>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz o Superpuchar Polski

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mecz o Superpuchar
 

Warszawa z ogromnymi problemami finansowymi ale wychodzi na to, że wystąpią w Pluslidze a jak się pokażą w meczu o Superpuchar?
W ostatnich dniach przyjmujący Warszawy P. Łukasik opuścił zespół i zasilił ich przeciwników czyli ZAKSE.
Kursy na ZAKSE malutkie no ale nie można się dziwić a może jednak Warszawa sprawi niespodziankę...
Jak sądzicie?
Zapraszam do podawania typów i analizowania spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ja popieram Projekt Warszawe :)

Zaksa troche stracila z poprzedniego sezonu czolowych zawodnikow. Przyszli tez nie najgorsi ale wedlug mnie troche - w porownaniu do tych co odeszli.

Zaksa: Kaczmarek, Lukasik, Zatorski czy Sliwka sa zmeczeni sezonem Reprezentacyjnym, nawet jesli wystapia to oni potrzebuja odpoczynku bo w swojej optymalnej formie nie i nie sadze aby wogole wyszli w 1 ,,6''. Po za nimi mamy Parodiego :), Semeniuk, Toniutti i Smith czyli tez dobre nazwiska a na przeciwko stana:

1) przede wszystkim Andrea Anastasi ktory juz w debiucie moze zgarnac pierwsze Trofeum :)
2) no i tutaj mamy Brizard, Kwolek - moze tez byc zmeczony ale to wojownik wiec wyjdzie w podstawowym, jest rowniez PIOTREK NOWAKOWSKI ktory nie graj w Japonii wiec mial dosc odpoczynku i regenracjii, nastepny to KEVIN TILLIE, Damian Wojtaszek no i Andrzej Wrona wiec jak dla mnie mecz 50/50 :) Ps. Mamy takze wracajacego do naszej ligi Igora Grobelnego na Ataku!

ja ide po Kursie 4.00 na Projekt :)

Biorac fakt ze Projekt potrzebuje pieniedzy to bedzie podowjna motywacja dla nich

jakie wasze opinie?

 
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Myślę tak samo jak Ty :) to jest jeden mecz więc może się wszystko zdarzyć :) a kurs na początku był 5.50 to zupełne nieporozumienie i zagrałem za 450 zł na nich więc oby się udalo ;) 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 15:05 przez volmanMyślę tak samo jak Ty :) to jest jeden mecz więc może się wszystko zdarzyć :) a kurs na początku był 5.50 to zupełne nieporozumienie i zagrałem za 450 zł na nich więc oby się udalo ;) 
ja dalem symbolicznie za 100 zl

jakbys mial jakies propozycje i uwagi dotyczace siatkowki do pisz priv lub jesli chcesz wymienic zdania dotyczace innych meczow mozesz smialo napisac :)
co 2glowy to nie jedna :)
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ogolnie napisze to tutaj bo watku nie ma jeszcze bynajmniej nie widzialem, polecam grac na MKS Bedzin w tym sezonie, chlopaki co sklad zmontowali to o pierwsza 6 w lidze moga spokojnie powalczyc:
Dawid Dryja, FAYAZI, FORNAL, Gunia, SANDERS, SOSENNHEIMER, to naprawde zawodnicy z b. dobrego zaplecza siatkowki.

no i Zawiercie mowcie co chcecie ale z takim skladem moga powalczyc o MISTRZOSTWO bo ekipowo nie odstaja od nikogo z czolowki:
Bociek, Czarnowski, Ferens, Malinowski, Ferreira, Gawryszewski, Masny i Koga czyli trzon utrzymany do tego doszedl Bulgar Niko Penchev, bodajze Walinski i Verhess i z taka paka to oni moga byc kandydatami do zlota
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Myślę tak jak Ty że fajny w sts jest typ Zawiercie 1-3 miejsce kurs 10.00 , trochę dużo czekania ale myślę że jak ktoś ma trochę kasy to warto z kilka stówek postawić 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 17:26 przez volmanMyślę tak jak Ty że fajny w sts jest typ Zawiercie 1-3 miejsce kurs 10.00 , trochę dużo czekania ale myślę że jak ktoś ma trochę kasy to warto z kilka stówek postawić 
nawet nie wiedzialem ze sts ma takie cos :)

narazie slaby mecz z obu stron ale zaksa wygrywa blokiem no i Kowalczyk po stronie Projektu
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 17:26 przez volmanMyślę tak jak Ty że fajny w sts jest typ Zawiercie 1-3 miejsce kurs 10.00 , trochę dużo czekania ale myślę że jak ktoś ma trochę kasy to warto z kilka stówek postawić 

Jak Projekt nie siadzie to trzeba ladowac na budowlanych lodz dzisiaj w siatke :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom