>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A jednak remis wyciągnęli, ja dziś bez oglądania bo za dużo dziś obowiązków. Jets jednak tragedia, ostatnio sam mówiłem że trzeba na nich uważać i sam sie nacialem. Na szczęście Caps do przodu
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Patrze teraz wyniki i normalnie szok jeśli chodzi o Omsk i bądź co bądź też Liberec się mocno stoczył, wiem, że już kilka porażek z rzędu, ale nawet bez bramki dziś u siebie
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Przynajmniej przez godzinę nie ma innej opcji;) a od niedzieli przez kolejny tydzień NHL godzinę wcześniej więc będzie można skorzystać i coś więcej zobaczyć
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Najbardziej wkurzają takie końcówki jak ktoś wyrówna i nie dotrzyma 1,5 minuty do przerwy tylko zaraz traci. Pal licho wynik bo jeszcze 40 minut gry, gorzej że Vegas wyglądali blado przez tą pierwszą tercję. Mam nadzieje, że się ogarną teraz. Colorado bez Mikko powinni ich ograć tylko obrona też się musi obudzić. Jednak 4 godziny przed standardowym czasem meczu, mam nadzieje że to jednak nie wpłynie na całe spotkanie
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wygląda na to, że bardziej dziś myślą o poobiedniej drzemce niż o graniu. W cuda w hokeju można wierzyć, ale jak są jakieś racjonalne do tego przyczynki a Rycerze nic dziś nie grają
 
Do góry Bottom