>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie o co chodzi? Miałem sobie jeść popcorn i Was czytać, a tu cisza... To zagaję :)
Kolejka 325.10. 10:30 Brisbane Roar - Melbourne Victory - Roar ma pkt. po meczu z Glory, ale to był fart, szału nie robili. Victory bez Muscata na ławce to nie Victory. Dostali ostatnio u siebie od Wędrowców. Niby bts, bo potencjał jest, ale coś mnie odpycha od tego meczu...26.10. 08:00 Newcastle Jets - Adelaide United - jeśli Redsi wytrzeźwieli po zdobyciu Pucharu FFA, to powinni wygrać. No właśnie "powinni", bo Jetsi nic ostatnio nie pokazali. Zostawiam na live ten mecz.26.10. 10:30 WS Wanderers - Sydney FC - derby, czyli możliwe każde rozwiązanie, scenariusze jak zwykle 2: szachy, under i x albo "ktoś" szybko zacznie a wtedy bts z overem niewykluczony. Zostaje live.
27.10. 06:00 Wellington Phoenix - Perth Glory - W Nix niby nie ma kto grać, a dzielnie w Sydney walczyli, a i po czerwie się nie poddawali. Glory grało na 1-0 u siebie i dostali karę. Potem remis z WU. Może ich to rozrusza? A może będą spać dalej? Osobiście jak dla mnie to pre "no bet".
27.10. 08:00 Western United - Melbourne City - WU prezentuje się nieźle, choć widać brak zgrania i doświadczenia "całości" zespołu. Przyjeżdża wkurzone City po batach w finale FFA, powinno iskrzyć, jakiś bts mi się tu "widzi".
I to tyle. Jak dla mnie szału nie ma. 2 kolejki strzelam sobie drobnymi bez rezultatu na razie. Jedyny "pewny" typ jaki miałem to jedynkę ostatnio Blues Sky, a i to się męczyli, nie mówiąc o słabym @. Na live można było lepiej poszukać. I wiecie co? Ani mi się myśli szarpać z typami "na siłę", sami widzicie co się na razie w Australii dzieje. Pozdrawiam i zachęcam Was do pisania. Może Wy mnie natchniecie do jakiegoś kierunku? Będę zobowiązany...
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
nie jedz popcornu bo podobno niezdrowy ;GENETYCZNIE MODYFIKOWANA KUKURYDZA; hahahaha ja juz wykminilem na piatek btts z overem zobaczymy co z tego bedzie patrzac na h2h  moze pare miedziakow wpadnie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Ja daję bts.... Toivonen i O'Donovan... po obu stronach napastnicy potrafiący znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze...
@1,53   - szału nie robi, ale co więcej grać - oba zespoły to jak na razie niewiadoma. Jak już @qowalsky6  napisał V bez Muscata... Roar dopiero po 1 meczu... dużo niewiadomych :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Brisbane Roar- Melbourne Victory

Piatek godz.10.30 ale oczywiscie zaczna kilka minut później.

Typ :  podwojna szansa 1-1 Kurs 1.89 @ Fortuna

Typ : 1 Druzyna strzeli powyżej 1.5 gola kurs 2.03 @ Fortuna

 

Witam,

Tak ajak ostatnio pisałem o druzynie z Melbourne, ze nasciagali jakiś zawodnikow dziwnych po kontuzjach, nie do końca jeszcze zgrana paczka i efekt było widać naocznie w przegranym meczu.

Dzis widze te 2 gole Roar, bardzo fajnie się prezentowali przedsezonowo, tak jak pisano z obu stron jest potencjal wiec gole powinny padac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Zastanawiam się nad rożnymi w tym meczu. Victory ładnie bije, 14 i 6 sztuk. Brisbane na trudnym terenie potrafiło zrobić 6 sztuk. Tylko nie wiem czy przed meczem dać linię 12/13 rożnych czy czekać coś na live, bo potrafią mieć nudne początki i linia może spaść.
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Ja zagram pierwszy gol w meczu - Victory @1.95
Troche widzialem mecz Roar z Perth i kompletnie nie istnialy (w 1 polowie).
Troche losowy typ, ale moze sie powiedzie..// pozdr

  nice
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
grendel 77,4K

grendel

Użytkownik
Witam , tak czytam i szukam czegoś sensownego na ten dzisiejszy mecz i nie za bardzo wiem co by tu pograć , 
chyba skuszę się na over 1.5 w pierwszej poł[email protected] w fortunie , powodzenia wszystkim.   
Ale okazje były .
To był antyfutbol w najgorszej postaci , o ile 1 połowę  jeszcze dało się  oglądać to druga to dno i 5 metrów mułu , oby jak najmniej takich meczy . Pozdro do jutra .
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 24 października 2019 18:24 przez qowalsky6 25.10. 10:30 Brisbane Roar - Melbourne Victory - Roar ma pkt. po meczu z Glory, ale to był fart, szału nie robili. Victory bez Muscata na ławce to nie Victory. Dostali ostatnio u siebie od Wędrowców. Niby bts, bo potencjał jest, ale coś mnie odpycha od tego meczu... 
No chociaż raz 6 zmysł nie zawiódł :) A na poważnie czyżby Roar znowu chciało być zespołem "przeklętym"? Co qwy na nich leciały z mojej strony jeszcze 2,3 lata temu :)... 
Popatrzcie sami :) gospodarze obstawili u buka zakład: "Roar strzeli - nie" :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś słabo wyszło... początek ligi to i nie wiadomo co można się po zespołach spodziewać.

Na jutro... zacznę od tego pewniejszego moim zdaniem:
WSW - SFC
bts - @1,62    - WSW pokazało, że potrafi strzelać bramki. Zaczęło całkiem dobrze sezon i przed własną publicznością powinni coś ustrzelić. Natomiast Sydney - jeżeli chce wypracować sobie przewagę już na początku sezonu, musi walczyć o komplet punktów. A do tego potrzebne są bramki. Kolejne punkty na pewno przydadzą się w momencie gdy najwięksi przeciwnicy nie są jeszcze w rytmie meczowym i gubią punkty (tutaj myślę w zespołach z Melbourne).

Jets - Adelaide
Jets bez zwycięstwa... Adelaide po meczu pucharowym gdzie pokonała City. Za to w lidze, trochę poniżej oczekiwać. Sam nie wiem co o tym meczu sądzić. Wynik może być każdy. Bramki mogą być... lub może ich nie być. Dlatego będę celował tutaj w rzuty rożne:
ov10,5 rzutów rożnych - @1,72   
ov11 rzutów rożnych- @2,2   
więcej rzutów rożnych - Jets - @1,7   
więcej rzutów rożnych HA-1- Jets - @2,4   

Jets w zeszłym sezonie zdobywało sporo rzutów rożnych, w tym w pierwszym meczu także ich zdobyło bardzo dużo, do tego skład za dużo się nie zmienił i właśnie pierwsze spotkanie pokazało, że próbują grać podobną piłkę jak w zeszłym sezonie... czyli jak dla mnie rogi tutaj powinny wejść.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Rzadko gram tego typu zaklady ( t. zn. w ogule nie gram ), ale dzis sprobuje
Jets - Adelaide   remis  @3.55
Na moje oba zespoly sa za slabe dzis na wygrana, a remis zadowoli obu..
Chociaz, sklaniam sie bardziej do Jets.
jesli bedzie remis, to nie ukrywam troche wygram, jesli nie, to trudno/// typ ryzykowny

    
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 26 października 2019 07:46 przez prolooserRzadko gram tego typu zaklady ( t. zn. w ogule nie gram ), ale dzis sprobuje
Jets - Adelaide   remis  @3.55
Na moje oba zespoly sa za slabe dzis na wygrana, a remis zadowoli obu..
Chociaz, sklaniam sie bardziej do Jets.
jesli bedzie remis, to nie ukrywam troche wygram, jesli nie, to trudno/// typ ryzykowny
Jakby mi ktoś pistolet do głowy przyłożył to dziś też dałbym remis :) Ale, wszystko zależy od tego, czy Reds jeszcze pijani ze szczęścia, czy już tylko skacowani. Wtedy tak, lecz sportowo on the paper i na trzeźwo goście chociaż nie powinni przegrać. so tak, czy siak na siłę nie gram. za to w Sydney Derby podział punktów mnie nie zdziwi. Ale pre dziś nic nie rzucam :) Może live? Wam koledzy GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Narazie zmiany w pracy układają mi się tak, że nie miałem jeszcze szansy zobaczyć żadnego meczu na live w tym sezonie, zastanawia mnie po tych pierwszych kolejkach czy WSW będzie takim czarnym koniem jak rok temu Perth? Wiadomo, że to dopiero 3 kolejki, ale mają już na rozkładzie komplet punktów z MV oraz SFC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
@waldi1979 - masz rację WSW zaczęło sezon naprawdę od mocnego uderzenia. Jak widać danie Babelowi wolnej ręki i trochę zaufania jak na razie ładnie owocuje. Zobaczymy jak długo zespół z Sydney utrzyma to tempo.

@qowalsky6 coś zaspał to dodaje skróty dzisiejszych meczy:

Jest - Adelaide
https://www.a-league.com.au/news/newcastle-jets-adelaide-united-troisi-hails-vital-verbeek-move-which-sparked-reds-comeback

WSW - SFC
https://www.a-league.com.au/news/live-sydney-derby-western-sydney-wanderers-sydney-fc-a-league-match-report-highlights-video-score

Na jutro:
Western Utd - City
bts
- @1,72   
Gospodarze mają mocny atak, goście muszą pokazać, że finał FFA to było tylko potknięcie, dość mocne... ale na pewno będą chcieli się zrehabilitować. Zapowiada się mecz walki i liczę na gole. Chociaż w tym przypadku większą motywację mają na pewno goście. Jeszcze się zastanawiam nad pójściem w ich stronę... ale to tylko taka luźna myśl

Nixi - Glory
2
- @2,14   
Może Nowa Zelandia to miejsce, gdzie zespołom z Australii gra się ciężko... ale Glory czeka na przełamanie, i właśnie Nowa Zelandia jest do tego idealnym miejscem. Nie wierzę w tym sezonie w Nixów. W zeszłym, też nie wierzyłem... ale obym 2 razy się nie mylił ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
Do góry Bottom