>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania i niezgodności

arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Czemu rozliczenie 2 kolejki konkursu trwa tak długo? W poprzednim sezonie rozliczone było zawsze w dniu zakończenia ostatniego meczu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 3 października 2019 19:12 przez arass1Czemu rozliczenie 2 kolejki konkursu trwa tak długo? W poprzednim sezonie rozliczone było zawsze w dniu zakończenia ostatniego meczu.
mamy pewne problemy techniczne, pracujemy nad tym, gdy to naprawimy to przyszłe kolejki będą rozliczane na bieżąco tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 września 2019 00:28 przez intelowiecMałe pytanko - czy wpłata do STS musi być kiedykolwiek od założenia konta czy po zapisaniu się do konkursu? :)
troszkę to trwało, ale doszliśmy z bukmacherem do porozumienia, depozyt trzeba złożyć w trakcie trwania konkursu, czyli pomiędzy 01.10.2019 a 30.05.2019 i jest on obowiązkowy tylko do wypłaty bonusu za klasyfikację generalną.
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
witam ,mam pytanie bo dawno nie bylo mnie tu , aby wziasc udzial  w konkursie nalezy jedynie posiadać aktywne konto w sts tak? mam tam k0nto zalozne kiedyś ale od roku ponad nie gram ani nie mam na nim srodków , czy jest ok czy cos musze  teraz  zrobić aby wziasc  udział
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 października 2019 15:13 przez roger198585witam ,mam pytanie bo dawno nie bylo mnie tu , aby wziasc udzial  w konkursie nalezy jedynie posiadać aktywne konto w sts tak? mam tam k0nto zalozne kiedyś ale od roku ponad nie gram ani nie mam na nim srodków , czy jest ok czy cos musze  teraz  zrobić aby wziasc  udział
wita,, 2 posty wyżej masz odpowiedz, do grania kolejek wystarczy aktywne konto, ale jeżeli wygrałbyś w generalce to już w trakcie trwania konkursu musisz złożyć depozyt, inaczej nie otrzymasz nagrody.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 24 października 2019 17:00 przez malyenter1Próbowałem się zarejestrować ale:
Rejestracja użytkowników jest obecnie niedozwolona.
pisałem o tym wcześniej, po zmianie silnika forum straciliśmy automatyczne logowanie bezpośrednio z forum na platformę, gdzie odbywa się typowanie. Konta mogę zakładać tylko ja, dane do logowania przekazałem na pw.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 listopada 2019 15:21 przez patryk0146Jak mam typować skoro nie można się zarejestrować?
"Rejestracja użytkowników jest obecnie niedozwolona."
przecież masz tam konto i jesteś dodany do ligi, jak nie pamiętałeś hasła to wystarczyło mi zgłosić i bym wygenerował. Wszystko jest w ogłoszeniu na poprzedniej stronie, wystarczyło tylko przejrzeć temat
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6883933/

Na pw wysłałem nowe hasło, można typować do 5 minut przed meczem, więc jeszcze na wieczorne zdążysz
 
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
cytat z dnia 5 listopada 2019 20:02 przez waldi1979

przecież masz tam konto i jesteś dodany do ligi, jak nie pamiętałeś hasła to wystarczyło mi zgłosić i bym wygenerował. Wszystko jest w ogłoszeniu na poprzedniej stronie, wystarczyło tylko przejrzeć temat
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6883933/

Na pw wysłałem nowe hasło, można typować do 5 minut przed meczem, więc jeszcze na wieczorne zdążysz
No tak mi się wydawało właśnie że miałem do jakiegoś wcześniejszego konkursu, ale nie pamiętałem hasła, ani loginu, a przypomnienie na maila nic nie dawało. Dzięki.
 
Do góry Bottom