>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Shenzhen - 27.10.2019-03.11.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
N.Osaka-Kvitova 1 @1.75

Co prawda to pierwsze pojedynki, ale probuje na dzien dobry. Jako wyznacznik traktuje tutaj ostatni turniej Mandatory w Pekinie, od ktorego minely mniej wiecej 3 tygodnie. Tam najlepsza byla wlasnie Naomi Osaka, ktora przerwala run Bianci Andreescu, ktora byla niepokonana przez dluzszy czas i wygrala caly turniej. Kvitova polegal na etapie polfinalu z Barty, ktora to wlasnie Osaka pokonala nastepnie w finale. Chyba nic nie pomylilem z pamieci, ale jak cos prosze mnie skorygowac.
Przez 3 tygodnie zawodniczki mogly doszlifowac forme, ale wciaz bardziej widzi mi sie wygrana Osaki. Praktycznie to i Osaka i Kvitova zapewnily sobie juz start na tych fnalach w styczniu, bo obydwie spotkaly sie w finale Australian Open, co juz pokrylo przeciez bardzo duzo punktow rankingowych.

Osaka na pocztaku roku wygrala Australian Open, ale pozniej bylo juz zdecydowanie slabiej, az do wspomninago Pekinu. Niemniej jednak dwie rzeczy wydaja sie przemawiac za Osaka, a mianowicie znow rosnaca forma i generalnie jej organizm wydaje mi sie duzo mniej wyeksloatowany niz u Kvitovej. Osaka zaliczyla debiut na ubieglorocznych finalach WTA Tour Finals w Singapurze i teraz moze byc lepiej. Jest tez niewtapliwie mlodsza zawodniczka niz Kvitova.

Ten sezon Kvitovej jest troche podobny, bo byl bardzo mocny start w Australii i dobre wystepy az do turniejow ceglanych, pozniej byla krotka przerwa zwiazana z urazem, ale po powrocie Kvitova nie grala zbyt dobrze i dopiero w tym Pekinie poflnal byl niezlym wynikiem.
Nie sprawdzalem dokladnie, ale smialo zaryzykuje w ciemno twierdzenie, ze Kvitova od czerwca zagrala wiecej turniejow niz Osaka. Gdy Osaka ladowala akumulatory na Azje to Kvitova grala bardzo przecietnie i wlsnie dlatego wydaje mi sie, ze ten sezon byl duzo bardziej meczacy jesli chodzi o wspomaniane juz wyeksploatowanie ogranizmu w przypadku Kvitovej. To oczywiscie tylko hipoteza, ale w meczu otwarcia typuje wygrana Osaki, ktora mimo ze jest Pseudojaponka to z pewnoscia to jej bardziej bedzie sprzyjac azjatycka widownia, a sama dyspozycja wydaje sie byc pewniejsza niz u Kvitovej.

Jak zwykle wrazenie robi pula nagrod do podzialu na ledow 8 zawodniczek. Jedno zwyciestwo na poziomie grupowym jest warte troche ponad 30 tysiecy dolarow, czyli mniej wiecej 1,2 miliona zlotych, takze jest o co grac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Barty Bencic 1 pewna wygrana australijki która zgarnie jeszcze ten turniej , ma chyba najlepiej ułożona reke z całego WTA i pokaże to w tym turnieju , polecam ;) 

Bencic cos tam grała ostatnio i wygrywała ale gówno grała trochę mniejsze niż przeciwniczki , Barty wypoczela trochę przed tym turniejem + jest na nim debiutancka co na pewno z mobilizuje konkretnie .
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 27 października 2019 09:06 przez dudolkuszBarty Bencic 1 pewna wygrana australijki która zgarnie jeszcze ten turniej , ma chyba najlepiej ułożona reke z całego WTA i pokaże to w tym turnieju , polecam ;) 

Bencic cos tam grała ostatnio i wygrywała ale gówno grała trochę mniejsze niż przeciwniczki , Barty wypoczela trochę przed tym turniejem + jest na nim debiutancka co na pewno z mobilizuje konkretnie .
Przepiękny, merytoryczny wpis, Pozdrawiam :)
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Ale prawdziwy , lepszy taki niż wypociny o h2h i jakiś śmiesznych statystykach które na korcie w danej chwili są gówno warte 


Zamiast komentować glupio co napisałem podziel się swoja myślą fachowcu, może ktoś skorzysta 
​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Pliskowa - Switolina @ 2  . Dokładny wynik 1-2   jednak mieliśmy zacięty mecz w dwóch setach.

Przede wszystkim gram na zwycięstwo Ukrainki w meczu z Czeszką. Obie Panie znają się bardzo dobrze gdyż wielokrotnie mierzyły się ze sobą z czego na pięć ostatnich męczy w aż 4 zwyciężała Switolina. Ukrainka sporo grała w Chinach zaliczając turniej po turnieju lecz bez większej formy i sukcesow. Pliskowa za to wygrała pierwszy z chińskich turniejów w Zenghzhou natomiast później nieco spuściła z tonu. Dyspozycja obu Pań w tym pierwszym meczu będzie niewiadomą gdyż rytmu i pewności siebie w zagraniach będzie raczej brakować. Myślę, że Panie podtrzymają tendencję z dwóch pierwszych meczy, oddadzą sobie po secie i wszystko rozstrzygnie się w trzecim a że korty mamy wolne więc główny atut siły serwisu i kończącego forhendu Pliskowej może nie być aż tak widoczny jak i to, że Switolina w ich ostatnich meczach wygrywała to stawiam właśnie na nią ;]
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja zagram już dziś zakład długoterminowy, że Osaka wygra ten turniej. OSAKA WIN @ 3,95 @ forbet.

Na dziś taka propozycja :

Pliskova + 1,5 gema ( handi na 1 set )
Halep + 2,5 gema ( handi na 1 set )

@ AKO 2,30 @ forbet


Jeśli chodzi o typ długoterminowy na Osakę to wiadomo jak to z takimi pomysłami bywa. Gram to w miarę ostrożnie, bez szaleństwa. Różne rzeczy się zdarzają jak kontuzje, zatrucia itd. Ale...jeśli nic się nie zdarzy nie oczekiwanego to Japonka dla mnie to wygrywa. Ja nie widzę zwyczajnie dla niej zagrożenia na tym turnieju. Ona jest tak spokojna, tak potrafi zarządzać emocjami i ma tak dobry tenis, że według mnie to wygra. Wczoraj w tym 3 secie pokazała, że ona całkowcie rządzi w tym meczu. Jestem pod wrażeniem jej gry. Jak będzie trzymała formę z tego spotkania wczoraj to wygra to.


Na dziś gram handi w 1 secie na Pliskova i Halep. Czeszka wedlug mnie mocno dzis powalczy ze Svitolina. Mysle, ze pierwszy set idzie dla Pliskovej, ale gram go z handi bo jak bedzie TB to już róznie bywa. Mam wrazenie ogladajac Ukrainke, ze ona dosc dlugo wchodzi w mecz...troche jak Bertens...Te 1 sety często tak sobie wyglądają w jej wykonaniu.
Jesli chodzi o Simone to jest walczak jakich malo. Pierwszy mecz na turnieju, pierwszy set....brak schiz w glowie po przegraniu seta..jednym slowem czysta karta. Uwazam, ze Rumunke stac na conajmniej 4 gemy w 1 secie.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 09:38 przez noleJa zagram już dziś zakład długoterminowy, że Osaka wygra ten turniej. OSAKA WIN @ 3,95 @ forbet.

Na dziś taka propozycja :

Pliskova + 1,5 gema ( handi na 1 set )
Halep + 1,5 gema ( handi na 1 set )

@ AKO 2,30 @ forbet


Jeśli chodzi o typ długoterminowy na Osakę to wiadomo jak to z takimi pomysłami bywa. Gram to w miarę ostrożnie, bez szaleństwa. Różne rzeczy się zdarzają jak kontuzje, zatrucia itd. Ale...jeśli nic się nie zdarzy nie oczekiwanego to Japonka dla mnie to wygrywa. Ja nie widzę zwyczajnie dla niej zagrożenia na tym turnieju. Ona jest tak spokojna, tak potrafi zarządzać emocjami i ma tak dobry tenis, że według mnie to wygra. Wczoraj w tym 3 secie pokazała, że ona całkowcie rządzi w tym meczu. Jestem pod wrażeniem jej gry. Jak będzie trzymała formę z tego spotkania wczoraj to wygra to.


Na dziś gram handi w 1 secie na Pliskova i Halep. Czeszka wedlug mnie mocno dzis powalczy ze Svitolina. Mysle, ze pierwszy set idzie dla Pliskovej, ale gram go z handi bo jak bedzie TB to już róznie bywa. Mam wrazenie ogladajac Ukrainke, ze ona dosc dlugo wchodzi w mecz...troche jak Bertens...Te 1 sety często tak sobie wyglądają w jej wykonaniu.
Jesli chodzi o Simone to jest walczak jakich malo. Pierwszy mecz na turnieju, pierwszy set....brak schiz w glowie po przegraniu seta..jednym slowem czysta karta. Uwazam, ze Rumunke stac na conajmniej 4 gemy w 1 secie.
... ???
,,
Jesli chodzi o Simone to jest walczak jakich malo. Pierwszy mecz na turnieju, pierwszy set....brak schiz w glowie po przegraniu seta..jednym slowem czysta karta. Uwazam, ze Rumunke stac na conajmniej 4 gemy w 1 secie.
jesli ona wygra te 4 gemy to i tak zaklad przegrasz
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
A ja przestrzegał  przed graniem jutro na osake , kursy na Barty urosły trochę i bardzo dobrze pewnie dużo osób laduje kasę w japonkę a moim zdaniem Barty w formie, zmobilizowana jest w stanie ja spokojnie rozjechac ;)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 14:25 przez dudolkuszA ja przestrzegał  przed graniem jutro na osake , kursy na Barty urosły trochę i bardzo dobrze pewnie dużo osób laduje kasę w japonkę a moim zdaniem Barty w formie, zmobilizowana jest w stanie ja spokojnie rozjechac ;)
Najwidoczniej nie oglądałeś ich pierwszych spotkań. Ja biore Osake bez zastanowienia
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Ogladalem te spotkania i mnóstwo wcześniejszych tych zawodniczek  , Barty poziomem do każdej rywalki potrafi się dostosować a techniki moze jej osaka pozazdroscic ., dobra to tylko gdybanie zobaczymy co będzie jutro . 
 
L 388

lelit

Użytkownik
Co do techniki, to Barty ma raczej slaby, przeważnie szlajsujacy defensywny backhand; ktory wiekszosc kumatych zawodniczek nałogowo "pielęgnuje". Osaka jest kumata, musicie przyznać :)
Ogladam wta finaly od lat i zawsze trudno mi dostrzec ambitny entuzjazm lub uśmiech posrod wszystkich uczestniczek; one sa po prostu zmęczone, maja tez przerożne kontuzje. Dlatego będziecie świadkami wielu niespodzianek.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 20:08 przez lelitCo do techniki, to Barty ma raczej slaby, przeważnie szlajsujacy defensywny backhand; ktory wiekszosc kumatych zawodniczek nałogowo "pielęgnuje". Osaka jest kumata, musicie przyznać :)
Ogladam wta finaly od lat i zawsze trudno mi dostrzec ambitny entuzjazm lub uśmiech posrod wszystkich uczestniczek; one sa po prostu zmęczone, maja tez przerożne kontuzje. Dlatego będziecie świadkami wielu niespodzianek.
Niespodzianek? Jakie mogą byc niespodzianki skoro gra top8 i kursy sa dosc wyrownane w większości spotkań? 
 
L 388

lelit

Użytkownik
0:2  Pliskovej i wygrana Halep byly dla mnie niespodziankami.

No i kontuzjowana Osaka sie wycofała, Rezerwowa Bertens (pewnie ledwo żywa) ja zastąpi. Nie zdziwię sie jak druga rezerwowa tez w pewnym momencie bedzie musiała zagrać. Rezerwowe dostają godna zapłatę za ta fuchę.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a to trochę dziwne jak przed meczem z Osaka to stawialibyscie na Japonke a teraz juz na Barty.Spojrzmy na H2H i co widzimy ze co prawda  Barty wszystkie mecze ale 4 po 2:1 ostatni w Pekinie i rozstrzygniete dopiero po zaciętym Tie breaku.  Statystyki statystykami ale mi sie wydaję  ze jesli dzisiaj serwis głowa i ciało będą na miejscu to moze jednak sie skusic na Bertens Rok temu w Kanadzie final z Halep nie ma szans Bertens w dupe i co sie okazało ze wygrala i wtedy tez postawiłem choc statystyki nie byly za tym wiec kto wie musi byc kiedyś ten pierwszy raz w koncu to Wta pamietajcie :)
Bertens 2.95 Fortuna:)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 09:23 przez bodizoa to trochę dziwne jak przed meczem z Osaka to stawialibyscie na Japonke a teraz juz na Barty.Spojrzmy na H2H i co widzimy ze co prawda  Barty wszystkie mecze ale 4 po 2:1 ostatni w Pekinie i rozstrzygniete dopiero po zaciętym Tie breaku.  Statystyki statystykami ale mi sie wydaję  ze jesli dzisiaj serwis głowa i ciało będą na miejscu to moze jednak sie skusic na Bertens Rok temu w Kanadzie final z Halep nie ma szans Bertens w dupe i co sie okazało ze wygrala i wtedy tez postawiłem choc statystyki nie byly za tym wiec kto wie musi byc kiedyś ten pierwszy raz w koncu to Wta pamietajcie :)
Bertens 2.95 Fortuna:)
Ja nie daje żadnych szans Bertens. Dziś 100% że wygra Barty. Bertens dopiero co skończyła grac turniej pocieszenia.
Edit: od 6-3 2-1 i przelamania kompletnie Barty się posypala. Run 1-9 w gemach. Dramat
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bukmacherka juz niejednego nauczyla pokory. 100% gdzie spotyka sie zawodnik/druzyna zawodowa z drugim zawodnikiem/druzyna zawodowa po prostu nie istnieje.
 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Panowie czy cos zmieniło sie w ustalaniu kolejności w grupie? Widze ze niektórzy bukmacherzy maja w ofercie bertens ze wygra/nie wygra grupy. O ile sie nie mylę to jeśli rozegra tylko 2mecze.to nie bedzie mogła zajac 1miejsca bo inne zawodniczki beda mialy rozegrane po 3mecze. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom