>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 5 (Ergo Arena - 26.10.2019)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W sumie to zupełnie nie rozumiem jak Kruszwil mógł wziąć walkę z Mini Majkiem.Przecież co by się tam nie wydarzyło, to Kruszwil będzie wyśmiewany. Jak przegra, to wiadomo, że będzie totalna kompromitacja. Jak wygra przez nokaut, to każdy będzie go krytykować, że pobił karzełka. Jedyną opcją jest chyba przekonywujące zwycięstwo i zarazem nie zrobienie Majkowi krzywdy. Może więc zwycięstwo Kruszwila na punkty i wtedy "wilk będzie syty i owca cała"?

Zastanawiają mnie też treningi Mini Majka. Nie wiem jaki jest sens treningu uderzeń, przecież w stójce nie ma żadnych szans, żeby mógł coś zrobić Kruszwilowi. Gdyby walka była na ulicy, to mógłby po prostu walnąć go w jaja, ale tutaj nie może. Gdybym ja miał walczyć z kimś o 40 cm wyższym, to bym trenował tylko wejścia w nogi i parter. Z parterem też będzie mieć ciężko, bo przez króciutkie rączki to dźwignie odpadają i w sumie nawet jak sprowadzi go do parteru, to co on może mu tam zrobić?

Mini Majk jest wysportowany, wyćwiczony, ciężko trenuje, no ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jego zwycięstwa, chyba jedynie przez dyskwalifikację jakby Kruszwil zapomniał o tym, że highkicki są zabronione.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
cytat z dnia 29 września 2019 23:06 przez 5xharoldx5W sumie to zupełnie nie rozumiem jak Kruszwil mógł wziąć walkę z Mini Majkiem.Przecież co by się tam nie wydarzyło, to Kruszwil będzie wyśmiewany. Jak przegra, to wiadomo, że będzie totalna kompromitacja. Jak wygra przez nokaut, to każdy będzie go krytykować, że pobił karzełka. Jedyną opcją jest chyba przekonywujące zwycięstwo i zarazem nie zrobienie Majkowi krzywdy. Może więc zwycięstwo Kruszwila na punkty i wtedy "wilk będzie syty i owca cała"?

Zastanawiają mnie też treningi Mini Majka. Nie wiem jaki jest sens treningu uderzeń, przecież w stójce nie ma żadnych szans, żeby mógł coś zrobić Kruszwilowi. Gdyby walka była na ulicy, to mógłby po prostu walnąć go w jaja, ale tutaj nie może. Gdybym ja miał walczyć z kimś o 40 cm wyższym, to bym trenował tylko wejścia w nogi i parter. Z parterem też będzie mieć ciężko, bo przez króciutkie rączki to dźwignie odpadają i w sumie nawet jak sprowadzi go do parteru, to co on może mu tam zrobić?

Mini Majk jest wysportowany, wyćwiczony, ciężko trenuje, no ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jego zwycięstwa, chyba jedynie przez dyskwalifikację jakby Kruszwil zapomniał o tym, że highkicki są zabronione.
Zawsze może go sprowadzić do partertu i albo próbować udusić, albo po prostu będzie go okładać ciosami. Pamiętaj, że to nie jest profesjonalna organizacja i żadna z walk też taka nie jest. Sędziowie nie pozwalają na jakieś dłuższe okładanie przeciwnika i jak było w kilku poprzednich walkach - po prostu to przerywają. Kruszwil żadnym fajterem nie jest, przypuszczam że nigdy też nie miał nic wspólnego z jakąkolwiek bójką. Mini Majk zacznie go okładać w parterze, Kruszwil nie będzie wiedział jak zareagować i zachować się w danej sytuacji, nakryje głowę rączkami i sędzia z miejsca przerwie. Ale to tylko gdybanie i szukanie jakiegoś zaczepienia, bo w tej walce tak naprawdę może wydarzyć się wszystko.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
@ranczo0123 ma racje- Betsson czy 1xbet też swego czasu wystawiali kursy, jednakże to LVBet ma wyłączność na galę wiec najpewniej robili to nielegalnie (ale czy to istotne?). Mam nadzieje że zrobią to i tym razem, chociąż wątpie że wystawią pełną ofertę a to w przypadku obstawiania tej gali będzie miało jedyny sens.
Teraz widzę toczy się dyskusja o pojedynku Mini Majka z Kruszwilem- szczerze mówiąc jeszcze miesiąc/dwa temu jak pojawialy się pierwsze wzmianki że do tej walki dojdzie to wydawało mi się że to bujda. Własciwie to dalej tak myśle- powód jest prosty: tu nie ma złej krwi. Do tego tak jak pisał wyżej @5xharoldx5 - co by nie było to będzie źle. Dla mnie nie ma tu dyskusji, ja youtuberów nie śledze ale na tyle co wiem to Kruszwil to bogaty bufon czyli konkluzja jest prosta: on nie dopuści żeby to przegrał (przypominam że jego Ochroniarz dosyć sensacyjnie wygrał z Boxdelem, a faworytem na pewno nie był) i fakty sa tez takie że to bogacz i tak naprawde jesli by chciał to odpowiedni ludzie by go przygotowali w miesiąc co ma zrobić żeby wygrać. Według mnie do walki nie dojdzie i nagle na tydzień przed galą któryś wypadnie- dlatego doszły ciekawe zestawienia tego ukraińca z Big Brothera i Eweliny z Warsaw Shore z Godlewską.
Przypomne jeszcze że to jest FAMEMMA - coś co jest nastawione wybitnie na show. Prosty przykład: w najbliższy piątek w Poznaniu jest Roast AdBustera na którym wystąpi Bonus. Czy to jest normalne gdzie na 3 tygodnie przed walką to powinien być w sumie najważniejszy okres przygotowań ? Sami sobie odpowiedźcie.
Dlatego jeszcze raz przestrzegam- for fun można będzie coś zagrać ale na dłuższą mete analizowanie czy Mini Majk wejdzie Kruszwilowi w nogi jest bezcelowe.
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
Moim zdaniem . Jest duże ryzyko przegrania swoich pieniędzy przy obstawianiu tego typu wydarzeń . Wiele rzeczy zrobionych jest pod publikę . Można zauważyć na każdej konferencji przed walkami FAME MMA

Jednak moim zdaniem , Marcin najman jest absolutnym faworytem w walce z Bonusem BGC.
Mozna go nie lubić i śmiać się z jego sportowych wpadek . Bądź co bądź był zawodowym bokserem. Natomiast BONUS to postać która wziela się z nikąd. Zaczął swoje przygotowania jakieś pół roku temu i co prawda zrobił postępy , zrzucił kilkanaście kilogramów. Jednak mimo wszystko uważam ze walka z Najmanem będzie trwała nie dłużej niz minute . 
 
O 6

[email protected]

Użytkownik
to co mówiłem bonus wrzucił film jak robi obalenie on to trenował pewnie cały czas teraz , co robić najman z dołu nic nie zrobi , według mnie bonus odrazu sie rzuci pod nogi bo wie że w stójce nie ma szans kusi kurs bonus ale jak to najman przegra jest skończony no i ewelona 1.3 kurs marzenie i  kruszwil myśle też 1.6
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jedyna opcja zeby Bonus wygral to ustawiona walka. Ja rozumiem ze beka z Najmana itd ale no z bonusem? bez przesady XDD widzieliscie wogole z kim ten koles przegrywal?
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Wiadomo, że walka Kruszwila z Majkiem to cyrk, ale jeszcze nigdy nie widziałem takich zmian kursów. Z 1.4 na Kruszwila do prawie 2.0, później spadek do 1.35 a teraz znowu 1.8. ???? Ja tam pobieram. Nie wiem co by się musiało stać żeby karzeł wygrał.

PS. Zaraz się dowiecie od specjalistów, jak można stawiać kasę na tego typu wydarzenia. Przygotujcie się. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dokładnie tak. Życzę wygranej aczkolwiek jak będzie płacz, że jakiś przekręt, że winny cały świat, że zakład był świetny to nie będę zdziwiony. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wolicie grac Najmana czy Ewelone zamiast Hassana po 1.50. Dla mnie to 99% szans ze Oleh tego nie wygra. Nie ma zadnych argumentów po swojej stronie.
Hassan- Oleh 1 @1.50 betsafe i 1.40 lvbet   szybki nokaut w 1rundzie. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
A Wy dalej swoje z tą walką Najmana- wszystko już było powiedziane i ogólnie rzecz biorąc tam może być wszystko łącznie z remisem. Oczywiście największe prawdopodobieństwo jest że Najman po prostu ustrzeli Bonusa w 30 sekund, tak jak tłumaczyłem wyżej, on jednak wie że tutaj może jeszcze zarobić. Ale żadnego value w taki niskich kursach nie widze- dla mnie zdecydowanie do odpuszczenia.

Ogólnie rzecz biorąc mamy dostepne kursy w 1xbet i w Betssonie co zwiększa sens postawienia czegokolwiek z tej gali.  Nie ma się co tutaj rozwodzić, krótko co na pewno zagram- kursy z 1xbet:
Oleh Riaszenczew @3,90 -&gt; Hassan w walce z Wiewiórem sobie kompletnie nie radził w parterze, miał też dominować w stójce ale jakoś szczególnie dużo do zaoferowania tam nie miał, krążą słuchy że Oleh miał ze sportem całkiem sporo doczynienia- uprawiał gimnastyke ale przede wszystkim to były bokser który miał podobno niezłe sukcesy na ringach amatorskich w Ukrainie i jeżeli to prawda to ma spore szanse wypunktowac tutaj Hassana a kursy jest zdecydowanie przesadny. Dochodzi tutaj całkiem ciekawy aspekt że federacja otwiera sie również na rynek Ukraińców których jak wiadomo coraz wiecej w Polsce (nie sa pierwsi- całkiem niedawno TVP Sport transmitowała superpuchar Ukrainy).
Krystian Wilczak @1,41 -&gt; Wilczaka wspierać będzie tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej Norman Parke, Hubert Lotta, Kamil Oniszczuk oraz Michał Bieniek. MI to wystarcza.
Kruszwil @1,95 -&gt; Od razu mówie ze jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o youtuberów ale tutaj nie trzeba sie szczególnie znać żeby na pierwszy rzut oka zauważyć że Kruszwil wygląda na buca zapatrzonego w siebie to brałby walke zeby ją przegac ? Nie oszukujmy sie -przegrac z karłem to jednak osmieszenie sie wiec dla kogoś z takim ego to nie ma opcji. Czysto sportowo nie ma co tego analizować- Mini Majk moze i jest sporo silniejszy ale 30 cm różnicy to nieweluje (jeśli się ktoś przygotowywał).
 
 
P 0

plastelina7

Użytkownik
po ważeniu:
   
TOTOLOTEK
ako @2.89

AdBuster pytany dlaczego nie wkleja filmików z treningami coś tam ściemniał, innymi słowy w ogóle ostatnio nie trenuje, ma inne sprawy na głowie, Malczyński ciężka orka z Szulim, na ważeniu też lepsze wrażenie sprawiał
Esmeralda 75 kilo żywej wagi, wygląda jak krowa, z trudem  się rusza, pewniak tej gali
Kasti straaaasznie spięty, ledwo mówił, coś tam dukał, koleś kompletnie nie ma talentu do sportów walki - wystarczy obejrzeć jego walkę z Lupą, jeszcze wygadał się, że trenuje całe ... 3 miesiące no WOW


PS tak czy owak oktagon zweryfikuje ;)





 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja powiem tak. Jesli Bonus naklepie Najmanowi no to chyba jedynym nastepnym rywalem dla Marcina na FAME MMA 6 z ktorym bedzie mogl realnie powalczyc o zwyciestwo powinien byc Mini Majk ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak ja bym chciał, żeby Olejnik pokonał Malczyńskiego albo chociaż raz żeby go tak porządnie trafił, bo naprawdę wkurza mnie jego zachowanie, no ale szanse na to bardzo niewielkie. A jeszcze lepiej by było jakby kiedyś podczas face to face ktoś mu przywalił soczystego podbródkowego i go znokautował, bo koleś aż się o to prosi.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra tak z ciekawosci sprawdzilem sobie ile wazyla Godlewska na FAME MMA 3. Wynik to 59 kg. Teraz 75 kg. W nieco ponad pol roku przytyla 16 kg ???? To jest dramat. Ona nic nie trenowala bo by takiej wagi teraz nie miala. To wyglada tak jakby typiara tylko siedziala przez te pol roku i wcinala przed kompem makdonaldy. Ja rozumiem jakby szary czlowiek tyle przytyl w tak krotkim czasie. Wiadomo od rana do wieczora praca a pozniej juz sie nie chce nic robic bo jest sie zmeczonym ale ona? Przeciez ona nie chodzi do zadnej pracy. Wlasciwie to nawet z nudow na jej miejscu bym sobie gdzies pobiegal albo poszedl na silownie ???? Dodatkowo dostanie za ta walke ciezki hajs a juz po samej wadze jest jasne, ze sie w ogole do niej nie przygotowala. To jest lekcewazenie ludzi i promotorow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
13kuponow pod limit zagrane na Ewelone @1.41 1xbet  formalność 
Obejrzalem treningi z Wrzoskiem i wyglada to calkiem nie źle. Ćwiczy od kilku tygodni 5razy w tygodniu i bardzo sie jej to spodobalo. Ponoc to jej nowe hobby i nawet po walce nie ma zamiaru rezygnować z treningów. Na ulana Esmeralde w zupełności wystarczy. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 26 października 2019 00:17 przez ranczo0123Dobra tak z ciekawosci sprawdzilem sobie ile wazyla Godlewska na FAME MMA 3. Wynik to 59 kg. Teraz 75 kg. W nieco ponad pol roku przytyla 16 kg ???? To jest dramat. Ona nic nie trenowala bo by takiej wagi teraz nie miala. To wyglada tak jakby typiara tylko siedziala przez te pol roku i wcinala przed kompem makdonaldy. Ja rozumiem jakby szary czlowiek tyle przytyl w tak krotkim czasie. Wiadomo od rana do wieczora praca a pozniej juz sie nie chce nic robic bo jest sie zmeczonym ale ona? Przeciez ona nie chodzi do zadnej pracy. Wlasciwie to nawet z nudow na jej miejscu bym sobie gdzies pobiegal albo poszedl na silownie ???? Dodatkowo dostanie za ta walke ciezki hajs a juz po samej wadze jest jasne, ze sie w ogole do niej nie przygotowala. To jest lekcewazenie ludzi i promotorow.
Pamiętam, że swego czasu sam mniej więcej tyle przybrałem w podobnym czasie i to nie był efekt lenistwa. Po prostu typowe robienie masy, czyli siłownia i spora nadwyżka kaloryczna. Oczywiście wówczas sporo sadła doszło, bo przesadziłem z kaloriami, ale było też dużo dobrej masy i siła bardzo mocno poszła w górę. Jeśli ktoś nigdy nie ćwiczył na siłowni, to jak zacznie solidnie ćwiczyć nie unikając takich ćwiczeń jak martwy ciąg, przysiady czy wiosłowanie sztangą i dodatkowo ma dietę na masę, to waga naprawdę szybko idzie w górę...
Nie wiem czy akurat w przypadku Godlewskiej jest tak samo, ale wykluczyć tego nie można. Do tego warto sobie przypomnieć jej ostatnią walkę z Linkiewicz, gdzie właśnie przewaga fizyczna Linkiewicz zadecydowała o przegranej Godlewskiej, która wówczas była dużo drobniejsza niż obecnie. Widać, ze sadła jej przybyło, ale możliwe, że masy mięśniowej i siły również. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy takich pieniądzach jakie zawodnicy/zawodniczki tam zarabiają to żeby zwyczajnie siedziała na tyłku przed kompem i przybrała 16 kg czystego tłuszczu...
Wiadomo jak wygląda większość walk kobiet-amatorek, czyli od razu "alleluja i do przodu", a wtedy masa może mieć decydujące znaczenie jak w przypadku walki Godlewska-Linkiewicz. Jeśli pojedynek potrwa kilkanaście/kilkadziesiąt sekund, to kondycja nie będzie miała żadnego znaczenia, a zadecyduje brutalna siła.

Czuję, że tu może być kopia walki Godlewska-Linkiewicz, ale teraz Godlewska może wyjść zwycięsko, więc za drobniaka można spróbować:

Godlewska wygra @4,35 LVBet   


 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 października 2019 01:30 przez 5xharoldx5

Pamiętam, że swego czasu sam mniej więcej tyle przybrałem w podobnym czasie i to nie był efekt lenistwa. Po prostu typowe robienie masy, czyli siłownia i spora nadwyżka kaloryczna. Oczywiście wówczas sporo sadła doszło, bo przesadziłem z kaloriami, ale było też dużo dobrej masy i siła bardzo mocno poszła w górę. Jeśli ktoś nigdy nie ćwiczył na siłowni, to jak zacznie solidnie ćwiczyć nie unikając takich ćwiczeń jak martwy ciąg, przysiady czy wiosłowanie sztangą i dodatkowo ma dietę na masę, to waga naprawdę szybko idzie w górę...
Nie wiem czy akurat w przypadku Godlewskiej jest tak samo, ale wykluczyć tego nie można. Do tego warto sobie przypomnieć jej ostatnią walkę z Linkiewicz, gdzie właśnie przewaga fizyczna Linkiewicz zadecydowała o przegranej Godlewskiej, która wówczas była dużo drobniejsza niż obecnie. Widać, ze sadła jej przybyło, ale możliwe, że masy mięśniowej i siły również. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy takich pieniądzach jakie zawodnicy/zawodniczki tam zarabiają to żeby zwyczajnie siedziała na tyłku przed kompem i przybrała 16 kg czystego tłuszczu...
Wiadomo jak wygląda większość walk kobiet-amatorek, czyli od razu "alleluja i do przodu", a wtedy masa może mieć decydujące znaczenie jak w przypadku walki Godlewska-Linkiewicz. Jeśli pojedynek potrwa kilkanaście/kilkadziesiąt sekund, to kondycja nie będzie miała żadnego znaczenia, a zadecyduje brutalna siła.

Czuję, że tu może być kopia walki Godlewska-Linkiewicz, ale teraz Godlewska może wyjść zwycięsko, więc za drobniaka można spróbować:

Godlewska wygra @4,35 LVBet


 
W sumie cos w tym co mowisz jest tyle, ze jest jedno ale. Wydaje mi sie, ze jak na kobiete przybranie az 16 kg wagi w tak krotkim czasie jest dosyc mocno podejrzane i to, ze Ty tyle przytyles to nie znaczy, ze u niej to tak samo dziala. Wg mnie ona wyglada teraz po prostu zle ale faktycznie przy takiej amatorszczyznie to ta walka bedzie wygladac zapewne jak zwykle mordobicie lasek pod jakas speluna. Zreszta tutaj nie ma co analizowac, bo o tym kto to wygra zadecyduje przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom