>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.10.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Crvena Zvezda
Typ: powyżej 11,5 RR
​​​​Kurs: 2,64
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Koguty w kryzysie, na ostatnie 11 spotkań wygrali tylko 2 razy, ponieśli 4 porażki oraz 5 meczy zremisowali, w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów doznali najwyższej porażki w historii przegrywając 2:7 z Bayernem. Po drugiej stronie mistrz Serbii, który na krajowym podwórku zmierza po kolejny tytuł mistrzowski, wiadomo, że nie można porównać Premier League do serbskiej Super Ligi. Faworytem sa oczywiście gospodarze, ale w obecnej formie granie ich po 1,3 mija się z celem, dlatego postanowiłem spróbować tu rzutów rożnych, gospodarze męczą się, ale przy okazji nabijają trochę cornerów, goście też całkiem przyzwoicie wyglądają jeśli chodzi o te stałe fragmenty gry. W dwóch pierwszych kolejkach Champions League w meczach Kogutów padło 6 oraz 10 rożnych, natomiast w spotkaniach CZ Belgrad 16 oraz 9. W 5 ostatnich ligowych meczach Tottenhamu 7, 10, 12, 8 i 13, gdzie w ostatnim spotkaniu z Watfordem same Totki nabiły 11, a mecz zakończył się wynikiem 1:1, dzisiaj również liczę, że gospodarze nawet jeżeli wygrają to będą musieli się mocno namęczyć i nabiją sporo rożnych, a i goście trochę dołożą od siebie, patrząc na kryzys Anglików spróbują powalczyć tu o komplet punktów, w 5 ostatnich ligowych meczach Czerwonej Gwiazdy padało kolejno 9, 3, 10, 15 i 8 rzutów rożnych. Dla bardziej odważnych można spróbować zagrać linię o jeden wyższą po kursie 3,00 u innych buków. Ja gram bezpieczniej, a czy kierunek jest słuszny okaże się wieczorem.

  100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Hamburg debel
Godzina: 20:40
Spotkanie : Drzewiecki K / Walkow S - Arends S / Pel D
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS

Nasz debel zmierzy się dziś z parą z Holandii.  Karol Drzewiecki w tym roku zagrał 33 spotkania deblowe i wygrał 16 z nich a w 17 schodził z kortu pokonany. Na kortach twardych, bo na takich rozgrywany jest ten turniej jego bilans sezonu jest dodatni i wynosi 8 zwycięstw przy 6 porażkach.
Szymon Walkow rozegrał więcej spotkań od Karola bo ma ich w tym roku zagranych 50. Również jego bilans nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia bo wynosi on 24 wygrane przy 26 porażkach. Na kortach twardych Szymon odniósł 13 wygranych przy 12 porażkach. Polska para gra głównie w turniejach rangi challenger. Ich rywale natomiast takie turnieje przeplatają z zawodami z ATP tour.
Arends klasyfikowany jest na 77 miejscu w rankingu deblistów i w tym roku wygrał 5 turniejów rangi challenger. Grywa on znacznie więcej od Polaków bo zagrał w tym roku 74 spotkania i może pochwalić się naprawdę fajnym bilansem wynoszącym 51 wygranych przy 23 porażkach. Na twardym korcie stosunek ten wynosi 39:16.
Pel klasyfikowany jest nieco niżej niż swój partner bo zajmuje 95 miejsce w rankingu deblistów. Ma na koncie 3 tytuły które zdobył wraz z Sanderem Arendsem. W tym roku wygrał 38 spotkań a 26 przegrał. Na korcie twardym odniósł 27 zwycięstw przy 19 porażkach.
Moim zdaniem dziś Polacy przegrają. Kurs nie powala, ale do dubla będzie w sam raz.

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów

Godzinna: 18:55

Spotkanie: Atl. Madryt – Leverkusen

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 3.90

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Obie ekipy trzeba przyznać że prezentują zgoła odmienną filozofię gry – Atletico ekipa taktyczna, potrafiąca zamknąć dostęp do swojej  bramki, Bayer ekipa z ofensywną myślą, wysoką otwartą grą. Trzeba tutaj wybrać który wariant będzie dominujący i ja stawiam na ten drugi z większą ilości otwarte gry. Sprawę moim zdaniem ułatwia sytuacja ekipy z Niemiec która przegrała dwa mecze i musi tutaj zdobyć punkty czyli zagrać jeszcze odważniej niż to potrafią a wówczas ta ekipa potrafi być strasznie otwarta w defensywie i przecisnąć się pod ich bramek nie jest problemem. Trzeba też przyznać że forma taka chwiejna a te problemy w defensywie zdecydowanie nasilają się im mocniejszy rywal tym gorzej porażka z Borussia 4:0, Juventus 3:0, ostatnio Frankfurt 3:0, Lokomotiw u siebie i przegrana 1:2 – wyniki pokazują jak to wygląda w defensywie. Dziś łatwiej nie będzie bo może się mówi że Atletico to defensywa ale w ofensywie  tutaj biednie nie jest po prostu pokazali to w meczu z Juventusem gdzie gonili wynik i wyciągnęli 2:2  z 0:2. Dziś nie musza gonić ale po dwóch remisach czuje że wyjdą z takim nastawienie że coś mają sobie do udowodnienia i nie będą czekać.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik


Dyscyplina: KoszykówkaLiga Mistrzów

Godzinna: 18:30

Spotkanie: Toruń - Strasbourg

Typ: Toruń - 5.5 handi

Kurs: 2.20

Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dużo meczy z kopanej w ofercie, ale ja jednak powrócę do tego co ostatnio przynosiło profity, a mianowicie typów z koszykówki (ostatnie 3 na plus i liczę na kontynuację). Na tapetę druga kolejka Ligi Mistrzów i pojedynek Polskiego Cukru Toruń z ekipą ze Strasbourga. Stawiam na wygraną gospodarzy przynajmniej 6 punktami, skąd mój optymizm? Torunianie już w pierwszej kolejce byli blisko inauguracyjnego zwycięstwa w Manresie, ostatecznie jednak polegli po niezłej grze (zabrakło trochę wsparcia z ławki rezerwowych). Do składu powraca Bartek Diduszko co na pewno będzie wzmocnieniem miejscowych. Również doping toruńskiej publiczności będzie miał wpływ na grę gospodarzy. Goście z Francji w pierwszej kolejce ograli graczy z Ostendy 77:64, ale jak pokazuje liga francuska nie są w takiej formie żeby nie można ich było ograć (bilans 1-4 i porażki z Cholet, Paris, Asvel Lyon czy Bourg-en-Bresse). Jeżeli graczom gospodarzy uda się zneutralizować poczynania Gabe Yorka i Trevisa Rice to powinno być dobrze. Liczę na dobrą grę torunian, którzy w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki przed własna publicznością i na kontynuację świetnej serii w Arenie Toruń.


  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lok. Moskwa
Typ: Lok. Moskwa +5.5 hc strzałów celnych 
​​​​Kurs: 1.68
Bukmacher: etoto

Zaskakująco wysoka linia handicapu na liczbę strzałów w światło bramki w tym meczu. Nie kwestionuję wyższości włoskiej drużyny i tego, że mecz na pewno zdominują, ale nie słyną oni z obijania bramki przeciwnika, a raczej spodziewałbym się tu uszanowania piłki i wycofania się przy korzystnym wyniku. Ten sam typ grałem jak Moskwa grała z Leverkusen na wyjeździe, linia była 3.5, weszło i to bez problemu. Może dlatego dziś się skłaniam w stronę gości, Rosjanom nie można zarzucić braku waleczności, myślę że spokojnie oddadzą chociaż 3 strzały na bramkę, przy takiej liczbie gospodarze potrzebują tych strzałów aż 9 żeby typ nie siadł. Wierzę w Krychowiaka, który lubi przyładować celnie z dystansu, obrona Juve nie jest takim murem jak kiedyś, typ szczególnie ma szansę biorąc pod uwagę styl gry Starej Damy o którym wyżej wspomniałem, po takim kursie żal nie złapać takiej linii. 

  68
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów

Godzinna: 18:55

Spotkanie: Atl. Madryt – Leverkusen

Typ: Atletico wygra i padnie poniżej 3.5 bramki

Kurs: 2.19

Bukmacher: Fortuna

Analiza:Na analizę wybrałem spotkanie grupy D Ligi Mistrzów.Atletico Madryt na własnym stadionie podejmuje Bayer Leverkusen.Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze.Atletico jest niepokonane od siedmiu spotkań choć w tym czasie zanotował tylko dwa zwycięstwa oraz aż pięć remisów.Bayer natomiast na ostatnie siedem rozegranych spotkań zanotował również dwa zwycięstwa,remis oraz cztery porażki.W ostatni weekend Atletico zremisowało 1:1 z Valencią natomiast Leverkusen przegrał aż 3:0 z Eintrachtem Frankfurt.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to obie ekipy rywalizowały ze sobą w europejskich pucharach sześciokrotnie ich bilans to dwa zwycięstwa Atletico,trzy remisy i jedno zwycięstwo Leverkusen ostatni raz obie ekipy spotkały się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów w 2017 roku w Leverkusen Atletico wygrało 2:4 natomiast w rewanżu w Madrycie padł bezbramkowy remis.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową największy kłopot trenera Diego Simeone to kontuzja Joao Felixa oprócz niego nie wystąpią także kontuzjowanych Stefana Savicia i Sime Vrsaljko.W Leverkusen nie zobaczymy natomiast kontuzjowanych Charlesa Aranguiza, Leona Bailey’a, Daleya Sinkgravena i Mitchella Weisera.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Atletico: Oblak – Trippier, Gimenez, Felipe, Lodi – Koke, Partey, Niguez, Lemar – Morata, Costa
Bayer: Hradecky – L. Bender, Tah, S. Bender, Wendell – Baumgartlinger, Demirbay – Bellarabi, Havertz, Amiri – Volland.
Jak już wspominałem zdecydowanym faworytem są dla mnie gospodarze nawet mimo braku Joao Felixa.Typuje wynik 2:0.

  119
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Crvena Zvezda
Typ: Crvena Zvezda strzeli powyżej 1,5 gola
​​​​Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolejny dość ryzykowny typ, ale że nie mam nic do stracenia, to próbuję.

Spotkanie to przeanalizował już wyżej @drpajchivo. Ja nie jestem przekonany co do wygranej Serbów, jednak myślę, że remis są w stanie ugrać. Tottenham jest w fatalnej formie, a Crvena to ambitna drużyna. Jednak z drugiej strony Koguty mimo słabej formy były w stanie strzelić Bayernowi 2 gole, więc myślę, że i tu Crvena będzie potrzebowała min. 2 goli, by zdobyć punkty w tym spotkaniu, a z pewnością są w stanie tego dokonać. W ostatnim meczu z Olympiakosem wygrali 3:1, więc na pewno będą zmotywowani, by wykorzystać słabość rywala i sprawić niespodziankę, która zwiększy ich szanse na wyjście z grupy. Kurs kuszący, dlatego próbuję.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Galatasaray - Real Madryt
Typ: powyżej 26,5 fauli
Kurs: 1,86
Bukmacher: etoto
Analiza:

Ciekawie robi się w grupie A. Przed PSG teraz dwumecz z Brugią i pewnie skasują 6pkt i zaklepią sobie awans. A więc wychodzi, że w tej parze wyłoni się druga ekipa, która wywalczy możliwość gry w fazie pucharowej. Wydaje się mało realne, że nie będzie to Real ale na razie po 2 spotkaniach na ich koncie tylko 1pkt tak samo jak na koncie gospodarzy.
Także dzisiaj zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, twardej i ostrej gry nie powinno zabraknąć. Ostatnio Real poniósł pierwszą porażkę w lidze z beniaminkiem Mallorcą za co został mocno skrytykowany i dzisiaj nie może sobie pozwolić na kolejną także zaangażowanie z ich strony będzie duże.
Gorący turecki teren plus będący na "musiku" goście to faule wydają się w tym spotkaniu dobrym typem. Ostatnio Galatasaray grał u siebie z PSG i popełnił w tym spotkaniu 22 faule i dzisiaj może być podobnie.

  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Atalanta Bergamo
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 4,25
Bukmacher: efortuna
Analiza:

 Dzisiaj o godzinie21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami Manchesteru City i Atalanty Bergamo.  Gospodarze z dorobkiem 6 plasują się na 1 miejscu w tabeli, natomiast goście nie zdołali uzbierać żadnych punktów i zajmują 4 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić kilka bramek w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że City powinno dzisiaj strzelić minimum trzy gole. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu City,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą dzisiaj dużo bramek i stworzą bardzo duża ilość sytuacji bramkowych. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to wygrana gospodarzy w stosunku 5:1

  325
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 329

damian199713

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Bayern Monachium
Typ: Poniżej 9,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 2,28
Bukmacher: Fortuna

W meczu trzeciej kolejki grupy B Olympiakos podejmie u siebie Bayern. Idę w tym spotkaniu w rzuty rożne. To co od razu rzuciło mi się w oczy to to, że Olympiakos to drużyna underowa jeżeli chodzi o rogi. W ich meczach od początku sezonu padają ich następujące ilości: 5, 9, 8, 6 (mecz z Tottenhamem u siebie), 8 (wyjazd z Panathinaikosem), 7, 9 (wyjazd z Crveną Zvezdą), 6, 5.
Jak widać linia -9,5 była zawsze pokrywana, a najbardziej rzuca się w oczy mecz z Tottenhamem z 6 rogami, który mocno przypomina dzisiejsze spotkanie.
Jeżeli chodzi o Bayern to trzeba zwrócić na statystki różnych w meczach wyjazdowych. O ile na własnym stadionie Bayern bije duże ilości rogów to na wyjazdach jest z tym gorzej. Przytoczę tutaj takie statystyki z wyjazdów z mocniejszymi rywalami: 7 (schalke), 9 (RB Lipsk), 10 (Tottenham, gdzie 6 z tych 10 miał Tottenham).
Podsumowując, myślę że Olympiakos postawi dzisiaj Bawarczykom trudne warunki. Będzie to zacięty mecz, w którym myślę że nie będzie bardzo wielu okazji podbramkowych. Głównie zważywszy na statystyki rożnych Olympiakosu stawiam tutaj na poniżej 9,5 rogów w całym spotkaniu.
Powodzenia!

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom