>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.10.2019] - Wtorek

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Szachtar Donieck - Dinamo Zagrzeb
Typ: Obie drużyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna


Będzie to spotkanie zespołów, które o wiele lepiej czują się w grze do przodu niż w destrukcji. Obie drużyny są hegemonami na swoim podwórku i to niejako wymusza na nich nastawienie na piękną, ofensywną grę. Szachtar bazuje na piłkarzach z Ameryki Południowej, świetnie czujących się z piłką przy nodze. O umiejętnościach technicznych wychowanków Dinama Zagrzeb także można powiedzieć wiele dobrego. Średnia bramek w poprzednich meczach tych zespołów wynosi równe 3. Szachtar przed własną publicznością zapewne będzie chciał wygrać i od razu ruszy do ataku. Ten dwumecz będzie kluczowy dla kwestii awansu z grupy. Dinamo wszystkich pozytywnie zaskoczyło strzelając Atalancie 4 gole - na pewno ma swoje ambicje, które sięgają fazy pucharowej. Podsumowując - widzę tu dwie ofensywne ekipy grające na całego o swój cel sportowy i duże pieniądze. Kurs na typ który podałem na pewno jest wart podjęcia ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Szachtar - Din. Zagreb

Powyżej 4.5 kartki 1.90 @betfan 
      

Sędziuje Pan Lahoz i to powinno wystarczyć do tej analizy. Pisałem o nim przy ostatnim typie na kartki w meczu Polski z Macedonią, gdzie Hiszpan pokazał aż 9 kartników. Jest to obecnie najbardziej overowy sędzia w Europie, który rzuca kartkami na lewo i prawo. Na Ukrainie będzie gorąco, oba zespoły mają realne szanse na zajęcie 2 miejsca w grupie, temperament Chorwatów swoje też zrobi + szybcy i techniczni Brazylijczycy w Szachtarze, ja tu widze spokojnie pokrytą linię 5 kartek.

Galatasaray- Real Madryt

Powyżej 4.5 kartki 1.78 @betfan 
      

Sędziuje Pan Orsato, więc kolejny dobry sędzia pod typy z kartkami ( średnia ponad 5 kartoników na mecz). Jutro w Turcji będzie wojna, oba zespoły słabo zaczęły, ale nadal liczą się w walce o awans. Galatasaray gra bardzo twardo w defensywie, a Real ma nóż na gardle. Do tego dochodzi zawsze żywo reagująca publika w Stambule. 


Bayern powyżej 1.5 gola 1.40   
Tottenham- Crvena powyżej 3.5 kartek 1.58  
ako 2.21 @fortuna 

Jeszcze takie ako z grupy B. W druźynie Olimpiakosu dzisiaj pauzuje 3 podstawowych graczy- obrońca Torosidis za kartki, obrońca Tsimikas z powodu kontuzji i ofensywny pomocnik Benzia z powodu czerownej kartki. Bayern to maszyna do zdobywania goli, Liga Mistrzow w tym sezonie to priorytet, nie zagram zwycięstwa, bo z tyłu też tracą, ale 2 bramki tu powinni zdobyć. Olimpiakos tracił 2 gole z Totkami i 3 gole z Crveną, to czemu Lewy i spółka ma im nie wbić 2 bramek ? 

Drugi typ to kartki, Crvena bardzo dużo fauluje w tych rozgrywkach, 2 mecze - 7 kartek! Sędzia z Włoch dosyć overowy, Totki w kryzysie, szybkie skrzydła z Serbii powinny zrobić robote w kontrach, boczni obrońcy nie raz będą zmuszeni do taktycznych fauli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
windover 21,6K

windover

Użytkownik

ATLÉTICO MADRYT VS. BAYER LEVERKUSEN 
ATLÉTICO MADRYT (4-4-2): Oblak; Trippier, Gimenez, Felipe, Renan Lodi; Saul, Koke, Partey, Lemar; Alvaro Morata, Diego Costa
BAYER LEVERKUSEN  (4-2-3-1): Hradecky; Weiser, Tah, S. Bender, L. Bender; Baumgartlinger, Demirbay; Havertz, Amiri, Volland; Alario

- Mimo ,że Atletico trochę spuściło z tonu ostatnio w lidze tylko dwa remisy Real Valladolid (0-0) oraz Valencią (1-1 ,gol Diego Costy z karnego) to i tak jest piąta lokata z niewielką startą do liderującej Barcelony w samej LM jest nieźle bo po starciu z Juventusem (2-2) przyszło zwycięstwo z Lokomotivem Moskwa (2-0) co daje im cztery punkty i niezła sytuacje wyjściową przed jutrzejszym meczem.
- Najważniejszą informacją na ten moment jest jednak kontuzja Joao Felixa który skręcił kostkę podczas ostatniego meczu ligowego z ''Nietoperzami'' i czeka go trzytygodniowa przerwa (na ten moment najprawdopodobniej wróci na mecz rewanżowy z ''Aptekarzami'' ponadto Diego Simeone w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z usług Borja Garces , Vrsaljko , Savic oraz Vitolo.
- Mimo ,że Hiszpanie nie znajdują się w najwyższej dyspozycji to jeszcze gorzej spisuję się Bayer który w ostatni weekend wysoko przegrał z Eintracht Frankfurt ,bo aż 0-3 a w samej CL jest jeszcze gorzej bo po dwóch meczach klub z Leverkusen ma na koncie zero punktów po porażkach z Lokomotivem (1-2) oraz Juventusem (0-3) co sprawia ,że ten mecz może najprawdopodobniej będzie spotkaniem o życie ,umówmy się że Hiszpanie i Włosi jednak byli zdecydowanymi faworytami tej grupy. 
- P. Bosz trener gości jutro bez kontuzjowanych Aranguiz, Sinkgraven, Bailey a swojego występu nie może być pewny podstawowy Brazylijski defensor Wendell (8/0).
- Ostatnio oba zespoły mierzyły się ze sobą w 2017.roku kiedy to raz pomiędzy tymi zespołami padł remis (Hiszpania) a w Nimczech ''Rojiblancos'' wygrali (4-2).
- Słaba postawa gości w lidze oraz jeszcze słabsza w samej lidze mistrzów ,sądzę że na Atletico na tyle powinno sobie poradzić mimo braku Joao Felixa ,szczególnie przed własną publicznością.

typ: ATLÉTICO MADRYT @ 1.67unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Szachtar Donieck - Dinamo Zagrzeb
Typ: liczba goli over 2.5    / liczba ŻK over 4.5    / liczba RR over 8.5   
Kurs: 4.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszy wieczór postanowiłem trochę połączyć powyższe typy kolegów i dodać też coś od siebie. Nie pokonany na krajowym podwórku Szachtar (11-0-0 oraz bilans bramkowy 36:6) podejmie liderujące w Chorwacji Dinamo Zagrzeb (8-1-2 i bramki 21-6). Jak widać obydwie drużyny preferują dość ofensywny football, w którym strzelają swoim rywalom dużo bramek. Co prawda sami nie tracą też ich za dużo, ale gdy spojrzymy w tabelę LM to zobaczyny jak ważny jest to mecz. Liderem jest City, które ma 6 pkt, Dinamo oraz Szachtar mają po 3 pkt a Atalanta ma 0 pkt. Jeśli City rozprawi się dwa razy z Atalanta (co jest wielce prawdopodobne) to właśnie mecze bezpośrednie między dzisiejszymi rywalami przesądzą o drugim miejscu w tabeli LM i dalszym awansie. Liczę, że w pierwszej połowie uda się jednej z drużyn zdobyć bramkę a wtedy w drugiej połowie druga z drużyn będzie musiała się otworzyć i bramki będą kwestią czasu.
Jeśli chodzi o kartki to over w meczu walki, przy hiszpańskim sędzi A. Lahoz powinien zostać pokryty bez problemu. W 7 meczach w obecnym sezonie we wszystkich rozgrywkach Lahoz pokazał 37 żółtek i 2 czerwa.
W ostatnich 5 meczach Szachtaru u siebie padała następującą ilość różnych: 11 z Kolos, 9 z Vorskla, 5 z City, 11 z Zorya oraz 11 z Mariupol. Jak widać over nie został pokryty tylko w meczu z City, ale w tym meczu Szachtar nie miał za dużo do powiedzenia i bardziej skupiał się na obronie niż na ataku. Jeśli chodzi o ostatnie 5 wyjazdowych meczy Dinama, to w nich też padało dużo rożnych: 8 z Goricą, 11 z City, 9 w derbach z Lok. Zagrzeb, 12 z Varazdin oraz 7 z Hajdukiem. W tym przypadku over został pokryty w 3 na 5 przypadków.
Liczę, że zobaczymy dziś wieczór prawdziwy mecz walki, w którym nie będzie piłkarskich szachów tylko piękny ofensywny football a wtedy powyższy typ powinien okazać się zwycięskim. 

Wynik: 2:2
Liczba ŻK: 7
Liczba RR: 8
Niestety typ nie wszedł, gdyż zabrakło jednego rzutu rożnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Crvena Zvezda
Typ: Crvena Zvezda
​​​​Kurs: 12,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Analiza niezbyt bogata, ale to nie typy dnia

Jak dla mnie totki w rozsypce. Szatnia nie działa, Pochettino nieobecny, zapewne myślami już siedzi na ławce innego klubu. Oglądając ich 2 ostatnie ligowe mecze dosłownie krwawiły mi oczy. Duże braki w dokładności i braku zaangażowania - śmiem stwierdzić, że jedyni którym "się chce" są Son, Alli i Vertoghen. Do tego wszystkiego trzeba dorzucić brak Lorrisa i prawdopodobny brak Eriksena 

Po drugiej stronie Serbski czołg, który z pewnością nie odpuści. Trener Milojevic będzie miał do dyspozycji pełny skład. Wiadomo, że klasa pojedynczych zawodników jest dużo mniejsza niż w Tottenhamie, ale zgranie, współpraca, skuteczność i wcześniej wspomniana kompletność drużyny zdecydowanie jest wielkim atutem Czerwonej gwiazdy. Jestem przekonany że ich ofensywy styl gry pozwoli strzelić im przynajmniej 2 bramki i z przynajmniej jedną więcej niż przeciwnicy.
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Club Brugge - PSG 2 @1.63 Fortuna     

Paryż ma jak co roku bardzo duże ambicje związane z Liga Mistrzów i dziś na pewno nie odpuści, zwłaszcza że Real jedzie do Turcji na bardzo ciężki teren i jest okazja jeszcze bardziej im odskoczyć. PSG jak na razie bezbłędnie w rozgrywkach europejskich - 2 mecze 2 wygrane, w tym 3:0 właśnie z Realem. Potem 0:1 z Galatą, ale kto oglądał to wie, że Paryż był dużo lepszą drużyną i to nie kwestia szczęścia że wygrali. W lidze po początkowych męczarniach po 1:0 też się odbijają, wracając na wlasciwe tory (1:4 z Niceą, 4:0 z Angers). Po przyjściu Leonardo ta drużyna jest bardziej kompletna, mimo kontuzji Neymara, Draxlera jest kim grać.
Club Brugge w lidze belgijskiej cisnie każdego z tego co widzę, w lidze mistrzów dwa remisy i myślę że właśnie przez ten remis na wyjeździe z Realem kurs jest taki, a nie mniejszy. Klub z Belgii wyprowadzał tam fajne kontry, nie grali źle, ale podsumowując i tak mieli dużo szczęścia, że nie skończyło się to 3/4:2 dla Realu, jak ich przycisneli na koniec, to nie wiedzieli co się dzieje. Real jest strasznie niestabilną drużyną (głównie w obronie) i wątpię że dobrze ułożona taktycznie drużyna Tuchela pozwoli im na tyle. W obronie są o wiele pewniejsi, atak też nie zawodzi, zwłaszcza że Di Maria złapał formę. Myślę że PSG rozegra kolejny dobry mecz, bo potencjał mają ogromny i znowu zdobędą komplet punktów.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja sobie pozwolę skopiować mojego posta na temat Realu przed meczem z beniaminkiem w lidze, który przegrali 1:0, a bramkę stracili już w 7 minucie meczu. 
@ibis typów nie neguje, bo Barca i Real takie mecze powinni wygrać bez problemu, ale to co napisałeś "nie zapominajmy, że Real ma w swoim składzie Hazarda, Isco, Casemiro czy Jamesa, którzy są w stanie odwrócić losy meczu." to aktualnie trzech z nich nie jest w formie. Hazard totalnie poniżej oczekiwań, oglądałem teraz mecze Belgów w kwalifikacjach do EURO 2020 i wyglądał jak dziecko we mgle, na pewno przyjdzie moment, w którym on wystrzeli i zacznie grać jak w Chelsea, ale w mojej opinii to jeszcze nie ten mecz; James typowy zawodnik, który gra na siłę w składzie Zidane przez kontuzje innych pomocników; Isco bardzo słaby mecz z Granadą, nawet pomógł przy stracie gola, skuteczność podań za ledwie 60%; Casemiro najlepszy zawodnik Realu w tym sezonie, jedyny któremu się chcę i przerywa ataki ze swoją bardzo dobrą skutecznością. Dobrze, że do bramki Królewskich wraca Courtois, bo Areola po prostu zawiódł w drugiej połowie z Garanadą. W obronie Ramos oczywiście profesor, ale Varane nadal szuka swojej optymalnej formy, w ostatnim meczu totalnie zawinił przy bramce Granady, co pozwoliło beniaminkowi wrócić mentalnie do meczu. Z  bardzo dobrej strony pokazał się Carvajal, który zagrał na lewej obronie, czyli swojej nienaturalnej pozycji i całkiem możliwe, że pod nieobecność Marcelo znowu go tam zobaczymy. Najlepsze jest to, że niechciany od paru sezonów Benzema zalicza w teraz swoją drugą młodość i to jest chyba najjaśniejszy punkt tego zespołu. Ciekaw jestem jak się zaprezentuje Real po tej przerwie reprezentacyjnej i czy Zidane wymyśli coś "nowego". Ja liczę, że Zinedine wystawi w tym meczu Viniciusa, który potrafi dać radość kibicom, ale też jest hamowany w rozwoju.
Mallorca gol przed 72 minutą meczu @1,88 Fortuna  Patrząc na to jak gra Real i ile traci bramek to typ warty uwagi, tym bardziej, że Mallorca nie ma nic do stracenia, a może tylko zyskać tym meczem. 
I dzisiaj idę w tym samym kierunku. Na boisku Galata jest totalne piekło, ciężko się tam gra przy tych kibicach. Do tego dochodzi naprawdę słaba dyspozycja zawodników z Madrytu, Zidane nie ma już takiego zaufania Pereza jakie miał mieć i coraz częściej mówi się w Hiszpanii o powrocie The Special One na ławkę trenerską, a na taką propozycję Jose czeka. Gospodarze tego meczu zaczęli średnio - remis z Club Brugge oraz przegrana u siebie z PSG, a do tego nie zdobyli do tej pory ani jednej bramki w tych meczach, w rozgrywkach ligowych też  nie idzie im wybitnie 3W-4D-1L, ale ostatni mecz u siebie w końcu wygrali 3:2 i przerwali passę 5 meczy bez wygranej. Nie mówię, że Galata nie przegra tego meczu, bo to LM i zawodnicy Realu na pewno nie odpuszczą, ale bramka dla gospodarzy wydaje się być dobrym betem na ten pojedynek zważywszy na to jak funkcjonują Królewscy w defensywnie.
Galatasaray gol przed 72 minutą meczu @1,75 Fortuna  
Sędzią tego spotkania będzie Włoch - Daniele Orsato, który w tym sezonie rozdał już 40 żółtych kartek i 2 czerwone w 6 meczach. W LM sędziował Valencia - Ajax i tam pokazał 9 kartoników. Na wszystkie sędziowane przez niego mecze pokazał tylko jeden raz mniej niż 5 kartek - w meczu kwalifikacji do LM Zagrzeb - Rosengorg 4 żółte. Real musi wygrać ten mecz jeżeli nie chcę się skompromitować odpadnięciem w fazie grupowej, a Galatasaray to tureccy piłkarze, którzy mają niemały temperament. W tym meczu powinno być sporo fauli, a sędzie Orsato nie zastanawia się zbyt długo nad pokazaniem kolejnych żółtych kartek. 
Powyżej 4,5 żółtej kartki w meczu @1,75 STS  
Odważniej można oczywiście też Powyżej 5,5 kartki w meczu @2,55 STS  co też ma duże szanse powodzenia jeżeli gospodarze rzeczywiście strzelą gola i Real będzie miał dla siebie niekorzystny wynik.Usunęła mi się analiza dwóch spotkań przez przypadkowe zamknięcie karty na aktualizacji posta. Dlatego teraz krótko, bo szkoda mi czasu na kolejne opisywanie wszystkiego. 

Szachtar overowa drużyna tak jak i jego dzisiejszy przeciwnik Dinamo. W LM na cztery spotkania łącznie obu zespołów trzy razy widzieliśmy minimum trzy gole w meczu. Obie ekipy w gazie, potrafią sporo strzelać czego jest przykładem ostatnia kolejka ligowa - Szachtar wygrał 8:0 u siebie, natomiast zespół z Bałkanów zwyciężył wyjazdowe spotkanie 4:2. Liczę, że w tym meczu wynik zostanie szybko otwarty, a to da nam w mojej opinii wymianę ciosów, po których powinniśmy zobaczyć parę bramek. 
Powyżej 2,5 bramki w meczu @1,80 STS  Tottenham bez formy, według mnie zawodnicy grają na zwolnienie Pochettino, który sobie nie radzi w tym sezonie i jest bardzo nerwowa atmosfera w szatni. Tottenham od początku sezonu tylko raz zachował czyste konto w meczu u siebie przeciwko Crystal Palace. Po drugiej stronie Crvena, a więc waleczny bałkański zespół, który do tej pory przegrał w Lidze Mistrzów z Bayernem w Monachium oraz wygrał u siebie z Olympiakosem. Goście tego spotkania od początku sezonu nie strzelili tylko w dwóch meczach bramki przeciwko Bayernowi oraz Partizanowi (mecz po meczu). W kadrze Kogutów nadal bez Llorisa, a więc można powiedzieć, że ułatwione zadanie dla przyjezdnych, którzy lubią grę do przodu, dodatkowo to jest dla nich taki sam mecz jak w Niemczech, że nie mają nic do stracenia, a mogą tylko zyskać. Według mnie stać zawodników Crveny na zdobycie minimum jednego gola w dzisiejszym meczu, a postawa obrony i brak podstawowego bramkarza w obozie Kogutów zachęca do tego, żeby wierzyć w umiejętności ofensywne gości. 
Crvena strzeli gola @1,85 STS  Mieli swoje sytuacje, ale chyba wyszedł brak doświadczenia, że ich nie wykorzystali - a może pech? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Atletico Madryt – Bayer Leverkusen

Atletico Madryt @ 1.72   

Atletico Madryt over 1.5 bramki @ 1.82    – Oba kursy Unibet

 

Atletico nie imponuje jakoś nadzwyczajnie na początku sezonu, w ich meczach rzuca się na pewno w oczy ilość remisów w ostatnim czasie, gdzie jeszcze takie remisy jak 2:2 z Juventusem, 0:0 z Realem Madryt czy 1:1 z Valencią można zrozumieć, to już 0:0 z Celtą Vigo u siebie czy 0:0 z Valladolid na wyjeździe jest trochę nie do wybaczenia. W LM mają dobrą sytuację, wspomniany remis z Juventusem i wygrana z Lokomotivem 0:2, teraz przychodzi im mierzyć się z Leverkusen, którym nie daję większych szans. Widać, że drużyna jest pod formą, co mają wygrywać to wygrywają, ale z już trochę lepszymi drużynami kompletnie się gubią, ich wyjazdy w tym sezonie kończyły się między innymi porażkami z Borussią Dortmund 4:0, Juventusem 3:0 i Frankfurtem 3:0, Atletico powinno wykorzystać słabę grę Bayeru, myślę, że są w stanie wygrać tu nawet do 0, bo ofensywa Bayeru mocno kulawa.

Z nieobecności nie wystąpią:

Atletico: Joao Felix, Savic i Vrsaljko

Bayer: Wendell, Sinkgraven, Bailey i Aranguiz

 

Największa strata po stronie Atletico to oczywiście Joao Felix, ale i bez niego powinni sobie poradzić, w Bayerze wypada chociażby Wendell podstawowy obrońca, a i tak ich obrona wygląda słabo.

 

Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb

Over 5.5 kartek    @ 2.50

Czerwona kartka w meczu    @ 4.10 – Oba kursy Unibet

 

O tym już trochę zostało powiedziane przez użytkownika barlo123, nie ma za bardzo co powtarzać, ale napisać coś trzeba. Sędzią spotkania Antonio Miguel Mateu Lahoz, bardzo kartkowy sędzia, nie trzeba nikomu mówić co zrobił Barcelonie, mówi się o nim, że to on chce być najbardziej zapamiętany z całego meczu, w 7 sędziowanych spotkaniach w tym sezonie pokazał aż 37 żółtych kartek, w konsekwencji 1 czerwoną i 2 czerwone bezpośrednio. Tu mamy spotkanie na Ukrainie, z zespołem bardzo zadziornym jakim jest Dinamo Zagrzeb, obie drużyny w tej chwili z szansami na wyjście z grupy, więc jest o co walczyć. Szachatar w meczu z City nie oglądał żadnej kartki, z Atalantą już 4 żółtka, Dinamo z Atalantą 2 żółtka, z City 1 żółta kartka. Spodziewam się tu niezłego koszenia, ale też dyskusji z sędzią, czego pan Lahoz nie akceptuje.

Na koniec nieobecności i wątpliwe występy, może komuś się przyda:

Szachtar Donieck: Jedynie wątpliwy występ Totovytskyiego

Dinamo Zagrzeb: Nieobecny Kulenović, wątpliwy występ Ademiego i Petkovicia

 

Club Brugge – PSG

PSG over 1.5 bramki    @ 1.56

PSG i BTTS @ 3.10    – Oba kursy Unibet

 

PSG w końcu w ostatnim czasie odniosło jakieś przekonujące zwycięstwa 4:0 z Angers i 1:4 z Nice, w swojej lidze powinni często tak trafiać, ale rzeczywistość jest zgoła odmienna. Jednak teraz jadą do Belgii, gdzie powinniśmy zobaczyć dosyć otwarte spotkanie, Club Brugge jak to drużyna belgijska gra ofensywnie, chociaż nie przekłada się to jakoś w LM, bo jak na razie bezbramkowy remis z Galatasaray, ale i wywalczone 2:2 z Realem Madryt, który jest w beznadziejnej formie. PSG ostatnio się męczyło, ale mam nadzieję, że tym razem trochę się otworzą.

Jeśli chodzi o nieobecności i wątpliwe występy:

Club Brugge: Występ wątpliwy Mitrovicia

PSG: Nie zagra Gueye, Kehrer, Neymar i Draxler

 

Jak wrócił Mbappe, tak kontuzjowany Neymar, ale PSG z przodu powinni wyjść właśnie z Mbappe, Icardim i Di Maria, więc zasięg rażenia dalej pozostaje duży, stać ich na trafienie tu kilku bramek, a i Club Brugge powinien powalczyć o honorowe trafienie.

 

Galatasaray – Real Madryt

Real Madryt   @ 1.72

Real Madryt over 2.5 bramki    @ 2.95 – Oba kursy Unibet

 

Mecz o wszystko dla Zidane’a, chodzą pogłoski, że jeśli teraz Real przegra, bądź nawet zremisuje francuski trener żegna się z posadą, a pierwszy w kolejce po nową posadę jest ponoć Mourinho, czego zawodnicy Realu raczej by nie chcieli. Myślę, że dzisiaj zawodnicy zagrają właśnie dla swojego trenera, żeby uratować mu posadę i choć trochę przedłużyć szanse na jego pozostanie, idę wbrew opinii wielu, że Real tu wygra i dorzuci tu kilka bramek, mimo, że jest po druzgocącej przegranej z Mallorcą, gdzie nie trafili nawet bramki.

Nieobecności:

Galatasaray: Falcao

Real Madryt: Nacho, Modrić, Lucaz Vazquez i Bale

 

Real ma dalej duże problemy, ale zagra już chociażby Courtois, Ramos, czy Hazard, z którymi obecnościami było ostatnio różnie, gospodarze są bardzo toporni w ofensywie i pomimo wielu błędów Realu popełnianych w defensywie mogą tu nawet nie trafić bramki, a Real musi wykorzystać taką sytuację.

 

Juventus – Lokomotiv Moskwa

Under 3.5 bramki    @ 1.52

Juventus i under 2.5 bramki    @ 3.25 – Oba kursy Unibet

 

Przeczucie podpowiada mi, że skończy się tu 1:0 dla Juventusu, kiedyś takie typy jak ten drugi można było brać w ciemno, teraz odkąd wypadł Chiellini obrona Juventusu nie jest już tak nieskazitelna, od początku sezonu tylko w 4 spotkaniach udało im się zachować czyste konto, na 10 spotkań, doszło nawet do takiego momentu, że nad Szczęsnym zaczęły wisieć czarne chmury, na szczęście Juventus się jeszcze ratuje. Mimo wszystko idę w undery, Włochy ciężki teren, a Juventus jedna z lepszych ekip na świecie, Lokomotiv ostatnio u siebie nie potrafił trafić bramki Atletico oddając tylko 3 celne strzały na bramkę, Wojtek będzie jeszcze bardziej zmotywowany, bo po drugiej stronie stanie jego dobry przyjaciel Krychowiak, sądzę, że Juventus stać tu na zachowanie czystego konta.

Nieobecności i wątpliwe występy:

Juventus: Wątpliwy występ Ramseya, De Sciglio i Douglasa Costy

Lokomotiv Moskwa: Nie zagra Djordjević, Anton Miranchuk, Rybus i Smolov

 

Brak Chielliniego na tej liście oczywiście nie oznacza, że jest w składzie, po prostu na ten moment nie został zgłoszony nawet do rozgrywek LM przez dłuższą przerwę.

 

Manchester City – Atalanta

Manchester City i BTTS    @ 2.23

Atalanta over 1.5 bramki @ 4.50    – Oba kursy Unibet

 

Mam nadzieję, że zobaczymy hit, a nie kit, bo mecz zapowiada się bardzo interesująco i to nie ze względu na klasę obu drużyn (oczywiście Manchester City jest w tej chwili gigantem, ale Atalanta już nie) a o prawdopodobne bramki, których mam nadzieję zobaczyć dużo. Manchester ma niesamowity potencjał w ofensywie, a Atalanta gra trochę bez głowy w defensywie, straszne dużo tracą bramek, ale swoje też trafiają, choć City jak na razie bez straconej bramki w LM, a Atalanta tylko z 1 bramką trafioną, mimo tego według mnie powinniśmy zobaczyć tu naprawdę sporą ilość bramek.

Nieobecności i wątpliwe występy:

Manchester City: Laporte i Sane

Atalanta: Nie wystąpią Kjaer, Palomino i Zapata, występ wątpliwy de Roona

 

Nie zagra Zapata, co jest dużą stratą w ofensywie Atalanty, ale mimo wszystko liczę na otwarte spotkanie.

 

Olympiakos – Bayern Monachium

Olympiakos over 0.5 bramki    @ 1.60

Bayern Monachium i BTTS @ 2.65    – Oba kursy Unibet

 

Bayern w LM prezentuje się świetnie, wygrane 3:0 z Crveną i aż 2:7 z Tottenhamem, który owszem jest w kryzysie, ale i tak taka ilość bramek robi ogromne wrażenie, jednak to LM, a ostatnio w lidze trochę zadyszka, najpierw porażka z Hoffenheim 1:2, następnie remis wyjazdowy 2:2 z Augsburgiem wygląda trochę słabo. Teraz trafia im się w miarę łatwy rywal, ale Olympiakos postawić się potrafi, Bayern traci ostatnio sporo bramek, co Olympiakos powinien wykorzystać, ratuje ich jednak ofensywa z Lewandowskim na czele, który jest głodny bramek, przez co mecz powinni wygrać, ale sądzę, że nie bez straty bramki.

Nieobecności i wątpliwe występy:

Olympiakos: Benzia, Valbuena i Torosidis

Bayern Monachium: Cuisance, Sule i Arp

 

Tottenham – Crvena zvezda

Crvena zvezda over 0.5 bramki    @ 1.81

BTTS @ 1.94    – Oba kursy Unibet

 

Beznadziejna forma Tottenhamu, który od początku sezonu wygrał tylko 3 mecze z 12 spotkań, bardzo źle się tam dzieje, nie pomaga też poważna kontuzja Llorisa, który był ostoją w bramce, teraz mimo, że mierzą się z chyba najsłabszą drużyną w grupie mimo wszystko (bo Crvena pokonała Olympiakos 3:1) to strach grać na ich win nawet przed własną publicznością, według mnie lepiej iść w bramki, na pewno jest to bardziej bezpieczna opcja, Crvena na pewno wyczuje swoją okazję, a jak widać ostatnio nie trzeba posiadać nadzwyczajnych umiejętności, żeby trafić Tottenhamowi, ogólnie w tym meczu typuje wymęczone zwycięstwo Tottenhamu 2:1, ale zdecydowanie pewnie wolę BTTS i bramkę Crveny.

Nieobecności i wątpliwe występy:

Tottenham: Wątpliwy występ Sessegnona, Lo Celso i Eriksena

Crvena zvezda: Nieobecny Boakye

 

Wszystkie informacje na temat nieobecności brane z oficjalnej strony UEFA, nie sądziłem, że uda mi się opisać wszystkie spotkania, pokrótce, bo pokrótce, ale to nuda robi z człowiekiem, jutro na szczęście tyle czasu mieć nie powinienem.

8/16, z głównych typów 7/8, na przyszłość przy takiej analizie trzeba pozostać jednak na jednym głównym typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie mówię że nie będzie tych kartek w Doniecku, bo mecz ważny, a  obie drużyny potrafią podostrzyć, ale pisanie o Lahozie jako o overowym arbitrze jest ogromną bzdurą. Jest to sędzia który lubi być w centrum uwagi, który lubi wychylać się przed szereg, ale raczej w spotkaniach medialnych, a nie w takich jak dzisiejsze. Zresztą o czym tu pisać, w Lidze Hiszpanskiej over 4,5 kartki został przekroczony raz w 4 spotkaniach które sędziował w tym sezonie, a liga Hiszpańska jest najbardziej overwą ligą jeśli idzie o topowe. Ten sam Lahoz w ostatnich 10 spotkaniach w europejskich pucharach, over 4,5 pokrył 3 razy. 

Więc wybaczcie, ale jak ktoś wyżej pisał, że to "najbardziej overowy sędzia w Europie", to zwyczajnie wpuszcza was w maliny, albo nie wie gdzie sprawdzić podstawowe rzeczy i powtarza brednie które gdzieś kiedyś usłyszał. Ten gość nawet nie jest w czołówce w Hiszpanii jeśli idzie o kartki. 19 zółtek w 4 meczach, a są arbitrzy którzy w 4 meczach wyrabiali odpowiednio Jose Hernandez 28, Sanchez Martinez 24, Burgos Bengoetxea 23, Gonzalez Fuertes również 23. Poza tym, Estrada Fernandez 33 żółte w 5 meczach, Manzano 28 w 5.

Także osoba arbitra w żadnym wypadku nie jest argumentem odpowiednim w tym becie.
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - CZ Belgrad 5:0 (4-2 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,64 Fortuna
  

Koguty w kryzysie, na ostatnie 11 spotkań wygrali tylko 2 razy, ponieśli 4 porażki oraz 5 meczy zremisowali, w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów doznali najwyższej porażki w historii przegrywając 2:7 z Bayernem. Po drugiej stronie mistrz Serbii, który na krajowym podwórku zmierza po kolejny tytuł mistrzowski, wiadomo, że nie można porównać Premier League do serbskiej Super Ligi. Faworytem sa oczywiście gospodarze, ale w obecnej formie granie ich po 1,3 mija się z celem, dlatego postanowiłem spróbować tu rzutów rożnych, gospodarze męczą się, ale przy okazji nabijają trochę cornerów, goście też całkiem przyzwoicie wyglądają jeśli chodzi o te stałe fragmenty gry. W dwóch pierwszych kolejkach Champions League w meczach Kogutów padło 6 oraz 10 rożnych, natomiast w spotkaniach CZ Belgrad 16 oraz 9. W 5 ostatnich ligowych meczach Tottenhamu 7, 10, 12, 8 i 13, gdzie w ostatnim spotkaniu z Watfordem same Totki nabiły 11, a mecz zakończył się wynikiem 1:1, dzisiaj również liczę, że gospodarze nawet jeżeli wygrają to będą musieli się mocno namęczyć i nabiją sporo rożnych, a i goście trochę dołożą od siebie, patrząc na kryzys Anglików spróbują powalczyć tu o komplet punktów, w 5 ostatnich ligowych meczach Czerwonej Gwiazdy padało kolejno 9, 3, 10, 15 i 8 rzutów rożnych. Dla bardziej odważnych można spróbować zagrać linię o jeden wyższą po kursie 3,00 u innych buków. Ja gram bezpieczniej, a czy kierunek jest słuszny okaże się wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
windover 21,6K

windover

Użytkownik

FC SHAKHTAR DONIECK VS. DINAMO ZAGREB 
FC SHAKHTAR DONIECK(4-2-3-1): Pyatov; Dodo, Krivtsov, Matviyenko, Ismaily; Stepanenko, Alan Patrick; Marlos, Taison, Konoplyanka; Junior Moraes
DINAMO ZAGREB  (4-2-3-1): Livakovic; Stojanovic, Theophile-Catherine, Peric, Leovac; Ademi, Moro; Kadzior, Dani Olmo, Orsic; Petkovic

- To ,że Szachtar za bardzo nie ma z kim rywalizować na Ukrainie to wiemy od dawna ,bo drugie Dynamo Kijów po 11.kolejkach traci już 10.punktów co śmiało można nazwać małą dominacją ,w lidze wygrywają wszystko i ze wszystkimi mając komplet punktów na swoim koncie. Przechodząc do ligi mistrzów co prawda w meczu z Manchesterem City (0-3) było bez szans, ale za to z włoską Atalantą udało się wygrać na ich stadionie (2-1 gol w końcówce meczu) co sprawia ,że już teraz są mocnym faworytem do zajęcia drugiej lokaty w grupie C.
- W ekipie z Doniecka zabraknie kontuzjowanych Maycon oraz Butko a ponadto niepewni swojego występu są Khocholava i Totovytsky.
- Dinamo z Damianem Kądziorem (8/3) w kadrze także przewodzi w lidze Chorwackiej ,tam sytuacja jest już bardziej wyrównana bo drugi Hajduk traci tylko punkt. W samej lidze mistrzów klub z Zagrzebia ma na koncie tak samo jak rywal także trzy oczka po efektownej wygranej nad klubem z Bergamo (4-0) by w następnej kolejce przegrać z City (0-2) ,a więc raczej Włosi nie włączą się już do walki o drugie miejsce.
- N. Bjelica trener przyjezdnych dziś bez Majer oraz Kulenovic a ponadto pod znakiem zapytania stoją występy Theophile-Catherine, Ademi i Petkovic.
- Ostatnio oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie w 2008.roku kiedy to oba mecze padły łupem klubu z Ukrainy (oba po 2-0) i na nich też stawiam. 

typ: FC SHAKHTAR DONIECK @ 1.80 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 października 2019 15:10 przez patryk0146Nie mówię że nie będzie tych kartek w Doniecku, bo mecz ważny, a  obie drużyny potrafią podostrzyć, ale pisanie o Lahozie jako o overowym arbitrze jest ogromną bzdurą. Jest to sędzia który lubi być w centrum uwagi, który lubi wychylać się przed szereg, ale raczej w spotkaniach medialnych, a nie w takich jak dzisiejsze. Zresztą o czym tu pisać, w Lidze Hiszpanskiej over 4,5 kartki został przekroczony raz w 4 spotkaniach które sędziował w tym sezonie, a liga Hiszpańska jest najbardziej overwą ligą jeśli idzie o topowe. Ten sam Lahoz w ostatnich 10 spotkaniach w europejskich pucharach, over 4,5 pokrył 3 razy. 

Więc wybaczcie, ale jak ktoś wyżej pisał, że to "najbardziej overowy sędzia w Europie", to zwyczajnie wpuszcza was w maliny, albo nie wie gdzie sprawdzić podstawowe rzeczy i powtarza brednie które gdzieś kiedyś usłyszał. Ten gość nawet nie jest w czołówce w Hiszpanii jeśli idzie o kartki. 19 zółtek w 4 meczach, a są arbitrzy którzy w 4 meczach wyrabiali odpowiednio Jose Hernandez 28, Sanchez Martinez 24, Burgos Bengoetxea 23, Gonzalez Fuertes również 23. Poza tym, Estrada Fernandez 33 żółte w 5 meczach, Manzano 28 w 5.

Także osoba arbitra w żadnym wypadku nie jest argumentem odpowiednim w tym becie.
Lahoz jest najbardziej overowym i elektrycznym sedzia obecnie w Europie. Na staty nie ma co patrzec bo rozne mecze roznie sie ukladaja i czasem nie ma za co pokazywac tych kartek. Chyba przeoczyles mecz Polski z Macedonia albo Barcelony z Sevilla skoro piszesz, ze "pisanie o Lahozie jako o overowym arbitrze jest ogromną bzdurą". Tak sie sklada, ze ogladam ze wzgledu na osobe tego arbitra wiekszosc meczy i gosc ma niezle fazy jesli chodzi o kartkowanie. Poza tym mocno siedze w Hiszpanskiej pilce wiec wiem co mowie. Skoro uwazasz, ze over 4.5 nie jest warty gry przy tym gosciu to zawsze mozesz zagrac under 4.5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
cytat z dnia 22 października 2019 16:13 przez ranczo0123

Lahoz jest najbardziej overowym i elektrycznym sedzia obecnie w Europie. Na staty nie ma co patrzec bo rozne mecze roznie sie ukladaja i czasem nie ma za co pokazywac tych kartek. Chyba przeoczyles mecz Polski z Macedonia albo Barcelony z Sevilla skoro piszesz, ze "pisanie o Lahozie jako o overowym arbitrze jest ogromną bzdurą". Tak sie sklada, ze ogladam ze wzgledu na osobe tego arbitra wiekszosc meczy i gosc ma niezle fazy jesli chodzi o kartkowanie. Poza tym mocno siedze w Hiszpanskiej pilce wiec wiem co mowie. Skoro uwazasz, ze over 4.5 nie jest warty gry przy tym gosciu to zawsze mozesz zagrac under 4.5 ????
Czyli staty są do niczego, ale akurat 2 mecze które pasują wam do narracji tworzą z niego najbardziej overowego arbitra. Czy Ty widzisz jak śmiesznie brzmi to co napisałeś?
Akurat mecz Polaków oglądałem, i tam był faul na faulu, i tam każdy arbiter wyrobiłby over. Lahoz od zawsze uchodził i za sędziego sędziującego po angielsku, który pozwala na bardzo dużo, co zawsze frustrowało graczy Barcelony, którzy chcieliby faul za każdy kontakt, więc nie szczególnie mnie dziwi że akurat w ich spotkaniu sypał kartkami, bo pewnie połowa była za dyskusje. Ten mecz wygląda na overowy, z tym się zgadzam,* ale ja go nie gram, bo osoba arbitra mi nie odpowiada, bo wolę takich którzy widzą kartki nawet przy miękkich faulach, niż takich jak Lahoz który ewidentnie pozwalają grać, puszczając płazem nawet ostrzejsze spięcia. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom