niskiej skuteczności, w ostatnim miał 20 % zarówno w rzutach za 2 jak i za 3 punkty. Mimo wszystko dla mnie ważniejsze jest ile minut i ile rzutów dany zawodnik oddaje. Prawie 29 minut na mecz i ponad 10 rzutów z dobrych pozycji sprawia, że widzę sporą szansę powodzenia. Green jest po prostu zbyt dobrym strzelcem żeby nadal tak pudłować. Pozycje z których rzucał w poprzednich meczach były świetne. Mimo wywiadów w których powtarza, że nie ma dla niego znaczenia ile punktów zdobywa to na pewno zdaje sobie sprawę że jego wysoka skuteczność za 3 jest kluczem dla LAL do odpowiedniej wolnej przestrzeni dla LBJ i AD pod koszem. Kolejny atut jakim dysponuje to świetna gra w obronie co sprawia, że nawet grając na skuteczności 20 % zaliczył w poprzednim meczu 25 minut gry. Przebywając tyle minut na boisku, zwłaszcza wychodząc w pierwszej 5ce (jest już potwierdzenie, że Rondo nadal poza składem więc nie powinno być zmian w wyjściowym składzie) będą czyste pozycje.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 21:15 przez albertoxxxLA Lakers - Memphis Grizzlies
Danny Green over 8,5 pkt @ 1,84 STS


W poprzednich meczach ta linia wynosiła 9,5 pkt i w ostatnich dwóch nie została pokryta. Green w pierwszym meczu odpalił niesamowicie trafiając prawie wszystko i trzymał Lakersów w starciu z lokalnym rywalem. Niestety kolejne dwa były już na niskiej skuteczności, w ostatnim miał 20 % zarówno w rzutach za 2 jak i za 3 punkty. Mimo wszystko dla mnie ważniejsze jest ile minut i ile rzutów dany zawodnik oddaje. Prawie 29 minut na mecz i ponad 10 rzutów z dobrych pozycji sprawia, że widzę sporą szansę powodzenia. Green jest po prostu zbyt dobrym strzelcem żeby nadal tak pudłować. Pozycje z których rzucał w poprzednich meczach były świetne. Mimo wywiadów w których powtarza, że nie ma dla niego znaczenia ile punktów zdobywa to na pewno zdaje sobie sprawę że jego wysoka skuteczność za 3 jest kluczem dla LAL do odpowiedniej wolnej przestrzeni dla LBJ i AD pod koszem. Kolejny atut jakim dysponuje to świetna gra w obronie co sprawia, że nawet grając na skuteczności 20 % zaliczył w poprzednim meczu 25 minut gry. Przebywając tyle minut na boisku, zwłaszcza wychodząc w pierwszej 5ce (jest już potwierdzenie, że Rondo nadal poza składem więc nie powinno być zmian w wyjściowym składzie) będą czyste pozycje.  
Typu nie nyguje, bo jest szansa na to, że to wejdzie gladko lub z problemami, ale powielanie mitu, że Green jest dobrym strzelcem jest po prostu nie potrzebne. Danny Green to przede wszystkim dobry obrońca, a z przodu jedyne co potrafi to rzucać zza luku, ale nawet i w tym aspekcie w ostatnich kilku latach jest u niego średnio, bo po pierwsze mało oddawał rzutów i często był ta ostatnia opcja w swojej drużynie, a po drugie skuteczność też nie najlepsza. Srednia jego punktów w ostatnich kilku latach w RS to mniej więcej 8 pkt, czyli jak na "dobrego strzelca" to trochę słabo. Linia na noc jest w miarę ok i warto próbować, jednak to jest jeden z tych zawodników przy których stawka powinna być naprawdę bliżej minimum niż maximum. Pomimo wszystko powodzenia !  
​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 135

albertoxxx

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 22:21 przez bukovina

Typu nie nyguje, bo jest szansa na to, że to wejdzie gladko lub z problemami, ale powielanie mitu, że Green jest dobrym strzelcem jest po prostu nie potrzebne. Danny Green to przede wszystkim dobry obrońca, a z przodu jedyne co potrafi to rzucać zza luku, ale nawet i w tym aspekcie w ostatnich kilku latach jest u niego średnio, bo po pierwsze mało oddawał rzutów i często był ta ostatnia opcja w swojej drużynie, a po drugie skuteczność też nie najlepsza. Srednia jego punktów w ostatnich kilku latach w RS to mniej więcej 8 pkt, czyli jak na "dobrego strzelca" to trochę słabo. Linia na noc jest w miarę ok i warto próbować, jednak to jest jeden z tych zawodników przy których stawka powinna być naprawdę bliżej minimum niż maximum. Pomimo wszystko powodzenia !  
​​​​
Oczywiście głównie o rzuty z zza łuku mi chodziło. Jest to typowy 3&amp;D więc na tym się powinien skupić. Natomiast nie mogę się zgodzić z tym, że jest to mit bo to po prostu nie prawda. Green w zeszłym sezonie oddawał średnio 5,4 rzutu za 3 na mecz (sezon zasadniczy). Porównując do Hardena to może mało ale już np Middleton podobnie bo 6,2 przebywając na parkiecie średnio kilka minut więcej. W dodatku zeszły sezon był jego (Greena) najlepszym w karierze pod kątem skuteczności zza łuku (45,5 % co było drugim wynikiem w całej NBA! zaraz po Harrisie z Nets) a oprócz tego zanotował jeszcze 4 sezony ze skutecznością ponad 40 % co jest elitą w NBA. Oczywiście mówię o graczach, którzy rzucają dużo. 
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Małe info odnośnie Greena i overu 8.5

Sam grałem to zdarzenie jak kolega wyżej oraz znawca US sports, który wstawił typ w swoim temacie. 
Od początku też widziałem value w tym typie i podkreślić trzeba jedną kwestię, która moim zdaniem ma znaczenie, żeby w następnym spotkaniu uderzyć mocniej w ten bet - ja zagram 4x mocniej. 
Bodajże przy 2.44 w 1q miał 2 PF i zszedł szybko, dlatego miał mniej minut niż w poprzednich meczach. 
Gdy wszedł to 2x 3pkt i 1x 2 pkt, złapał 3 PF a gdy zszedł to potem Davis i spółka zrobili taki odjazd, że potem nie było sensu wprowadzać czołowych zawodników, dlatego zagrał mniej minut. 

Przy następnym spotkaniu myślę że typ do powtórki. 
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
OKLAHOMA CITY THUNDER vs PORTLAND TRAIL BLAZERS
wygrana : Portland     ​​​
kurs : 1,84 
Unibet 


Zgodnie z przewidywaniami ale nie spodziewałem się, aż takich emocji 
Mieliśmy troche szczescia czy jakkolwiek nazwać odpalenie się Lillarda w 4tej odsłonie 
Jakoś jednostronnie sie dzis panow z Portland ogladalo, Hassan zagubiony, Hezonja kolejne przewinienia, ale najbardziej negatywnie zaskoczył chyba Rodney Hood, chociaz szacun za wykonczenie kluczowej dla meczu trójki


Wydaję się być to dość interesująca opcja - Portland stanowi bardzo ładną ofensywną, ale również defensywną układankę, czego przykładem była ostatnia kwarta w meczu z ziomeczkami Popa. 
Liczę na Damiana w znacznej mierze, bo było widać malujący się na twarzy ból ostatnio po dziwnej, wg mnie decyzji sędziowskiej ze Spursami, którzy wyrwali spotkanie 113:110. Spora dość przewaga fizyczna Damea nad CP3, który będzie go krył w starting 5, bo aż 8cm co z możliwościami strzeleckimi Lillarda może okazać się pomocne. 
Ponadto Steven Adams jest GTD na Rotowire, jeżeli ten pan nie wystąpi a zastępować go będzie Noel, 6cmetrów wyższy i kgramów lepiej zbudowany Whiteside może mieć jazdę. 
Cóż, jak Adams zagra, spotkanie automatycznie będzie bardzo wyrównane wg mojej oceny, bo niestety po tym jak Collins, Pau i Jusuf się kurują ławka Blazers pozostawia wiele do życzenia. Natomiast OKC z kolei prezentuje się w miarę ok pod tym względem, robotę z ławki robi zwłaszcza Schroeder i młody, energiczny Diallo.
Kolejny znak zapytania stanowić będzie dyspozycja rzutowa Gallinariego, którego przykryć będzie miał Tolliver, doświadczony to zawodnik ale nieco wolny na nogach. 
Mimo wszystko skłaniał bym się w stronę Portland, poukładane mają w głowach chłopaki widać, a i warunki fizyczne zwłaszcza pierwszej piątki na korzyść POR.
Spodziewam się zaciętej walki, bo OKC też fizyczni i waleczni, u siebie grają, wg mojej oceny Blazers powinni jednak przeważyć. 

Stawka : 3 jednostki 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cavs - Bulls - 2 @1,90 sts  
Ufam młodzieży z Chicago, podoba mi się ich gra i jestem zdania, że mogą w tym roku sprawić kilka niespodzianek. Oczywiście Cleveland też ma młodych i perspektywicznych graczy, ale często brakuje tam typowego lidera, jakim nie jest na pewno Kevin Love, w drużynie byków drużynę często ciągnie La Vine, ale może to robić też Markkanen, no i z ławki ma kto wejść i wrzucić trochę punktów, dodatkowo jest solidny Satoransky i Otto Porter. Dla mnie Mec 45/55 dla Chicago wiec próbuje po fajnym kursie to pograć. Jeśli okaże się, że Wendell Carter dzisiaj zagra to podbijam zakład na ten mecz, ale narazie questionable, więc póki co zagrałem stała stawka dopasowana do początku sezonu.

Celtics - Bucks - 1 @2,44 Fortuna     
Zaczne od tego, że według mojej opinii, to Bucksi stracili na jakości po odejściu Mirotica i Brogdona i Akurat tak się składa, że oglądałem starcie z Heat i tam kiedy Antek odpoczywal lub był podwajany, to reszta nie była w stanie wykreować sobie sytuacji do rzuti chociaż mieli przewagę liczebna, bo dwóch przeciwników było przy Greku. Osobiście uważam, że Bucksi nic więcej niż rok temu nie ugraja, bo ta drużyna bez Giannisa po prostu niestey nie istnieje. Teraz kilka słów na temat Celtów. Odszedł Irving, ale patrząc na poprzedni sezon, a zwłaszcza PO, to nie mogę tego nazwać jakimś wielkim osłabieniem, bo poprostu ten gość tam się wypalił, za niego przyszedł Kemba, który na prawdę jest świetnym grajkiem i może dać drużynie bardzo dużo. Kolejny argument, który przemawia za Celtami, to, że mają zdecydowanie stabilniejsza pierwsza piątkę, bo tam każdy może przesadzić o wyniku meczu.. Jest Kemba, jest Hayward, który w tym sezonie wygląda naprawdę nieźle, jest świetny Tatum i Brown, a jeśli Kanter będzie zdrowy to naprawde będą bardzo mocni. Do tego dochodzi fakt, że na ławce trenerskiej jest według mojej opinii jeden z lepszych obecnie trenerów pracujących w nba, czyli Brad Stevens + atut własnego parkietu to wszystko skłania mnie ku graniu w stronę  Celtów, Kurs bardzo ładny więc żal było by nie spróbować. 

76'ers - Sota 
 KAT Under 26,5 pkt @1,92 sts 
     
Tutaj krótko, Towns wszedł w ten sezon bardzo mocno, ale zawsze kiedy stawał na przeciw Embiida, to kolana mu miekly, bo po primo Embiid jest zdecydowanie lepszym obrońca (Kat w sumie nim w ogóle nie jest więc to żaden wyczyn) , po duo Towns nie ma takiego charakteru jak Embiid. Grając na przeciw Joela nigdy nie pokrył proponowanej przezemnie linii, a najczęściej to nawet nie był w stanie rzucić 20 pkt i udało mu się to bodajże dwa razy, w tym raz w 2016 roku. Dochodzi do tego fakt, że w 76 jest Jeszce Horford więc KAT powinien mieć dzisiaj spore problemy. Miejmy nadzieję, że się nie mylę. 

 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom