>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Premier League (25.10-27.10.2019)

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Leicester
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Lvbet


W spotkaniach obu ekip pada ostatnio sporo goli. Biorąc pod uwagę 3 ostatnie kolejki - padło ich 22, średnia 3.67 gola na mecz. Liczę, że jako spotykają się dwie ekipy, które chcą grać do przodu - ta passa zostanie podtrzymana. Menedżer "Lisów" - Brendan Rodgers preferuje bardzo ofensywną piłkę. W sezonie 2013/14 jego Liverpool zdobył aż 101 bramek w lidze. To wynik wciąż dużo lepszy niż najlepszy sezon pod wodzą Kloppa na Anfield. W międzyczasie szkoleniowiec z Irlandii Północnej prowadził Celtic Glasgow (skąd został wykupiony przez Leicester). Najważniejsze w tym wszystkim, że pozostał wierny swojej filozofii. W tym sezonie jak dotąd idzie mu świetnie, Leicester do tego meczu przystępuje z 3 pozycji w tabeli. O wiele gorzej spisują się "Święci", zajmują pozycję tuż nad strefą spadkową. Trenerem jest Austriak Ralph Hassenhuttl, który w latach 2016-2018 prowadził zespół RB Lipsk. Jak nietrudno się domyślić, wnioskując po narodowości, szkole trenerskiej, a także poprzednim pracodawcy - ten szkoleniowiec także jest daleki od gry na wynik i murowania dostępu do bramki. Southampton nie wygrał w tym sezonie jeszcze meczu na własnym boisku. Z tego względu (a także ze względu na trudną sytuację w tabeli) spodziewam się, że dziś zrobią wszystko by zgarnąć 3 punkty i od razu ruszą do ataku. Tego samego oczekuję od gości. Sezon wciąż jest w początkowej fazie. W obozie Leicester wszyscy zdają sobie sprawę, że walka o Ligę Mistrzów na dobre jeszcze się nie rozpoczęła dlatego nie ma tu miejsca na kunktatorstwo - trzeba grać odważnie i starać się wygrywać każdy mecz. A z takim nastawieniem obu ekip nietrudno powinno być o bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Manchester City- Aston Villa
Typ: over 11,5 RR 
      
Kurs: 1,84

Ilości RR w domowych meczach City w tym sezonie: 15, 9, 9, 10
Ilości RR w wyjazdowych meczach AV w tym sezonie: 14,15, 13, 16

Jak widać w spotkaniach obu zespołów pada spora liczba RR, dziś nie powinno być inaczej, tym bardziej że City podrażnione ostatnią domowa porażką z Wilkami, ponadto jest szansa na zmniejszenie straty do Liverpoolu, który czeka jutro ciężki mecz z Tottenhamem.​

Brighton- Everton
Typ: BTS
      
Kurs: 1,7

Oba zespoły ze sporym potencjałem w ofensywie, szczególnie Everton, który nieco zawodzi w tym sezonie, ale mając takich zawodników w formacjach ofensywnych jak Richarlison, Wallcot, Sigurdsonn, Iwobi, Bernard ze strzelaniem bramek nie powinni mieć problemów. Brighton może bez wielkich nazwisk, ale strzelenie 3 bramek Tottenhamowi nie było przypadkowe, to ciekawa drużyna, którą na własnym stadionie stać na osiąganie dobrych wyników.

Alternatywnie:
Everton wygra przynajmniej jedną połowę @ 1,74
  

Kursy: FORTUNA
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
West Ham - Sheffield United

Tutaj idę stronę Sheffield. Oglądałem skróty z meczu z Arsenalem i wyglądali naprawdę dobrze. Fakt Arsenal raził nieskutecznością ale mimo wszystko prezentowali się nad wyraz dobrze. Co do poprzedniego meczu Młotów z Evertonem. Oglądałem cały ten mecz i oczy bolały od ich gry jednych jak i drugich. Fakt atut swojego boiska w obecnym sezonie dużo daję drużyną, przykład Norwich z City czy Burnley z Evertonem. Mimo wszystko idę w stronę beniaminka.

Sheffield +1 handi 1,64 // wynik końcowy 1:1   

Brighton- Everton 

Też w tym meczu celowałem w BTS tak. Dwa średniaki trudno mi uwierzyć aby jedna z drużyn wygrała mecz do zera.

// typ wszedł ale plusa nie daję wynik końcowy 3:2


Watford - Wisienki

Czekałem na skład Szerszeni dwóch nominalnych napastników nie ma Denney i Welbeck. Do tego dwójka zawodników która ma brać na siebie ciężar gry strzeliła ostatnio bramkę 4-5 kolejki temu. Jestem świadom tego że tak jak Spurs Szerszenie muszą się w końcu obudzić z letargu, ale trudno mi uwierzyć aby to było dziś. Skład Wisienek jest podobny do tego co był wystawiony w poprzedniej kolejce. Wynik z Norwich zakończył się remisem 0:0. Podobny wynik biorę w ciemno.

Wisienki handi +1 1.63 uni // wynik końcowy 0:0   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
Typ: Liverpool zdobędzie powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna


Przeglądając ofertę rzucił mi się w oczy ten kurs. Jest on moim zdaniem niesamowicie atrakcyjny. O tym, że Liverpool to ofensywna maszyna nie trzeba nikogo przekonywać. To prawda, że w tym sezonie nie gnębią aż tak dotkliwie swoich rywali, za to regularnie kolekcjonują punkty. Nie zmienia to jednak faktu, że w każdym meczu mogą eksplodować. Szczególnie w tak prestiżowym, szczególnie na własnym boisku. Do zdrowia wrócił Mo Salah, w środowym meczu Ligi Mistrzów zdobył nawet bramkę. Tak więc ofensywne trio Liverpoolu będzie jutro w komplecie co znacząco zwiększa szanse na trafność mojego typu. Co prawda Liverpool w tym sezonie w lidze tylko raz zdobył na własnym boisku więcej niż 3.5 gola, było to w starciu z Norwich (do tego dochodzi starcie z Salzburgiem w Lidze Mistrzów). Dzisiaj jednak okazja na przełamanie tej linii jest bardzo dobra bowiem podejmują Tottenham w fatalnej formie. "Koguty" wygrały ostatni mecz z Crveną Zvezdą aż 5-0 ale ciężko stwierdzić czy jest to zwiastun lepszych czasów - wszak 3 dni przed meczem w Lidze Mistrzów rozegrali fatalne zawody przeciw Watfordowi. Ogólnie rzecz biorąc defensywa Tottenhamu w tym sezonie wygląda koszmarnie, a sytuacji nie poprawia na pewno kontuzja Hugo Llorisa. Tottenham rozegrał w tym sezonie 4 wyjazdowe spotkania w Premier League. Żadnego z nich nie wygrał, tracąc aż 9 goli. Jeżeli 3 gole podopiecznym Mauricio Pochettino potrafił zaaplikować Brigton, to dlaczego o jedno trafienie więcej mieliby się nie pokusić zawodnicy Liverpoolu? Fatalny obraz defensywy Tottenhamu dopełnia porażka w LM z Bayernem w stosunku 7-2.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
LIVERPOOL FC VS. TOTTENHAM HOTSPUR 
 ​
LIVERPOOL: Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Oxlade-Chamberlain, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mane
TOTTENHAM HOTSPUR: Gazzaniga; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Aurier, Ndombele, Winks, Rose; Alli; Kane, Son

- ''The Reds'' tak naprawdę w tym sezonie przegrali tylko raz we Włoszech z Napoli w ramach pierwszej kolejki ligi mistrzów (0-2) po golach straconych w końcówce spotkania (pomijam mecz z Manchesterem City / superpuchar Anglii porażka po karnych). W PL idzie im doskonale ,bo są na dobrej drodze by w końcu sięgnąć po wymarzone mistrzostwo Anglii a aktualna przewaga nad City (jeden mecz więcej ,wygrana dziś z Aston Villa) to trzy oczka ,w ostatnim czasie podopieczni Jurgena Kloppa po raz pierwszy stracili punkty w lidze na Old Trafford remisując z ''Czerwonymi Diabłami'' (1-1) by kilka dni później ograć w Belgii KRC Genk (4-1) 
- Liverpool do jutrzejszego spotkania przystąpi osłabiony brakiem kontuzjowanych Clyne oraz Shaqiriego a ponadto niepewnymi są Matip i strzelec dwóch bramek z ostatniego spotkania CL Alexander-Arnold.
- ''Koguty'' ostatnio grają katastrofalnie ,porażka z Bayernem Monachium (2-7), Brighton &amp; Hove (0-3) czy tylko remisy z Olympiakosem Pireus (2-2) oraz Watfordem (0-0) pokazują ,że w klubie nie panuje nienajlepsza atmosfera i raczej ostatnia wysoka wygrana nad Crvena Zvezda (5-0 ,po dwa gole Kane i Sona) w tym momencie niczego nie zmienia a kalendarz wcale nie jest łaskawy bo po tym starciu czeka ich kolejny ciężki mecz z Evertonem. Strata graczy Hotspur do liderującego LFC już na ten moment jest ogromna ,bo to 13.oczek a przy czym sami na swoim koncie mają ich zaledwie 12.
- Mauricio Pochettino trener przyjezdnych na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych  Sessegnona oraz Llorisa a nie do końca wiadomo czy zagra Eriksen.
- W ostatnich trzech meczach pomiędzy tymi zespołami trzykrotnie wygrywał Liverpool stąd też przy słabej dyspozycji rywali ,gracze gospodarzy powinni wrócić do 6.punktowej przewagi nad ''Citizens''.

typ: Liverpool @ 1.56 / 1xbet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Liverpool - Spurs 
The Reds wygrają różnica dokładnie jednego gola @3,65 etoto 
      
Dzisiaj na Anfield hit tej kolejki, czyli Liverpool vs Tottenham. Wiele osób spodziewa się łatwego zwycięstwa gospodarzy, ale wcale tak nie musi być, bo po pierwsze Tottenham to nie pierwsza lepsza drużyna do bicia, tylko zeszłoroczny finalista Champions League i zespół, który regularnie w Anglii klasyfikuje się w top 4 od kilku dobrych lat. Faktem jest, że ostatnio maja chyba największy kryzys od początku ery Pochettino, ale właśnie w takich meczach jak ten będą zmotywowani na Maxa, ostatnio udało się im przelamac w Champions League i dzisiaj będą chcieli urwać punkty na Anfield. Jestem zdania, że po trudnym meczu Liverpool zgranie dziś komplet punktów, ale na pewno nie będzie to jakiejś efektowne zwycięstwo, bo Klopp zdaje sobie sprawę, że Totki maja tez spora jakość. Spodziewam się tu wyniku 2-1 dla Liverpoolu, bo jednak grają u siebie, a z Anfield wywieźć punkty jest na prawdę bardzo trudno. 
​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Newcastle- Wolves over 1.5 gola 1.48  
Liverpool- Totki over 3.5 kartek 1.54  
ako 2.28 @betfan       

Takie fajne ako na dzisiaj, dodatkowo bez podatku na betfan przy 2 zdarzeniach. Wolves mega ofensywnie gra, w każdym meczu w tym sezonie w Premier League z ich udziałem padały minimum 2 gole. Bruce troszkę defensywnie ustawia Newcastle, ale grają u siebie i w przypadku straty gola będą musieli się otworzyć, jest sprowadzony w tym sezonie Joelinton, który potrafi zrobić różnice z przodu. Drugi typ to kartki w Liverpoolu, przeciez sędziuje Pan Taylor, najbardziej obecnie overowy sedzia na angielskich boiskach. Tutaj boczni obrońc będą mieli mega problem z Mane czy Salahem, same Totki są w stanie pokryć taką linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
N 298,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Liverpool - Tottenham 
over 2,5 gola
  
over 3,5 kartki  
over 9,5 rzutów rożnych   
@4,25 Unibet

Piszę na telefonie więc dokładne statystyki będzie mi ciężko podać. Ale do rzeczy. Hit kolejki w Anglii. Liverpool walczy o mistrza a goście z Londynu o powrót do dobrej dyspozycji i walki o top 4.
Oba zespoły są dość ofensywne i nie posiadają nieskazitelnych defensywa. Zatem bramki w ich meczach padają i to dosyć sporo - w spotkaniach obu drużyn średnio 3,1 Na mecz i over 2,5 gola w stosunku 7-2 po 9 kolejkach. 
Kartki opieram głównie w osobie sędziego Taylora oraz stawki tego meczu. Jeżeli tempo meczu będzie na wysokim poziomie to i kontr nie zabraknie. Jak kontry to taktyczne faule i kartki za takie przewinienia. 
Obie drużyny same nabijają sporo rr jak i dają kilka rr rywalom. Ponownie odniosę się do tempa i stawki tego meczu. Nie spodziewam się szachów. Spodziewam się sporo sytuacji podbramkowych co za Ty idzie sporo wybić na rzut rożny. W ostatnich 5 meczach The Reds w PL tylko raz padło mniej niż 10 rr, było to ostanie spotkanie z ManU. Natomiast w 5 ostatnich meczach Tottenhamu W PL 2 razy padło mniej niż 10 rr.

EDIT: 80 minuta i 10 korner w meczu. Typ zamknięty :)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Arsenal - Crystal Palace

Patrząc na historię tych spotkań i na to jak Kanonierzy wygrywają na swoim boisku to jestem skłonny iść w stronę Crystal Palace.
U siebie Kanonierzy rozegrali do tej pory 4 spotkania 3Z i 1R. Zwycięstwa kończyły się wygranymi różnicą jedną bramką. Idąc tym tropem i patrząc na historię spotkań h2h idę w stronę Crystal Palace.
Z kolei mecze na wyjeździe Crystal Palace to 2Z i 2P. Sromotną porażkę zaliczyli tylko z Tottenhamem dostając 4 bramki poza tym przegrali jeszcze 0:2 z City. A tak mecze kończyły się porażką jedną bramką albo remisem.

Crystal Palace handi +2 1,62 uni // wynik końcowy 2:2   

Idę również w stronę kartek Arsenalu. Liczę że im dłużej będzie na tablicy widniał rezultat 0:0 tym ostrzej poczynać sobie będą zawodnicy Emrego. Na ostatnie 5 meczy w PL tylko w meczu z Wisienkami Arsenal zaliczył 1 żółtko, a tak to:

Sheffield - Arsenal 4 żółtka
United - Arsenal 2 żółtka
Arsenal - Aston Villa 5 żółtek
Watford - Arsenal 3 żółtka

Kartki Arsenal over 1,5 1.78 uni
// uff 90+7 min drugie żółtko   




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Arsenal- Cr. Palace
Typ: Arsenal over 3,5 RR HT
      
Kurs: 2,08
Fortuna


Arsenal w tym sezonie niesamowicie nabija korki, oto ilości rzutów rożnych tylko drużyny Arsenalu w domowych spotkaniach:
z Burnley 10, z Tottenhamem 11, z AV 9, z Bournemoth 14, także praktycznie w każdym meczu sami pokrywają standardową linię RR 9,5. Ja proponuję na dzisiejsze popołudnie linię 3,5 rzutu rożnego do przerwy, Arsenal zapewne od poczatku będzie chciał narzucić swój styl gry i będzie nękał pole karne rywala.

Alternatywnie:
over 12,5 RR @ 2,71 Fortuna
      
Arsenal wygra + BTS @ 2,72 Fortuna  ​
Liverpool- Tottenham
Typ: remis do przerwy lub w całym meczu
  
Kurs: 2,07
Fortuna


Granie Liverpoolu przeciw Kogutom po kursie w okolicy 1,50 to samobójstwo, mecz dwóch czołowych zespołów w lidze angielskiej i taka dysproporcja kursów jest dla mnie niezrozumiała. Osobiście uważam że Koguty mimo słabego początku sezonu są w stanie wywieźć przynajmniej punkt z Anfield. Totki to zespół z ogromnym potencjałem, w każdej formacji
 
Proponuję w tym spotkaniu typowanie remisu, dlatego też skłaniam się ku podwójnej szansie remisu do przerwy lub w całym meczu. Poza tym liczę na bramki na Anfield, dlatego alternatywnie proponuję:

Tottenham gol do 72 minuty @ 1,76 Fortuna      
Tottenham over 1,5 gola @ 3,30 Fortuna  ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
radziiu 51

radziiu

Użytkownik


Norwich vs Manchester United


Głownie wszyscy skupiają się na "match of the day" czyli pojedynku Liverpoolu z Tottenhamem, a ja wpadłem na nieco nietypowy typ. Może nie do końca nietypowy, ale na pewno chociaż trochę szalony. O czym mowa? Mowa o Kanarkach i ich dzisiejszym meczu z Manchesterem United. Norwich aktualnie zajmuję przedostatnie miejsce w tabeli i szczerze powiedziawszy nie wiem dlaczego. Oglądałem cztery spotkania z ich udziałem i grali fajnie. Może nie zawsze to był futbol miły dla oka, ale stwarzali zagrożenie, co jest ważne. Mając czasami pół lub półtora akcji mimo wszystko ich skuteczność była wysoka. Chyba nie trzeba przypominać meczu z Liverpoolem na otwarcie sezonu lub z Manchesterem City? Okazji niewiele, a bramki dla Norwich padały. Dzisiaj to będzie bardzo ważny aspekt, bo raczej inicjatywa będzie po stronie United. Kanarki u siebie patrząc na tabelę spisują się średnio, ale czy tak jest naprawdę? Dwa mecze wygrane i dwa mecze przegrane to ich aktualny bilans w spotkaniach na Carrow Road. Jedna z tych dwóch przegranych to mecz z Chelsea z którą przegrali 2-3, a druga to wpadka 1-5 z Aston Villa. Dlaczego wpadka? Myślę, że raczej nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw i takiego wyniku. Defensywa w tamtym spotkaniu grała niczym dzieci we mgle. Ofensywa starała się, ale starania to za mało. Po takiej porażce przyszedł mecz z Bournemouth i tam już gra Norwich wyglądała o wiele lepiej. Nie było fajerwerków, ale wynik 0-0 po solidnej (nie powiem dobrej) grze mógł ciut podreperować samopoczucie kibiców i piłkarzy. Jak spiszą się dzisiaj? To jest dobre pytanie. Jest też drugie pytanie. Czy Manchester United w końcu zagra na miarę swoich możliwości? Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Mecz z Norwich może być dla nich trampoliną, która pozwoli im się odbić od ziemi i w końcu złapią odpowiedni rytm, ale z drugiej strony już tak miało być w poprzednich spotkaniach. Podobne komentarze słyszałem kiedy Czerwone Diabły jechały do Londynu na mecz z West Hamem, czy kiedy grali na wyjeździe z Newcastle. W obu przypadkach zanotowali przegraną. W sumie gra na wyjeździe w tym sezonie nie należy do ich najmocniejszej strony. Pod tym względem plasują się na 16 pozycji w tabeli z dorobkiem 2 punktów. Powiem krótko, fatalny wynik. W nogach United ma też jeden mecz więcej od Norwich, bo w tym tygodniu grali mecz w Lidze Europy z Partizanem, a tam również spacerku nie było, a OGS wystawił kilku zawodników z podstawowego składu. 

Przypominanie statystyki head-to-head w tym przypadku nie ma większego sensu, bo oba zespoły grały naprzeciwko siebie ostatni raz w 2016 roku, a jak wszyscy dobrze wiemy 3 lata w Premier League to szmat czasu. Może niekoniecznie moja analiza podkreśla mocne strony Norwich, które mogłyby przeważyć nad dzisiejszym wynikiem, ale jak wspomniałem na wstępie, jest to nieco szalony typ. Osobiście liczę na to, że Kanarki będą mocno zmotywowane na to spotkanie, do tego dochodzi fatalna seria United na wyjazdach. Szalony typ to może i szalony Fin dzisiaj odpali i wyczaruje coś ciekawego? Pukki jest do tego zdolny. Norwich nie pękało jak do tej pory w meczach z mocniejszymi rywalami i starali się grać swoje. Oba zespoły powinny przystąpić do dzisiejszego spotkania w takich samych składach jak w poprzedniej kolejce. Nikt nie zgłaszał kontuzji. 

Kick it off, throw it in, have a little scrimmage,
Keep it low, a splendid rush, bravo, win or die;
On the ball, City, never mind the danger,
Steady on, now's your chance,
Hurrah! We've scored a goal.
City!, City!, City!



LET'S GO NORWICH!

Norwich 1 @4.05 fortuna   

Norwich 1X @1.93 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom