>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

FAME MMA 5 (Ergo Arena - 26.10.2019)

Status
Zamknięty.
windover 21,6K

windover

Użytkownik



To ,że bonus bgc zrzucił kilogramy to nie znaczy ,że będzie fajterem.. Według mnie nie ma szans by to wyszło poza drugą rundę a zapewne skończy się tak jak mówił Marcin Najman w 30.sekund (nie porównujcie tych walk z walkami z Pudzianowskim czy Saletą /to nie ten poziom i nie ta liga. Poza tym tam wtedy też chodziło o show to co miał gadać w zapowiedziach czy wywiadach? Może ,że przegra? Bo ludzie w internecie  cały czas tylko takie rzeczy pamiętają) Jedynym powodem dlaczego ludzie upatrują szans Bonusa to przegrane Najmana a wystarczy wpisać sobie na yt ''bonus bgc famemma'' i po tych dwóch walkach już powinniście wiedzieć ,żeby nie szukać sensacji.

Tutaj wam pomogę co do Hassn - Oleh a tym mistrzem (juniorów) Ukrainy ponoć został w wieku 15.lat
W oktagonie wraz z Hassanem pojawi się Oleh Riaszeńczew. To Ukrainiec, który ma polskie korzenie. Jeszcze w czasach, gdy mieszkał za granicą Polski, a dokładniej w Zaporożu, trenował gimnastykę i boks. Pierwsze treningi rozpoczął, gdy miał 4 lata. Kilka lat później trafił do bokserskiej grupy. Sport ten pochłoną go na kolejne lata. Trenował z niemałymi sukcesami. Został nawet mistrzem Ukrainy.
Dlaczego więc Oleh Riaszeńczew przyjechał do Polski? To właśnie stąd pochodzi jego babcia. Riaszeńczew wierzył, że w naszym kraju czeka na niego lepsze życie. Popularny stał się dzięki uczestnictwu w programie Big Brother. Oczy widzów skierowane były na niego i Magdę Wójcik. Podczas odosobnienia w domu Wielkiego Brata rozpoczął się ich związek. Mimo zakończenia tamtej edycji programu wciąż są razem i wciąż obserwuje ich szerokie grono fanów. Tym bardziej, że jego partnerka wygrała Big Brother. Podczas październikowej gali na pewno jego partnerka pojawi się na trybunach obok oktagonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Kruszwil - Mini Majk
1.70 (LVBet)

Totalnie nie mam pojęcia o co chodzi z tym kursem? Kruszwil zamierza tę walkę wygrać i nie ma mowy o żadnym wałku. Od dwóch tygodni opłacił i sprowadził z Warszawy innego karła, z którym przez cały ten okres sparował. Kruszwil ani razu nie przegrał, a karzeł w parterze przez swoje krótki nogi i ręce nie mógł zakładać żadnych dźwigni czy innych technik kończących w parterze. Kruszwilowi zależy, aby wygrać i doprawdy od osoby, która widziała wszystkie te sparingi, to wg niej jedyna szansa na wygranie Mini Majka to DQ Kruszwila po przez kopnięcie na głowę, kolano, które są zabronione w tej walce, ale znowu Kruszwil od początku był tak prowadzony, że w ogóle nie trenował kopnięć na głowę i kolan, a więc nie powinien tego użyć, bo nie ma tego w automatyzmach. Dla mnie warte z 1.20. 

Malczyński - Olejnik under 1.5 rundy
1.35 (LVBet)

Olejnik trenował w tym samym klubie, co Kruszwil, ale trenował o wiele mniej i przygotował się bardzo słabo. Praktycznie nic nie umie i jest jak początkujący gość z zielonym pojęciem o MMA. Malczyński już wiele doświadczenia i jest zaawansowanym gościem. To może być, a nawet chyba będzie jeden z największych mismatchów i tylko cud może uratować Olejnika. Nawet w jego obozie nie ma wiary i będą zdziwieni, jeśli Olejnik przetrwa chociaż 1 rundę.

Krycha - Kasti: walka nie dojdzie do końca - TAK
1.85 (LVBet)

Wiele złej krwi między oboma. Jednak Krycha od dawna trenuje jak profesjonalny zawodnik MMA i mega mu zależy na wygrywaniu, aby zdziałać coś więcej i zarabiać kasę na MMA. Kasti traktuje to w formie doróbki i nie podchodzi do tego za profesjonalnie. Myślę, że Krycha wleci w Kastiego na dzikiej złości i nie sądzę, aby ta walka mogła potrwać 3x3, czyli 9 minut do końca.



 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Nawet nie trzeba było być filozofem by mieć co najmniej te 7/8 ,dla mnie jedyną niewiadomą był Krycha-Kasti.
Tak jak dyskutowano o Kruszwilu czy Najmanie to też były oczywiste typy ,dominacja obu nie podlega żadnej dyskusji (mimo prób łapania po kopnięciach Mini Majka i nawet kilku obaleń czy trafień ,dystans i różnica wzrostu robi swoje).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mój typ na Godlewską jednak nietrafiony. Przebieg walki bardzo spodziewany, czyli od początku było ostro, ale Ewelona po prostu miała dużo większe umiejętności.

Jestem pozytywnie zaskoczony walką Kruszwila z Mini Majkiem. Spodziewałem się trochę takiej szopki, a tu panowie naprawdę sobie nie żałowali i jednemu i drugiemu zależało na zwycięstwie. W sumie to Mini Majk miał kilka dobrych okazji do wygrania(i to nie tylko w parterze), ale mimo wszystko to było zasłużone zwycięstwo Kruszwila.

Ciekawa sytuacja miała miejsce po walce Najmana. Wiele wskazuje na to, że ten kulturysta będzie jego następnym rywalem. Facet wygląda imponująco, ciekawe czy coś potrafi.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 października 2019 23:22 przez 5xharoldx5Mój typ na Godlewską jednak nietrafiony. Przebieg walki bardzo spodziewany, czyli od początku było ostro, ale Ewelona po prostu miała dużo większe umiejętności.

Jestem pozytywnie zaskoczony walką Kruszwila z Mini Majkiem. Spodziewałem się trochę takiej szopki, a tu panowie naprawdę sobie nie żałowali i jednemu i drugiemu zależało na zwycięstwie. W sumie to Mini Majk miał kilka dobrych okazji do wygrania(i to nie tylko w parterze), ale mimo wszystko to było zasłużone zwycięstwo Kruszwila.

Ciekawa sytuacja miała miejsce po walce Najmana. Wiele wskazuje na to, że ten kulturysta będzie jego następnym rywalem. Facet wygląda imponująco, ciekawe czy coś potrafi.
Imponujaco? To zwykly kasztan "ze silowni" ???? W ogole to niezla beke mialem z tego typa, ktory na poczatku gadal i mowi, ze on jest z "bestia team" hahahah. Mialo byc wiecie tak groznie a wyszlo co najwyzej smiesznie. No jak tutaj typa traktowac powaznie skoro on jest bestia team. Jak to w ogole brzmi ???? W ogole to te cale ustawki sa zenujace. Chyba gorsze od tego jest tylko to, ze czesc ludzi mysli, ze to wszystko full legit i lyka ten teatrzyk.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ten byk i jego "szef" przypominają Lesnara i Heymana z WWE ???? Fame MMA w dużej mierze przypomina WWE.

Jego sylwetka wygląda na bardzo mocną, jest on byłym strongmenem, więc siłowo zapewne jest lepszy od typowych kulturystów. Jeśli potrafi skutecznie obalać i potrafi coś w parterze, to Najman może mieć duży problem. Pytanie tez jak jest z jego dynamiką, czy będzie sztywny, wolny jak ślimak czy jednak w miarę dynamiczny jak np. Pudzian, gdzie na początku kariery pomimo ok. 125 kg poruszał się naprawdę dynamicznie.
Wpisując w google jego imię i nazwisko wyskakuje, że ma tylko 175 cm wzrostu. Jeśli rzeczywiście tyle ma, to jednak w wadze ciężkiej jakieś ograniczenie to jest, choć jeśli ma jakieś umiejętności, to w Fame MMA może być groźny, ale póki co ten zawodnik to wielka niewiadoma.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 00:00 przez 5xharoldx5Ten byk i jego "szef" przypominają Lesnara i Heymana z WWE ???? Fame MMA w dużej mierze przypomina WWE.

Jego sylwetka wygląda na bardzo mocną, jest on byłym strongmenem, więc siłowo zapewne jest lepszy od typowych kulturystów. Jeśli potrafi skutecznie obalać i potrafi coś w parterze, to Najman może mieć duży problem. Pytanie tez jak jest z jego dynamiką, czy będzie sztywny, wolny jak ślimak czy jednak w miarę dynamiczny jak np. Pudzian, gdzie na początku kariery pomimo ok. 125 kg poruszał się naprawdę dynamicznie.
Wpisując w google jego imię i nazwisko wyskakuje, że ma tylko 175 cm wzrostu. Jeśli rzeczywiście tyle ma, to jednak w wadze ciężkiej jakieś ograniczenie to jest, choć jeśli ma jakieś umiejętności, to w Fame MMA może być groźny, ale póki co ten zawodnik to wielka niewiadoma.
He he ,bestia. Koleś który nie może rozerwać nadciętej koszulki ,chyba pierwszy raz takie coś widziałem :D
https://www.youtube.com/watch?v=JuocZKL0AJs
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 28 października 2019 03:50 przez windover

He he ,bestia. Koleś który nie może rozerwać nadciętej koszulki ,chyba pierwszy raz takie coś widziałem :D
https://www.youtube.com/watch?v=JuocZKL0AJs
Podobno rozrywa ją do teraz. Na całe szczęście nie oglądałem tego cyrku. Widziałem filmik z zachowania Piechowiaka w klatce. Przyznam jedno. Tak jak nie przepadam za Marcinem Najmanem, to muszę przyznać, że w pięknym stylu zgasił Piechowiaka. Jeśli dojdzie do tej walki, to jestem #teamNajman. 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 29 października 2019 12:52 przez karciarz

Podobno rozrywa ją do teraz. Na całe szczęście nie oglądałem tego cyrku. Widziałem filmik z zachowania Piechowiaka w klatce. Przyznam jedno. Tak jak nie przepadam za Marcinem Najmanem, to muszę przyznać, że w pięknym stylu zgasił Piechowiaka. Jeśli dojdzie do tej walki, to jestem #teamNajman. 
Tu ten shot
https://www.youtube.com/watch?v=e8QW_-Gt4Tc
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=W5uZZqMCzlg

172cm ma dokladnie. tutaj jego historia tylko poczatki troche inne. chyba silownia u fryzjera tak to sie nazywalo u nas i tam zaczynal  jakie legendy o niej kraza xd na fb i insagramie wrzuca fotki i sety. kontrakt ma na 3 walki podpisany. trenuje u jakiegos znanego trenera ostatnio filmik z treningu z junem wrzucal. taktyka bedzie pewnie prosta z jego strony obalenie i parter. ambitny gosc i moze cos wiecej z mma wiazac. to nie bonus... ale to bedzie wrozenie z fusow. moze da jakis trening na swojej silowni dla publicznosci to sobie pojde poogladac xd
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
cytat z dnia 4 listopada 2019 12:53 przez przestrzalninjahttps://www.youtube.com/watch?v=W5uZZqMCzlg

172cm ma dokladnie. tutaj jego historia tylko poczatki troche inne. chyba silownia u fryzjera tak to sie nazywalo u nas i tam zaczynal  jakie legendy o niej kraza xd na fb i insagramie wrzuca fotki i sety. kontrakt ma na 3 walki podpisany. trenuje u jakiegos znanego trenera ostatnio filmik z treningu z junem wrzucal. taktyka bedzie pewnie prosta z jego strony obalenie i parter. ambitny gosc i moze cos wiecej z mma wiazac. to nie bonus... ale to bedzie wrozenie z fusow. moze da jakis trening na swojej silowni dla publicznosci to sobie pojde poogladac xd
Jeśli chodzi o ten trening to polecam byś sobie obejrzał ten filmik. https://www.youtube.com/watch?v=JuocZKL0AJs&amp;t=719s Wcześniej już o nim wspominałem. Według mnie Najman szybko go zje.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zgadzam sie, na ten moment najman go zje, ale do gali jeszcze troche czasu. zachowania najmana po obaleniach to jedyna wada najmana w tej walce a tam najpewniej bedzie proba szybkiego obalenia. jesli nie poprawil obrony w parterze to moze roznie byc. jeszcze czas, jeszcze nawet kursow nie ma. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom