>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

All-in z 5 jednostek do 50

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Prawie godzina od wygranego kuponu a jeszcze nie rozliczony? Fortuna widzę działa jak błyskawica ????  Zapewne rozliczą pierwszy kwadrans meczu po jego... zakończeniu  :))
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
5j wraca do portfela i gram już dalej z budżetu bukmachera.
29,81j - 5j = 24,81j

Etap 3/ próg nr 4

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Śląsk - Arka              @1,36
Rennes - Touluose  @1,37

AKO: @1,86    24,81j
EWK: 40,61j
B: Fortuna

Za 10 minut zaczynają, zobaczymy czy cokolwiek z tego wyjdzie? Kiedyś fart musi odejść ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 27 października 2019 13:48 przez kamilcia21Prawie godzina od wygranego kuponu a jeszcze nie rozliczony? Fortuna widzę działa jak błyskawica ????  Zapewne rozliczą pierwszy kwadrans meczu po jego... zakończeniu  :))
Fortuna zawsze rozlicza takie zakłady po zakończeniu meczu. Czasami gram brak gola w KHL (hokej) do 9:59 lub over / under w pierwszej tercji i zakład jest rozliczony dopiero kilka chwil po ostatniej syrenie. Swoją drogą metoda "all-in" mogłaby się sprawdzić grając brak gola do 9:59 w hokeju. Kurs takiego zdarzenia to około 1,7 a w dublu daje już około 3. Jeśli komentarz okaże się zbędny to daj znać i usunę :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 27 października 2019 15:00 przez rasijskij

Swoją drogą metoda "all-in" mogłaby się sprawdzić grając brak gola do 9:59 w hokeju. Kurs takiego zdarzenia to około 1,7 a w dublu daje już około 3.
Może i masz rację ale ja na hokeju się nie znam ☺ Ale jeśli spróbujesz daj znać, chętnie przyjrzę się jak idzie ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Lecimy dalej, fajna zabawa.

Etap 4/ próg nr 1

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

St. Etienne - Amiens  @1,30
Legia - Wisła               @1,43
Levante - Espanyol    @1,34

AKO: @2,49     5j
EWK: 11,04j
B: Fortuna


 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 27 października 2019 15:00 przez rasijskij

Swoją drogą metoda "all-in" mogłaby się sprawdzić grając brak gola do 9:59 w hokeju. Kurs takiego zdarzenia to około 1,7 a w dublu daje już około 3. 
Swoją drogą świetny pomysł pytanie tylko jak to wygląda statystycznie?!Masz jakieś info na ten temat?
Jak coś to daj znać na priv żeby Kamilci nie zaśmiecać
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Legia poszła na maksa więc zakład nie trafiony :(. Wydaje  mi się, że znacznie lepszy pomysł to te undery do przerwy. Znacznie lepsza skuteczność, być może dobór meczy ma większe znaczenie, a szczęście mniejsze znaczenie. A przy braku gola w pierwszym kwadransie....więcej znaczenia ma szczęście, a mniejsze znaczenie dobór meczy....albo meczów.
to tyle jeśli można coś wtrącić od siebie. Trzymam kciuki za kolejny etap!!!
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 27 października 2019 19:25 przez mario72kWydaje  mi się, że znacznie lepszy pomysł to te undery do przerwy. Znacznie lepsza skuteczność, być może dobór meczy ma większe znaczenie, a szczęście mniejsze znaczenie.
Oczywiście, Mario ☺ Dlatego na chwilę obecną granie underów, overów to dla mnie priorytet. Ostatnio zresztą gram same u1,5 do przerwy.
Tutaj, all-in i granie "braku gola do 15 minuty" to tak dla zabawy na zasadzie "a nóż, a widelec" ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
cytat z dnia 27 października 2019 21:20 przez kamilcia21

Oczywiście, Mario ☺ Dlatego na chwilę obecną granie underów, overów to dla mnie priorytet. Ostatnio zresztą gram same u1,5 do przerwy.
Tutaj, all-in i granie "braku gola do 15 minuty" to tak dla zabawy na zasadzie "a nóż, a widelec" ????
A czy nie planujesz podawania tu tych priorytetowych spotkań?
uwazam że świetnie radzisz sobie z doborem tych meczy i fajnie byłoby pokibicować (czytaj: czasem wybrac też coś dla siebie z Twoich typów)
Good luck y buena suerte :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 28 października 2019 06:50 przez mario72k

A czy nie planujesz podawania tu tych priorytetowych spotkań?
uwazam że świetnie radzisz sobie z doborem tych meczy... 
Przecież podaję codziennie na forum :) ale chyba przesadzasz, pisząc, że "świetnie sobie radzę". A może mnie z kimś mylisz :) Skuteczność na poziomie 43% nie jest zadowalająca. Trudno w takim przypadku myśleć o sukcesie. Ale może się uda z czasem podnieść ten wynik. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Etap 5/ próg nr 1

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Arges Pitesti - Gloria   @1,35
Braga - Santa Clara     @1,39

AKO: @1,88    5j
EWK: 8,27j
B: Fortuna

Tak szczerze to Fortuna w porównaniu do innych ma bardzo małą ofertę na konkretne zdarzenia. Dzisiaj dla przykładu sporo spotkań, a tylko w trzech jest powyższa opcja do wyboru. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Etap 5/ próg nr 1
Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Arges Pitesti - Gloria   @1,35  
Braga - Santa Clara     @1,39  

AKO: @1,88    5j
EWK: 8,27j
B: Fortuna
Bramka w 13 minucie. A jaki kurs był na gola w Portugalii do 15 minuty? ????
Ciekawe, bramki rzadko padają w pierwszym kwadransie, przynajmniej statystycznie. To dlaczego tak trudno trafić i "podwoić" stawkę x10? 
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Szóste podejście. Póki co rekordem był 4 kolejny próg, na którym zakończyłam etap. 

Etap 6/ próg nr 1

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Rekord B.B.- Łęczna   @1,34
Stargard - Sandecja    @1,32
Radomiak - Tychy        @1,35

AKO: @2,39    5j
EWK: 10,52j
B: Fortuna

Mecze o godzinie 13, czyli 13:15 będę mogła rozliczyć kupon ???? Fajnie to się gra, bo tylko kwadrans strachu i wszystko jasne, szkoda tylko, że coś słabo ze skutecznością.
Mogliby chłopacy odpuścić te piętnaście minut i poświęcić czas na dotarcie się ale nie, muszą zawsze coś wsadzić ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Etap 6/ próg nr 1
Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Rekord B.B.- Łęczna   @1,34  
Stargard - Sandecja    @1,32  
Radomiak - Tychy        @1,35  

AKO: @2,39    5j
EWK: 10,52j  
B: Fortuna
Spokojnie weszło. Co dalej? Może jakieś propozycje koleżanki, koledzy? Jak się bawić to się bawić, ktoś podrzuci jakiś meczyk w którym nie przewiduje gola w pierwszym kwadransie?
Chce ktoś zaistnieć w mojej galerii sław? ???? 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 października 2019 13:20 przez kamilcia21

Spokojnie weszło. Co dalej? Może jakieś propozycje koleżanki, koledzy? Jak się bawić to się bawić, ktoś podrzuci jakiś meczyk w którym nie przewiduje gola w pierwszym kwadransie?
Chce ktoś zaistnieć w mojej galerii sław? ???? 
Alaves - Atletico w tym sezonie u jednych jak i drugich 9 na 10 meczy nie padły bramki w w pierwszych 15 minutach, więc statystycznie pewniak, a w praktyce różnie może być ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 29 października 2019 16:58 przez waldi1979

Alaves - Atletico w tym sezonie u jednych jak i drugich 9 na 10 meczy nie padły bramki w w pierwszych 15 minutach, więc statystycznie pewniak, a w praktyce różnie może być ;)
Dziękuję, Waldi, właśnie wysłałam kupon, wchodzę a tu Twoja propozycja. Ale spojrzałam na to zdarzenie i przyznaję znięchecił mnie kurs i je odrzuciłam. Następny raz najpierw tu zajrzę a potem wyślę ☺

Etap 6/ próg nr 2  

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Parma - Verona       @1,30
Nimes - Lena           @1,31
Mioveni - Hermann @1,28
Freiburg - Berlin       @1,36

AKO: @2,96    10,52j
EWK: 27,40j
B: Fortuna

Można rzec 2 kupony w 1, ale jaka to różnica przy graniu all-in. Żadna ☺
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Etap 6/ próg nr 2  

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

Parma - Verona       @1,30  
Nimes - Lens           @1,31  
Mioveni - Hermann @1,28  
Freiburg - Berlin       @1,36  

AKO: @2,96    10,52j
EWK: 27,40j  
B: Fortuna
Trzy mecze weszły a czwarty, ostatni i Lazovic w 10 minucie w samo okienko bramki Parmy.
Chyba nie uda się wygrać w ten sposób.
Za to odnoszę wrażenie, że lepiej by to wyglądało grając płaską stawką. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatnie podejście ????

Etap 7/ próg 1

Nie padnie bramka w pierwszym kwadransie meczu:

ŁKS - Górnik                @1,29
Brugge - Mouscron    @1,39
Oostende - Charleroi @1,35
Brescia - Inter             @1,43

AKO: @3,46    5j
EWK: 15,22j
B: Fortuna
 
Do góry Bottom