>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgłoszenia kandydatów do komisji konkursu

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie spodziewałem się, że moje zgłoszenie może wzbudzić jakąkolwiek reakcję ale ostatnio rzadziej wchodzę na forum i zapomniałem o @adamo80 :)
Do zarzutów co do mnie i mojej pracy administratorskiej odnosić się nie będę. Każdy może sam ocenić, jak prowadziłem forum. Nie wiesz, kto ile kar dostał przez to, że dawał się sprowokować Twoimi pyskówkami ale dzieliłem kary równo. Wystarczy przeczytać te dwa powyższe posty, żeby zauważyć Twój poziom argumentacji, który zawsze sprowadza się do polityki i niestworzonych porównań Odpisuję jednak, bo po raz kolejny adamo naginasz rzeczywistość i jeszcze ktoś z nowych użytkowników może Ci uwierzył, a za długo pracowałem na swoją pozycję na forum.
Moich poglądów politycznych nie znasz, bo one nigdy nie miały znaczenia na forum i nigdy o nich nie pisałem (a już na pewno nie Tobie na PW), więc krótko mówiąc kłamiesz po raz pierwszy.
cytat z dnia 20 października 2019 13:46 przez adamo80Dodam jeszcze, że za jego czasów tolerowane było na forum obrażanie konstytucyjnych organów państwa jak (wtedy) Prezydent Komorowski, premier Tusk i Kopacz, a także były szef TK - prof. Rzepliński... Bez reakcji ze strony sumada80 pozostawało wyzywanie w/w organów...
Administratorem byłem od lutego/marca 2018, kiedy to od dawna pierwsza trójka nie rządziła, więc kłamiesz po raz drugi.
cytat z dnia 21 października 2019 21:41 przez adamo80

A to, że pisałem o jakiś konsekwencjach prawnych to sobie nie przypominam. Chyba chodziło ci o to, że pisałem, że zgodnie z prawem takie wpisy są karalne, nie wspominając o obrażaniu konstytucyjnych organach państwa. Ale nigdzie nie pisałem, że ja będę pisał w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury albo wysyłał pozwy cywilne... Jak bym miał czas i ochotę to owszem były jak najbardziej podstawy, ale nie chciało mi się w to bawić...
@qowalsky6 dobrze pamięta, a Ty jak zwykle zapomniałeś. Zawsze tak było, dlatego zawsze byłeś zdziwiony ostrzeżeniami, jakie dostawałeś. Specjalnie pogrzebałem w moich archiwach, żeby Ci przypomnieć:) Pamiętasz ten post?:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/153601-nizsze-ligi-wg-dziadka/?page=9#post-6786635
Teraz nie widać, że go potem edytowałeś, bo forum nie zmigrowało wcześniejszych wersji. Po Twojej edycji zrobiłem sobie jednak screena pierwotnej wiadomości, żeby zachować dla potomnych. Do tego moja odpowiedź na tamten post odnosi się do tego, co wtedy napisałeś (na czerwono pierwsza wersja postu, na zielono po zmianie). Tak więc kłamiesz po raz trzeci.


Merytorycznych uwag co do mojej kandydatury nie zauważyłem w tym wywodzie ale oczywiście to decyzja administracji, czy się nadaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ze względu na słabe zainteresowanie użytkowników udziałem w komisji rezygnujemy z komisji mieszanej, od listopada komisja będzie składała się tylko z załogi forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom