>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Perth Glory 1:2
Perth lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,66 forBET
  

Obie drużyny kiepsko zaczęły obecną kampanię, gospodarze 2 porażki, natomiast goście 2 remisy, tak jak @majekx napisał finaliści poprzedniego sezonu potrzebują przełamania i  jutro na nich liczę, jednak zabezpieczam się remisem, myślę, że te 2 bramki wpadną, obie ekipy jak narazie dość underowe, zresztą Australia już powoli przestaje być mega overową ligą do czego byliśmy przyzwyczajeni.
Western United - Melbourne City 1:2
City lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,98 forBET
  

W drugim jutrzejszym spotkaniu także idę w stronę gości, po kompromitacji w finale FFA jutro na pewno będą chcieli jak najprędzej zmazać plamę, w lidze jak na tą chwilę obie ekipy sąsiadują w tabeli, zanotowali do tej pory po jednym zwycięstwie oraz remisie. Ogólnie najbardziej pasuje mi tu remis, ale doświadczenie jest po stronie gości, dlatego próbuję podwójną szansę połączoną z bramkami.

Początek sezonu, więc to takie trochę wróżenie z fusów bez większych argumentów, tak samo stawki, za drobne lub jak mawia @qowalsky6 za "miedziaka".
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wellington - Perth, godzina 6:00

11. Phoenix  2 0-0-2 br. 1:3, u siebie 1 0-0-1 br. 0:1. BTS (n/t) - 1:1 (1:0), u/o 2,5 - 1:1 (1:0). Średnia goli - 2,00 (1,00).
7. Glory 2 0-2-2 br. 2:2, wyjazd 1 0-1-0 br. 1:1. Średnia goli - 2,00 (2,00), u/o 2,5 - 2:0 (1:0),  BTS (nie/tak) - 0:2 (0:1) .

Kadra Wellington to 7 ekipa w lidze, liczy 24 graczy, warta jest 8,30 mln. euro, średnio gracz wart jest 346 tys. Od lipca w klubie pracuje 43-letni, australijski trener Ufuk Talay, który był piłkarzem, pomocnikiem, 10 lat grał w Turcji, ale też we Francji i Japonii. Latem w szatni było mocne wietrzenie, w efekcie odeszło 12 graczy, w tym dwaj napastnicy: Krishna i Williams, którzy zdobyli razem 30 bramek na 46 całego zespołu. Przestała istnieć cała linia ataku, w linii pomocy zabraknie Kopczyńskiego i Burgessa, którzy zagrali po 23 mecze, w obronie wolne miejsce zostawił prawie niezastąpiony, ale 37-letni, stoper Durante. Bramkę opuścił Kurto, który zagrał 25 meczy. Przybyło 12 zawodników, z których zwracają uwagę: bramkarz Marinković, napastnik Hooper z przeszłością w angielskiej Premiership i rozgrywkach europejskich, młody McCowatt, obrońca DeVera i pomocnik Davila (strzelił gola Sydney FC). Reszta to młodzież i dwaj doświadczeni napastnicy, których statystyki niczego nie obiecują: Sotirio i Bell. W dzisiejszym meczu nie zagra podstawowy lewy obrońca Cacace. Najdroższa "11"jaką wystawią warta będzie 5,50 mln.
Kadra Perth jest pod względem wyceny 2 w lidze, liczy 28 graczy, warta jest 10,20 mln. euro, średnio 364 tys. euro. Od maja 2018 trenerem jest 46-letni Popovic, Australijczyk z drugim paszportem chorwackim. Zmiany kadrowe ograniczyły się do defensywy, skąd odszedł podstawowy stoper oraz podstawowi lewy i prawy obrońca. Nie znalazłem informacji o najlepszym strzelcu Glory w poprzednim sezonie - Irlandczyku Keoghu, który nie wystąpił jeszcze w nowym sezonie. Pozyskano 2 stoperów: doświadczonego w A-league Malika i Wuthricha, który był rezerwowym w Young Boys, lewego obrońcę Mereditha, podstawowego i nie kontuzjogennego gracza w angielskiej 2 i 3 lidze (Championship i Ligue One), lewego pomocnika Kima Soo-Beoma i 20-letniego Inghama - prawego obrońcę. Przybył też Urugwajczyk Fornaroli z Melbourne City, który w  2 sezonach,
w latach 2015-2017 zdobył 42 gole. Oprócz nich przyszli 3 młodzi, o których nie da się nic powiedzieć poza napastnikiem Popovicem (syn trenera), który wszedł z ławki i zdobył bramkę w meczu z beniaminkiem. Wartość dostępnej dzisiaj "11" wynosi 7,40 mln. euro. Nie ma absencji.
Statystyki H2H z lat 2007-2019: 38 14-7-17 br. 49:54, w Wellington  19 9-6-4 br. 33:20. Ostatnie 2 mecze, oba w Perth, wygrało Glory, wysoko i do zera. Ale w Wellington goście wygrali tylko raz w 5 ostatnich meczach (2-2-1 br. 12:9), w których były 4 overy 2,5 i 5 BTS. Zespół z Perth ostatni raz zabrał stąd komplet punktów w 2016 r.
Forma: Phoenix już w pierwszym meczu odpadli z Pucharu w meczu z byłą drużyną A-League - Brisbane Strikers. Wygrali 2 mecze towarzyskie z drużynami spoza A-league. Przegrawszy 2  pierwsze mecze ligowe w tym sezonie kontynuują serię 4 już porażek ligowych. W 5 ostatnich meczach o stawkę 4 razy stracili 2 gole.
Forma Glory przed rozpoczęciem sezonu zbudowało serię 4 porażek, w tym po dogrywce odpadli w pierwszym meczu pucharowym. W tych 4 spotkaniach ich rywalami były drużyny A-League. Pokazali, że mają  problem ze zdobywaniem bramek, w żadnym spotkaniu więcej niż 1, w 2 meczach nie zdobyli gola. Tylko 2 razy stracili więcej niż 1 bramkę, w tym raz w dogrywce. Przegrali mecz towarzyski z angielskim Manchester United, w Perth, 0:2; wygrali też 2 mecze z handikapem i do zera z dwoma klubami australijskimi z niższych lig.
Podsumowanie: moją opinię przedstawiłem w niedzielnych typach dnia. Tekst powyższy zostawiam dla chcących podjąć inny, własny wybór. Wszystkim życzę udanego typowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja za wspomnianego miedziaka dziś sportowo dubel: Glory dnb + w Sydney poł. lub koniec x i wychodzi @ 2.30    ot tak do porannej kawy :) żeby nie zasnąć jeśli będzie kopanina :) GL!
edit
ht 0-2, na razie gospodarze śpią i niech tak zostanie :) 
PS Fornaroli wrócił w swoim stylu.  
Edit2
rzutem na taśmę Nix 1-2 :)
edit
Oj City, co byście bez Maclarena zrobili? A WU? Czegoście nie wyrównali? Tyle akcji i w 11 na 10 a ft 1-2.

Tutaj skróty dzisiejszych spotkań:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-perth-glory-hyundai-a-league
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-melbourne-city-hyundai-a-league
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
tak przy kawce azjan over 2,25 polecial w meczu licze na jakies 1-2 1-3 dla Glory     
na pelny farcie bramka na 1-2 w 95 min karny dzisiaj szczescie po mojej stronie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Gramy over 2,5 na żywo w ostatnim spotkaniu tej kolejki! 

edit: ech znowu ominęła mnie prawie cała kolejka ale widzę ze szału nie było, oglądałem kawałek spotkania Adelaidy i podtrzymuje swoje słowa ze jest to jedna z najciekawszych ekip w tym sezonie in plus, Veerbek fajnie to układa i fajnie się to ogląda (ładny pokaz w pucharze), dodatkowo na plus również WSW, Markus ewidetnie ma chrapkę na coś więcej w tym sezonie, In minus oczywiście również to co zakładałem czyli ekipa Kurza - MV, nie wiem czy się włodarze kierowali zatrudniając go. Martwi mnie SydneyFC, a najbardziej Kosta który na razie wyglada tragicznie i nie wiem co komu chce udowodnić ale przed tygodniem zabrał przynajmniej dwie bramki Adamowi LeFondre co na wyniku końcowym jednak się nie odbiło ale już w tym tygodniu niestety niemoc przełożyła się na niespodziewana stratę punktów. O reszcie niestety nie mogę za dużo napisać bo jeszcze za mało widziałem 

edit2: no i ciach, łatwo, szybko i przyjemnie, „laga” ze środka boiska, urwał się Jamie i mamy 1-2, za drobne jeszcze over3,5 bo wierze w WU

edit3: 1-2 ft, szkoda WU grali w przewadze i jeden błąd zaważył ze kończą te kolejkę bez punktów, w końcówce mieli jeszcze swoje okazje, Besart mógł doprowadzić do remisu strzałem z główki ale niestety przeniósł piłkę nad bramka, pytanie czy przy akcji Appiaha nie było zagrania ręka? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
To był a dla nie dobra kolejka. Typy były na plus, kierunki słuszne... jest ok.
skróty meczy są dostępne tutaj:
https://www.a-league.com.au/news/watch-all-mini-matches-round-3

na koniec statystyki rzutów rożnych:
 
Liczba meczówZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
3Melbourne City77 - 46,3 - 6,338
3Adelaide Utd77 - 87,7 - 575,5
3Melbourne Victory22 - 47,3 - 5,7102
3Sydney FC1010 - 36 - 5,747
3Welington Phoenix88 - 47,7 - 3,387
3Western United44 - 72,7 - 6,332
3Perth Glory44 - 84 - 5,344
2Brisbane Roar44 - 25 - 346
3WS Wanderers33 - 103,7 - 103,54
2CCM55 - 126 - 456
2Newcastle Jets88 - 710 - 6812
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 24 października 2019 18:24 przez qowalsky6
Kolejka 325.10. 10:30 Brisbane Roar - Melbourne Victory - Roar ma pkt. po meczu z Glory, ale to był fart, szału nie robili. Victory bez Muscata na ławce to nie Victory. Dostali ostatnio u siebie od Wędrowców. Niby bts, bo potencjał jest, ale coś mnie odpycha od tego meczu...26.10. 08:00 Newcastle Jets - Adelaide United - jeśli Redsi wytrzeźwieli po zdobyciu Pucharu FFA, to powinni wygrać. No właśnie "powinni", bo Jetsi nic ostatnio nie pokazali. Zostawiam na live ten mecz.26.10. 10:30 WS Wanderers - Sydney FC - derby, czyli możliwe każde rozwiązanie, scenariusze jak zwykle 2: szachy, under i x albo "ktoś" szybko zacznie a wtedy bts z overem niewykluczony. Zostaje live.
27.10. 06:00 Wellington Phoenix - Perth Glory - W Nix niby nie ma kto grać, a dzielnie w Sydney walczyli, a i po czerwie się nie poddawali. Glory grało na 1-0 u siebie i dostali karę. Potem remis z WU. Może ich to rozrusza? A może będą spać dalej? Osobiście jak dla mnie to pre "no bet".
27.10. 08:00 Western United - Melbourne City - WU prezentuje się nieźle, choć widać brak zgrania i doświadczenia "całości" zespołu. Przyjeżdża wkurzone City po batach w finale FFA, powinno iskrzyć, jakiś bts mi się tu "widzi".
W Brisbane umówili się żeby nie wyrobić bts-a, Redsi wytrzeźwieli i 3 pkt. wywiezione, w derbach Wędrowcy górą, jedną bramką :), Glory się obudziło i wraca do Perth z tarczą, w Sydney beniaminek przegrał (choć remis był w zasięgu) no i iskrzyło - bez czerwa się nie obyło.

A teraz kolejka nr 4, pierwszy raz poważniejsze kierunki, po 3 kolejkach niby coś tam się już zobaczyło :) więc:01.11. 09:30 Sydney FC - Newcastle Jets - dla mnie 1 po @ 1,615   za monetę, Blues Sky powinni się zrehabilitować po derbach, Jetsi mnie nie przekonują dlatego stawka wyższa niż zazwyczaj...
edit No i fajnie :) ft 4-1, żeby tak zawsze :)02.11. 07:00 WS Wanderers - Roar - coś w stronę gospodarzy bym spróbował, którzy wygrali w ostatnich derbach, Roar nieprzwidywalne, ale mi się nie podobają za bardzo :) Jedynka po @ 2,075    za miedziaka, możliwy (mimo ostatniej parodii ze strony Brisbane) bts, ale to się zobaczy...
edit ft 0-0 Roar lepsi byli jak dla mnie, miedziak w piach...02.11. 09:30 Melbourne Victory - Western United - no bet," nie wiem" jak się zachowają obydwa zespoły. Victory z punktami, WU bez, ale szału nie zrobili, ani jedni, ani drudzy.
edit WU wywiozło dobry wynik, Rudan zadowolony...
03.11. 06:00 Melbourne City - Wellington Phoenix - jak nie będzie Maclarena, to nie wiem :) Teraz 1 - kę po @   1,571 za miedziaka pobrałem, Nix musi zdobyć jakieś punkty, może się otworzą, a Maclaren lubi takie akcje :)
edit ft 3-2 i bez Maclarena City dało radę, fajny mecz...03.11. 08:00 Perth Glory - Central Coast Mariners - Glory się przebudziło, Marynarze bez błysku i niech tak zostanie, za monetę   1 po @ 1,45 pobieram. PS Gdyby to nie z Rozbitkami28 grali, to bym takiego @ nie brał :)
So, do tego pierwszy i ostatni mecz mam też w dublu za miedziaka po   @ 2,342... GL&amp;KTF!
edit Wstyd Glory, tyle powiem, wstyd!

PS
Ins / outs 4 kolejki, kurs na Sydney FC rośnie, nie wiem czemu, ale może to i lepiej? :)

https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Co na jutro?

SFC - Jets
Zdecydowanie pobieram 1 - @1,7    - no cóż, La Fondre coś by ustrzelił, Sydney gra przed własną publicznością, musi trzymać się czołówki... są faworytami wg buków i wg mnie zgarną jutro komplet punktów
Do tego za mniejszą stawkę na live zagram rzuty rożne:
Więcej rzutów rożnych - Jets   
Rzuty rożne HA-1 - Jets   
Rzuty rożne ov11,5   
Zobaczymy, czy analizy rzutów rożnych się na coś przydają - Jets wykonuje sporo rożnych.. zwłaszcza na wyjazdach. Gospodarze - za to mało i zwłaszcza mało u siebie. To ja mówię sprawdzam :)

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - Jets 4:1 (5-3 RR)
Sydney, @1,70 forBET
  
Jets więcej RR, @3,45 LVBET  
Jets powyżej 4,5 RR, @1,94 LVBET  

Po ostatniej porażce w derbach z WSW nie widzę dziś innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy, uważam, że zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się za tamtą przegraną, Jets słabiutko rozpoczęli ten sezon, po dwóch kolejkach mają tylko punkt i ewentualna kolejna strata punktów usadowi ich w dolnej części tabeli, także ciśnienie będzie duże, więc może dobrym kierunkiem byłyby kartki?
Podobają mi się typy na rożne w stronę gości, o których wspomniał @majekx, szczególnie na więcej rożnych Jets. Sydney na 3 mecze, w 2 wykonało mniej rożnych, więcej tylko w ostatnim, meczu z WSW, ale tam gonili wynik prawie cały mecz, tu liczę, że to SFC będzie prowadziło, a Jets będzie zmuszone to odrabiania strat. W spotkaniach mieli więcej rożnych od rywala, nabili ich dość sporo, bo 12 i 8, więc linia na powyżej 4,5 rożnych samych gości wydaje się swoistym value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
nie mam jakos ciągu na ten dzisiejszy mecz wszystkie opcje możliwe według mnie korki już były w typach to naspokojnie Wladyslaw Jagiello poleciał na typ  Le Fondre strzeli  po @4.36
edit i bum na 2-1 nie kto inny tylko Le Fondre brawo ladny kurs wylapany
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Dobra jedziemy,
mysle ze to już czas najwyższy żeby piłkarze SydneyFC poczuli jakieś zgranie, pierwsze kolejki moim zdaniem fatalne, Kosta jakby zupełnie poza gra, Baumjohan tez niewidoczny, transfery na papierze bardzo dobre ale boisko weryfikuje na minus. Dzisiaj szansa rehabilitacji za ostatni mecz, grają u siebie wiec liczę ze zagrają w końcu dla kibiców a nie tylko na wynik. Za drobne próbuje bramki Adama LeFondre, któremu Kosta ewidentnie przeszkadzał dotychczas w zwiększaniu statystyk strzeleckich, Kosta również moim zdaniem wpisze się dzisiaj na listę strzelców i dodatkowo uważam ze i Alex jako skrzydłowy/playmaker coś dołoży. Goście przed tygodniem sfrajerzyli z Adelaide i myśle ze nie maja podejścia pod SydneyFC grające u siebie. Wjeżdżam także w over2,5 i tradycyjnie 3,5 - liczę na otwarte spotkanie, zobaczymy jak wyjdzie w praniu 
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 października 2019 17:32 przez qowalsky6

A teraz kolejka nr 4, pierwszy raz poważniejsze kierunki, po 3 kolejkach niby coś tam się już zobaczyło :) więc:01.11. 09:30 Sydney FC - Newcastle Jets - dla mnie 1 po @ 1,615   za monetę, Blues Sky powinni się zrehabilitować po derbach, Jetsi mnie nie przekonują dlatego stawka wyższa niż zazwyczaj...
PSIns / outs 4 kolejki, kurs na Sydney FC rośnie, nie wiem czemu, ale może to i lepiej? :)
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-4
70 min Sydney demoluje Jetsów, na tablicy 4-1, to ja jeszcze spróbuję po @ 3,50   dw 5-1, ale za drobne. Swoje dziś zaliczyłem na plus :)
edit live
live 85 100 dla Jets, 86 1 na 1 Sydney i ... dalej 4-1 :)
edit zostało j.w. choć szansa była. Dla Jetsów na bramkę też, żeby im nie umniejszać. Cieszy mnie ta jedynka, bo dawno w Australii nie położyłem monety na stole :) A dukata to już wcale nie pamiętam :) Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
SFC zdecydowanie popsuło pomysł na rogi dla Jetsów, chociaż uważam, że kierunek sam w sobie był poprawny. Na jutro:

WSW - Roar
1 - @2,1   

Roar w dotychczasowych meczach mnie nie przekonało. Za to WSW... Zaskoczyło dobrą postawą. Po pokonaniu SFC tym razem łatwiejszy przeciwnik. Na własnym stadionie, 3 pkt powinny zostać w Sydney.

Victory - Western
Gol Berishy - @3,05   

Typ for fun... Poprostu zastanawiam się czy Besart przypomni o sobie kibicom V. Na pewno będzie miał motywację.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
poranny mecz mysle ze będzie obfity w bramki WSW udanie weszlo w sezon tak ze ich zwycięstwo na swoim terenie chyba nie podlega dyskusji pytanie tylko ile bramek padnie żeby nie być pazernym pogram btts po @1.56 bo Brisbane tez cos tam umi ustrzelić a ze zrobiłem sobie dość mocna kawe to uderze jeszcze w over [email protected] bo przewiduje tutaj jakies 3-1 oczywiście wszystkim wielkie GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Witam . Ja też dziś uderzam w zwycięstwo WSW plus btts @3.50 w totolotku , zieloności wszystkim .
A to sobie uderzyłem jasny gwint    , a mecz , lepiej nie pisać ,jeszcze na livie utopione pare groszy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No nie wiem, końcówka 1 poł. pokazywała bezradność gospodarzy. Przedmeczowo też brałem kierunek na gospodarzy,choć tylko za miedziaka ( ... nie poszalałem), ale na razie g... pokazali. A Roar ? Jak zwykle zaskakują :) Zobaczymy co dalej... KTF :)
edit 2 poł.
Roar lepiej "wyglądają" nie mam pojęcia jak to się skończy. Na jedynkę się przez te 65 min. nie zanosiło jednak...
edit
No Baccus przed chwilą miał okazję, ale na razie to tyle... Ło Panie, Roar już powinni mieć na tablicy 0-1, bramkarz rozpaczliwym pajacykiem wybronił sam, na sam...
edit
Temu Loparowi to pomnik chyba w Sydney postawią za ten mecz...
edit 4
ft 0-0 ale niech się Wędrowcy cieszą, bo mogło być spokojnie 0-2, Roar "znowu" świrują w Australii :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
Do góry Bottom