>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Liga - Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2019/2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Pierwsza kolejka startuje za miesiąc, a specjalnie dla was zakładamy temat w którym możecie podawać TYPY poparte analizą.
Zapraszamy. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
Widzew @ 1.60 
  
Fortuna

Już w najbliższy weekend starujemy z rozgrywkami 2-ligowymi. Widzew Łódź po raz kolejny postara się o awans do 1 ligi, bowiem w poprzednim sezonie jak dobrze wszyscy pamiętamy zaprzepaścił tą wielką szansę swoimi remisami, gdzie zanotował ich pod rząd aż dziesięć. Po nie udanej próbie awansu do 1 ligi, doszło do zmiany trenera, którym został Zbigniew Smółka, jednak po kilku ostrych słowach, szybko wyleciał z Widzewa. Nowym trenerem został Marcin Kaczmarek, który ma za zadanie awansować. Pierwsza kolejka to jedna wielka niewiadomo, ale goście muszą w nowy sezon wejść z przytupem. Widzew pokazał swoją moc w sparingach, choć rywale nie byli najwyższej kategorii to goście nastrzelali kilka goli. W drodze do awansu mają pomóc min. bramkarz Pawłowski czy też Marcin Robak, który pomimo swojego wieku wciąż strzela gole. Kurs może zbyt mocno nie zachwyca do gry, ale myślę, że warto spróbować. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Bytovia - Widzew Łódź
Widzew @ 1.75
Fortuna


Myślę, że po raz kolejny warto iść w stronę gości. Dla Widzewa będzie to drugie spotkanie rozegrane na wyjeździe. W pierwszej kolejce pokonali bowiem oni Gryf Wejherowo 1:2, lecz to spotkanie nie należało do najłatwiejszych. Strzelcem jednej bramki był wyżej wspomniany Robak, który zapewne będzie liderem w ofensywie w ekipie Widzewa. Na dniach dołączył kolejny nam bardzo dobrze znany zawodnik z boisk ekstraklasy - obrońca Korony Kielce Łukasz Kosakiewicz. Jak widzimy goście dalej się zbroją w tym sezonie by nie powtórzyć wyczynu z poprzedniego sezonu...
Patrząc na H2H to Bytovia w dwóch bezpośrednich starciach wychodziła zwycięsko w spotkaniu z Widzewem, czas najwyższy przełamać tą passę i sprawić żeby Bytovia przegrała swój piąty mecz z rzędu..
 
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
Skład Lecha na dziś: Szymański - Cywka, Šatka, Pleśnierowicz, Smajdor - Skrzypczak, Moder, Marchwiński - Makuszewski, Zhamaletdinov, Kamiński

Powinni sobie poradzić ze Skrą, która na wyjazdach gra słabo, a w tym sezonie przegrała już 3 spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 694

blanek15

Użytkownik
1900                   Gornik Polkowice : Stal Rzeszow
Stal Rzeszow @ 2,25
BET365

1 : 2
  ​
Starcie dwoch beniaminkow. Gornik ewidentnie nie moze sie wbic do II ligii, czego nie mozna mowiedziec o Stali.  Co prawda polkowiczanie strzelaja co molejke 1 bramke, za wyjatkiem ostatniego meczu w Czestoczowie ze Skra, ale wystarcza to jedynie na dwa remisy. Stal Rzeszow czuje sie swietnie w lidze i po czterech kolejkach maja 9 pkt, ulegli jak dotad tylko Garbarni. Wg. mnie Stal wyciagnie kolejne 3 pktpkt. 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Śledzę od poprzedniego sezonu mocno II ligę więc się ją mocno typuje bo kursy naprawdę zachęcają. Na dzisiaj ode mnie kilka typów z krótką analizą.

21.08 17:00
RKS Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 2 remis brak zakładu@1,96 ZWROT 
Mistrzowie Wiosny z zeszłego roku ciągle nie mogą wejść w sezon jedno zwycięstwo w 4 spotkaniach to na pewno wynik poniżej oczekiwań. Kadra praktycznie bez osłabień jednak zmiana trenera dużo zmieniła jak widać w zespole. Zespół sfrustrowany po straconych punktach w ostatnim meczu ze Zniczem w którym przeważali i niewykorzystali w ostatniej minucie karnego. Na przełamanie, jest potencjał i moim zdaniem ta wygrana musi przyjść. Pogoń gra ofensywnie ale trochę brak szczęścia. Garbarnia po spadku i objęciu przez Łukasza Surmę z zupełnie inną kadrą. Moim zdaniem wynik lekko ponad stan.
21.08 17:00
CWKS Resovia -MKS Bytovia 1 @1,94   
Resovia świetnie weszła w sezon. Już w zeszłym roku pokazała, że chłopaki potrafią grać ofensywnie i zdobywać punkty na trudnych terenach. Pozyskanie Kamila Radulja to był strzał w dziesiątkę. Gospodarze mają lidera i raczej go nie wypuszczą w tej kolejce chociaż Bytovia w obecnej sytuacji finansowej i kadrowej zaskakuje na plus.
21.08 17:00
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard [email protected]  
W Stalowej Woli ciężkie chwile, ciężkie rozmowy i narazie czarna seria a wraz z nią ostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem i tylko 3 strzelonymi bramkami w 4 meczach. Błękitni w zupełnie innych nastrojach. Po 3 zwycięstwach przyszły 2 porażki ale z drużynami które typowane są do awansu. Rzepecki pewny w bramce, Fadecki świetny z przodu. Moim zdaniem kurs mocno zawyżony. 
21.08 17:00
TKP ElanaKS - SKRA Częstochowa X@3,45  
Elana to dla mnie zagadka. W Toruniu jest podstawa do awansu, stabilny budżet, duże miasto ale ciągle czegoś brakuje. Poprzedni mecz z Łęczną może trochę mylić. Mecz mógł się spokojnie skończyć wygraną w drugą stronę. Skra w końcu ze zwycięstwem w końcówce z osłabionymi Polkowicami. To musiało ich podbudować. Na zwycięstwo za mało ale powinni urwać ten punkt.
21.08 17:00
KKS Lech Poznań II - KS Legionovia no bet
Za słaby kurs na Lecha by ryzykować, jeżeli coś  ruszać w tym meczu to bramkę Legionovii  . Podoba mi się ich rosły napastnik Podliński , wydaję mi się, że strzeli kilka bramek w tym sezonie dla Legionovii.
21.08 18:50
Widzew Łódź - Górnik Łęczna no bet
Śmieszne kursy na Widzewa, Łęczna za słaba żeby wygrać pomogą kibice ale raczej szkoda tego ruszać.
21.08 19:00
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 2@2,23  
Kurs do grania póki taki wysoki. Stal z wielkimi aspiracjami. Z dużym budżetem, świetnym poprzednim sezonem i mocnym startem w lidze. 3 zwycięstwa w 4 meczach pokazują, że chłopaki poważnie myślą o awansie. Bardzo fajna ofensywna piłka. To chcę się oglądać. Górnicy będą raczej walczyć o utrzymanie i to od początku mówił trener . Na razie dwa punkciki. Raczej więcej pkt trzeba szukać w następnych meczach.
21.08 19:00
Znicz Pruszków - WKS Gryf Wejherowo no bet
Gryf kompletnie bezradny na tle świetnej Resovii w poprzedniej kolejce ale kursy na Znicza śmieszne , więc szkoda tego ruszać
21.08 19:00
GKS Katowice - Olimpia Elbląg  2 remis nie ma zakładu@3,15 ZWROT
O GKS-ie powiedziano już chyba wszystko. Klub z wielką tradycją rozmienia się na drobne. Co roku te same gadki o awansie a idziemy w odwrotnym kierunku. Co roku kibice pokazują swoje niezadowolenie. Wygrana w poprzedniej kolejce z Błękitnymi była dla mnie sporym zaskoczeniem ale nic nie zmienia. Nikt raczej w drużynie nie utożsamia się z Gieksą i nikt za nią umierać nie będzie. Dopóki nie zmieni się polityka klubu wątpie w zmiany w Katowicach. Olimpia w zgoła innych nastrojach, zwłaszcza po świetnym wyniku z Widzewem bo za taki można uważać remis z łodzianami grając w 10. Kurs świetny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Generalnie podobnie myśle o meczu Stali i GKS, kursy wystawione na spotkanie ekipy ze Śląska to fantazmagoria gol olimpi mysle spokojnie mozna pobrać, generalnie w obu meczach powinny być bramki 

Polkowice-Stal obie ogol vs over 1.5 1.8 vs 1.31

GKS-Olimpia obie gol vs over 1.5 1.79 vs 1.27

gram z forbet
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Czas nagli więc dzisiaj krótko i na temat:
Błękitni - Resovia 2 @2,60  
Obie drużyny w formie, Błękitni mają świetnego w bramce Rzepeckiego i z przodu Fadeckiego ale dzisiaj idę w kierunku gości którzy imponują mi w ofensywie. W poprzedniej kolejce pechowo zremisowali przez głupie zachowanie Kamila Radulja i jego drugą żółtą kartkę. Liczę, że dziś się chłop zrewanżuje i pomoże ekipie z Podkarpacia sięgnąć po 3 pkt.
Legionovia - Polkowice 1 @2,30  
Starcie beniaminków. Obie drużyny potrzebują pkt. Legionovia wbrew pozorom nie gra źle zwłaszcza u siebie ale brakuje skuteczności oraz trochę szczęścia. Dzisiaj idealny kandydat do ogolenia. Polkowice grają strasznie na wyjeździe. Idę w gospodarzy.

To chyba tyle reszta meczy dla mnie no bet. Ewentualnie można pograć bramki w meczu Bytovii ze Zniczem, BTTS też dobra opcja. Szkoda, że nie idzie u żadnego buka obstawiać strzelców bramek na tym poziomie rozgrywek bo puściłbym Szuprytowskiego z Olimpii, wgl Olimpia dla mnie powinna wygrać ale kurs jest malutki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Dzisiaj ciężkie mecze do typowania ale próbujemy:

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1 Remis nie ma zakładu@2,12  

 Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem ponieważ w Elblągu mieliśmy cudowne ozdrowienie stalówki jeśli można tak to nazwać i naprawdę dobrą grę w ich wykonaniu na ciężkim terenie jakim jest stadion Olimpii. Składne akcje i sporo okazji bramkowych to mogło zaimponować. Po zakończeniu spotkania widać było chemię między zawodnikami i ogromną radość oraz kamień jaki spadł z serca i drużynie i trenerowi. Łęczna natomiast po zwycięstwie z GKS i tu obraz jest trochę zamglony ponieważ Górnik powinien ten mecz wygrać przynajmniej 2-3 bramkami. Ładnie to wyglądało aczkolwiek duża w tym zasługa gości z Katowic którzy kompletnie gubią się w defensywie. Typ jest w głównej spowodowany tym , że Łęcznej nigdy nie grało się tu dobrze a gospodarze zawsze byli zmotywowani na te spotkania na 5 ostatnich meczy w roli gospodarza Stal wygrała 4. Mecz raczej będzie oscylował wokół remisu stąd typ.

Górnik Polkowice - Garbarnia 2 @2,37  

Polkowiczanie mieli furę szczęścia w meczu z Legionovią i cudem wygrali w Legionowie, obramowanie bramki było obijanie niemiłosiernie. Dzisiaj drużyna trenera Surmy raczej nie porazi nas taką nieskutecznością i powinna zgarnąć komplet punktów, tymbardziej , że są w kapitalnej formie tylko jedna porażka od początku sezonu. Kursik piękny, lecimy.

Widzew Łódź - Stal Rzeszów Remis brak zakładu 2@2,50  

Mecz na szczycie. Dwie wielkie firmy spotkają się ze sobą przy komplecie publiczności w Łodzi, spotkanie godne spokojnie naszej ekstraklasy głównie pod kątem oprawy spotkania. W Widzewie wielkie pieniądze, piękny stadion, tłumy kibiców na stadionie, wielkie nazwiska z ekstraklasy (Możdżeń, Robak) a gra jak była tak jest poniżej wielkich oczekiwań. Stołek trenera Kaczmarka powoli robi się gorący. Cudem urwany remis z Łęczniokami i porażka w Częstochowie może spowodować , że ten mecz może mieć wpływ na przyszłość trenera łodzian. Stal w odwrotnych nastrojach , grają fajną piłeczkę i zdobywają punkty. w 6 meczach 5 zwycięstw. Kurs przyjemny.

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard X@3,65  

Dla mnie wyniki Znicza troszkę ponad stan drużyna mocno punktuje ale nie ponosi mnie ich gra. Bramki głównie ze stałych fragmentów. Urwane ostatnie punkty w Bytowie też mocno szczęśliwe. Dużo strzelają ale i dużo tracą. Błękitni mają fajną drużynę ale moim zdaniem ciężko będzie im utrzymać kluczowych zawodników w przerwie zimowej.  Ciekawe H2H na 4 mecze w Pruszkowie 3 remisy. Forma obu drużyn raczej też skłania mnie do remisu bramkowego. Dodatkowo dorzucam po super ciekawym kursie Over 1,5 w pierwszej połowie @2,55.  

GKS Katowice - Skra Częstochowa Remis brak zakładu 2@3,05   

O drużynie z Katowic napisałem już chyba wszystko w temacie, potwierdzenie mieliśmy znowu w poprzedniej kolejce po bezbarwnej porażce z Łęczną. Skra się przebudziła a zwycięstwo z Widzewem można wskazywać w kategorii sensacji. Nocoń ciągnie ten wózek. Dzisiaj pójdą za ciosem? Remis też w dobrym kursie @3,65   próbuje oba zdarzenia.

Niezły kabareton...
 
S 2

sport83

Użytkownik
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Rezerwy Lecha radzą sobie coraz lepiej, ostatnio znaczny wzrost formy i dwie pewne wygrane na wyjazdach: w Siedlcach i Toruniu i właśnie to przekonuje mnie do zagrania na gospodarzy. Górnik zanotował dwa domowe remisy, moim zdaniem troche słabo. Mam ponadto nadzieje, bo nie mogę odszukać takiego infa, że dojdzie ktoś z pierwszej drużyny. Kurs mocno zachęca.
Typ: 1 (2.21 Betclic) lub dla ostrożnych 1 DNB (1.60 )
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Resovia - Lech II Poznań   

W sobotę o 15 w Rzeszowie Resovia podejmowac będzie rezerwy Lecha, ale czy tak do końca rezerwy? 
Trener Ulatowski do swojej dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników którzy nie pojechali na kadry swoich reprezentacji. 

"Na zgrupowania kadr narodowych wyjechali: Christian Gytkjaer, Lubomir Satka, Robert Gumny, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Paweł Tomczyk, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kamiński oraz Filip Marchwiński. Pozostali zawodnicy trenują w stolicy Wielkopolski i będą mogli wystąpić w meczu rezerw"

Kurs na zwycięstwo Lecha to 4,70 w fortunie, dlatego ja próbuję już dzisiaj bo kurs do soboty może poważnie zleciec w dół. 

Pozdrawiam.

 
 
M 2

macq_pl

Użytkownik
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
19.10.2019 (sobota) godzina: 15:00
Typ: 1       
Kurs: 1,82
Bukmacher: STS

Według mnie w drużynie Stali jest niesamowity potencjał sportowy i marketingowy. Jest olbrzymi apetyt na piłkę na jak najwyższym poziomie. Zdecydowanie Stal to jeden z kandydatów do awansu. Jednak po czterech meczach bez zwycięstwa beniaminek II ligi wyleciał ze strefy drużyn walczących w barażach. U Rzeszowiaków panuje mobilizacja, o czym donoszą lokalne nowiny: link. W dwóch ostatnich meczach Stal prowadziła i w obu przypadkach poniosła porażki. W tej kolejce liczę na przełamanie. U siebie bilans 5-2-1. Zapowiedź meczu na stronie Stali: link.
Drużyna Błękitnych to młoda ekipa (średnia wieku ~22 lat), grająca bezpardonowo. W 13 meczach 7 zwycięstw, 6 porażek. Do stolicy Podkarpacia wybrała się w podróż dzień wcześniej (~800 km) o czym donosi strona oficjalna: link. Na wyjazdach bilans 3-0-4.

Podsumowując gram głównie na przełamanie Stali, jej mobilizację i walką o awans. Do tego troszkę naciągam argumentację przeciwko Błękitnym tj. daleki wyjazd + niedoświadczenie drużyny. Kursy na Stal u niektórych bukmacherów idą w dół.
 
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
Skład Lecha na mecz ze Zniczem:
Szymański - Wojtkowiak, Rogne, Dejewski, Cywka - Skrzypczak, Letniowski, Marchwiński - Makuszewski, Tomczyk, Karbownik

Lech powinien ich pyknąć ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS

Analiza:

Szykuje się gruba afera z klubem z Siedlec w tle. Nie jest tajemnicą, że dni nowego trenera - Daniela Purzyckiego są już policzone. Więcej nt. zamieszania w klubie można przeczytać tutaj: http://sportsiedlce.pl/2019/10/25/afera-w-pogoni-czy-to-koniec-purzyckiego-w-klubie/?fbclid=IwAR1-uih8cNkme4i9Be-rpmi0rpgqznwa98csc1Hu--qZz0k-B4Km2Liqk2g
Kursy podejrzewam jutro będą leciały. Już teraz Forbet oferuje 1.40. W STS jeszcze 1.65. Dla odważnych handicap (-1) @2.7
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska 2 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Lech Poznań II - Olimpia Elbląg
Typ: Lech Poznań II -1,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Etoto

18 seria rozgrywek II ligi, 12 w tabeli Lech II podejmuje 5. Olimpię Elbląg. Oba zespoły ostatnio w dobrej dyspozycji, Lech w 3 ostatnich spotkaniach zdobył 7 punktów, z kolei Olimpia w 5 spotkaniach zdobyła 9 punktów. Wydawać by się mogło że lekkim faworytem powinni być goście, jednak przed chwilą zostały podane składy wyjściowe i w zespole z Poznania jest wielu zawodników z pierwszego zespołu Kolejorza. Zawodnicy Ci potrzebują rytmu meczowego a dzisiejsze spotkanie jest ku temu dobrą okazją, dzięki czemu mogą również poprawić miejsce w tabeli drugiego zespołu.

Wyjściowa 11 na dzisiejsze spotkanie:
Miłosz Mleczko - Tymoteusz Klupś, Thomas Rogne, Tomasz Dejewski, Volodymyr Kostevych - Maciej Makuszewski, Karlo Muhar, Pedro Tiba, Joao Amaral - Darko Jevtić - Filip Szymczak
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W najbliższy weekend rozgrywki wznawia 2. Liga.
Zapraszam do dyskusji,
pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Widzew - Olimpia
obie strzelą gola @ 2.53
Fortuna


Mecz za 10. minut, a więc szybko.
2 liga wraca po zimowej przerwie, a więc ciężko powiedzieć jaką formę zaprezentują obie ekipy. Widzew potrzebuje trzech punktów, aby umocnić się na pozycji lidera by iść w kierunku awansu. Wczoraj punkty zgubili GKS Katowice i Górnik Łęczna, a więc jest to dobra okazja dla gospodarzy aby odskoczyć rywalom. Olimpia bije się o baraże do 1 ligi i na pewno nie ma zamiaru odpuszczać rywalowi. Z racji, że jest to pierwsza kolejka po przerwie zimowej spodziewam się trudnej przeprawy gospodarzy, a obie ekipy strzelą przynajmniej po jednym golu.
Mecz za 10 minut w TVP3. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-05-27 o 14.33.15.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-14 o 13.29.49.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


II Liga nie zwalnia tempa i podobnie jak ekstraklasa czy reszta lig rozgrywana będzie w środku tygodnia.
Tu zapowiadają się dość ciekawe spotkania, a raczej poszukał bym zwycięstwa trzech gospodarzy.
Mam na myśli o Legionovia @4.15, Garbarnia @4.15.

GKS podobnie jak i Widzew liderują w 2 lidze. GKS wczoraj wygrał 3:2 lecz na wyjazdach jest to zgoła inny zespół. Widzew przechodzi traumę z poprzedniego sezonu gdzie nie udało im się awansować do 1 ligi choć wydawał się, że awans jest po prostu przesądzony. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym zespołem, który walczy o utrzymanie.
A jak wy to widzicie?. Będą niespodzianki?​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom