>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsson

D 0

dwiebulki

Użytkownik
Witam.  Wygrałem na betssonie spora gotówkę wpłaciłem już w 3 przelewać 1.8k 1.2k i 2.5k łącznie 5.5k na konto w ing,  do tego wygrałem 1.6k i 3k na Total, zostało mi 13k do wypłaty z betssona. I teraz pada pytanie czy będe miał jakieś problemy jak wypłatę w następnym miesiącu znowu 3przelewy na taką samą ktowe z betssona i czy to nie wzbudzi podejrzeń urzędu skarbowego oraz czy jak będę się rozliczać z podatku to mogę mieć problemy z tymi kwotami na moim koncie?  Dodam że tylko na konto bankowe mogę wypłacić
​oraz nie zarabiam kokosow bo jestem od 3miesięcy na l4 a wcześniej pracowałem 3miesiące 
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Myślisz że urząd skarbowy sprawdza te przelewy, proszę cię oni mają grubsze sprawy niż to że ktoś wygra parę tysięcy u nieakceptowanego bukmachera w Polsce. Po za tym jak przychodzi przelew to chyba jest on od Trustly a nie bezpośrednio od betsson, moim zdaniem zero problemów.
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
cytat z dnia 24 października 2019 01:13 przez dwiebulkiWitam.  Wygrałem na betssonie spora gotówkę wpłaciłem już w 3 przelewać 1.8k 1.2k i 2.5k łącznie 5.5k na konto w ing,  do tego wygrałem 1.6k i 3k na Total, zostało mi 13k do wypłaty z betssona. I teraz pada pytanie czy będe miał jakieś problemy jak wypłatę w następnym miesiącu znowu 3przelewy na taką samą ktowe z betssona i czy to nie wzbudzi podejrzeń urzędu skarbowego oraz czy jak będę się rozliczać z podatku to mogę mieć problemy z tymi kwotami na moim koncie?  Dodam że tylko na konto bankowe mogę wypłacić
​oraz nie zarabiam kokosow bo jestem od 3miesięcy na l4 a wcześniej pracowałem 3miesiące 
Do następnego miesiąca do przegrasz ten kwit z betsonna więc się nie martw ;) 
 
Do góry Bottom