>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Wojtek_89

W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
#13
Koszykówka kobiet - Czechy 19.10.2019 16:00
Hradec Kralove - Strakonice
Hradec Kralove(-40.5)
@1.60
Bukmacher: 1x
Stawka: 2j.

#14
Koszykówka kobiet - Czechy 19.10.2019 16:00
Hradec Kralove - Strakonice
Hradec Kralove wygra wszystkie kwarty
@1.445
Bukmacher: 1x
Stawka: 2j.


Nie no, tutaj powinno skonczyc sie blowoutem.
HK poki co 3-1 i porazka tylko z USK. Prażanki w tamtym meczu nie mialy litosci, to fakt, ale umowmy sie, a w zasadzie tylko przypomnijmy, w Czechach jest USK i dlugo, dlugo nic. Inna sprawa, ze w tym meczu nie grala swietnie spisująca sie wraz z poczatkiem sezonu, Klaudova.
Poza tą porazką dziewczyny wygraly last match ze Slavia, a wczesniej odprawily Zabiny i rozbily KP. Rozklad generalnie dzisiejsze gospodynie mialy cięzki, wiec to 3-1 wygląda naprawde fajnie.
Dzis na tapecie najslabszy z mozliwych rywali, takze no tutaj dla mnie przy tej gigantycznej przewadze jaka ma HK, zaden inny wynik jak blowout nie wchodzi wedlug mnie w gre.
Strakonice poki co 0-3 i ok, last match dziewczyny byly blisko z Trutnovem, ale owczesne rywalki to tez zadna potęga w tym sezonie. 
Wczesniejsze mecze duzo bardziej pokazują "moc" tego zespolu... -40 z KP w domu, czy -56 away ze Slavia zdają sie to zreszta dobitnie potwierdzac.
Sklad slabiutki, do tego niepewna występu Tomsovicova, takze no ja naprawde nie widze opcji na nawiązanie jakiejkolwiek walki ze strony przyjezdnych.
Tutaj +50 dla HK jest spokojnie w zasięgu, a tez trudno przypuszczac, zeby Strakonice w ktorejkolwiek z kwart mialy nawiązac jakąs walke... Rywal jest po prostu zbyt mocny i tu nawet przy jego sporej juz przewadze Strakonice nic nie zdzialaja.
 
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
#15
Koszykówka - Szwecja 25.10.2019 19:04
Boras - Norrkoping
Boras(-7.5)
@1.62
Bukmacher: 1x
Stawka: 1j.


Delfiny sezon zaczely nieźle, po trzech meczach mając 2-1.. Tak sie przynajmniej wydaje, bo tak naprawde tylko z Umea skonczylo sie wysoko... Z Nassjo, najslabsza na ten czas druzyna w lidze Panowie wygrali dopiero po dwoch dogrywkach, a i umowmy sie, wygrana, nawet wysoka z Umea to tez nic nadzwyczajnego jesli spojrzec na moc tego zespolu. Poza tym w tych pierwszych trzech meczach Delfiny polegly z Wetter i w sumie ten mecz nieco bardziej pokazal to co na ten moment Norrkoping moze.
Przy okazji tych trzech starc warto odnotowac, ze gral jeszcze Canty, ktory wykrecal swietne cyferki, a ktorego po meczu z Nassjo w druzynie nie bylo.
Efekt L3 last 3 i naprawde slabo wyglądająca postawa... Takim swiatelkiem w tunelu mogłby byc debiut last match Taylor'a, ale 3/14FG jakos srednio do mnie trafia i nie zmienia tego nawet fakt 6zb i 4a.
W meczu przeciwko Boras moze byc jeszcze gorzej bo jak sie okazalo parenascie minut temu out z powodu choroby jest Schuberg 11.3PPG, 4.3RPG, 5.3APG.
Boras to jednak na ten moment zupelnie inna druzyna.. Fakt, na początek rozgrywek Panowie polegli z nader dobrze spisującymi sie na początku sezonu Stars, ale pozniej wygrali cztery kolejne starcia, z Wetter, Lulea, Jamtland oraz Nassjo.
Forma zdecydowanie na korzysc gospodarzy, do tego sklad wyglądajacy lepiej, bez jakichkolwiek ubytkow i na moje tutaj Panowie w miare spokojnie jednak powinni zrobic swoje.
Sprawdzimy.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
#16
Koszykówka kobiet - Puchar Francji 25.10.2019 19:30
Pays Voironnais - Toulouse
Toulouse(-29.5)
@1.87
Bukmacher: 1x
Stawka: 2j.


1/16 Pucharu Francji.
Faworyt dla mnie gigantyczny i bede mocno zaskoczony jesli Tuluza pewnie nie wygra..
Pays to ekipa na codzien wystepująca w lidze Nationale Feminine 2, czyli umowmy sie na bardzo niskim szczeblu. Tam dziewczyny po czterech meczach maja 2-2 i niby te pierwsze mecze fajnie wyszly, ale juz dwa kolejne to dwie wysokie porazki z dwoma topowymi druzynami. Ostatni mecz to wrecz pogrom, bo ciezko nazwac inaczej porazke by 48.
Oczywiscie nie mam zamiaru tutaj pomijac wygranej Pays w 1/32 Pucharu z Montbrison, druzyną podobnie jak Tuluza grającą na zapleczu ekstraklasy francuskiej, ale trzeba miec na uwadze to, ze tamten mecz rozgrywany byl jeszcze sporo przed rozpoczeciem ligi i tutaj naprawde nie ma co liczyc na powtorke. 
Tuluza zreszta to troche inna bajka niz Montbrison, to raz, a dwa, dziewczyny juz w 1/32 Pucharu pokazaly jak wiele dzieli je od tych slabszych, demolując na wyjezdzie reprezentanta ligi Nationale Feminine 1, US Orthez.
W drugiej lidze, Tuluza tez poki co niezle, dwa zwycięstwa no i sklad, ktory na glowe bije ten Pays.
Jak dla mnie tutaj nawet +40 jest w zasiegu, wiec takie handi uwazam, ze smialo mozna brac.


 
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Nowy rok, nowy ja, wiec moze uda sie poprowadzic temat systematycznie.

#1 
WNCAA 05.01.2020 19:00
New Hampshire - Kobiety - Hartford - Kobiety 72-71
Hartford - Kobiety(+6.5) 
@1.91
Bukmacher: 1x
Stawka: 1/3 +0.91j.


#2
WNCAA 05.01.2020 20:00
Louisville - Kobiety - Duke - Kobiety 60-55
Louisville - Kobiety(-14.5)
@1.91
Bukmacher: 1x
Stawka: 1/3 -1j.


#3 WNCAA 05.01.2020 23:00
Oregon - Kobiety - Utah - Kobiety 88-51
Oregon - Kobiety(-28.5)
@1.91
Bukmacher: 1x
Stawka: 2/3 +1.82j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Do góry Bottom