>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 21 października 2019 20:38 przez scotratez

 
Gracze nieobecni od początku sezonu, nic nie znaczący dla gry Toronto, jedynie Tavares ale jego nie było już w meczu z Bostonem więc o tym nie pisałem bo dziś nic nowego w zakresie brakujących graczy nie dochodzi. Swoją drogą Tavares też bez rewelacyjnej dyspozycji na początku sezonu więc nie jest to być albo nie być ekipy. Długa lista wypisana na flashscore to nic nie znaczy jak gracze nie są dla drużyny istotni.

Clarkson ostatnie mecze w NHL chyba jakoś 15/16 a pełny sezon to chyba ze 4-5 lat wcześniej
Dermott jeden z obrońców dalszych linii bez gry w tym sezonie, w poprzednim koło 20 pkt
Horton ostatnie mecze w NHL 13/14, pełny sezon jakieś 10 lat temu
Hyman w tym sezonie bez gry, poprzednio bodajże 3 linia i około 40 pkt,
i Tavares ważny gracz, ale w tym sezonie jeszcze przed największą formą, tak jak pisałem nie było go już z Bruins i to nie przeszkodziło grać dobrego spotkania.

Tak więc info masz aktualne, ale równie dobrze poza Hymanem może wisieć przez cały sezon na flashscore, pierwsza trójka pewnie w żadnym spotkaniu nawet jak sie wyleczy to się nie pojawi w składzie

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Mecze już opisane wiec ja tylko dodam od siebie, ze coś mi się widzi ze AVS mogą nie wygrać w ST Louis. Grają już trzecie spotkanie w ciągu 4 dniach a poza tym nigdy nie grało się im dobrze w Enterprise Center. Wygrali tylko raz na ostatnich 7 spotkań. Nutki po całkiem ładnym początku sezonu zanotowali kilka  przegranych wiec dziś liczę ze wypoczęci zagrają dobre spotkanie z ekipa Colorado. 
Kurtki oczywiście do ogrania przez Leafs ale trzeba pamiętać ze nie jest to ekipa własnej tafli ale raczej powinni ogarnąć słabe Columbus. Podobnie jak kolega zwróciłem uwagę na Sens bo również uważam ze kurs na Dallas to nieporozumienie. Przy obecnej formie drużyn warto pograć Senatorów 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Buffalo Sabres - San Jose Sharks
  San Jose Sharks @2,55 Unibet  ​
Dzisiaj krótko ze względu na brak czasu. Sabres wracają do siebie z kilkudniowej delegacji w Kalifornii, gdzie w ostatnim meczu pokonali właśnie Sharks. Jako, że zespoły wracające z dalekiego wyjazdu różnie sobie radzą w pierwszym spotkaniu u siebie, a dla Rekinów będzie to pierwszy mecz na wyjeździe to spróbuję pograć w ich kierunku. Do tego może dojść chęć rewanżu za ostatnią porażkę u siebie. Poza tym Rekiny po słabym rozpoczęciu sezonu prezentują się co raz lepiej.


  
Minnesota Wild - Edmonton Oilers
  Minnesota Wild @2,25 Unibet  ​
Dla gości będzie to kolejny wyjazdowy mecz, W poprzedni spotkaniu w Winnipeg nie zdołali strzelić ani jednej bramki. Jak widać jeśli pierwsza linia nie zapracuje na punkty to na pozostałych nie ma co liczyć. Minnesota natomiast ograła u siebie Montreal i wydaje mi się, że pójdą za ciosem. Mieli sporo czasu na regenerację i liczę na dobry mecz w ich wykonaniu. Momentum po stronie gospodarzy.

 
NY Rangers - Arizona Coyotes
  Arizona Coyotes @2,43 Unibet  ​
Zakład bardziej przeciwko Rangersom niż w stronę Kojotów. Myślę, że bardzo prawdopodobne jest podtrzymanie serii zwycięstw przez ekipę z Arizony. Dobrze poradzili sobie ostatnio z Senatorami, Predatorami i Winnipeg. Rangersi w ostatnim meczu jak zwykle bardzo słabo zaczęli, a potem próbowali dogonić wynik. Może tym razem będzie inaczej, ale na wielkie zmiany bym nie liczył.


 
Calgary Flames - Washington Capitals
  Washington Capitals @2,75 Unibet  Na koniec dorzucam zakład na niedawnych mistrzów. Calgary Flames graja bardzo nierówno. Popełniają sporo błędów w obronie natomiast Stołeczni od jakiegoś czasu prezentują bardzo dobrą formę. Poprawili grę w przewadze i defensywnie i z pewnością więcej jakości w rosterze jest u gości. Jeśli tylko delegacja nie da zawodnikom Waszyngtonu w kość to powinni ograć ekipę z Kanady.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
NY Rangers - Arizona Coyotes 2 ML 1.85 2-3 OT       
Unibet 

Sporo napisałem o drużynie Arizony przy okazji ich meczu z Ottawa wygranego zresztą i nadal kieruje się w ich kierunku. NYR po wygraniu dwóch spotkań na otwarcie sezonu obecnie z serią 4 porażek i zajmują przedostatnie miejsce w konferencji. Raczej ciężko coś dobrego powiedzieć o drużynie Rangers tracą bardzo dużo bramek już 22 w 6 meczach dla porównania Arizona 13 straconych w 7 meczach. Również jeżeli popatrzymy na strzały pozwalaja na zdecydowanie więcej swoim rywala niż oddają sami dla porównania Arizona oddała 227 a na jej bramkę powedrowalo 226 strzałów. Arizona w czołówce PP 27.3% które daje 7 miejsce NYR dopiero z 18 bilansem 18.2%. Jeżeli popatrzymy jak bronią w osłabieniu równie lepsza Arizona 81.8% 13 miejsce NYR 76.9% i również 18 miejsce. Do tego wszystkiego świetnie w bramce Kojtów spisują się obaj bramkarze bo nie tylko Kuemper 94.9% który dzisiaj ma zacząć w bramce ale również rezerwowy Raanta 92.65 % w bramce Rangers dzisiaj awizowany jest Georgiew 92.8%. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nashville po przegranej z Panterami dopiero po karnych wraca na lód po 2 dniach przerwy. Ducks poprzedniej nocy przegrali u siebie z Flames 2:1 RT i dzisiaj czekała ich bardzo daleka podróż 3200 kilometrów co też znacznie osłabia ich fizycznie.
Nashville RT @2,05 Fortuna  
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Koledzy już opisali kilka spotkań, podobnie jak @rasijskij gram dziś także Caps bo kurs do tego zachęca, ale poza RT spróbuję sobie -1,5 za @3,75  . Na pewno stołecznych na to stać, mam nadzieje, że podróż na nich źle nie wpłynie.

Ogólnie mimo dużej ilości spotkań nie nastawiam się dziś na wielkie granie bo jakoś nie czuje tych spotkań, Myślę że sporo spotkań będzie na styku więc puszczę sobie za drobne jakieś maxi z remisów.

A z singlów wybrałem sobie poza Caps jeszcze spotkanie Jets z LAK. Gospodarze zawsze byli mocni na swoim lodzie, LAK męczą się na wyjazdach. W tym sezonie oczywiście Jets nie grają tego na co pozwala im personalny potencjał, ale dziś będą mieli przeciwko sobie Quicka, który do potentatów w bramce nie należy i mam nadzieje, że to wykorzystają. Bez szaleństwa ze stawkami ale jednak dziś dla mnie Jets

Jets RT @2,1   
Jets -1,5 @2,72   
Jets/+4,5 @2,48   

I tak sobie myślę, że nie skreślałbym dziś NYR, często przełamanie przychodzi w takim mało spodziewanym momencie. Osobiście wrzucę spotkanie do maxi z remisami, ale skłaniałbym się raczej w stronę gospodarzy dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
 ZWROT Tampa Bay Lightning -1.0 @1,93 Unibet  ZWROT
Dzisiaj dwa spotkania, ale gram tylko jeden zakład, bo nie wiem z której strony ugryźć mecz w Ottawie. Sens wracają z dalekiego roadtripu natomiast Red Wings grali wczoraj spotkanie z Canucks. Jeśli chodzi o spotkanie na Florydzie to nie zwracał bym uwagi na ostatni wynik Bolts. Wysoka porażka z Avs mogła wynikać z zlekceważenia meczu przez Tampę. Nie dość, że wracali z bardzo długiego sześcio-dniowego wyjazdu to trafił im się rywal z innej konferencji, więc mogli sobie nieco odpocząć. Z drugiej strony mamy Pingwiny, które zagrają b2b po drugiej porażce z rzędu. Lista kontuzjowanych się nie zmniejsza, a na dodatek w bramce Murraya zastąpi Tristan Jarry. Myślę, że Bolts dzisiaj przystapią do starcia z Pens z nastawieniem na zdecydowane zdobycie kompletu punktów tym bardziej, że kolejne spotkanie czeka ich dopiera za trzy dni. Mam tylko nadzieję, że przewrotna logika (a raczej jej brak) NHL nie pokrzyżuje mi planów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ottawa Senators ML @ 1,80 BetOnline (5:2)
Ottawa Senators - Detroit Red Wings  G 01:30 I 24.10


Dzisiaj mamy tylko dwa mecze w lidze NHL ale za to wiele meczy w NBA. I tak Dwie najlepsze drużyny w lidze lub prawie najlepsze, Pingwiny i Błyskawica, ten mecz jest pojedynkiem, w którym występują MVP zeszłego sezonu (Nikita Kucherov), zdobywca Trofeum Vezina (Andrei Vasilevskiy) i Sidney Crosby. Wiec jeśli Pittsbourg z Tampa Bay to mecz stworzony z myślą o skierowaniu świetla reflektorów to Red Wings z Senators to pojedynek stworzona z myślą o stoczeniu batali o pietruszke. I dlatego skoncentruje swoja uwage w meczu o pietruszke.

Biorąc pod uwagę sumę zdobytych punktow w sezonie(wystawiona przez buki), Senators o/u 68,5 i Red Wings 74,5 mieli być dwiema najgorszymi drużynami w NHL w tym sezonie. Detroit jest zdecydowanie nie wiele lepszy, ale czy te szanse stanowia przepaść między tymi dwoma ekipami? Wlasnie kto tak ma naprawde przewage.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że rynek sugeruje, że Senatorzy są lepszym zespołem. W końcu są faworytami. Ale fakt Ottawa jest w domu i znajduje się w korzystnej sytuacji po odpoczynku, ponieważ Red Wings grają back-to-back.  Biorąc pod uwagę kursy jakie sa wystawione czyli wartość nominalną, sugerują, że Ottawa ma około 53,3% szans na wygraną w dzisiejszym meczu. Po skorygowaniu tych liczb o przewagę na lodzie u siebie i odpoczynek, szanse te zmieniają się z wieksza korzyscia na gospodarzy.



Największym problemem Ottawy w rozpoczetym sezonie , jest nieszczelna defensywa. Tylko Rangers zezwalali na więcej wpuszczonych bramek (xG) w ciagu 60 minut przy 5 na 5 niż Sens. Na szczęście Red wings nie są typem drużyny, która będzie się ucztować z tego rodzaju defensywy, ponieważ Detroit ma niski high-danger chances w ciagu 60 minut - wystarczy rzucic okiem na diagram ofensywy ktory jasno mowi ze sa ponizej sredniej ligowej zagrozen -11% - widac ze pelno niebieskiego mocnego koloru jest kolo bramki przeciwnikow mowiac ze trudno jest im wpakowac krazek z bliska.

Senatorzy powinni mieć również niewielką przewagę w bramce, ponieważ Anders Nilsson był w dobrej formie, w rozpoczetym sezonie. Szwed ma +2,91 obronionych goli powyzej sredniej, a jego procent obrony .932 jest o 2,19 punktu bazowego wyższy niż oczekiwany procent obrony. Nilsson najprawdopodobniej zmierzy się z Jonathanem Bernie, gdy Jimmy Howard "zginal" w przegranej 5-2 z Canucks ostatniej nocy. Jak każdy bramkarz, Bernier może skrasc szow na własną rękę, ale jego -16,1 GSAA od roku 2017-18 sugeruje, że szanse na to sa malo prawdopodobne. Mimo ze Detroit wydaje sie minimalnie lepsza drozyna na papierze to tego meczu nie gra sie na papierze, gra sie na lodzie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Nashville Predators - Minnesota Wild 1 1.93 4-0       1xbetTo już drugie spotkanie pomiędzy tymi druzynami w tym sezonie na tym samym lodowisku 4 października padł wynik 5-2 dla gospodarzy. To prawda że po ostatnich dwóch wygranych na wlasnym lodzie zespołu Wild morale musiały się podnieść jednak gdy spojrzymy jak od początku sezonu prezentują się na wyjazdach już tak kolorowo nie jest, jedna wygrana w sześciu rozegranych spotkankach z bilansem 10 strzelonych oraz 22 straconych! A w ostatnim meczu wyjazdowym z Canadiens oddane zaledwie 17 strzałów. 4 mecze pauzy miał co prawda Zucarello jedanak w pozostałych 5 spotkaniach uzbieral ledwie punkcik za asystę.Nashville na wlasnym lodzie 4 wygrane 2 porażki również grają mocno w kratke i są trochę nie obliczalni jednak jak narazie na starcie sezonu dysponują spora siła rażenia. Mają największą średnia gola na mecz oraz druga skuteczność w całej lidze! Minnesota w tej statystyce dopiero na 28 miejscu. Predators gorzej wyglądają jeżeli popatrzymy na tyły słaba gra w osłabieniu to ich główna bolączka w pierwszych meczach, tylko jedna druzyna jest gorsza pod tym względem. Jeżeli poprawia ten element myślę że śmiało mogą wygrywać seriami dzisiaj ma zabraknąć co prawda Forsberga który ma 8 pkt ale i tak mają kim postraszyć. Na lodowisku w Nashville przegrywali w tym sezonie Capitals, SJ, ostatnio wysoko Anaheim 6-1 i myślę że po raz drugi również Minnesota. W bramce Wild awizowany Stalock 94.19 % ale tak naprawdę od pierwszej minuty zaliczył tylko dwa spotkania ostatnio zmienił kontuzjowanego Dubnyka w trakcie meczu i nie przepuścil już nic broniąc 16 strzałów z Oilers a wczesniej w przegranym meczu 4-0 z Canadiens oraz ze slabiutką Ottawa gdzie zaliczyl SO zobaczymy jak spisze się przeciwko silnej ofensywie Predators tym bardziej że ten 32 letni bramkarz w poprzednim sezonie nawet nie przekroczył 90% udanych interwencji. Prawdopodobnie w bramce Nashville Pekka Rinne z nim w bramce w tym sezonie świetny bilans 5-1 oraz 92.09% udanych interwencji. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dorzucę coś od siebie na dzisiaj. Znów widzę, że Kaczki niedoceniane przez buków więc próbuję pograć w ich kierunku. Dallas nie są potentatami co pokazał początek sezonu. Kaczki potrafią zagrać solidny hokej, dobry bramkarz w ekipie, obie drużyny raczej underowo więc myślę, że zbyt wiele bramek dziś nie padnie, jednak zwycięsko wyjdą z tego goście mimo, że teoretycznie nie gra im sie na wyjazdach zbyt dobrze. Zaproponowany przez buków kurs jednak zachęca do takiej gry.

Ducks RT @3,05  
Ducks ML @2,23  
Ducks/-5,5 @4,85  

Poza tym podobnie jak kolega wyżej gram dziś Preds, ale wrzucę z overkiem i handi, w bramce gości Stalock, więc myslę, że gospodarze będą chcieli sobie postrzelać. Wild odbili sie nieco od dna jednak nadal do jakieś stabilizacji długa droga

Preds -1,5 @2,43  
Preds/+4,5 @2,37  
Preds over 4,5 @3,6  

Podobnie myślę, że gospodarze w Calgary będą dziś górą w meczu z Florydą, która rozpoczyna serię wyjazdową. Ostatnio goście wygrali z Pens, jednak teraz zaczynają wyjazdy, trafiają na lód w Calgary, gdzie ekipa może nie jest w tak dobrej formie jak w poprzednim sezonie, jednak na swoim lodzie zawsze są groźni, potencjał ofensywny na poziomie, brakuje może trochę więcej jakości w bramce, jednak dziś przed nimi ekipa, która traci sporo bramek mimo pojawienia sie w tym sezonie Bobrowskiego, pewnie liczyli na to, żę ich gra będzie wyglądać nieco lepiej. Gospodarze mają za sobą porażkę z Caps, na pewno nie będą chcieli drugi raz przegrać na swoim lodzie, dodatkowo od soboty zaczynają serię wyjazdową i wrócą do siebie dopiero 6.11 więc na pewno będą chcieli się godnie pożegnać. U gości prawdopodobnie mimo wcześniejszych zapowiedzi jednak na lodzie pojawi się solidny obrońca Ekblad, jednak brakować będzie Trochecka, ktory daje jakość w ataku. Myślę, że dziś gospodarze spokojnie do przodu w tym spotkaniu.

Calgary RT @2,2  
Calgary -1,5 @2,9  
Calgary/+4,5 @2,66  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes
      Blue Jackets ML @2,08 Unibet      ​
Dzisiaj ponownie idę w stronę gospodarzy. Kurteczki kontynuują serię pięciu spotkań z punktami, a po ostatnim meczu w Toronto nastroje po dwóch porażkach z rzędu z pewnością się poprawiły. Dzisiaj podejmą dywizyjnego rywala, który to powraca z dalekiej delegacji ze słonecznej Kalifornii. Zapewne zdążyli solidnie odpocząć, bo ostatnie spotkanie zagrali prawie tydzień temu, ale mogło to ich wybić nieco z rytmu meczowego. Canes po świetnym rozpoczęciu sezonu notują lekki spadek formy, który - mam nadzieję - wykorzystają dzisiaj Jackets. Zresztą już raz ograli ich w tym sezonie. Dla obu zespołów będzie to ważne spotkanie, gdyż w starciach z zespołami z tej samej dywizji liczy się każdy punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Toronto - SJ Sharks 1 1.82 4-1      1xbet Liście nie rozpieszczają swoją grą w tym sezonie 5 wygranych w 11 meczach, pomimo tego że w ofensywie spisują się całkiem nieźle 4 wynik w lidze jednak defensywa dopiero na 26 miejscu. Dzisiaj szansy upatruje w tym że w bramce SJ Martin Jones z nim w bramce rekiny wygrały tylko dwa razy w 7 meczach! Ma słaba statystykę obronionych strzałów 89.4% w dodatku dla gości będzie to B2b wczoraj w nocy wygrali w Montrealu jednak oddali zaledwie 23 strzały przy 37 strzałach Canadiens. Wczoraj ponad przeciętnie wykorzystywali przewagi 2/3 świetnie bronił Dell, dzisiaj z innym bramkarzem oraz z krótkim odpoczynkiem pomiędzy meczami stawiam na gospodarzy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś chyba odpuszczę większe granie, spróbuję tylko lekko pograć w stronę Vegas, żeby mecz się lepiej oglądało. wracają do siebie i na pewno będą chcieli zacząć na swoim lodzie z przytupem a jak wiadomo są tutaj mocni. W nogach mają porażkę z Flyers i ostatnio win po dogrywce z Hawks, ale ostatnie spotkania to tylko 2 i 1 bramka w 60' więc teraz czas trochę po strzelać. w bramce Fleury więc z tyłu powinno być ok mimo, że przyjeżdża piekielnie mocna pierwsza linia z Colorado więc ma kto straszyć, ale goście kończą długi trip trwający od 14.10 wiec myślę, że mają już go troszkę dosyć, ostatnio już słabsze spotkanie z Nutkami, myślę że dziś gospodarze będą po prostu lepsi na lodzie, a goście raczej będą myślami w domu i na spotkaniu z Ducks, ktore zagrają b2b już na własnym lodzie.

Vegas @2  
Vegas/+5,5 @2,98  
Vegas -1.5 @2,56  
Vegas over 4,5 @3,3   

I to jeśli chodzi na dziś to raczej tyle, luźno myślę sobie że dziś NJD podtrzymają serię zwycięstw, Coyotes jednak w b2b, a gospodarze moze wejdą na wymarzone tory, do tego mimo b2b to jednak myślę, że NYI bo jednak Ottawa personalnie niżej, taktycznie również więc goście powinni to wykorzystać. Ciekawe spotkanie w Detroit, pewnie gospodarze dziś liczą na przełamanie, myślę że są w stanie to zrobić, widziałbym tam over, ale kursy marne może 1 tercia BTS @2,51. Dziś też myślę szansa na ogranie potentatów dla Canucks, bo jednak Caps grają b2b po ciężkim meczu, ekipa z innej konferencji więc mozę być bez spiny, w bramce dziś Samsonov. Nie gram meczu, ale na pewno unikałbym grania na Caps dziś.

I ostatnie spotkanie bardzo ciekawe, aż nie wiadomo co oglądać czy Vegas czy Toronto. Kolega zaproponował wyżej Toronto, faktycznie też na logikę wydaje mi się, że powinni to ogarnąć, ale jednak w mojej ocenie ten kurs troszkę za niski. Już wczoraj czułem, że SJS są nie docenieni i faktycznie ogarnęli Habs. A co by nie mówić o Toronto to jednak są w tej chwili przeciętni i wycenianie ich na @1,82 to trochę słabo, bo goście to bardzo solidna personalnie ekipa z dynamiczną ofensywą, która sporo strzela, problemami w bramce ale o tym każdy wie, jednak przed sezonem typowana na czołówkę konferencji. Toronto jednak potrafi robić dziury w obronie, a u Rekinów ma kto to wykorzystać, choć to samo można powiedzieć w drugą stronę. Dziś grają b2b więc to na minus, ale podróż nie była długa, ekipa też gra już lepiej niż na początku sezonu, natomiast Liście nie są potentatem swojego lodu. Ostatnio na podobnym poziomie wycenili ich przeciwko Jackets, ale jednak co by nie mówić to Columbus a SJS dwie ekipy z zupełnie innej półki. A i tak skończyło się dogrywką i wygraną Kurtek. Może ktoś jeszcze coś dorzuci odnośnie tego spotkania bo szykuje się świetny mecz, ale jak dla mnie Toronto powinno być wycenione powyżej @2 wtedy pewnie bym coś kombinował w ich stronę.

Zagram tylko delikatnie
1tercja BTS @2,36  
Obie strzelą 3+ @2,33
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NJ Devils - Arizona Coyotes
  NJ Devils ML @1,80 Unibet  ​
Ja dzisiaj pogram chyba tylko Devils i może coś w stronę Vegas właśnie. Nie będę się rozpisywał. Bardziej wierzę w podtrzymanie serii zwycięstw gospodarzy u siebie niż w wygraną Kojotów, które po raz kolejny zagrają w delegacji. Arizona b2b natomiast Diabły nie grały prawie tydzień co też dobrze nie wpływa na zespół, ale możliwe, że na świeżych nogach "zamęczą" przyjezdnych. W bramce Kojotów Raanta, który w tym sezonie zagrał tylko dwa spotkania, więc o regularności nie ma mowy, a dla bramkarza to bardzo ważna rzecz. Wybaczcie, że krótko i chaotycznie, ale przed chwilą wróciłem z pracy i nie mam już sił stukać w klawiaturę, a muszę wstać na mecz Capitals :)
Ta liga nigdy nie przestanie zaskakiwać.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik


Boston-St. Louis    1.98 3-0
          
1xbet

Miałem grać ML ale kurs slabiutki ledwie 1.60. Jest to pierwsze spotkanie tych zespołów od finałowej 7 meczowej serii z ubiegłego sezonu gdzie jak wiemy lepsi okazali się Blusmeni. Gdy popatrzymy na ten sezon widać że lepiej weszli w niego przegrani z poprzedniego sezonu. Niedźwiadki w 9 meczach wygrały 6 razy co ciekawe tylko raz zostali pokonani w regulaminowym czasie. Na wlasnym lodzie w 4 meczach 3 wygrane. Mają bardzo dobra defensywe zaledwie 2.11 bramki straconej na mecz co jest najlepszym wynikiem w lidze, są najlepsi w grze w przewagach 35.7%! Oddają sporo strzałów 33.2 (7 wynik) i również nieźle przy grze w osłabieniu 84.6% (8) na dodatek łapią bardzo mało kar 6.4 min co jest 3 najlepszym wynikiem. Jak widać w wielu statystykach Boston jest w czołówce przynajmniej na początku sezonu i te wyniki nie są dziełem przypadku. Duży w tym również wkład Raska który broni na poziomie 94.4% a z nim w bramce 4 wygrane w 5 meczach.
St.Louis od początku sezonu gra mini seriami zaczęli od porażki później 3 wygrane następnie 4 porażki i obecnie mają serię 2 wygranych czyli bilans 5-5. Na wyjazdach też równy bilans 2-2. Z mocniejszych rywali jednak jak narazie wygrana z Colorado jednak można to raczej wytłumaczyć zmęczeniem lawin dla których był to 3 mecz w przeciągu 4 dni o czym świadczy liczba oddanych strzałów zaledwie 17.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik


Boston-St.Louis  under  6.5  1.44 3-0  
Montreal-Toronto  over  5.0  1.33 5-2  
Ako 1.91      
1xbet

O Bostonie i ich defensywie napisałem sporo jeżeli chodzi o średnia strzelonych bramek to obie pod tym względem są w 2 dziesiątce.
Dzisiaj w bramce Toronto potwierdzony Hutchinson z którym w bramce liście jeszcze nie wygrały w tym sezonie a zagrał w 3 spotkaniach również statystyki nie najlepsze 4.02 puszczonej bramki na mecz oraz 89% obronionych strzałów. Obie ofensywy są w pierwszej piątce całej ligi Montreal 3.50 br. I 5 miejsce Toronto 3.67 4 miejsce. Obie są wysoko pod względem oddanych strzałów Montreal 34 strzały na mecz (6) Toronto 32.8 (9). Obie również wysoko pod względem skuteczności Toronto wykorzystuje 11.2% strzałów (5) Montreal 10.3% (11). Nie najlepiej również wyglądają pod względem straconych bramek i obie są na początku 3 dziesiątki pod tym względem. Montreal w osłabieniu gra tragicznie tylko jedna druzyna broni gorzej od nich zaledwie 67.6% wybronionych przewag. Wczoraj w nocy Toronto nie wykorzystało żadnej z 5 gier w przewadze a od początku sezonu wykorzystują ponad 20% to jeszcze bardziej utwierdza mnie ze dzisiaj która przewaga zostanie wykorzystana. Zobaczymy jak w przypadku bramek spiszą się statystyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks
  Chicago Blackhawks ML @2,60 Unibet  ​
Mam małe wątpliwości, ale kurs na Hurricanes ciągle spada i na kilometr śmierdzi mi to miną. To spotkanie zastanawia mnie dzisiaj cały dzień i w końcu postanowiłem spróbować za drobne. Canes wracają z cztero-meczowego wyjazdu, gdzie nie poradzili sobie najlepiej z kolei Hawks wyruszyli w delegację z Chicago, gdzie również nie pokazali nic ciekawego.. Oba zespoły - można powiedzieć - back to back i obie po podróży. Mecz rozgrywany będzie praktycznie w południe i jak dla mnie to spotkanie to takie 50/50, może 55/45. 
Jednak to co pokazało Chicago to jakiś dramat.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ja podobnie jak kolega wyżej upatruje zwyciestwa Bostonu nad St. Louis.

BOSTON BRUINS- Reg @1,95  
Boston Bruins sa jedna z tych druzyn, która wyróznia się w tym sezonie i wzbudzają zaufanie co do tego aby kierować swoje zakładay w ich stronę. Ich rekord 6-1-2 oraz doświadczenie sugeruje ze dzią raczej bez wiekszych problemów uporaja się z Nutkami. Blues mają na koncie kilka zwycięstw ostatnio min nad Kings oraz Colorado. Swoj pierwszy roadtrip zaczeli nawet dobrze wygrywajac w Ontario  by później przegrać z Habs and Islanders.
Patrzac na układ meczy to Niedzwiadki sa w uprzywilejowanej pozycji. Harmonogram był dobry dla nich i dziś wypoczęci powinni być gotowi na starcie z Blues w których składzie nadal brakuje Tarasaneko. Patrzac na kursy nieopłacalne jest granie na linie ML wiec gramy na zwyciestwo w czasie reg.


COLORADO AVALANCHE reg @2,05  
Avs nadal w pędzie po zwycięstwie w Vegas wracaja do Denver aby zagrać z Ducks, którzy sie posypali w ostatnich meczach przegrywając z Dallas, Nashville i Calgary. Kaczki jest to druzyna, która ewidentnie polega na obronie. Głownymi ogniwami jest bramkarz i linie defensorów. Będą musieli dziś w nocy bardzo się postarać, ponieważ graja przeciwko jeden z najlepszych lini ofensywnych, która zdobyła łacznie 42 bramki ale i mało traci. Co ciekawe, Colorado dotychczas nie grało przeciwko wielu druzynom które zajmują wysokie miejsca w rankingu GAA. Grali dotychczas z Kojotami, którzy zajmuja drugie mijesce w rankingu GAA i strzelili im tylko 2 bramki w czasie regulaminowym, jednakże az 4 bramki wpakowali Bostonowi, którzy są zespołem nr 1 w rankingu GAA. Biorąc pod uwage ze dziś Avs maja w bramce Francouza miedzy słupami, który zaliczył wspaniały występ przeciwko Tampie to mam nadzieję ze tym razem też nie zawiedzie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Podobnie jak koledzy idę w tym samym kierunku, tylko pogram to z handi Boston -1,5 @2,56 Colorado -1,5 @2,66. Od siebie dorzucę, że dziś w bramce Ducks Miller, więc teoretycznie bramka bardziej otwarta dla mocnego ataku gospodarzy, choć nadal w pierwszej linii brak Mikko. Co do Blues to chyba Tarasenko nie tyle nadal brakuje w składzie, co od dziś będzie ta absencja w pełnym wymiarze, ostatnio kilka minut na lodzie był. Więc to pierwsze pełne spotkanie bez niego w tym sezonie, więc ciekawe jak Nutki sobie poradzą bez kluczowego gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po chwili oddechu czas delikatnie spróbować ponownie. Na początek info odnośnie Tarasenki (pewnie każdy już czytał) - Rosjanin nie zagra przez co najmniej pięć miesięcy. Niestety, ale gwiazdora Blues czeka operacja, przed Nutkami trudny okres bez zawodnika pierwszej formacji... Dzisiaj mamy tylko dwa spotkania i spróbuję ustrzelić dwa. Arizona dzisiaj zagra czwarte i ostatnie przed powrotem do domu spotkanie. Nazbierali sporo punktów w czasie podróży na Wschód i dzisiaj mogą nieco oszczędzać siły, aby zaprezentować się dobrze u siebie przeciwko Habs i Avs z którymi zmierzą się po powrocie. Sabres natomiast zagrają dzisiaj u siebie, gdzie jeszcze żadna ekipa nie zdołała ich pokonać. Wyjazd nie powinien dać się im zbytnio we znaki, bo delegacja była krótka i stosunkowo bliska. Myślę, że aktualny lider dzisiaj przedłuży serię zwycięstw na swoim lodzie. 

Buffalo Sabres - Arizona Coyotes
 ZWROT Sabres DNB @1,74 Unibet  ZWROT


 ​
 Jeśli chodzi o drugie spotkania samo to, że Pantery zagrają praktycznie back to back faworyzuje gospodarzy. Poza tym w bramce gości zamiast Bobrovskyego stanie jego zmiennik. Orki w ostatnim spotkaniu z Capitals zawalili sprawę po całości odpuszczając mecz przy wyniku 5:1 i przegrali w dogrywce 5:6. Dzisiaj z pewnością obrona będzie grała uważnie do samego końca.  Dla Canucks będzie to drugi mecz u siebie. Pierwszy mógł być ciężki ze względu na powrót z uciążliwej delegacji, gdzie w ciągu pięciu dni zagrali aż cztery spotkania. Dzisiaj po trzech dniach odpoczynku dodatkowo zmotywowani chęcią odegrania się za ostatni blamaż powinni poradzić sobie z ekipą z Florydy. 

Vancouver Canucks - Florida Panthers
    Canucks DNB @1,71 Unibet    ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom