>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w październiku.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.






Kursy od: STS

Zapraszamy!​
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA mecze przedsezonowe
Godzina: 1:30
Spotkanie: Miami Heat - Atlanta Hawks
Typ: Miami Heat -13.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 4.10
Bukmacher: Forbet
Analiza: Pora "napocząć" najlepszą ligę świata, a dokładniej póki co mecze przedsezonowe, drużyny mają za sobą po 2-3 występy, więc powoli można wysnuwać jakieś wnioski. Na pierwszy ogień biorę zespoły, które już widziałem na parkiecie. Super wrażenie wywarła na mnie ekipa z Florydy. Heat oglądałem w meczu z San Antonio Spurs i nie pozwolili rywalom zdobyć 90 oczek, byli mocno skupieni w defensywie, co w preseason nie jest częstym widokiem na parkietach za oceanem. Indywidualnie wyróżnić kogoś bardzo ciężko w drużynie trenera Spoelstra, rotacja była bardzo duża, jednak z całej dwunastki nikt nie odstawał. Trochę schowany w cieniu był póki co Goran Dragić, który miał świetny ubiegły rok, jednak z czasem zapewne i on wejdzie na pełne obroty, bo od jego formy wiele zależy w tej drużynie. Wydaje mi się, że w Miami powstaje fajna ekipa mogąca skutecznie walczyć w tym sezonie o play-off. Jastrzębie widziałem w starciu z Pelikanami, którzy idą, jak burza, więc ten mecz może mnie trochę zmylić, jednak na tle ekipy z Nowego Orleanu drużyna trenera Pierce'a nie wyglądała najlepiej, rywale zdominowali ich praktycznie w każdym elemencie, gra była dość ofensywna, więc do wyniku zbyt mocno wagi nie przykładam. Ogólnie rzecz biorąc, Atlanta wyglądała tak samo, jak cały miniony sezon, niby gra, niby próbuje, jednak na koniec brakuje umiejętności, punktów i kluczowych rzutów. Jeśli w drużynie Tony'ego Ressler'a nie dojdzie do gwałtownych zmian to jedyne o czym mogą marzyć to powtórzenie pozycji z zeszłej kampanii. Obserwuję również rynek bukmacherski, a jednymi z najlepiej odzwierciedlających szanse na tytuł NBA są te w Las Vegas. Tam z każdym dniem szanse Hawks spadają. W przeciwieństwie do ich dzisiejszego rywala. Buki w Ameryce przed sezonem płaciły 30k dolarów za każde 100 postawione na Heat. Teraz jest już to "tylko" 10k, może nie jest to najsilniejszy argument, ale biorąc pod uwagę wszystkie skłaniam się ku wysokiej wygranej gospodarzy w tym meczu.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
I 181

irenicuus

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA mecze przedsezonowe
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Typ: OKC -11,5  
Kurs: 3,35 STS
Analiza: Dla OKC ostatni mecz przedsezonowy, w poprzednim meczu oszczędzani byli Adams i Paul. Poki co nie ma info by ktoś odpoczywał w drużynie z Oklahomy. Grizzlies za to restują Ja Morant, Brandon Clarke i Jae Crowder, dodajac do tego absencje w postaci Jonasa Valanciunasa oraz i tak bardzo słabego rosteru to nie wygląda to kolorowo. OKC dzisiaj zrobi conajmniej to co Hornets z Grizzlies czyli wygrana 20+

Do HT mecz pod kontrolą OKC, potem niestety w większości grały już jaśki z D-league :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
LET'S GET READY TO RUMBLE! Jak zwykł mawiać swoim charakterystycznym tonem głosu Michael Buffer.
Cztery i pół miesiąca minęło, pora więc wracać na koszykarskie parkiety w najlepszej lidze świata. Sezon zapowiada się wyśmienicie, pytań i niewiadomych jest mnóstwo. Wiele przetasowań w składach drużyn, nie brakowało również wielkich transferów, a za kilkanaście godzin zawodnicy wyskoczą walcząc o piłkę po raz pierwszy w kampanii 2019/2020. Osobiście obserwując te rozgrywki od kilku lat nie mogę się doczekać pierwszego meczu w moim zdaniem jednej z najbardziej wymagających lig sportowych na świecie. W bukmacherce czas trudny, bo kompletnie nie ma się czym sugerować i o co opierać swoje argumenty, gdyż to będą pierwsze mecze w których drużyny zagrają całkowicie serio. Zaczynamy!

Toronto Raptors - New Orleans Pelicans
środa, godzina 2:00, Scotiabank Arena w Toronto
Moje typy:
Toronto wygra w regulaminowym czasie gry @1.40 Fortuna
  
Toronto poniżej 121.5 pkt. @1.60 Forbet  
 ​
Mistrz zainauguruje ligę. Dinozaury nie są typowani do obrony tytułu, jednak ich skład nie został bardzo osłabiony, choć niewątpliwie wyciągnięto z niego najgroźniejsze żądło w postaci Leonarda. Są jednak inni wielcy gracze tacy, jak Kyle Lowry, Marc Gasol, czy Paul Siakam w którym kibice pokładają chyba największe nadzieje, moim zdaniem są one absolutnie zrozumiałe, patrząc na potencjał, jakim dysponuje Kameruńczyk. 
Alvin Gentry, trener Pelikanów chcąc, jak najlepiej przygotować swojego największego pitbulla do wielkiego polowania, jakim jest sezon zasadniczy w NBA dostał rykoszetem z pocisku jego własnej broni. Zion Williamson wylatuje na przynajmniej sześć tygodni z powodu kontuzji łękotki, a dla szkoleniowca jest to najgorsza możliwa wiadomość przed startem sezonu, gdyż jego drużyna nie jest pewniakiem w walce o play-off i straty od początku mogą wiele znaczyć w dalszej części rywalizacji. Zion jest to gracz ... wielki, po prostu wielki. Do tego niezwykle utalentowany, jednak z jego fizycznością niemożliwe będzie, aby w każdym meczu grał tyle samo minut. Strzelam, że w minimum dwudziestu spotkaniach zawodnik ten wcale nie pojawi się na parkiecie. 
Skoro pojawiają się kontuzje to pora spojrzeć na ławkę. A tę silniejszą mają zdecydowanie kanadyjczycy. Bez wątpienia Toronto jest faworytem w tym meczu, a goście najważniejsze na czym mogą się skupić to szczelna i solidna defensywa, której przewodzi Favors świetnie ustawiający się gracz, wiele zbierający i dobrze czytający grę. Śmiem jednak wątpić, czy wystarczy to na doświadczoną ekipę trenera Nurse'a. Uważam, że przy braku Ziona Gentry skupi się na zneutralizowaniu ataków ofensywnych Raptors i ten mecz nie będzie przypominał tych z preseasons w wykonaniu Pelikanów.


Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
środa, godzina 4:30, Staples Center w Los Angeles
Mój typ: LA Clippers +7.5 pkt. @1.50 Etoto
  ​
Absolutny hit na starcie. Dwie drużyny z jednego miasta, faworyci do tytułu i wielkie gwiazdy zarówno u jednych, jak i drugich. Clippers według bukmacherów i fachowców mają największe szanse na mistrzostwo_Osobiście nie jestem zwolennikiem tej teorii z jednego prostego powodu. Kto ma w tej drużynie rozgrywać? Ja takiego gracza w kadrze LAC nie widzę, nie widzę człowieka od czarnej roboty, który swoją grą poświęci własne wyniki i statystyki, aby świecić mogły gwiazdy Leonarda, czy George'a. Łatwo to zobrazować pod kątem piłkarskim. Czy drużyna w której jedenastce znalazłyby się największe gwiazdy, takie jak Ronaldo, Messi, Griezmann, Mpabbe, Lewandowski, Suarez, Salah wygrywałaby wszystko jak leci? No przecież ma najlepszych piłkarzy na świecie. Otóż nie. Wszędzie musi być równowaga, zarówno w przyrodzie, jak i na piłkarskim boisku, czy koszykarskim parkiecie. Władze Lob City jakby o tym zapomniały, choć absolutnie nie śmiem ich krytykować, bo tam pracuje cały sztab ludzi wydających grube miliony na kontrakty. Wątpię, abym ja siedząc za ekranem monitora miał więcej racji niż grono, które funkcjonuje w tym środowisku od lat. To są po prostu moje subiektywne odczucia, które przychodzą mi na myśl obserwując wiele dyscyplin sportu i mając w pamięci wiele takich sytuacji, które nie zawsze kończyły się happy endem. Zdecydowanie bardziej podoba mi się zrównoważona kadra zbudowana przez Lakers z absolutnie zabójczym duetem Anthony Davis - LeBron James. Liczę, że Ci dwaj gracze z buta wejdą w ten sezon i już dziś w nocy pokażą całą swoją moc, a 35-letni LBJ po raz kolejny udowodni, jak wielkim jest zawodnikiem, bo zmotywowany jest wyjątkowo i myślę, że tytuł byłby pięknym zwieńczeniem jego pięknej kariery.
Co do dzisiejszego wyniku ciężko cokolwiek przewidzieć, o ile w Toronto według mnie faworyt jest jeden, tak tu zwycięzcy nie jestem w stanie wskazać. Bukmacherzy więcej szans dają Jeziorowcom,ale czy słusznie to zobaczymy. Myślę, że mecz będzie na styku, a wynik może się nawet rozstrzygnąć w ostatnim rzucie dlatego dość duże handi w stronę gospodarzy jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem.
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Uwaga, pierwsze zaklady na zapalki ,jest to poczatek sezonu co prowadzi do braku jakichkolwiek analiz statystycznych wiec trzeba sie opierac na poprzednim sezonie lub przed sezonowych meczach, chyba ze uznam inaczej i zaklad zostanie powtorzony w moim temacie  We Are Players ???? ???? gdzie zostanie okreslona stawka , jezeli nie pojawia sie tam nic to niema nic "pewnego" - wiec albo sledz moj profil albo temat.

Under 10,5 pkt @ 1,80 Bet365 (8 pkt)
Avery Bradley(Lakers)


Lakers sprowadzili Avery Bradley i Danny Green, którzy są defensywnymi specjalistami od defensywy, którzy potrafią przystopowac trzypunktowe wojaze druzyn przeciwnych. To powinno pomóc stworzyć miejsce w pomalowanym(pod koszem) dla LeBron i Davisa, aby mogli robić to, co robią najlepiej, czyli zdobywac punkty.

I tak Lakers mają w tej chwili mnóstwo opcji na swoim polu obrony. Bradley, Danny Green, Kentavious Caldwell-Pope i Rajon Rondo(jezeli zagra a ma) są wyświetlani przez co najmniej 20 minut w modelach Daily fantasy Sport - Alex Caruso i Quinn Cook również mogą byc wzieci pod uwagę w tej rozgrywce. Oczekuje się, że Bradley zacznie na pozycji shooting guard , ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby grał krócej niż 30 minut co jest bardzo prawdopodobne.

Bradley nie jest kimś, kto zdominuje gre rzutowa, gdy jest na parkiecie. Jest tam głównie po to, by zrobic miejsce na parkiecie i byc aktywnym w obronię, on zajal zaledwie 15 miejsce w rankingu uzycia na parkiecie przez Lakersów w preseason. Bradley musiałby dziś dobrze operowac pilka w ataku, aby trafić powyzej lini 10,5 jaka wystawil bet365 , wiec szukaj jak najwyzszej lini aby zagrac ponizej ,nie ktorzy bukmacherzy maja wystawione 9,5 pkt im wyzsza linia tym twoj zaklad jest bezpiecznijeszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś mocno pechowa noc, dogrywka w Toronto zawaliła mi dwa typy. Widać, że Raptors będą mieli kłopot w tym sezonie, a Pelikany bez Ziona nadzwyczaj dobrze w ataku. Drugi mecz zbyt bezpiecznie, bo można było zagrać Clippers po fajnym kursie. Dziś wybór dużo większy, mam nadzieję na dobrą nockę za oceanem.


Charlotte Hornets - Chicago Bulls
czwartek, godzina 1:00, Spectrum Center w Charlotte
Mój typ: Chicago wygra w regulaminowym czasie 
  
Kurs/Bukmacher: 1.80/Fortuna
Nie daję większych szans Szerszeniom na ugranie czegokolwiek w tym sezonie. Mecz na inaugurację z Bykami, którzy przyzwoicie prezentowali się przed sezonem i myślę, że mają szanse na play-off, choć fachowcy nie dają im na to większych szans. Michael Jordan, jakby się wycofywał z walki o wprowadzenie na salony Hornets, transfery również na duży minus, więcej strat niż pożytku. Chciago budowane jest w racjonalny sposób, choć zeszły sezon na straty, głównie przez kontuzję. Przed nadchodzącą kampanią fajne transfery, przede wszystkim na pozycje z którymi Bulls mieli kłopot. Biorąc pod uwagę dobrą formę LaVine, bardzo zdolna młodzież myślę, że dziś wygrana powinna być po stronie gości. Chcąc walczyć o "ósemkę" pokonanie Charlotte to absolutnie obowiązek.

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
czwartek, godzina 1:00, Amway Center w Orlando
Mój typ: Poniżej 216.5 pkt. wraz z dogrywką
  
Kurs/Bukmacher: 1.62/Etoto
Orlando praktycznie nie zmieniło swojego składu, a w zeszłym sezonie często ich mecze kończyły się grubo poniżej 200 punktów. Cavs delikatnie mówiąc posiada słaby potencjał ofensywny, a ich wygrane raczej będą zależały od dobrej formy Lowry'ego. Myślę, że linia punktowa jest zawyżona. Na osiem meczów przedsezonowych ta linia została pokryta tylko raz, więc nie widzę szans, aby w meczu o stawkę zawodnicy obu drużyn nagle się rozstrzelali.

Philadelphia 76ers - Boston Celtics
czwartek, godzina 1:30, Wells Fargo Center w Filadelfii
Mój typ: Powyżej 207.5 pkt. wraz z dogrywką
  
Kurs/Bukmacher: 1.58/Fortuna
Tu sytuacja odwrotna do tej w Orlando. Jak dla mnie te linie powinny być na odwrót. 76ers to obecnie jedna z najlepszych drużyn ligi, przynajmniej patrząc na ich skład. Celtics z bardzo zdolną młodzieżą wspieraną głównie przez Tatuma, czy Walkera. Spodziewam się tu fajnego ofensywnego grania. W preseasons Boston rzucał średnio 111 pkt. a Phila 106, co jasno pokazuje, że te drużyny raczej preferuję ofensywną grę.

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
czwartek, godzina 3:00, Vivint Smart Home Arena w Salt Lake City
Mó typ: Utah (-7.5) włącznie z dogrywką
  
Kurs/Bukmacher: 1.76/Etoto
Nie widzę tu inne możliwości niż pewna wygrana gospodarzy. Offseason był świetny w ich wykonaniu. Wymiany na kluczowych pozycjach moim zdaniem na plus. Na dziś Jazzmani są drużyną, która powinna znaleźć się w TOP3 zachodu. Po drugiej stronie barykady Thunder. Osobiście bardzo żałuję, bo przyjemnie oglądało się Oklahomę w zeszłym sezonie. Obawiam się, jednak że w obecnym tej przyjemności ciężko będzie zaznać. Odejście Georga i Westbrooka to dwa sztylety, które zostały wbite w serca kibiców Grzmotów, a trener Donovan ma nie lada orzech do zgryzienia. O ile pierwsza piątka wygląda przyzwoicie, tak solidnych zawodników rotacji ze świecą szukać. Do tego dochodzą obwodowi, którzy nie są spełnieniem marzeń i mamy ogólny obraz drużyny, która ciężko będzie miała w tej kampanii walczyć o play-off. Dziś w nocy umiejętności i kadra zdecydowanie po stronie Utah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 21:15 przez neutralnyDziś mocno pechowa noc, dogrywka w Toronto zawaliła mi dwa typy. Widać, że Raptors będą mieli kłopot w tym sezonie, a Pelikany bez Ziona nadzwyczaj dobrze w ataku. Drugi mecz zbyt bezpiecznie, bo można było zagrać Clippers po fajnym kursie. Dziś wybór dużo większy, mam nadzieję na dobrą nockę za oceanem.
 ​

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
czwartek, godzina 1:00, Amway Center w Orlando
Mój typ: Poniżej 216.5 pkt. wraz z dogrywką
Kurs/Bukmacher: 1.62/Etoto
Orlando praktycznie nie zmieniło swojego składu, a w zeszłym sezonie często ich mecze kończyły się grubo poniżej 200 punktów. Cavs delikatnie mówiąc posiada słaby potencjał ofensywny, a ich wygrane raczej będą zależały od dobrej formy Lowry'ego. Myślę, że linia punktowa jest zawyżona. Na osiem meczów przedsezonowych ta linia została pokryta tylko raz, więc nie widzę szans, aby w meczu o stawkę zawodnicy obu drużyn nagle się rozstrzelali.
 ​

Tak często mecze Magic w ubiegłym sezonie kończyły się "grubo poniżej 200pkt", że naliczyłem takich spotkań może z 7/8... rzeczywiście często... 

A Lowry raczej nie będzie miał tu zbyt dużego wplywu, w końcu gra w Toronto a nie w Orlando czy Cleveland. 
 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 8,5 pkt @ 1,76 etoto (2pkt)
Tomas Satoransky (Bulls)  G 01:00 I 24.10


Wiele meczy na dzisiejszej tablicy, ciezko przeanalizowac wszystko , kilka meczy sprawdzilem i wrocilem do meczu Charlotte vs Bulls ale bardziej mi chodzi o druzyne Bulls i tak naprawde jeśli nie zwracałeś uwagi na drugą połowę ubiegłego sezonu, zobaczysz ze ten skład starterow wyglada inaczej i będziesz zdezorientowany, czy pochodzi on od Byków, czy Czarodziei. Chicago nabyło Otto Portera w zeszłym sezonie i  Tomasa Satoransky poza sezonem. To zespół, który ma nadzieję odbudować mlode talenty, ale wyraźnie dzieli ten zespol rok lub dwa od zrobienia halasu w Konferencji Wschodniej.

Byki mają zaladowany backcourt. Oczekuje się, że rozpoczną z Tomas Satoransky jak i zagra sporo minut ale watpie w to i zamierzam grac ponizej jego lini  poniewaz nie widomo co go czeka w nowej druzynie ale Chicago ma na tablica pełno gwiazd i dobrej efektywnosci jak Lavine, White, Otto Porter , Markkanen ,Wendell Carter czy Dunn - Tomasa uzycie przypada w projekcjach na 13,5% wiec mimo ze linia jest troche ryzykownie niska ,zagram ponizej 8,5 punkta - bardzo niska stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 października 2019 23:24 przez mjaurvcein


Tak często mecze Magic w ubiegłym sezonie kończyły się "grubo poniżej 200pkt", że naliczyłem takich spotkań może z 7/8... rzeczywiście często... 

A Lowry raczej nie będzie miał tu zbyt dużego wplywu, w końcu gra w Toronto a nie w Orlando czy Cleveland. 
Chodziło mi oczywiscie o Kevina Love. Dzięki za wytykanie błędów i czekam na dobre typy z Twojej strony ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bardzo ładny kurs na Clippers @1,85.   Ogólnie, gdyby w Warriors był zdrowy Klay i reszta ławki, to nie postawił bym pieniędzy na Clippers, ale z racji tego, że GSW maja marna ławkę, bo nawet WCS jest kontuzjowany, to wydaje mi się, że Clippers wygrają ten mecz ławka, tak jak z Lakers. Już przed meczem z Lakers znajomi śmiali się, że Clips są bez szans, bo PG kontuzja, bo Lebron, bo Davis itd... A ja mówił od początku, że skład Clippers nie wiele się zmienił, bo odszedł tylko Galiniari z tych znaczących ubytków, a przybyli Kahwi i PG, a chciałbym zaznaczyc, że i bez tej dwójki potrafili z dobrej strony pokazać się w PO w poprzednim sezonie. Z racji tego, że to początek sezonu, to ze stawka bym nie szalał, ale jak szukać tu betu na zwycięzce, to raczej na Clips niż na GSW. Jakieś Overy /undey poszczególnych graczy też bym uważał, bo Kahwi dzisiaj może być odcinany i punktowac będzie reszta, a to samo po stronie Warriors.. Steph może rzucić 40 pkt, a i może rzucić ledwo 20 jeśli Beverly nie będzie odstepowac go na krok, a wiadoma rzecza jest, że Curry to klucz wojowników i na pewno nie będzie ryzykować zdrowia w starciach z nieobliczalnym Patrickiem, bo to przecież początek sezonu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 4,5 Zbiorki @ 2,10 etoto (10 zb)
I.Zubac (LA Clippers)  G 04:35 I 25.10


Los Angeles Clippers sa dzisiaj zaladowani przez obstawiajacych ,poniewaz pokonali dwa dni temu LAL jednak omijam to kto moze w tym meczu wygrac i pujde w troche ryzykowniejszy zaklad na zbiorki Ivica Zubaca ktory w ostatnim meczu czyli w pierwszym jako starter rozegral 10 minut (1 zbiorka) a Harrell zamknal Ivice z lawki i zanikl w tym meczu.

Ivica jest przewidywany w projekcjach na okolo 15-17 minut gry a moze znow mniej? ktow wie , jego problem lezy gdzie idziej na pozycji zbierajacego, dlatego spodziewam sie ze wiekszosc czesci gry wezma Harrell i po przeciwnej stronie Draymond Green co za szkodzi I.Zubac-owi. Harrell i Williams sa mocnymi graczami w "mid-range" a przed Zubac-em jest jeszcze kilku innych zbierajacych jak Beverley, JM Green, Leonard czy Harkless. Widzac kursy w bet365 gdzie sa wystawione porowno a w etoto 2,10 to wiekszym wysnacznikiem jest dla mnie Bet365 - jezeli tam niema ruchow kursu to znaczy ze niema wartosci po obu stronach a grajacy nie sa zdecydowani i omijaja ten zaklad ,dlatego w kursie 2,10 jest wartosc.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Trae Young &amp; Derrick Rose over 15 asyst @ 2.60 1xbet

Reggie jest propable, ma grać ale na limitach minut więc Rose znowu zagra pewnie ok 30 minut. Atlanta w ubiegłym sezonie była na czele rankingu opponents assist, czyli asyst zdobywanych przeciwko nim przez rywali per mecz. 
Z drugiej strony można oczekiwać tych 8-9 asyst od Younga. 

 
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Memphis Grizzlies - Chicago Bulls
sobota, godzina 2:00, FedExForum w Memphis
Mój typ: L. Markkanen powyżej 9.5 zbiórek
  
Kurs/Bukmacher: 1.86/Etoto
Więcej spodziewałem się po Bykach w starciu z Charlotte. Oczekiwałem ich wygranej, a jakby nie Markkanen to nie byliby nawet w stanie nawiązać walki z Szerszeniami, którzy nie są zaliczani do grona faworytów. To, co Fin robił pod koszem to dla mnie najwyższy światowy poziom, dobrze wyglądał również w akcjach ofensywnych, oddawał dużo rzutów, świetnie potrafił odnajdywać się na pozycjach. Nie skupiam się jednak na punktach, bo o ile z Charlotte rzucił ich aż 35 tak tu linia 19.5 jest trudna do wytypowania, zbiórki moim zdaniem są bardziej przystępne, rywali Lauri będzie miał trudniejszych, jednak podczas minut, których zapewne dostanie dużo spokojnie jest w stanie 12-13 razy zebrać piłkę.

Los Angeles Lakers - Utah Jazz
sobota, godzina 4:30, Staples Center w Los Angeles
Mój typ: LeBron James powyżej 7.5 zbiórek
  
Kurs/Bukmacher: 1.80/Etoto
Trochę zdziwiła mnie tak niska linia na Jamesa, bardziej spodziewałem się 9.5. Nie widziałem całego meczu z Clippers, tylko highlights, jednak zwraca uwagę fakt, że pomimo porażki Lakers nie byli słabsi pod koszem, a LBJ i Davis byli jednymi z lepiej zbierających na parkiecie. Dzisiejszej nocy zbierane piłki mogą zdecydować o końcowym wyniku, bo potencjał obu ekip jest porównywalny. Zdaje się jednak, że z Jazzmanami "Król James" będzie miał trudniejsze zadanie do wykonania, bo przyjdzie mu walczyć z Gobertem, czy Mitchellem, a to zawodnicy, którzy świetnie czytają grę, są bardzo silni i skoczni. Osiem zbiórek jednak spokojnie w zasięgu Amerykanina, a on lubi takie ambicjonalne pojedynki.

Boston Celtics - Toronto Raptors
sobota, godzina 1:00, TD Garden w Bostonie
Mój typ: J. Tatum pkt.+zb.+as. powyżej 26.5
  
Kurs/Bukmacher: 1.86/Etoto
Phila dość szybko zweryfikowała Boston i jego potencjał ofensywny, szczególnie dostało się Brown'owi, który był świetnie kryty i często rzucał z trudnych, źle przygotowanych pozycji. Z defensywą 76ers poradzili sobie jedynie Tatum i dość niespodziewanie Hayward, który dobrze wykorzystywał przestrzenie, które tworzyły się, gdy podwajany był Jaylen, co stwarzało wiele sytuacji dwumetrowemu Amerykaninowi. Myślę, że tym razem rezultat punktowy powinien być dla Celtów korzystniejszy, lecz czy wystarczy to na pokonanie mistrzów nie gwarantuję, choć stawiam jednak na gospodarzy. Typuję tu kombinację Tatuma, bo zagrał on na miarę oczekiwań w pierwszym meczu, a dziś powinno być tylko lepiej, liczę że powyższą linię pokryję tylko punktami i zbiórkami, bo asysty raczej wpadną, jak będą to jakieś sytuacyjne okazje, więc na kluczowe podania bym nie liczył w jego przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kolejna ciekawa noc z nba przed nami. Pamiętajmy jednak, by nie szaleć ze stawką, bo to początek sezonu. 

​​​Celtic's - Raptors 
Siakam pkt / zbiórki / asysty Over 33,5 @1,80 etoto 
    
Pascal udowodnil swoją wartość już w poprzednim sezonie i był chyba największym zaskoczeniem i objawieniem, bo progres jaki zrobił jest niesamowity. Finały przeciwko jednej z najlepszych drużyn w historii NBA czyli GSW tylko to potwierdzily, bo grał świetnie i nawet fakt, że wojownicy byli osłabieni nie odbierze mu tego co dawał drużynie. W ten sezon wszedł świetnie, bo obok Van Fleeta był najlepszym graczem Raptors w meczu z Nola. Myślę, że przeciwko Celtom, którzy pod koszem nie mają już Horforda powinien spokojnie pokryć ta linie. 

Do tego polecam dzisiaj iść w stronę Bulls   i dodatniego handi +6,5 na Mavericks.    ​​​​​​. Chicago ma naprawdę ciekawa drużynę i Procz całkiem niezłej pierwszej piątki, to ma kto z ławki rzucić parę punktów, a i bardzo liczę na młodego  White'a, który według mnie ma papiery na przyszłego All stara. Mavericks wiadomo, z dwoma Europejczykami celuja w PO i chociaż może tam jednak zabraknąć wsparcia z ławki kiedy przyjdzie późniejszy okres i będzie trzeba dać odpocząć Luce, czy Kristapsowi, to jednak w takich meczach jak dzisiaj przeciwko Pelikanom, którzy też celuja w PO powinni powalczyć i na pewno będzie to jeden z ciekawszych meczów tej nocy. 
​​​
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Karl Anthony Towns over 44,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,83 Bets.son/ Betsa.fe

Charlotte Hornets na centrze nie mają żadnego klasowego obrońcy. Zeller/Biyombo/Hernangomez to nie ta para kaloszy co Karl Anthony Towns. Dodatkowo dzisiaj zabraknie tego pierwszego: ,, Cody Zeller (personal) has been ruled out of Friday's game vs. the Wolves. '' Minuty na parkiecie powinny rozłożyć się pomiędzy 2-kę wymienionych graczy. Atak Minnesoty w pierwszym meczu rozłożył się pomiędzy Wigginsa a KAT-a. Oddali oni razem 49 rzutów na 108 całej drużyny co daje blisko 46%. W dzisiejszym spotkaniu również przewiduję podobny scenariusz, a może nawet więcej gry na siebie weźmie Towns. Linia może i jest wysoka ale uważam, że jest ona do pokrycia. W 1 meczu sezonu podkoszowy gości zanotował 36 pkt 14 zbiórek oraz 3 asysty, co ważne zanotował aż 11 prób rzutu za 3 pkt, co chyba jest jego rekordem kariery(*musiałbym sprawdzić)

Można zagrać tą samą linię w Etoto. Do tego jeszcze luźny typ na under Memphis z Chicago. Under 224,5 po 1,92 w betss.on ;-) 
Zgadzam się również z opinią Bukoviny odnośnie Siakama ;-) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 221,5 pkt @ 1,74 Pinnacle (102:110 nastepne zaklady pojawia sie w moim temacie)
Memphis Grizzlies - Chicago Bulls  G 02:00 I 26.10




W koncu moj komputer zostal naprawiony ale tak naprawde zepsul sie dwa miesiace temu i bardzo dlugo zbieralem sie aby zaniesc do naprawy i zrobilem to dzis, WoW ? i naprawa byla tak szybka(jak ostatni mecz Mamphis?) i tak tania ze wyniosla 10 funtow! i co to ma do meczu ktos by zapytal hehe , ludzie lubia wiedziec rozne rzeczy co sie dzieje u slawnych uzytkownikow tego forum czyli umnie hehe, wlasnie widze tutaj podobna analogie do meczu.

Tak jak ja sie zbieralem ,tak ludzie mysla o Grizzlies o tym wolnym zbieraniu sie, mysla o erze Grit N Grind, zdefiniowanej przez niewiarygodnie wolne tempo. Ten zespół już nie istnieje,  a młodzi koszykarze zamierzają naprawdę naciskać zwiekszym rozmachem. W swoim pierwszym meczu sezonu Memphis grał na absurdalnie szybkim poziomie 114,7 - jak dotąd w lidze mimo ze to poczatek. Są zdecydowanie sprytni, próbując uruchomic do przodu swoj młody talent druzyny i atletyzmu z Ja Morant-em, Brandon Clarke i Jaren Jackson Jr.

Byki są w średnim tempie po pierwszym meczu, ale ich obrona była dość dziurawa. Przegrali z Szerszeniem, którzy przez cały mecz mieli mnóstwo szeroko otwartych pozycji do oddania rzutu. Ta sama dynamika istniała w przypadku Memphis, którzt zdobyli 120 punktów przeciwko Heat bez J Butlera. Zła obrona, szybkie tempo i nastroje wokół Memphis ktore ulegly zmianianie, to prowadzi powyzej lini ktora byla otwarta na poziomie 219 i poszybowala do gory i nie dziwie sie bo argumenty juz znamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 22,5 pkt @ 1,80 Bet365 (26 w tej chwili)
Russell Westbrook (Houston)   G 02:00 I 27.10


Dużo się mówiło o tym, że Westbrook nie miałby w tym sezonie podobnych zdobyczy punktowych w Houston, grając obok James Harden. Jednak nie jest tak, że Westbrook nie grał wcześniej obok innych gwiazd. Jasne,  Paul George nie ma takiej samej mentalności jak Harden, ale Westbrook jest jeszcze jednym gwiazdorem, z którym można podzielić się tym obciążeniem. Zauwazalny jest niższy pułap wystawiany przez bukmacherow na Westbrook-a, ponieważ jego obecne linie na wszystkich witrynach są znacznie niższe niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich dwóch lat, to moze byc przesada mimo poczatku sezonu ale to nadal poczatek sezonu i mozna tylko doszukiwac w rozwazaniu czy tak walsnie bedzie.

Westbrook w pierwszym meczu przeciwko Millwaukee miał linię 24pkt/16zb/7asy z 33% wskaźnikiem użycia. Napewno Bucks sa silniejszym przeciwnikiem ktore stawaia opor przeciwnika niz druzyna z ktora przyjdzie sie im zmierzyc dzisiaj. Rakiety mają dziś atrakcyjny mecz u siebie z drużyną Pelicans, która grała w zeszłym sezonie w bardzo szybkim tempie, grała w bardzo szybkim tempie w przedsezonowych meczach i nie stwarza żadnego oporu obronnego.  Houston ma za implikowane w projekcjach 124 punktów w tym meczu i nie jest to blad w przewidywanich bukmacherow bo NO zezwalal jak narazie na 116 i 122 pkt w dwoch przegranych meczach, wiec zaryzykuje na over punktowy Westbrooka. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat @ Milwaukee Bucks

Dzisiaj idę w overy punktowe graczy gości. Uważam, że w tym meczu może to przynieść korzyść. Tak naprawdę niewiele można napisać o obu zespołach, gdyż rozegrały one zaledwie po 1 spotkaniu. Milwaukee niespodziewanie( spodziewanie?) pokonało na wyjeździe Rockets przy okazji Giannis zanotował swoje 15 w karierze triple-double. Miami wygrało z Memphis, rozstrzygając mecz na swoją korzyść dopiero w 4 kwarcie. '' Coach Erik Spoelstra said that Jimmy Butler (personal) will not travel with the team for their two-game road trip, missing Saturday's game vs. the Bucks and Sunday's matchup with the Wolves. '' Na debiut Butlera w ekipie z Florydy trzeba jeszcze chwilę zaczekać. Dzisiaj wg mnie najpewniejszym typem z tego meczu jest over Winslow'a. Linia 15,5 po 1,83 w Betss.on jest zdecydowanie do grania. Miami w tym momencie nie ma doświadczonych i pewnych strzelb, owszem Winslow to nie żaden shooter ale jak trzeba to rzucać musi. Oprócz niego jest jeszcze doświadczony Dragic, który 1 mecz zagrał z ławki. Herro i Nunn dopiero 1 sezon w NBA i ciekawe jakim zaufaniem obdarzy ich trener Spoelstra. Winslow w 1 meczu oddał aż 21 rzutów z gry i spędził na parkiecie aż 37 minut( najwięcej z zespołu). Taką linię biorę z przyjemnością. Kolejny typ również z tego meczu to over pkt + zbiórki + asysty na centra gości. Bam Adebayo 3 sezon na parkietach NBA. Myślę, że ten sezon może być dla niego przełomowy. Przede wszystkim dlatego, że w ekipie gości nie występuje już Hassan Whiteside który przeniósł się do Portland. Uważam, że to był dobry ruch ze strony Miami, nie było dla nich odpowiednio dużo miejsca razem w 1 drużynie. Dzisiaj zdecydowałem się na ruch w jego stronę, Brook Lopez nigdy nie był wybitnym zbierającym, ilość jego 2-cyfrowej liczby zbiórek w pojedyńczych meczach w ubiegłym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Liczę, że center gości zdominuje dzisiaj deski( chyba, że Giannis się włączy). Ponadto jeśli chodzi o frontcourt Miami na ten mecz to tak: James Johnson &amp; Udonis Haslem wypadają na ten mecz. Goście zostają z Adebayo oraz Leonard'em i Ollynyk'iem. Moje propozycje na ten mecz:

Justise Winslow over 15,5 pkt @ 1,83 @ Betss.on( w eTOTO, BetClic 16,5 również polecam)
Bam Adebayo over 24,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,85 @ BetClic
Justuse Winslow zdobędzie przynajmniej 25 lub więcej pkt w meczu @ 4,60 @ BetClic

1 typ od góry wg mojej opinii najbardziej pewny, 2 powinien wejść. 3 po takim kursie lekko można spróbować. Pozdrawiam
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom