>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Wiedeń, Bazylea - 21.10.2019-27.10.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Wiedeń, Austria
Data rozgrywania: 21.10.2019-20.27.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,443,810
Oficjalna strona turnieju: https://www.erstebank-open.com/
Lista Startowa: https://www.erstebank-open.com/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Kevin Anderson
Zwycięzcy Debla 2018: Neal Skupski/Joe Salisbury


Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 21.10.2019-20.27.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,219,975
Oficjalna strona turnieju: https://www.swissindoorsbasel.ch/de/index.php
Lista Startowa: https://www.swissindoorsbasel.ch/de/turnier/teilnehmerfeld/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Roger Federer
Zwycięzcy Debla 2018: Dominic Inglot/Franko Skugor


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Federer w Bazylei występował 3 razy - w 2015, 2017 i 2018 roku - za każdym razem wygrywał ten turniej. Patrząc na możliwych przeciwników to i tym razem nie zdziwię się jak Roger obroni tytuł i wygra trzeci raz z rzędu na swojej ziemi. 
Federer wygra cały turniej @2,25 STS
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 21 października 2019 07:38 przez wojttekkkFederer w Bazylei występował 3 razy - w 2015, 2017 i 2018 roku - za każdym razem wygrywał ten turniej. Patrząc na możliwych przeciwników to i tym razem nie zdziwię się jak Roger obroni tytuł i wygra trzeci raz z rzędu na swojej ziemi. 
Federer wygra cały turniej @2,25 STS
Federer występował w tym turnieju tylko 3razy? Zanim cos napiszesz to sprawdź to dobrze
Federer 12razy występował w Basel, zaliczyl za kazdym razem final z czego wygral 9razy
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
cytat z dnia 21 października 2019 11:30 przez ar0nek

Federer występował w tym turnieju tylko 3razy? Zanim cos napiszesz to sprawdź to dobrze
Federer wygrywal ten turniej 9razy, a występów było jeszcze więcej. 
Masz rację, zwracam honor! Nie kliknąłem na tennisexplorer.com na opcję "More past results" i pokazało mi tylko 3 ostanie lata. Ta informacja umacnia mnie jeszcze bardziej w tym typie co podałem. 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP BazyleaGodzina: 15:00Spotkanie: Popyrin - FogniniTyp: FogniniKurs: 2.00Bukmacher: BetclicAnaliza: Bardzo ciekawe spotkanie w 1/16 turnieju w Szwajcarii. Zawsze kiedy analizuje mecz w tenisie pod uwagę biorę 3 aspekty czyli doświadczenie, umiejętności i psychikę. W tym pojedynku uważam że jest 2 do 1 dla Włocha. Moim zdaniem umiejętności zdecydowanie po stronie Fogniniego oraz doświadczenie co nie podlega żadnej dyskusji. Głowa u Włocha nie jest najmocniejszą stroną co już niejednokrotnie pokazywał na korcie więc ten aspekt raczej po stronie Australijczyka chociaż jest jeszcze bardzo młody i tak naprawdę ciężko stwierdzić jak odnajdzie się w grze pod presją z dużo wyżej notowanym zawodnikiem jakim jest Fognini. Uważam że stawianie Popyrina w roli delikatnego faworyta nie jest do końca zrozumiałe więc dlatego idę w stronę utytułowanego i bardzo doświadczonego tenisisty jakim jest zawodnik z Włoch. Przegrał swoje ostatnie 2 pojedynki na hardzie i dziś mecz w którym trzeba pokazać się z jak najlepszej strony. Ogrywał w tym roku o wiele wyżej notowanych zawodników od Popyrina i uważam że jeśli głowa nie zawiedzie to Australijczyk nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. Kurs do gry, można bawić się w jakieś handicapy ale to już ryzykowna kwestia więc ja gram Fogniniego w meczu. 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
                                                                                                            

 ​

Stan Wawrinka - Pablo Cuevas 
Stan Wawrinka (1,22) Fortuna  
(2:0)

 ​
Wiem, że kurs marny i jak na polskiego bukmachera to nawet skandalicznie niski. No ale czemu nie zaproponować skoro wejść prawdopodobnie wejdzie. Stan podejmuje na swojej ziemi Urugwajczyka z którym na pewno wolałby nie spotykać się na mączce na której Urugwajczyk pływa jak woda w rzece. Zresztą Panowie spotkali się raz już ze sobą na cegle i Stan musiał uznać wyższość Pablo. Mecz zakończył się 2:0. Sezon na mączkę jednak mamy za sobą i nadeszła pora na zmagania na hali. Nie można odmówić Urugwajczykowi wiary w sukces ale to chyba jedyne co mu można przypisać w tym spotkaniu. Nie chce go w żaden sposób obrażać ale on chyba sam nie wierzy, że oprócz założenia konta bankowego w Szwajcarii  jego przyjazd do Bazylei będzie miał większe znaczenie. Jest takim halowym fighterem, że rok temu nie rozegrał nawet jednego spotkania w hali. No przynajmniej oficjalnego. Obu Panów łączy jednak jedna rzecz, dosyć świeża. Obaj przegrali ostatnio w Antwerpii z Andy Murrayem. Wiadomo żaden wstyd. Wszak to Andy. Nawet gdy wraca po przerwie. Jednak nawet w tej rywalizacji Szwajcar wyszedł lepiej, ponieważ uległ dopiero po 3 setach w samym finale! Oczywiście to żaden argument na dzisiejsze spotkanie. Wystarczyło jedno przełamanie więcej i Urugwajczyk miałby możliwe też jednego seta. Wracając do rywalizacji. Stan jest o wiele groźniejszym tenisistą na twardych nawierzchniach niż Urugwajczyk. Stan ma za sobą ostatnio dobry turniej w US Open gdzie dotarł do ćwierćfinału. Potem przyszedł turniej w Antwerpii na hali i tam także doszedł daleko odprawiając takie rakiety jak G. Simona czy Feliciano Lopeza. Forma jest. Do tego Szwajcar gra u siebie i na pewno będzie chciał zrobić ładne widowisko w ćwierćfinale z Rogerem Federerem, który będzie bronił tytułu w Bazylei. Swoich śmieci się po prostu nie odpuszcza. Zwłaszcza że okazji aby pograć w Szwajcarii za wiele nie ma. Nie będę proponował 2:0 bo Stasiu potrafi mieć stany zastoju. Potrafi się zamyślić, znudzić się meczem, zapatrzeć się na gołębia srającego na okno. Różnie bywa. Jednak jeżeli wyjdzie skoncentrowany pozamiata teren dosyć sprawnie. Myślę że będzie chciał zrewanżować się także Urugwajczykowi za 2017 rok jeżeli w ogóle go pamięta. A tak serio nie proponuje 2:0 bo Urugwajczyk grać w tenis potrafi a jest to pierwszy mecz Stana w tym turnieju a wedle starodawnego przysłowia "mecz otwarcia się ogląda a nie obstawia" stąd takie "1X".​
 ​
 ​
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Thiem-Verdasco 1 @1.25

Dominic Thiem poki co w Wiedniu nie zrobil jakis wybitnych wynikow i wygrywal co najwyzje 2 mecze w jednej edycji, ale tym razme moze byc inaczej. Dobry mecz z Tsonga, a szczerze to juz po zachowaniu Nicolasa Massu i reszty boksu Austriaka widac, ze jest tutaj koncentracja i presja na wynik. Przed Thiemem jeszcze sporo grania w swojej karierze, ale na austriackiej ziemi tez z pewnoscia chailby zapisac pare tytulow. W tym roku udalo sie w austriackim Kizbuhel, wiec mozliwe ze Thiem pokusi sie takze tutaj by zagrac o turniejowa wygrana. W perspektywnie zostal na dobra sprawe juz tylko turniej ATP1000 w paryzu i ATP Tour Finals.
Na pewno Thiem jest w niezlej formie w ostatnich tygodniach, co pokazla wygrywajac w Pekinie. Verdasco jest juz tenista, kora z aniedlgugo obchodzic bedzie 36 urodziny. Co prawda Hiszpan podobno nie planuje jeszcze zakonczyc karieryw tym roku, ale jednak czynnik ten moze miec tutaj znaczenie. Mysle, ze pod kombinacje jednak warto brac Thiema, bo porazka to jednak byloby bardzoduze roczarownie i wszyscy licza, ze Thiem odegra tutaj jedna z pierwszoplanowych ról.
H2H 4:0 dla...Verdasco, wiec pora na wygrana Thiema.

Goffin-Opelka 1 @1.55

Goffin to klasowy tenista o bardzo duzych umiejetnosciach, a jak tak poaptrzec na 3 ostatnei turnieje w kalendarzu, gdzie gra Goffin w ostatnich sezonach tj. Antwerpia, Bazylea i Paryz, to najlepiej wypada to w Bazylei. Oczywiscie byl tez jeden swoetny wysteo Belga na ATP World Finals, gdzie Belg znalazl sie wsamym finale. Ostatnio Goffin przegral gladko w Antwerpii, ale tu juz mamy wiekszy turniej o wiekszej puli, wiec Goffin powinien troche pograc, a pokonanie pewnie Cilica to z pewnoscia dobry prognostyk. Opelka nie jest tak wszechstronnym tenisista i jednak zdecydowana wiekszosc Amerykanow traci na pewnosci siebie, gdy przyjezdza do Europy, a Opelka to wciaz nie jest tenisista o ogromnym doswiadczeniu, stad sadze ze Goffin zamelduej sie w kolejnej rundzie. Goffin wciaz liczy sie w walce o tegoroczne finaly ATP znajmujac na ten moment 10 miejjce w rankingowe, takze poki sa szanse to tez moze napedzac Belga.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
ATP Wiedeń
Sinner - Monfils 
Typ: Sinner (krecz = brak zwrotu) 
Kurs: 1,96  
Bukmacher: efortuna 

Obaj Panowie spotkali się dość niedawno w Belgii gdzie górą był osiemnastolatek z Włoch po krótkim meczu bez historii. Jannik dobrze czuje się na hali gdzie w tym roku 22W/5L, bardzo dobre warunki fizyczne i już kiedyś pisałem, że ten nazwisko tego młodzieńca warto zapamiętać, grał on wówczas w chellengerach, dzisiaj oglądamy go już w turniejach rangi ATP w których radzi sobie bardzo dobrze. Gael 9W/2L na hali w tym roku, także fajny wynik, ale ostatnio obniżka formy, porażki z Ramosem, Isnerem, Hurkaczem i właśnie Sinnerem. 
Wczoraj bardzo meczyl się z gospodarzem Novakiem, przegrał gładko pierwszego seta, w czasie meczu brał o ile się nie mylę dwa lub trzy razy medicala, trudno powiedzieć czy coś mu dolegalo/dolega bo wiemy, że Francuz jest również dobrym aktorem, ale na ewentualność kreczu warto się zabezpieczyć, żeby zakład był wygrany a nie zwrócony. 
Mamy końcówkę sezonu, Monfils na pewno jest nim zmęczony, do tego trapia go kontuzje, wczoraj w nogach blisko 100 minut na korcie, wg mnie większą determinacja będzie po stronie 15 lat młodszego Włocha, który lada chwila zamelduje się w pierwszej setce rankingu ATP


 
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Stan Wawrinka - Francis Tiafoe 
Stan Wawrinka (1,35) STS
  
(2:1)  ​


Powiem wam tak. Powiem uczciwie. Nie jestem fanem Wawrinki. Tu nawet nie chodzi o jego umiejętności, których nie podważam, zwłaszcza pierwszego serwisu, który w tym turnieju funkcjonuje. Stan wywołuje po prostu u mnie stan śmiechu gdy widzę jego roztargnienie takiego małego Szymka, który nagle budzi się na środku kortu tenisowego po długim śnie i zastanawia się, co on w ogóle robi. Potrafi się zamyślić nie raz to na gołębia srającego za oknem, tu ktoś na trybunach je hot-doga i Stan się oblizuje. Pamiętam jak podczas meczu z Kei Nishikori dostał wystawkę od Japończyka przy samej siatce. Wystarczyło piłkę przepchnąć na drugą stronę. Japończyk nawet do niej nie biegł. Stał na korcie z oparta rakietą o kort i głową spuszczoną. A Stan podbiegł do niej podjarany jak młoda lisica i piłkę po krosie uderzył z podniecenia tak mocno że przeleciała przez całe boisko i nie trafiła w kort. Oczywiście każdemu się zdarza. Uważam, że gdyby Stan rzadziej miewał zastoje w swojej czasoprzestrzeni to osiągnąłby jeszcze więcej w tenisie, ponieważ to bardzo uzdolniony zawodnik. W tym turnieju trzyma dobrze serwis co jest jego atutem. Według planu odprawił szybko Urugwajczyka, który przyjechał do Szwajcarii raczej na urlop. Teraz sprawa trudniejsza bo Francis puka co raz śmielej do czołówki. Jest jeszcze młody, nie ma tyle doświadczenia i chytrości do Szwajcar do tego grają W Szwajcarii i jestem przekonany że Stan będzie chciał tutaj zagrać z Federerem w ćwierćfinale. Forma jest o czym pisałem jeden post wyżej. Amerykanin ma dosyć nieregularny serwis. W poprzednim turnieju miał znakomity drugi serwis w tym turnieju fatalne. Nadrobił w ostatnim spotkaniu na szczęście dużo z returnu. Jednak wątpię aby z returnu nadrobił z Wawrinką który serwis trzyma dobrze w Bazylei.  Szwajcar młody już nie jest dlatego podejrzewam, że będzie chciał siły magazynować i będzie starał się rozrzucać Francisa po korcie. Zmęczony rywal = niedokładny rywal. W wymianach widzę przewagę Szwajcara. Tak samo widzę go w ćwierćfinale. Stan jest w formie więc nie widzę szans dla młodego Francisa. 


--------------------------------------
Bazylea &amp; Vienna ATP
Stan Wawrinka - Pablo Cuevas - 1 (1,22)  
Stan Wawrinka - Francis Tiafoe - 1 (1,35) 
  
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Dominic Thiem - Pablo Carreno-Busta 
Dominic Thiem (1,30) STS
(1 set 5:0) KRECZ - ZWROT


 ​
         W przypadku Dominica Thiema następuje a przynajmniej powinna nastąpić podobna ambicja jak u Rogera Federera w Bazylei, gdzie gra dla przy własnej publiczności. Nie ma zbyt dużo okazji aby zagrać u siebie w kraju przed własną publicznością Austriak, tak więc podejrzewam, do turnieju podchodzi w pełni skoncentrowany co zresztą było widoczne w pierwszym meczu z Fernando Verdasco. Thiem w końcu przerwał straszliwą serię 4 porażek z Hiszpanem. Dzisiaj podejmuje kolejnego Hiszpana z którym ma o wiele lepszą serie pojedynków bezpośrednich, ponieważ 8:1. Jednak niech nikt się tą serią nie zachłyśnie. To tylko statystyka. Według mnie rywal jest o wiele silniejszy od Verdasco. Na pewno w lepszej dyspozycji w tej części sezonu. Pablo odprawił w pierwszej rundzie rywala wyżej sklasyfikowanego od niego w rankingu. Podobnie jak Thiem w drugiej rundzie męczył się ze swoim rywalem. Różnica polegała jednak na tym, że Thiem odzyskał pełną kontrolę nad meczem już w drugim secie. Hiszpan o durgi set zacięcie walczył z Mikhail Kukushkinem. To będzie na pewno mecz walki. Pablo ma gorszy serwis od Thiema w mojej ocenie i jak pokazuje ten turniej mniej regularny. W poprzednim meczu zarówno pierwsze podanie jak i drugie nie funkcjonowało u Hiszpana. Im mecz jest dłuższy tym Hiszpan jest bardziej nieregularny. Natomiast dobrze wchodzi w mecz. To zupełnie inaczej niż w przypadku Thiema w poprzednim meczu. Thiem początek meczu "przespał" następnie w drugim secie wziął się za siebie i ostatecznie pierwszy i drugi serwis trzymał do końca meczu bardzo dobrze. Według mnie im dłużej mecz będzie trwał tym większe szanse będzie uzyskiwał Thiem. Początek na pewno będzie wyrównany i bardzo ważne aby Thiem znowu nie popełnił błędu z wczoraj i nie przegrał pierwszego seta. Jeżeli tego dokona, powinien wygrać, według mnie wygra w dwóch setach ale biorąc pod uwagę lepszego dzisiaj rywala i wczorajsze rozchwianie Thiema, lepiej zostawić sprawę ilości setów za otwarta. 

--------------------------------------
Bazylea &amp; Vienna ATP
Stan Wawrinka - Pablo Cuevas - 1 (1,22)   
Stan Wawrinka - Francis Tiafoe - 1 (1,35)   
Dominic Thiem- Pablo Carreno-Busta - 1 (1,30) zwrot
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:30
Spotkanie: Opelka - De Minaur
Typ: 1 set over 10.5
Kurs: 2.30
  
Bukmacher: Betfan
Analiza:Podoba mi sie ten zaklad. Bardzo trzymalem kciuki za to zeby Panowie powygrywali swoje mecze i spotkali sie na tym turnieju. Ostatnio do pojedynkow pomiedzy nimi dochodzilo w lipcu i sierpniu. Efekt? Za kazdym razem Tie Break w 1 secie. Obaj na samym poczatku nie beda chcieli stracic swojego podania. Opelka to bombardier na serwisie ale z glebi kortu tez potrafi pograc nie to co takie drewno jak Karlovic. Liczba asow? W trzech ostatnich meczach na tym turnieju wyserwowal po okolo 30 asow na mecz. Imponujace. De Minaur nie dysponuje az takim atomowym podaniem aczkolwiek precyzja i celnoscia bedzie to nadrabial. Dodatkowo w wymianach jest znakomity wiec swoje podanie na poczatku tez powinien trzymac. Obaj Panowie sa w podobnym wieku i sie kumpluja wiec znaja sie jak wlasna kieszen. Dodatkowo czesto tez razem trenuja wiec zaden tutaj niczym nie zaskoczy. Typuje over 10.5 gemow w 1 secie.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Roger Federer - Stefanos Tsitsipas
Roger Federer (1,27) STS
(2-0)
  ​

        Grek w tym turnieju wygląda niepewnie. Wczoraj się znowu męczył i prawdę powiedziawszy niewiele zabrakło aby jego rywal dzisiaj był obiektem mojej analizy. Rozegrał dzień po dniu dwa mecze trzysetowe i dzisiaj gra znowu kolejne spotkanie i wcale łatwiej nie będzie. Na przeciwko niego stanie sam Roger Federer w dodatku który dostał wolne, ponieważ Wawrinka oddał mecz walkowerem. W ten sposób Federer na pewno przystąpi wypoczęty i dobrze przygotowany do spotkania. Panowie grali ze sobą w tym roku trzy razy z rezultatem 2-1 dla Federera. Spotkania wszystkie były równe. Uważam, że zmęczenie odegra znaczący wpływ na dzisiejszy wynik, ponieważ Szwajcar gra u siebie i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Grek z kolei dzisiaj momentami wyglądał jakby mu było lotto i w sumie przyjechał tu bo musiał. Jeżeli faktycznie tak jest, to mam dla niego dobrą wiadomość. Punkty z poprzedniego roku za ten turniej na pewno ma odrobione, ponieważ rok temu odpadł też na etapie ćwierćfinału. Federer rok temu wygrał tutaj turniej, zresztą nie tylko rok temu. Jest to taka prywatna forteca Szwajcara i nie sądzę aby oddał ją dzisiaj. Zwłaszcza, że w finale nie będzie miał wielkiego rywala. W zasadzie ten półfinał jest nieoficjalnym finałem tego turnieju. Zdaje sobie sprawę, że kurs zachęca do gry na Greka, ale Federer broni tutaj punktów za zwycięstwo w turnieju, swoich pierwszych rywali zmiótł z kortu, jest bardziej wypoczęty od rywala, gra u siebie, a Grek rozegrał dwa trzysetowe pojedynki dzień po dniu w których nie zachwycił. Uważam, że Federer nie wypuści tego meczu z rąk, jest bardziej doświadczonym graczem i bardzo inteligentnym. Po porażce z Tsitsipasem kolejne dwa pojedynki wygrał, prawdopodobnie analizując swoje błędy, które popełnił z Melbourne. Federer według mnie to taki wytrawny strateg, jednak jestem przekonany, że lekcja z ostatnich pojedynków będzie jego siłą. Oczywiście Grek także będzie starał wykorzystać słabości Szwajcara, jednak według mnie w tym pojedynku do Roger będzie rozdawał karty, ponieważ Grek wciąż jeszcze jest nierówny. Ma znakomite momenty co pokazał w tym roku ale potrafi też seriami przegrywać spotkania chociażby niedawno z naszym Hubertem Hurkaczem. Stefanos jest jeszcze bardzo młody i brakuje mu doświadczenia i stabilizacji aby rozwalać wszystkich regularnie w turniejach. Wciąż traci bardzo dużo niepotrzebnych setów. Kto wie może to po prostu jego grecka mentalność powoduje duże roztargnienie podczas spotkań. W tym turnieju ewidentnie nie jest tym Stefanosem co chociażby w Malbourne czy w Madrycie. Szwajcar zdaje sobie na pewno sprawę, że już niewiele mu zostało czasu na królowanie na kortach i takie turniej  jak w Bazylei u siebie powinien wygrać. 

-----------------------
Bazylea &amp; Vienna ATP
Stan Wawrinka - Pablo Cuevas - 1 (1,22)   
Stan Wawrinka - Francis Tiafoe - 1 (1,35)   
Dominic Thiem- Pablo Carreno-Busta - 1 (1,30) zwrot
Roger Federer - Stefanos Tsitsipas - 1 (1,27)  
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Thiem-Berrettini 1 @1.65

Wciaz jestem zdania, ze Thiem sprobuje w koncu wygrac we Wiedniu. Obecna edycja wiedenskiego turnieju jest tak naprawde pierwsza, w ktorej Thiemowi udalo sie wygrac 3 mecze w turnieju glwonym, bo wczesniej wystepy w Wiedniu byly slabe w wykonaniu Thiema. Jak juz wspominalem wczesniej, tutaj juz nawet po osobach w boksie widac, ze tym razem Thiem idze na wynik w tej edycji. Rywal wymagajacy w psotaci Berretiniego, ktory od kilku miesiecy zaczal grac bardzo dobrze, ale wciaz Thiem to gracz o wiekszym potencjale. Obydwaj spotkali sie nie tak dawno w Szanghaju i tam gora byl Berrettini, ale nalezy pamietac ze bylo to bezposrednio po turnieju w Pekinie, w ktorym triumfowal Thiem, a Austriak musial sie tma mocno napracowac o wygran turniejowa. Na etapie polfinalu nie moze byc juz kalkulacji, wszyscy licza na Austriaka i licze tez ja.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Roger Federer - Alex de Minaur
Roger Federer (1,11) Fortuna
  
(2:0)​

        Nie pamiętam, kiedy ostatnio podawałem tak niski kursy na zdarzenie sportowe ale co zrobić. Ważne że wejdzie. Bo tak uważam. Federer zgodnie z oczekiwaniami podszedł bardzo poważnie do spotkania z Tsitsipasem, który zupełnie nie radził sobie z własnym serwisem. Momentami wygrywał w wielkich bólach swoje podanie. Na pewno na porażkę Greka miało wpływ także zmęczenie, ale tak jak napisałem też wcześniej, Grek pomimo wielkiego talentu i osiągnięcia jakie dokonał w rankingu ATP będąc w bardzo młodym wieku, uważam że jest wciąż rozkalibrowany, nierówny. Nie potrafi zapanować nad słabościami. A to jest potrzebne jeżeli chcesz być tak wielki jak Nadal, Djokovic czy Federer, a nie zabłysnąć na sezon lub dwa. Myślę, że Grek ma papiery na bycie długo w czołówce ale wydaje mi się, że musi popracować nad stroną mentalną. Bardzo dużo traci setów w meczach które mógłby zakończyć w dwóch. 
       Jeżeli chodzi o rywala Rogera w finale nie będę bawił się w sety 2:0 i na siłę gryzł wyższy kurs bo też trochę Rogera zdążyłem poznać oglądając go przez lata. Lubi show, może nie tak bardzo jak Djokovic ale będzie grał u siebie i nawet jeżeli będzie mu super szło, nie wiadomo czy nie puści trochę gemów rywala żeby mecz mógł potrwać dłużej, wszak Szwajcar gra u siebie i na pewno będzie dbał o dobrą zabawę publiczności jeżeli mecz będzie po kontrolą. Istnieje też ryzyko że rywal Federera z którym spotka się pierwszy raz na korcie osiągnie maksymalną mobilizację i zwyczajnie ugra seta, ponieważ Australijczyk pomimo 28 miejsca w rankingu źle rakietą nie gra. Wytrzymał psychicznie w półfinale tibreaki z Reilly Opelką a warto zwrócić uwagę, że 3 sety skończyły sie w tibreaku i równie dobrze moglibyśmy w finale mieć Amerykanina. Uważam, że mecz zakończy się prawdopodobnie 2:0 jednak dla bezpieczeństwa proponuje czysty win Federera. Wiem, że kurs marny, ale może do kuponu sobie ktoś podepnie :)
-----------------------
Bazylea &amp; Vienna ATP
Stan Wawrinka - Pablo Cuevas - 1 (1,22)   
Stan Wawrinka - Francis Tiafoe - 1 (1,35)   
Dominic Thiem- Pablo Carreno-Busta - 1 (1,30) zwrot
Roger Federer - Stefanos Tsitsipas - 1 (1,27)   
Roger Federer - Alex de Minaur - 1 (1,11)  
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Forum bukmacherskie i podawanie kursów za 1.11. Przecież to jest jakiś kiepski żart. Ludzie, przecież to wstyd. 

1.22
1.35
1.27 
I teraz 1.11
I jeszcze jest z tego dumny. 

Jedni podają kursy 1.11 inni blagaja o darmowego streama do famemma bo ich nie stać żeby zapłacić 20zl... 
Chryste Panie. 
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia 26 października 2019 23:16 przez kibic-zwierzeForum bukmacherskie i podawanie kursów za 1.11. Przecież to jest jakiś kiepski żart. Ludzie, przecież to wstyd. 

1.22
1.35
1.27 
I teraz 1.11
I jeszcze jest z tego dumny. 

Jedni podają kursy 1.11 inni blagaja o darmowego streama do famemma bo ich nie stać żeby zapłacić 20zl... 
Chryste Panie. 
Są jeszcze tacy co narzekają, że pozostali cokolwiek jeszcze robią na tym forum i im się chce.

Na obecną chwilę ma 100% skuteczności, dobrą analize i łączny kurs 1.95. 
 
B 75

bartolini22

Użytkownik
Aż się musiałem zalogować na swoje nieaktynieaktywne konto. Dobra analiza ? XDDDDDDDDDD  przecież do takich spotkań nie trzeba analizy bo faworyt wygra na 99%. Kurs łączny? Jakie to ma znaczenie skoro i tak nie można tego razem zagrać? To forum to słaby mem.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
cytat z dnia 27 października 2019 05:56 przez bartolini22Aż się musiałem zalogować na swoje nieaktynieaktywne konto. Dobra analiza ? XDDDDDDDDDD  przecież do takich spotkań nie trzeba analizy bo faworyt wygra na 99%. Kurs łączny? Jakie to ma znaczenie skoro i tak nie można tego razem zagrać? To forum to słaby mem.
Kolego jesteś nowy na forum więc nie będę z Tobą wdawał się w dyskusje. Powiem tylko tyle, nie masz zielnego pojęcia o tenisie jeżeli uważasz, że niskie kursy wchodzą na 99%. Gdyby tak było to wszyscy graliby grube pieniądze na niskie kursy albo robili z nich taśmę i byliby milionerami. Niskie kursy są często pułapkami w tenisie zwłaszcza kobiecym i każdy kto siedzi w temacie wie o tym. Dla mnie najważniejsze jest aby typ był skuteczny i podaje różne kursy, w tym turnieju były niskie i sam zaznaczałem. To że jest niski nie oznacza, że nie można go podpiąć do kuponu z innym wydarzeniem. Kto Ci każe grać singla. Typy podaje tutaj z przerwami od wielu lat na tym forum więc jeżeli uważasz, że jestem do du_y sam podawaj typy i pokaż jaki Ty jesteś skuteczny. Swoje złości wyżywaj nie na forum gdzie ludzie poświęcają swój czas aby tacy jak Ty mogli z ich pracy i korzystać zupełnie za darmo tylko pretensje mniej do siebie. Lubisz grać wysokimi kursami, nikt Ci nie broni. Nie krytykuj czyjeś pracy zwłaszcza gdy jest skuteczna. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 27 października 2019 05:56 przez bartolini22Aż się musiałem zalogować na swoje nieaktynieaktywne konto. Dobra analiza ? XDDDDDDDDDD  przecież do takich spotkań nie trzeba analizy bo faworyt wygra na 99%. Kurs łączny? Jakie to ma znaczenie skoro i tak nie można tego razem zagrać? To forum to słaby mem.
A zeby bylo śmieszniej to on proponuje kurs 1.11 u polskiego buka czyli po odliczeniu podatku mamy kurs 0.97 XD tak ogolnie to szukanie niskich kursów  i szukanie przy tym bardzo dobrej skutecznosci to jest jakis sposob, sa ludzie co w ten sposob zarabiają.  Ale no grac tego typu bety z podatkiem to juz smiech
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom