>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 25.10.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, EBL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stal Ostrów Wielkopolski - King Wilki Morskie Szczecin
Typ: Stal Ostrów Wielkopolski wygra przynajmniej sześcioma punktami włącznie z dogrywką
Kurs: 5.07
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Ja dzisiaj trochę pod górę i odwrotnie niż większość. Najwyższa liga koszykarska w Polsce i starcie przedostatniej Stali z siódmym Szczecinem. O składzie Stali już na forum było pisane ostatnio wiele, większość przepowiadała ich wysokie porażki, jednak chłopaki pokazują charakter i nie składają broni, choć ich przedsezonowe priorytety legły w gruzach po utracie wielu kluczowych graczy. Choć osobiście nie przekreślam tej ekipy nawet w walce o play-off. W klubie widać poruszenie i ciągłe poszukiwania wzmocnień, więc biorąc pod uwagę poziom ligi moim zdaniem jeszcze nie wszystko stracone. Dziś, jak to mam w zwyczaju opieram się na sprawach ambicjonalnych i kwestiach raczej psychologicznych. Co do faktów, Stal przegrała do tej pory wszystkie cztery mecze, co ciekawe wszystkie sześcioma punktami w tym raz po dogrywce. Lepsi okazali się zawodnicy z Dąbrowy, Radomia, Zielonej Góry i Wrocławia. Nie są to czołowe drużyny, więc ciężko o optymizm. Kingi obecnie trzy wygrane i porażka, trzeba dodać, że wygrane z solidnymi póki co drużynami. Wilki Morskie mają za sobą trzy wygrane z rzędu, jadą do Ostrowa, który nie może się odgonić od problemów. Nawet jeśli zawodnicy gości tego nie mówią głośno to podświadomie czują się już zwycięzcami tego meczu, a przynajmniej taką mam nadzieję. Sport jest na tyle brutalny, że takie sytuacje odwraca przeciwko nam w ciągu sekundy. Wiemy, że do Ostrowa został sprowadzony Donte McGill, jednak przyznaję, że nic nie wiem o tym graczu, a staram się nigdy nie opierać swojej opinii na suchych statystykach, ale jedno jest pewne, dziś jest idealny mecz, aby wkupił się do drużyny, najlepiej jakby pomógł w wygranej. Jakoś nie wydaje mi się, że będzie to mecz do ostatniego rzutu, jak już to stawiałbym, że jedni lub drudzy wygrają przynajmniej 8-10 punktami. W totolotku jest zakład na 6+, więc tego właśnie spróbuję po bardzo przystępnym kursie.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska EBL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stal Ostrów Wielkopolski - Szczecin
Typ: Ostrów Wielkopolski +2,5
Kurs: 2,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Od rana już mi chodził po głowie ten mecz, a mianowicie przełamanie graczy z Ostrowa Wielkopolskiego, ale nie było czasu aż do teraz na analizę. Widzę, że jeden z kolegów już mnie uprzedził więc zagram trochę niższy kurs, a więc handi 2,5 punktu w stronę gospodarzy. Nie chcę powielać analizy kolegi, bo chyba wszystko w temacie wyczerpał. Stawiam na zacięty bój i dużą ambicję ze strony miejscowych, którzy będą walczyć o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Składy raczej moim zdaniem wyrównane i zadecyduje dyspozycja dnia oraz poziom zaangażowania w mecz, a tego ostrowianom na pewno nie zabraknie.

​​​​​​​  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Leicester
Typ: 1X/+1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: etoto

Wierzę dzisiaj w przełamanie Świętych na swoim boisku. Oglądałem ich ostatnie starcie z Wolverhampton i naprawdę ich cisnęli, jednak wywieźli zaledwie jeden punkt. Kibice bardzo oburzeni postawą swoich graczy u siebie, więc może do 5 razy sztuka. Typ zabezpieczam jednak remisem, bo Lisy są w bardzo dobrej formie, jednak na wyjazdach w meczach ligowych ewidentnie słabiej, co tym bardziej mnie przekonuje do tego, że nie przywiozą dziś do domu trzech punktów. Na 10 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami na tym boisku aż 9 skończyło się overem 1.5, dlatego do typu dorzucam też linię bramkową. Na szpicy Ings, po drugiej stronie Vardy, myślę że gole będą. Przed Lisami trudny mecz, jeśli gospodarze zagrają tak jak z Wilkami to spokojnie ten mecz powinni wygrać. Przyznaję, że pomysł na ten typ opiera się głównie na podstawie ich poprzedniego meczu.

​​​​​​​  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Southampton - Leicester
Typ: powyżej 19,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj nietypowo bo z wysp, rozważałem jeszcze spotkanie w Hiszpanii pomiędzy Villarreal a Alaves ale ostatecznie do zagrania tego typu skłoniło mnie głównie H2H tych ekip.
W tym sezonie Southampton na razie słabiutko, w lidze 17 miejsce tuż nad strefą spadkową. W spotkaniach domowych wypadają najgorzej w lidze bo bilans 0-1-3 daje im ostatnie miejsce. Lisy w tabeli na bardzo dobrym 3 miejscu, jeżeli chodzi o wyjazdy to bilans 1-1-2 daje im 11 miejsce.
Gospodarze w 4 spotkaniach domowych popełniali odpowiednio 10, 17, 8 i 8 przewinień. Te dwa ostatnie spotkania to wysoko i szybko przegrane spotkania z Bournemouth 1-3 i Chelsea 1-4 także walki za dużo tam nie było.
Goście w delegacjach jak na angielskie granie sporo fauli poza jednym spotkaniem z Sheffield Utd: 14, 6, 14 i 17.
Ostatnie spotkania na przestrzeni 5 sezonów na poziomie Premier League wyglądają bardzo dobrze: 22, 26, 18, 22 i 24.
Liczę na sporą determinację ze strony gospodarzy w osiągnięciu korzystnego wyniku a takim byłoby pierwsze zwycięstwo domowe co zapewne bardzo ucieszyło by miejscowych kibiców. Z drugiej strony jak goście zagrają na średniej fauli z tego sezony to o typ można być spokojnym.

​​​​​​​  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom