>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 24.10.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 24. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL, punktacja kanadyjska
Godzina: 02:05
Spotkanie: Tampa Bay - Pittsburgh
Typ: Kucherov N., +1.5pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Kolejny raz będę grał w stronę Rosjanina. Na pewno chciałby mieć lepsze statystyki niż w zeszłym sezonie z racji tego że właśnie wchodzi w najlepszy wiek, ale łatwo nie będzie - 130 punktów w 85 meczach to naprawdę doskonały rezultat. Póki co jest na dobrej drodze, bo 8pkt w 8 meczach to też niezgorsza średnia. Carlson, Pastrnak, Ovechkin, Crosby i dublet z Edmonton są w bardzo dobrej dyspozycji. Do tego nie można zapominać o regularnie punktujących młodych wilkach z Avs, którzy rozpędzają się coraz bardziej. Motywacji na pewno Kucherov nie potrzebuje więcej, niż dostarczają jej w tej chwili rywale.

Do tego dochodzi fakt, że Bolts rozpaczliwie potrzebują lidera. Stamkos co prawda punktuje regularnie, ale na pewno kibice i partnerzy oczekują od niego więcej. Wydaje mi się że w tym sezonie w końcu na przywódcę wyrośnie właśnie Rosjanin i Tampa zacznie grać zgodnie z oczekiwaniami. Nie będzie lepszego meczu na powrót na właściwe tory, bo Pens mimo 2 wygranych na wyjazdach w tym sezonie nie porywają mnie swoją grą - zwłaszcza że ich forma w dużej mierze zależy od Crosby'ego. Spodziewam się dzisiaj otwartego spotkania, wielu bramek i wygranej Bolts, do której poprowadzi ich Kucherov. Przewidywany wynik - 5:3

  100
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
✍ INFORMACJA ✍
Każdego uczestnika Typów Dnia zachęcamy do dodawania swoich analiz również do działów tematycznych. Tam mogą zostać przeczytane przez znacznie większą część forumowiczów oraz nagrodzone punktami reputacji lub polubieniami. Dodając analizę do działu tematycznego dasz innym użytkownikom szansę na podyskutowanie o Twoim typie. Do tego służy przecież Forum. Zachęcamy do rozwijania kategorii poszczególnych sportów poprzez dodawanie swoich analiz. Dzięki temu zyskasz szansę na zbudowanie wysokiej reputacji, grupy fanów obserwujących Twoją grę, a nawet odznaczenie rangą Typera lub Znawcy. Same korzyści. Pamiętaj więc o dodawaniu swoich analiz z Typów Dnia również w działach dotyczących poszczególnych sportów i lig. Możesz na tym tylko zyskać.​
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSV - LASK Linz
Typ: Over 4.5
Kurs: 4.55
Bukmacher: Lvbet


Austriacka Bundesliga to w tej chwili chyba najbardziej overowa liga w Europie. Eredivisie taką opinię ma od lat. W spotkaniu dwóch ekip z tych lig gole są gwarantowane. PSV to zespół oparty na młodych zawodnikach, którzy są szkoleni do ultraofensywnej gry. W meczach tego zespołu pada multum bramek. Zmagania w Lidze Europy w tym sezonie zaczęli od zwycięstwa 3-2 ze Sportingiem, następnie rozgromili Rosenborg 4-1 w meczu wyjazdowym. W przypadku ekipy przyjezdnych te wyniki nie są aż tak imponujące bowiem skromnie pokonali Norwegów 1-0, a następnie przegrali ze Sportingiem 2-1. Niemniej w rozgrywkach ligowych potrafią solidnie postrzelać. Kilka dni temu wygrali swój ligowy mecz z Mattersburgiem w stosunku 7-2. O takie wyniki w Austrii można posądzać tylko Salzburg, jednak jak widać za trendem wyznaczonym przez krajowego hegemona podążają inni. W ligowych spotkaniach PSV rzadko kiedy pada mniej niż 4 gole. Tak samo zresztą w starciach pucharowych. Przy tym wszystkim jednak trzeba zaznaczyć, że ekipa z Phillips Stadium ma swoje problemy w defensywie. W dwumeczu z Bazyleą dali sobie strzelić 4 gole co skończyło się dla nich końcem marzeń o Lidze Mistrzów. Ponadto kilka dni temu zaliczyli wpadkę w Eredivisie, przegrywając z Utrechtem aż 3-0! Ten zespół jak najbardziej jest do ruszenia, nie zdziwiłbym się gdyby przyjezdni zdobyli dziś 2 lub nawet więcej goli. Spodziewam się, że gospodarze będą chcieli dzisiaj zmazać plamę, którą popełnili w Utrechcie. Ich sytuacja w grupie jest komfortowa dlatego powinni wyjść na to spotkanie z otwartą przyłbicą i urządzić prawdziwe show. Show, które w ich przypadku prawie nigdy nie jest teatrem jednego aktora - a ekipa z Linz jak najbardziej ma argumenty by dołożyć coś od siebie. Podsumowując, PSV wyjdzie na to spotkanie z oczywistym nastawieniem i wiele wskazuje mi na to, że przyjezdni pójdą z nimi na wymianę ciosów. Będę zdziwiony jeżeli to spotkanie będzie nudne i nie padnie w nim wiele bramek.

  100
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Tampa Bay - Pittsburgh
Typ: Tampa Bay -1,5 (handicap)
Kurs: 2,11
Bukmacher: FortunaDzisiaj dwa spotkania, ale gram tylko jeden zakład, bo nie wiem z której strony ugryźć mecz w Ottawie. Sens wracają z dalekiego roadtripu natomiast Red Wings grali wczoraj spotkanie z Canucks. Jeśli chodzi o spotkanie na Florydzie to nie zwracał bym uwagi na ostatni wynik Bolts. Wysoka porażka z Avs mogła wynikać z zlekceważenia meczu przez Tampę. Nie dość, że wracali z bardzo długiego sześcio-dniowego wyjazdu to trafił im się rywal z innej konferencji, więc mogli sobie nieco odpocząć. Z drugiej strony mamy Pingwiny, które zagrają b2b po drugiej porażce z rzędu. Lista kontuzjowanych się nie zmniejsza, a na dodatek w bramce Murraya zastąpi Tristan Jarry. Myślę, że Bolts dzisiaj przystapią do starcia z Pens z nastawieniem na zdecydowane zdobycie kompletu punktów tym bardziej, że kolejne spotkanie czeka ich dopiera za trzy dni.

  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE 
Godzina 18:55
Spotkanie : Qarabag - APOEL
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.60
Bukmacher :  STS

Przeglądając jakie mecze są jutro przez dłuższy czas zatrzymałem się na meczu Qarabag - APOEL  , gospodarze z 3 pkt APOEL 0 pkt i gdyby udało się wygrać dziś z APOEL-em było by pięknie ale trzeba wygrać , APOEL jak widać zawodzi i myślę że zrobią wszystko aby mieć na koncie jakieś punkty stąd walka i walka , sędzią jest pan z Słowacji Filip Glova który sędziował 2 mecze w el do LE i w jednym z nich zabłysnął na maksa a mecz ten to Ol Ljubljana z Malatyaspor wynik 0:1 a w meczu pokazał 13 żółtek z czego za dwie czerwień , widać że facet potrafi a w tym meczu zapewne będzie ostro od początku do końca meczu !

  100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik


Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:10
Spotkanie: Charlotte - Chicago
Typ: Zawodnik Zdobędzie Więcej niż 25pkt w meczu - Terry Rozier - TAK
Kurs: 4,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wczoraj tak jak spodziewałem się Leonard zagrał 30 minut, ale tak jak mówiłem, był w stanie zrobić aż 30pkt. Coś czuje, że Clippersi mogą być super mocni w tym sezonie o ile wróci George. Dobra, ale wczoraj było wczoraj, a dzisiaj jest dzisiaj. Z racji, że to początek sezonu to nie polecam wchodzić dużymi sumami, a ja po prostu pobawię się w większe ryzyko. Dzisiaj proponuję swój główny typ celować w Terriego Roziera z Charlotte. Rozier w Bostonie był jedynie zmiennikiem, ale gdy wchodził z ławki dawał zespołowi Celtów bardzo dużą siłę ofensywną. Pamięta chyba każdy PlayOffy, gdzie sam ciągnął zespół Bosotonu, gdy kontuzji doznał Irving. Od tego sezonu postanowił przejść z ławki, na główną gwiazdę słabszej drużyny... no ale Charlotte... Chicago nie jest jakąś super drużyną, ba, może nawet będzie w top 5 najgorszych ekip, ale Charlotte jest na samym dnie. Rozier ma cięzkie zadanie wejść w buty Kemby Walkera, którego w Charlotte kochali. Rozier potrafi grać bardzo dobrze w ataku oraz zdobywać punkty z ciężkich pozycji, a drugiego snajpera w Charlotte na dzień dzisiejszy nie widać. Kto miałby pociągnąć ten wóz bez kół jak nie były zawodnik Celtów... no właśnie nikt. Dlatego dzisiaj cała siła ofensywna będzie ulokowana w Rozierze i czuję, że może robić bardzo fajne linijki w tym sezonie, dlatego też mam go w fantasy. O ile Charlotte będzie przegrywać mecz za meczem i jak wygra 20 meczów to będzie cud to właśnie Rozier może okazać się bardzo ważnym ogniwem tego zespołu. Dzisiaj idealny mecz, by zawalczyć o jedno z tych dwudziestu zwycięstw. Stawiam, że Rozier zrobi wszystko, by pokazać się publiczności z jak najlepszej strony. 
PS. Na sts, czy innych bukach jest linia 17,5 pkt, także można próbować grać. Ja idę w wyższy kurs, dla lepszej zabawy. Miłej i upojnej nocki i do zobaczenia być może już jutro ^^ Dobrej Nocy 
 

  100
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
Typ: Ottawa Senators ML
Kurs: 1,76
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Dzisiaj mamy tylko dwa mecze w lidze NHL ale za to wiele meczy w NBA. I tak Dwie najlepsze drużyny w lidze lub prawie najlepsze, Pingwiny i Błyskawica, ten mecz jest pojedynkiem, w którym występują MVP zeszłego sezonu (Nikita Kucherov), zdobywca Trofeum Vezina (Andrei Vasilevskiy) i Sidney Crosby. Wiec jeśli Pittsbourg z Tampa Bay to mecz stworzony z myślą o skierowaniu świetla reflektorów to Red Wings z Senators to pojedynek stworzona z myślą o stoczeniu batali o pietruszke. I dlatego skoncentruje swoja uwage w meczu o pietruszke.

Biorąc pod uwagę sumę zdobytych punktow w sezonie(wystawiona przez buki), Senators o/u 68,5 i Red Wings 74,5 mieli być dwiema najgorszymi drużynami w NHL w tym sezonie. Detroit jest zdecydowanie nie wiele lepszy, ale czy te szanse stanowia przepaść między tymi dwoma ekipami? Wlasnie kto tak ma naprawde przewage.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że rynek sugeruje, że Senatorzy są lepszym zespołem. W końcu są faworytami. Ale fakt Ottawa jest w domu i znajduje się w korzystnej sytuacji po odpoczynku, ponieważ Red Wings grają back-to-back.  Biorąc pod uwagę kursy jakie sa wystawione czyli wartość nominalną, sugerują, że Ottawa ma około 53,3% szans na wygraną w dzisiejszym meczu. Po skorygowaniu tych liczb o przewagę na lodzie u siebie i odpoczynek, szanse te zmieniają się z wieksza korzyscia na gospodarzy.



Największym problemem Ottawy w rozpoczetym sezonie , jest nieszczelna defensywa. Tylko Rangers zezwalali na więcej wpuszczonych bramek (xG) w ciagu 60 minut przy 5 na 5 niż Sens. Na szczęście Red wings nie są typem drużyny, która będzie się ucztować z tego rodzaju defensywy, ponieważ Detroit ma niski high-danger chances w ciagu 60 minut - wystarczy rzucic okiem na diagram ofensywy ktory jasno mowi ze sa ponizej sredniej ligowej zagrozen -11% - widac ze pelno niebieskiego mocnego koloru jest kolo bramki przeciwnikow mowiac ze trudno jest im wpakowac krazek z bliska.

Senatorzy powinni mieć również niewielką przewagę w bramce, ponieważ Anders Nilsson był w dobrej formie, w rozpoczetym sezonie. Szwed ma +2,91 obronionych goli powyzej sredniej, a jego procent obrony .932 jest o 2,19 punktu bazowego wyższy niż oczekiwany procent obrony. Nilsson najprawdopodobniej zmierzy się z Jonathanem Bernie, gdy Jimmy Howard "zginal" w przegranej 5-2 z Canucks ostatniej nocy. Jak każdy bramkarz, Bernier może skrasc szow na własną rękę, ale jego -16,1 GSAA od roku 2017-18 sugeruje, że szanse na to sa malo prawdopodobne. Mimo ze Detroit wydaje sie minimalnie lepsza drozyna na papierze to tego meczu nie gra sie na papierze, gra sie na lodzie.

  76
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
S 127

szewczyk781

Mikolaj
Dyscyplina: Tenis ATP Wiedeń
Godzina: 17:30
Spotkanie: Thiem vs Verdasco
Typ: dokładny wynik 2:0 
Kurs: 
Bukmacher: STS
Analiza:
Thiem 16/9 na twardej, 2/1 indoor. Słaby występ na US Open ale myślę, ze teraz już się rozegrał. W turnieju w Zhuhai zwycięstwo w Szanghaju w 3 rundzie pokonany przez Berretiniego. W poprzedniej rundzie turnieju w Wiedniu zwycięstwo 2:0 z Tsonga. Moim zdaniem Thiem jest faworytem do wygrania turnieju, gra u siebie i tak samo jak w przypadku turnieju w Kitzbuhel będzie mu zależało na zdobyciu tytułu w Austrii.
Verdasco 8/9 twarda 6/4 hala. W poprzedniej rundzie zwycięstwo 2:1 z Basilashvili, który pokazuje zmienną formę. Od Wimbledonu brak lepszych występów. Panowie spotkali się już czterokrotnie na korcie za każdym razem zwyciężał Verdasco, ale myślę że w tym wypadku zadziała to motywująco na Thiema.


  100
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis,Zhuhai WTA
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bertens-Jastremska
Typ: powyzej 21.5 gemow
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jastremska to młoda i utalentowana teninistka która zazwyczaj przegrywa naprawdę z topowymi zawodniczkami. Tak bylo jakiś czas temu przeciwko Bertens, byl wtedy tie break, w drugim secie dziewięć gemów. Obie zawodniczki pokonały Vekic dokładnia tą samą różnicą gemową. Wiadomo ze Bertens rozgrywa w tym roku bardzo dobry sezon, utrzymuje stabilna forme i zmierza po swoje. Jastremska jeednak ma szeroki wachlarz umiejetnosci i jest w stanie przeciwstawic sie Holenderce. Na pewno nie bedzie to dla niej łatwe starcie. Bardzo ważny mecz dla jednej i drugiej w kontekście wygrania grupy.

  100
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Avto vs Reaktor
Typ: Over 6.5
Kurs: 5.20
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj krótko bo czasu za wiele nie mam. Wczorajsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się 2:1 a dziś będzie rewanż gdzie znowu poszukam value oczywiście w bramkach. H2h wgl nie pasuje do mojego typu ale oglądałem wczorajsze spotkanie i naprawdę to co wyprawiali bramkarze to się w głowie nie mieści szczególnie GK gospodarzy i wątpię aby dzisiaj byli w takiej formie a sytuacji naprawdę było sporo. MHL ma to do siebie że często mecz rewanżowy jest podobny więc liczę że dzisiaj znowu będzie mnóstwo okazji ale tym razem więcej bramek bo tak jak pisałem bramkarze zrobili świetną robotę ale 2 mecz z rzędu tak bronić to będzie ciężko.

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy

Godzina: 21.00
Spotkanie: PSV Einhoven-LASK Linz

Typ:  Dokladny wynik w 1 pol : 1-1

Kurs: 6.85
Bukmacher: ETOTO

Analiza:

 

Witam serdecznie,

Wczoraj powiem szczerze,ze Zenit zrobił niezla Kaszanke z mojego typu, bo obstawiałem minimalna wygrana gości ale zrobili lamaka.Zazwyczaj robi alamaka na swoja korzysc ale wczoraj kompletnie odpuscili 2 polowe...

Dzis chciałem zagrać Bts w 1 polowie w Meczu PSV-LASK i kurs na to zdazenie wynosi ok 3.8 ale pod konkurs podaje dokładny wynik , gdzie także obie druzyny strzela.

Koledzy w dziale Liga Europy opisywali już oba Teamy, po prostu jest to overowy duet.

Srednia goli u siebie dla PSV to 4 gole na mecz, natomiast na wyjazdach LASK ma srednia 2.5 gola na mecz.

1 Polowy wygladaja roznie u obu ekipi nie ma tu schematu ,ze wala od razu obie ekipy ale dziś jest taka sytacja ,ze w grupie 1 jest PSV z 6 PKT, 2 jest Sporting z 3 PKT ,który podejmuje slaby jak skora na kaszance Rosenborg i chociaż Lizbona także w kryzysie to raczej te 3 pkt po mekach zostaną w Portugalii i Sporting będzie miał także 6 pkt wiec dedukuje,ze Linz nie będzie chciał dziś wyjechać z zerem na koncie. Ten 1 pkt bardzo by im się przydal w kontekście dalszej rywalizacji.

PSV bardzo mocne u siebie, jednak LASK potrafi zaskakująco fajnie grać i strzela gdziekolwiek by nie był. Typ na dokładne wyniki ,a zwłaszcza w 1 pol to loteria dlatego opieram to na przeczuciu ,ze obie strzela ,a  najbardziej prawdopodobny wynik to remis 1-1.

PSV z starciach w Lidzie Mistrzow oraz Lidze Europy w tym sezonie grając u siebie notował ostatnio 2 x bts w 1 polowie, n otujac wyniki 2-1 do przerwy ze Sportingiem oraz 1-1 do przerwy z Bazyleą.

Lask na wyjeździe w Pucharach w tym sezonie miał nastepujace wyniki do przerwy:

Wygrali 0-1 ze Sportingiem, 0-0 z Brugge oraz 0-0 z Bazyleą .

 

 

pozdrawiam

  100
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Basaksehir - Wolfsberger AC
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: sts
Analiza:
2 drużyna grupy J jedzie na trudny teren do Stambułu, obecnie ostatniej drużyny tej grupy. Oba zespoły w niemal kompletnym składzie, po jednym zawodniku kontuzjowanym, bez wpływu na kadrę. "Wilki" znacząco przeważają w liczbie strzelonych bramek, 5:1 przy dokładnie odwrotnej proporcji turków 1:5 mają za sobą remis Romą i pewne zwycięstwo z MGladbach(4:0) w lidze zajmują 3 miejsce z bilansem 7-2-2 i dorobkiem bramkowym 28-11. Turcy natomiast mają za sobą srogie lanie od Romy(4:0) oraz remis MGladbach, w lidze natomiast zajmują 4 miejsce z dorobkiem 4-2-2 i bramkami 14:10. Do tego w moim przekonaniu liga Austryiacka jest silniejsza od tureckiej, nastawiona bardziej ofensywnie. kolejnym "za" wilkami jest fakt iż MG na pewno jeszcze nie złożyła broni i gracze mają świadomość jak ważne będą te 3 punkty w perspektywie awansu z grupy. Stawiam na pewne zwycięstwo gości.

  100
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Partizan – Manchester United
Typ: Powyżej 2 goli, powyżej 10 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek
Kurs: 7.35
Bukmacher: forBet


Dzisiaj tylko jeden typ, choć nie powiem miałem ochotę na więcej, niestety zabraknie czasu, dlatego postanowiłem wybrać coś jak to mówią „z jajem”, z dosyć wysokim kursem i o to proszę. Nie wiem czy poniektórzy mają tak jak, gdy widzę te łączone typy na forBecie one wszystkie wyglądają bardzo ciekawie, czy by to miało kurs 1.80, czy też 8.00, jednak gdy już coś zagram, na pozór proste nawet typy okazują się być nietrafione, ciekawe czy i tym razem zostanie zastosowana ta seria u mnie, a może to forBet nie jest dla mnie szczęśliwy, ale tu nie o tym, wszystko po kolei. Na początku przewidywane składy obu drużyn.

 

Partizan (4-2-3-1): Stojkovic; Miletic, Ostojic, Pavlovic, Urosevic; Scekic, Zdjelar; Tosic, Natkho, Asano; Sadiq

Manchester United (4-2-3-1): Romero; Wan-Bissaka, Jones, Rojo, Williams; McTominay, Fred; Pereira, Mata, Martial; Greenwood

 

Partizan takim samym składem wystąpił w pierwszym meczu w LE, zremisowanym z Alkmaar 2:2, bardzo podobnie było w drugim spotkaniu, wygranym z Astaną 1:2, z tą różnicą, że zamiast Scekicia od początku grał Soumah. W ostatni meczu ligowym Partizan przegrał spotkanie wyjazdowe z Mladost 1:0, pomimo pełnej dominacji, zagrali wtedy bez swojego podstawowego bramkarza, którego zastąpił Stevanovic, niestety przepuścił jedyny strzał gospodarzy, za to jego zespół nie potrafił znaleźć drogi do bramki rywali.

Manchester United ma problemy ze składem, zresztą jak co mecz, trener próbuje rotować, ale nie wychodzi to na dobre, a na LE zabiera w większości młodych zawodników. Tutaj na pewno rzuca się w oczy brak de Gei i Pogby, ale ten pierwszy odpoczywa, drugi jest za to kontuzjowany. Średnia wieku tej przewidywanej jedenastki to 24.6 lat, a i tak średnią zawyżają trochę Romero 32l i Mata 31l.

 

Pierwszym typem jest ilość bramek, czyli nic innego jak over 2.5 bramki, sam over forBet wycenia na 1.69, nawet nisko, ale jak na razie bramki mogliśmy oglądać w meczu Partizana, którego bilans na ten moment wynosi 4:3, Manchester do tej pory trafił tylko 1 bramkę, bardzo słabej Astanie. Partizan w meczu z Alkmaar wypracował sobie 20 sytuacji bramkowych i 7 celnych strzałów, oraz zdobył 2 bramki, choć co prawda 1 z rzutu karnego, w meczu z Astaną 15 sytuacji bramkowych, 5 celnych strzałów i kolejne 2 bramki, widać, że mają ten ciąg na bramkę i w meczu z Manchesterem United, tak wielką drużyną przed własną publicznością, postarają się zrobić show. Manchester za to w meczu z Astaną wypracował 20 sytuacji bramkowych i 7 celnych strzałów, z czego wynikła 1 bramka, z Alkmaar 6 sytuacji bramkowych i 0 celnych strzałów, mieli ogromne szczęście, że nie przegrali tego spotkania, bo ku temu było naprawdę blisko. W lidze gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 9 bramek, choć ostatnie 2 mecze ligowe to tylko 1 bramka, goście za to w ostatnich 5 spotkaniach ligowych raptem 4 bramki, po 1 w każdym spotkaniu, zresztą ostatnio więcej niż 1 bramkę trafili w meczu otwarcia sezonu, kiedy wygrali w lidze aż 4:0 z Chelsea.

 

Drugą częścią typu są rzuty rożne i nie powiem, w tym całym łączonym typie to właśnie tego obawiam się najbardziej, forBet wycenia over 10.5 rzutów rożnych na 2.33, czyli tak nie do końca wierzy w taką liczbę. Partizan jak do tej pory z rogami się wyrabiał, pierwsze spotkanie 6 rogów, w drugim również tyle samo, United z Astaną aż 13 rogów, ale za to z Alkmaar tylko 1. Małym pocieszeniem jest to, że w ostatnich 2 spotkaniach ligowych Partizana, kiedy się nie układało, oni sami nabijali te rożne jak szaleni bo zdobyli je aż 11 z Mladost przegranym 1:0 i 10 z FC Vozdovac przegranym 1:2, a tu na pewno też łatwo nie będzie. Jeśli Partizan zagra swoje, to podobną ilość rogów co w poprzednich spotkaniach LE powinien wykręcić, Manchester to taka sinusoida, że ciężko trafić co zagrają, ale właśnie dzięki temu ten cały typ jest ryzykowny, ale też może z łatwością wejść.

 

Ostatni typ żółte kartki, cztery żółtka wydaje się, że to nie tak dużo, ponownie wracam do forBeta, gdzie na taki over dają kurs 1.47. Jeśli chodzi o obie drużyny, to nie kartkowały na razie za bardzo w LE, Partizan z Alkmaar na 10 popełnionych fauli 1 żółta kartka, z Astaną na 11 popełnionych fauli bez kartki. Manchester z Astaną na 8 fauli 1 żółta kartka i to pokazana w 85 minucie, a z Alkmaar znowu 8 fauli i 1 żółta kartka, też pokazana w końcówce meczu w 91 minucie. Ten mecz powinien być jednak inny, wagą tego spotkania jest pierwsze miejsce w grupie, a więc jest o co grać, na dodatek mecz w Serbii, a Bałkany to zawsze gorące tereny. Sędzią spotkania Javier Estrada Fernandez, sędzia z Hiszpanii, który w 8 sędziowanych spotkaniach w tym sezonie pokazał już 45 żółtych kartek, w konsekwencji 1 czerwoną i 1 czerwoną bezpośrednio, co daje średnio aż 5.6 żółtych kartek na spotkanie w którym sędziuje, naprawdę dużo, jak na razie tylko w jednym meczu przez niego sędziowanym nie wszedłby over 3.5 żółtych kartek, właśnie w spotkaniu LE, gdzie AS Roma wygrała z Basakshekir 4:0, a żółtych kartek były 2, choć patrząc na wynik, jakoś mnie to nie dziwi.

 

Podsumowując jeśli ktoś lubi próbować grać wysokie kursy, to ten typ będzie akurat, wszystko jednak zależy od Manchesteru United, mam nadzieję na zobaczenie w końcu trochę ciekawszego spotkania, w którym naprawdę będzie się działo, bo sądzę, że o Partizan można być spokojnym, to będzie dla nich wielkie spotkanie, w którym na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eint.Frankfurt - St.Liege
Typ: Eint.Frankfurt  wygra
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Eintracht podejmie u siebie Standard Liege. Niemiecka ekipa po utracie kluczowych zawodników formacji ofensywnej jak np. Jović czy Haller - powoli wraca na zwycięskie tory. Mecz z Bayerem Leverkusen był pokazem skuteczności, bo mieli mniej sytuacji, a mimo to Paciencia i niedawno snajper Sportingu - Bas Dost wypunktowali Bayer w meczu domowym. Same mecze domowe to spora siłą gospodarzy, bo przegrywają tutaj rzadko i jeśli ekipa z Frankfurtu myśli o awansie, to musi punktować w meczach rozgrywanych u siebie. Spodziewam się przewagi gospodarzy i maksymalnie gola honorowego gości. Przewidywany wynik 2-0 /2-1 dla gospodarzy

  46
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, European Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rob Cross - Darren Webster
Typ: 2
Kurs: 4.20
Buk: STS

Na papierze Rob Cross wydaje siębyć murowanym faworytem, no bo przecie Mistrz Swiata z 2018 roku nie powinien przegrać już w pierwszej rundzie. Jednak 'Voltage' przystępuje do tego spotkania po trzech porażkach w słąbym stylu w ramach Championship League oraz w sumie czterech porażkach na jego koncie. Bilans h2h to też tylko 2:1 dla Crossa co jednoznacznie pokazuje, że Webster jest w stanie go pokonać. W końcu format spotkania do 6 wygranych legów sprzyja niespodziankom, którzy chwila dekoncetracji lub gorszy dzień kończy się porażką. Reasumując kursy na Webster są zdecydowanie za wysokie i uważam, że warto spróbować je wykorzystać. 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSV - LASK Linz
Typ: PSV i over 3.5
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Jak czwartek to Liga Europy, spotkań sporo i jest z czego wybierać. Ja widzę value w spotkaniu pomiędzy PSV a LASK Linz. Obie drużyny bardzo overowe i dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej. Gospodarze w komfortowej sytuacji przewodzą stawce w grupie D z kompletem punktów i bilansem bramkowym po dwóch meczach 7:3 (3:2 ze Sportingiem Lizbona i 4:1 w Trondheim z Rosenborgiem). Przyjezdni z Austrii maja na koncie 3 punkty po zwycięstwie z Rosenborgiem u siebie 1:0 w pierwszej kolejce. W drugim meczu przegrali w Lizbonie ze Sportingiem 2:1. Podopieczni Van Bommela grają zawsze ofensywnie i dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza, jeżeli przyjezdni pójdą na wymianę to moim zdaniem zostaną skarceni kilkakrotnie. Mam nadzieję, że szybka bramka otworzy to spotkanie na stadionie Philipsa i kibice obejrzą ciekawy mecz z dużą ilością bramek, a większą po stronie miejscowych.


  100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: 
Rennes - CFR Cluj
Typ: x
Kurs: 3,40
Bukmacher: sts

Analiza:

Tu ide wczysty remis obie  druzyny ostanio wyraznie w dolku choc ciut lepsze wyniki osiagala druzyna Petrescu.
Na poczatku chialem grac czysta 2 lecz po przemysleniu stawiam tu jednak na remis choc niewiem czemu francuzi sa az takim wyraznym faworytem wedlug bukow. Rennes na 10 ostanich meczow 5 porazki  4remisy i jedna wygrana co wyglada naprawde zle i jeszcze dluga lista nieobecnych.
Natomiast u rumunow wyglada to troche lepiej na 10 ostnichy meczow 6 porazek i 4 zwysietwa, wszystkie porazki rumuni zaliczyli na wyjazdach to pewnie dlatego tak buki fawaryzuja druzyne RRennes.
Ale wydaje mi sie ze drzuzyna Dana jest wnieco lepszej dyspozycji i nieprzegra tego meczu.
Choc mecze wyjazdowe CFR niewygladaja zadobrze to Rennes tez nie u siebie.

  100
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Young Boys - Feyenoord
Typ: BTS - obie strzelą
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS

W grupie G Ligi Europy ciekawa sytuacja, bowiem wszystkie cztery zespoły mają po 3 punkty. Biorąc pod uwagę skład tejże grupy (gdzie mamy jeszcze Porto i Rangers), wydaje się, że walka o awans będzie zacięta do ostatniej kolejki. Dziś na tapetę biorę spotkanie Young Boys z Feyenoordem. Gospodarze to mistrzowie Szwajcarii w ostatnich dwóch sezonach, przełamali wieloletnią hegemonię Basel w tej lidze. Jednocześnie zespół, w meczach którego raczej rzadko kiedy pada mała ilość goli. W grupie LE jak na razie zwycięstwo i porażka, po 2:1. W ostatni weekend pewnie pokonali w lidze Xamax 4:1. W gości przyjeżdża Feyenoord, który w ostatnim czasie mocno rozczarowuje. Dopiero 10 miejsce w lidze, w ostatnią niedzielę zaledwie remis 1:1 u siebie z Heraclesem Almelo, a teraz przychodzą dwa ciężkie mecze wyjazdowe - pierwszy, dzisiejszy z YB, następnie w niedzielę z Ajaxem. W LE jak na razie wyjazdowa porażka 0:1 z Rangers oraz domowe zwycięstwo z Porto 2:0. Dziś liczę na gole po obu stronach, Young Boys to drużyna grająca ofensywnie, sporo strzelająca i po ich stronie z golami problemu być nie powinno. Ale liczę też, że Feyenoord się postawi, zresztą meczy bez zdobytej przynajmniej jednej bramki jest nie tak wiele, biorąc pod uwagę kilka ostatnich miesięcy. Kadry obu zespołów na to spotkanie w zasadzie bez większych osłabień.

  100
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Besiktas- Braga
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betfan
Analiza:
 


Krótko bo zaraz mecz, sędziuje Hiszpan Alejandro Hernandez( średnia 5.40 kartonika na mecz), który może nie jak Lahoz, ale też potrafi sypać kartkami na lewo i prawo. Dzisiaj w Turcji będzie gorąco, Besiktas jeśli chce liczyć się w walce o awans musi to spotkanie wygrać, Portugalczycy techniczni, szybcy, idealni na kontry i faule taktyczne, a z Hiszpanem kłócenia się nie będzie. Dla mniej odważnych linie 4.5 kartek do doubla też do gry.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom