>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zapewne dziś zobaczymy między słupami Strażników Alexa Georgiyeva, którego postawa w bramce mnie przekonuje bardziej niż ”Króla Henrika”.
 

Według DailyFaceOff w bramce stanie Lundqvist. Ja dzisiaj odpuszczam z powodu braku czasu, ale zagram sobie za drobniaka pewne zdarzenie w spotkaniu Rangersów. Canucks wczoraj zagrali mecz z New Jersey, a dzisiaj kolejne poranne spotkanie w Nowym Jorku. Wczoraj nie wyglądali zbyt dobrze jak wspomniał kolega wyżej, do tego dochodzi zmęczenie i wczesna pora. Rangersi zmotywowani chęcią odbicia sobie ostatniej porażki z Caps mogą zagrać dobry mecz. Bardziej dla zabawy i "lepszego oglądania" za 1/10:

 

NY Rangers -2.0 @3,90 Unibet   

 

Za taką samą minimalną stawkę dorzucę sobie jeszcze rewanż Wild za niedawną porażkę z Habs, kiedy to przedwczoraj przegrali w Montrealu 0:4. Canadiens grali wczoraj o podobnej porze z Nutkami. Wygrali wczorajszy mecz, ale to bardziej za sprawą St. Blues i Allena (polecam zobaczyć jego "interwencje") niż swoją. Ponadto ostatnie zwyciestwo Habs na terenie Dzikusów miało miejsce osiem lat temu. Czy dzisiaj zakończą tą serię?

 

Minnesota Wild -1.0 @3,15 Unibet ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Spotkanie już się zaczyna więc nie ma co się powtarzać, Koledzy powyżej już napisali co i jak, ja również idę w kierunku NYR, choć co nieco zaskakujące na wszystkich rynkach dzisiaj szli w górę. Wczoraj jednak mecz całkowicie bezbarwny w wykonaniu Canucks. NJD też nic wielkiego nie pokazywali więc goście mogli wygrać gdyby coś większego pokazali. NYR mają 3 porażki z rzędu, czas się przełamać. Co ciekawe grali dopiero 5 spotkań, mimo że nie byli w Europie jak Hawks czy Phila. Ja osobiście gram:

NYR -1,5 @3,1  
NYR/+4,5 @2,78  
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 20 października 2019 17:49 przez rasijskij

 

Według DailyFaceOff w bramce stanie Lundqvist. Ja dzisiaj odpuszczam z powodu braku czasu, ale zagram sobie za drobniaka pewne zdarzenie w spotkaniu Rangersów. Canucks wczoraj zagrali mecz z New Jersey, a dzisiaj kolejne poranne spotkanie w Nowym Jorku. Wczoraj nie wyglądali zbyt dobrze jak wspomniał kolega wyżej, do tego dochodzi zmęczenie i wczesna pora. Rangersi zmotywowani chęcią odbicia sobie ostatniej porażki z Caps mogą zagrać dobry mecz. Bardziej dla zabawy i "lepszego oglądania" za 1/10:

 

NY Rangers -2.0 @3,90 Unibet

 

Za taką samą minimalną stawkę dorzucę sobie jeszcze rewanż Wild za niedawną porażkę z Habs, kiedy to przedwczoraj przegrali w Montrealu 0:4. Canadiens grali wczoraj o podobnej porze z Nutkami. Wygrali wczorajszy mecz, ale to bardziej za sprawą St. Blues i Allena (polecam zobaczyć jego "interwencje") niż swoją. Ponadto ostatnie zwyciestwo Habs na terenie Dzikusów miało miejsce osiem lat temu. Czy dzisiaj zakończą tą serię?

 

Minnesota Wild -1.0 @3,15 Unibet
Zagrałem Rangers :((((((((((((((( sorrry ale skąd Panowie wytrzasneliście ten typ...Te patałachy w przewadze graja tak chaotycznie że juz mi się odechciało golądać te spotkanie. W przewadze tracą bramke hehe. Sory. SZOK !!!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie. Rozumiem frustrację, ale to nie jest odpowiednie miejsce na wylewanie żalu, a tym bardziej pretensji. Ja wyraźnie zaznaczyłem, że gram dzisiaj za przysłowiową "dychę", więc jeśli ktoś dokłada taki typ do kuponu (w ogóle granie na jednym kuponie więcej niż dwóch spotkań z tej ligi mija się z celem) to jest tylko i wyłącznie jego wina. Poza tym jeśli nie jesteście "nowicjuszami" to z pewnością zdajecie sobie sprawę, że raz idzie dobrze, a innym razem nie. Na koniec dodam, że mecz trwa jeszcze 20 minut, a Rangersi właśnie zdobyli bramkę. To spotkanie może się jeszcze zakończyć wynikiem 1:6, albo 6:3. Nie takie zwroty akcji widywałem w tym sporcie, więc wstrzymajcie się na chwilę z oceną.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro już tutaj zajrzałem to spróbuję swoich sił w punktacji kanadyjskiej (ot takie niedzielne granie). Wybrałem pięciu zawodników, którzy wchodzą w składy pierwszej lub drugiej formacji PP i grają w drużynach, które moim zdaniem napsują dzisiaj trochę krwi przeciwnikom. Kursy z Fortuny.

 

Suter (MIN) @2,06   
Kubalik (CHI) @2,08   
Orlov (WSH) @2,40   
E. Bear (EDM) @2,90   
Fowler (ANA) @2,00   
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
a ja nie mówię,że akurat to zawali tylko - przecież nikt nie ma 100 procent skuteczności ;) ale po prostu tak mam ,że jak 2,3 osoby które się na czymś znają w danej dyscyplinie gra nawet za małą stawkę to warto im zaufać , nie pierwszy raz z waszymi typami gram - raz sie wygra,raz sie przegra.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Pisanie w pierwszej tercji to w sumie moglibyście sobie odpuścić, bo w tej lidze to można zrobić tercje 5:0 i nikogo to nie zdziwi. Poza tym skoro kilka osób pisało o tym samym meczu to chyba nie zmówili się, żeby wpuścić odwiedzających forum w maliny..., tylko widzieli racjonalne powody gry na gospodarzy. Ostatnio NJD prowadzili 4:1 z Panterami i już się zastanawiałem na co obstawie wygraną z tego spotkania, a niestety NHL mnie po raz kolejny zweryfikowało i jeszcze Pantery wygrały z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Swoją drogą jeśli ktoś gra typy innych osób to musi się liczyć z tym, że gra za swoje i żale niech zostawia dla siebie, a potem po prostu tego gracza omija. A najlepiej zrobi jeśli wrzuci swoje przemyślenia i rozkręca forum NHL, każde spojrzenie na spotkania się liczy.

Tak poza tym jednak w ciągu dnia były cały czas spadki na Canucks i to u wszystkich buków więc może coś tam ludzie więcej wiedzą od nas i z czegoś to wynikało.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuje over 5,5 w meczu Minnesota - Montreal. Hubs ostatnie 3 dni bardzo intensywne 3 spotkania a dzisiaj mecz b2b. Bramkarze wystawieni jak narazie overowi Dubnyk 5 spotkan GAA 4.44 po drugiej stronie Kinkaid GAA 4.92 ale tylko jeden mecz rozegrany także bramkarze idealni pod over tylko zeby mocy ich kolegom z ataku nie zabrakło.
J. Armia dzisiaj kontuzja taki minus w druzynie z Kanady.
Kurs 1.75 szału nie ma jak na ta ligę ale uważam ze warto.
Over 5,5   

p.s.
Rangers juz 2:3 takze spokojnie jeszcze do wyciągnięcia
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
My tutaj dzielimy się przemyśleniami i bierzemy odpowiedzialność za swoje pieniądze. Każdy kto gra pod czyjeś typy i nie wysili sie o własna analizę oczekując ze wygra kupę kasy jest za przeproszeniem frajerem. Zgadzam się z kolegami ale spadki kursów to często public Bet który wiele razy nie wchodzi 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zdaje mi się, że tu większość właśnie w takim celu zagląda, żeby wygrać, bo kursy na NHL kuszące. Bo udzielających się jest kilka osób, odzew pojawia się jak coś nie idzie, tak było w tamtym sezonie, widać, że w tym również się tego można spodziewać. Dla mnie jak ktoś gra NHL tylko na podstawie forum to powinien ograniczać stawki bo liga nieprzewidywalna a to tylko analiza innych osób więc nie trzeba im w pełni wierzyć. Skoro kilka osób proponowało grę w tym samym kierunku to z palca sobie tego nie wyssali, nie umówili się, żeby wpuścić innych w maliny...

Co do spadków kursów wiadomo, nie jest to czynnik, którym się trzeba kierować i traktować go jako ten decydujący. wystarczy spojrzeć na wczoraj i lawinowe spadki np na Bolts.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Przeciez ja wiem ze nie wpuszczaliscie w maliny,dlatego dobrym potwierdzeniem typu bylo to ze 2 z Was podało go a ja akurat z wami gram czesto . Ja gram małe stawki,patrzylem ze Rangers u siebie nawet spoko bilans z nimi maja. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 20 października 2019 11:58 przez michal-dolowackiMam pytanie odnośnie Tampy:

Dadzą radę wygrać swoją dywizje i sezon zasadniczy w NHL
Po ostatniej klęsce Tampy w playoffach miałem przeczucie, że w tym sezonie trochę odpuszczą sezon regularny i póki co to się sprawdza, zobaczymy jak będzie dalej. Ich sytuacja przypomina mi sytuację Washington Capitals, gdy rewelacyjnie grali w sezonach regularnych, żeby odpadać dość szybko w playoffach. Potem w następnym sezonie nie grali na maxa, dopiero pod koniec złapali świetną formę i na tej formie zdobyli puchar(choć gdyby w pierwszej rundzie przegrali w dogrywce trzeci mecz z Columbus, a było bardzo blisko, to z 0:3 w serii by nie wyszli).
Podejrzewam, że w tym sezonie Tampa Bay Lightning zajmą w swojej konferencji miejsce 3-5, dywizji też raczej nie wygrają. Po prostu za bardzo im na tym nie będzie zależało, bo w zeszłym sezonie zdominowali cały regular season(bijąc przy tym jakieś rekordy), a sezon wcześniej wygrali swoją konferencję. Teraz dla nich liczy się tylko i wyłącznie puchar i wszystko podporządkują temu, żeby idealnie trafić z formą na playoffy. Wiadomo, że teoretycznie najlepiej jest zdobyć najwięcej punktów ze wszystkich ekip, to wtedy ma się przewagę lodu w każdej serii, ale ostatnie sezony pokazują, że przewaga lodu w NHL w playoffach ma coraz mniejsze znaczenie...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - Calgary Flames
Godzina: 3:05
Typ: Anhaheim Ducks   
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 2,18

Szansa powodzenia: 70%
Zalecana stawka: 2/10

 Kaczory są bardzo skuteczne na Honda Center w Kaliforni. Zabraknie w ich zespole na pewno skrzydłowego Patricka Eavesa z przyczyn zdrowotnych oraz Ryana Keslera, który ma podobno uraz biodra. Nie zabraknie jednak na pewno Jakob'a Silverberg'a oraz Rickard'a Rakell'a którzy zaczeli dobrze punktować w tym sezonie. Szwedzki duet ma już razem 14 punktów. Obaj zawodnicy po 7. Zespoł Calgary Flames przystępuje także w osłabieniu bez dwóch zawodników. Zabraknie  
A. Mangiapane oraz Valimaki J. Byłbym jednak hipokrytą gdybym nie wymienił Johnny Gaudreau czy Matthew'a Tkachuk, amerykańskiego duetu w drużynie Calgary, którzy punktują równie udanie jak Szwedzi z Anaheim. Anaheim Ducks ma jednak bardzo dobry bilans w starciach w tym sezonie na Honda Center i uważam, że nie ma powodów aby tendencja nie została podtrzymana zwłaszcza, że zespół z Calgary notuje mały falstart w tym sezonie. Co prawda różnica między drużynami wynosi jeden punkt jednak to płomienie mają na swoim koncie już 3 porażki. W kwietniu tego roku zespół z Anaheim podejmował u siebie drużynę z Calgary i ograł ich 3:1. Calgary natomiast na wyjazdach przegrał swoje ostatnie 3 spotkania na wyjeździe. Na wyjazdach kaczorom też idzie zacnie. Z pingwinami toczyli równy bój aż do 3 tercji gdzie przegrali ostatecznie jedną bramką. Uważam, że wypunktują dzisiaj Calgary i zgasza ich płomień ponownie na swojej arenie. 

 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś tylko cztery spotkania, coś jednak spróbuję zagrać. Ja rozumiem co się stało z Sens w tym sezonie, ekipa osłabione ale jednak coś tam starają się grać i nie wygląda to aż tak źle jakby się mogło spodziewać. Po wyjeździe na Zachód są obecnie w drodze do domu, międzylądowanie w Dallas na spotkanie z Gwiazdami. Według buków Sens na straconej pozycji, jednak chyba każdy wie jak wyglądają Gwiazdy w tym sezonie i jak duże mają problemy, ostatnio w końcu coś strzelili w PP, ale wcześniej poziom 4% skuteczności w tym elemencie. Dziś wracają do domu, są faworytem, ale nie aż takim, żeby dawać na nich kurs 1,7. W NHL takie kursy właściwie nie powinny istnieć, ewentualnie powinny być jakimś sporadycznym wypadkiem, gdy rzeczywiście outsider gra z potentatem. Dlatego może dziś Stars wygrają, nie wykluczam tego, jednak kurs zachęca mnie pograć w stronę Sens.

Sens RT @3,8  
Sens ML @2,7  
Sens x2 @1,98  
Sens +1,5 @1,64   + Toronto ml @1,5   AKO 2,46  
Sens -1,5 @5,7  
i drobniakami Sens -2,5 @9,9  

Do tego dziś gram Toronto, tym razem w stronę faworyta, przeciwko nim Columbus ze znanymi w tym sezonie problemami, jeśli goście podejdą do spotkania na poważnie ograją ich na spokojnie, w bramce Andresen, nie zapowiadane są żadne osłabienia, pytanie czy zagrają na100% jeśli tak będzie zwycięstwo i kilka bramek

Toronto RT @1,83  
Toronto -1,5 @2,34  
Toronto/+4,5 @2,18  
Toronto -2,5 @3,35  
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis Blues - Colorado Avalanche
  Colorado Avalanche DNB @2,20 Unibet  ​
Ja z kolei upatrzyłem sobie dwa spotkania o których nie wspomniał kolega wyżej. Nutki po czterech porażkach zagrają trzeci z rzędu mecz u siebie natomiast Avs przybędą z Florydy na swój już piąty mecz w delegacji. Mimo ciągnącej się już od tygodnia serii wyjazdowej ekipy z Colorado gram właśnie w ich kierunku. Lawiny dawno już nie rozpoczęły sezonu tak dobrze jak w tym roku. Nikt nie zdołał pokonać ich dotychczas w czasie regulaminowym i nic nie wskazuje na to, aby miało to się dzisiaj zmienić. Goście po letnich wzmocnieniach wyglądają bardzo solidnie i nie zagrali jeszcze złego spotkania. W przeciwieństwie do aktualnych mistrzów, którzy po masie błędów dali się pokonać Montrealowi, Orkom i Islandersom. Dzisiaj w bramce gospodarzy Allena zmieni Binnington, ale to i tak nie przekonuje mnie do zakładu w kierunku Blues. Liczę na kontynuację punktowej serii Avalanche.



 

Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights
  Philadelphia Flyers ML @1,96 Unibet   
  Obie drużyny strzelą w pierwszej tercji @2,50 Unibet  

Dzisiaj w obu drużynach zmieni się obsada bramkarska. W ekipie gospodarzy między słupkami stanie Elliot, który w tym sezonie zagrał jedno spotkanie, a po drugiej stronie Oscar Dansk, który debiutował w NHL dwa lata temu grając trzy lub cztery mecze, a później został odesłany do AHL. Wybrałem taki zakład, ponieważ VGK najczęściej mocno wchodzą w mecz i często strzelają już w pierwszej części gry. Z drugiej strony trzeci bramkarz Rycerzy również skłania mnie do zakładu tego typu dlatego, że gra w AHL i NHL to bardzo duża różnica.


 

Na koniec jeszcze kilka typów z punktacji kanadyjskiej:

 

Lindell (DAL) @2,50  
Burakovsky (COL) @2,00  
Dunn (STL) @2,45  
Moore (TOR) @2,30   
Niskanen (PHI) @2,50  

Kursy punktacji kanadyjskiej z Fortuny.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
cytat z dnia 21 października 2019 17:32 przez pepo1990Dziś tylko cztery spotkania, coś jednak spróbuję zagrać. Ja rozumiem co się stało z Sens w tym sezonie, ekipa osłabione ale jednak coś tam starają się grać i nie wygląda to aż tak źle jakby się mogło spodziewać. Po wyjeździe na Zachód są obecnie w drodze do domu, międzylądowanie w Dallas na spotkanie z Gwiazdami. Według buków Sens na straconej pozycji, jednak chyba każdy wie jak wyglądają Gwiazdy w tym sezonie i jak duże mają problemy, ostatnio w końcu coś strzelili w PP, ale wcześniej poziom 4% skuteczności w tym elemencie. Dziś wracają do domu, są faworytem, ale nie aż takim, żeby dawać na nich kurs 1,7. W NHL takie kursy właściwie nie powinny istnieć, ewentualnie powinny być jakimś sporadycznym wypadkiem, gdy rzeczywiście outsider gra z potentatem. Dlatego może dziś Stars wygrają, nie wykluczam tego, jednak kurs zachęca mnie pograć w stronę Sens.

Sens RT @3,8
Sens ML @2,7
Sens x2 @1,98
Sens +1,5 @1,64 + Toronto ml @1,5 AKO 2,46
Sens -1,5 @5,7
i drobniakami Sens -2,5 @9,9

Do tego dziś gram Toronto, tym razem w stronę faworyta, przeciwko nim Columbus ze znanymi w tym sezonie problemami, jeśli goście podejdą do spotkania na poważnie ograją ich na spokojnie, w bramce Andresen, nie zapowiadane są żadne osłabienia, pytanie czy zagrają na100% jeśli tak będzie zwycięstwo i kilka bramek

Toronto RT @1,83
Toronto -1,5 @2,34
Toronto/+4,5 @2,18
Toronto -2,5 @3,35
 
Clarkson D.
(Kontuzja pleców)
 
 
Dermott T.
(Kontuzja barku)
 
 
Horton N.
(Kontuzja pleców)
 
 
Hyman Z.
(Kontuzja kolana)
 
 
Tavares J.
(Kontuzja palca)
czy aby na pewno bez większych kontuzji? Chyba, że moje info jest nie aktualne:) 
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom