>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 24 października 2019 20:38 przez cobi1989A pieniążki kiedy bo to już za długo to trwa
@waldi1979 napisał wyraźnie "nie dostaliśmy jeszcze transzy od właścicieli na bonusy, na tą chwilę nie jestem w stanie udzielić informacji kiedy to nastąpi oraz nie mamy na to wpływu, nam jako administracji tez nie jest to na rękę, że zalegamy z bonusami. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość." 

Czasem są problemy i nic na to nie poradzą kolejne posty, jakby nie było masz to za free więc nie nalegaj jakbyś chciał swoją kasę odzyskać, aż taki głód gry?
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
 

Witam,
Mam pytanie odnośnie powyższego kuponu. Ponieważ znajduje się na nim zdarzenie z ekstraklasy z kursem wyższym niż 1.50, którym jest zwycięstwo Piasta z Koroną po kursie 1.94. Co prawda na kuponie znajduje się też zdarzenie z ekstraklasy z kursem niższym niż 1.5. Ale czy jeśli doda się jeden typ z ekstraklasy z kursem wyższym niż 1.5, to nie można dodać na kuponie już innego zdarzenia z ekstraklasy z kursem niższym niż 1.5? W konkursie na forum bierze udział tylko typ z wyższym kursem, a nie można dodać typy z niższym kursem niż 1.5 dla podbicia ogólnego kursu?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 października 2019 01:54 przez shadow89

 

Witam,
Mam pytanie odnośnie powyższego kuponu. Ponieważ znajduje się na nim zdarzenie z ekstraklasy z kursem wyższym niż 1.50, którym jest zwycięstwo Piasta z Koroną po kursie 1.94. Co prawda na kuponie znajduje się też zdarzenie z ekstraklasy z kursem niższym niż 1.5. Ale czy jeśli doda się jeden typ z ekstraklasy z kursem wyższym niż 1.5, to nie można dodać na kuponie już innego zdarzenia z ekstraklasy z kursem niższym niż 1.5? W konkursie na forum bierze udział tylko typ z wyższym kursem, a nie można dodać typy z niższym kursem niż 1.5 dla podbicia ogólnego kursu?
niestety w regulaminie jest to zaznaczone, jest to ryzyko użytkownika, jeżeli daje więcej niż jeden typ z naszej ligi, a @1,5 musi być na każdym zdarzeniu

* 1 punkt gwarantowany + dodatkowo 1 punkt, gdy kupon okaże się trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)
W przypadku, gdy na kuponie ako są inne zdarzenie niż z PKO Ekstraklasy to pod uwagę bierzemy tylko spotkanie Ekstraklasy, w przypadku, gdy będzie kilka zdarzeń z naszej ligi to muszą być trafione wszystkie
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 października 2019 16:00 przez n3r0Moj post: https://forum.bukmacherskie.com/temat/158110-13-kolejka-2510-2710/?page=2#post-6890129

U mnie taka sama sytuacja jak wyżej. W regulaminie nie jest napisane, że KAŻDY typ z Ekstraklasy na kuponie ma mieć minimum 1.50. Warunek z regulaminu - kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie - jest spełniony, więc ja nie widzę innej możliwości jak 1 pkt za dam zagrany kupon. Nie chodzi mi o to czy trafione itp tylko o sam kupon.
Panowie chyba jest jasne, że jak kurs na pojedyncze zdarzenie ma mieć minimum @1,5 to siłą rzeczy na każdy, nigdzie nie jest napisane, że są od tego wyjątki. Mogę dopisać KAŻDY, ale według mnie było to jasne od samego początku, kurs możecie sobie "podbijać" typami z innych lig, które nie są brane pod uwagę, tam może i być @1,1
 
Do góry Bottom