>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9. kolejka Premier League (19.10-21.10.2019)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Manchester United - Liverpool
Liverpool @ 1.73 x 10j
Wygrana: 15.22
Fortuna


Rzadko cokolwiek piszę w Premier League, ale to nie oznacza, że nie oglądam. Kurs naprawdę wydaje się być promocją jeśli chodzi o zwycięstwo Te Reds. Manchester United jest kompletnie bez formy i z każdym meczem niestety to udowadnia. Dużo się piszę, że bliski zwolnienia jest OGS i zapewne po następnej porażce tak się stanie. Gospodarze nie dość, że są bez formy to muszą się zmagać z urazami jakie panują w zespole. Tu lista jest dość długa i z tego co widzę to nie zagrają Pogba, De Gea, Lingard, Wan-Bissaka, Jones, Bailly czy Martial. Mało kto się spodziewał, że tak wielki klub kolejny sezon będzie się bił zaledwie o Ligę Europy. Czerwone Diabły nie są już takie straszne jak to miało miejsce kiedyś, zespół ten ma problem w defensywie jak i ofensywie, a to niestety punktów nie przyniesie. Liverpool w Premier League idzie jak burza i wygrywa mecz za meczem. Teraz zapewne będą chcieli wykorzystać niemoc rywala by odnieść kolejne bardzo ważne zwycięstwo. Klopp już na pewno ma pomysł jak ugryźć ten mecz by wyjść z niego zwycięsko. Chciałoby się napisać, że Klopp stworzył maszynę do zdobywania goli i wygrywania meczów, ale nie zapominajmy, że niektóre wygrane były dopiero po męczarniach. Przy obecnej formie obu drużyn nie widzę powodów aby Liverpool miałby tutaj stracić punkty. Zespół ten na dzień dzisiejszy jest w lepszej dyspozycji, a zawodnicy czują, że ten sezon może należeć znowu do nich!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
]

Co na weekend?!

Obiecałem ostatnio, że cyklicznie będę wrzucał „Co na weekend” i nadal trzymam się swojego postanowienia. Przerwa reprezentacyjna to czas gdzie mało analizuje i mało gram choć przyznam, że ta ostatnia zakończyła się fajnym plusikiem. Wracają jednak nasze kochane ligi i mam dla was cztery luźne propozycje na sobotnie spotkania Premier League, które można zmontować w jeden kupon oraz jeden bardzo ryzykowny typ, który można zagrać w singlu lub zmontować z jakimś innym wariatem. Na niedzielny hit United-Liverpool pojawi się  osobna analiza i parę becików razem z dość mocnym kuponem.

Burnley powyżej 2.5 RR – 1.45/forbet
Tottenham – 1.44/forbet
Bournemouth lub remis i powyżej 1.5 gola – 1.38/forbet
City i poniżej 4.5 gola – 1.65/forbet



Nie mam zbytnio weny, aby się rozpisywać, więc krótko na temat każdego spotkania. Mocno zastanawiałem się nad graniem linii na całe spotkanie czy pojedyncze RR Burnley. Wybrałem drugą opcję, gdyż mam dziwne wrażenie, że Lisy szybko strzelą gola i będą wyczekiwały na Burnley. Drużyna Dyche podczas każdego z 4 wyjazdowych spotkań przekraczało linię nabijając chociażby 7 rożnych w Londynie przeciwko Arsenalowi. Ostatnio przejechałem się na Tottenhamie jednak nadal idę w ich stronę. Drużyna z ogromnym potencjałem, która potrzebuję przełamania. A kiedy jak nie przeciwko ostatniej drużynie w lidze, która uzbierała 3 punkty w 8 kolejkach. Kursik wydaję się być adekwatny do ryzyka, więc polecam. Norwich gra tragicznie w obronie co świetnie pokazała drużyna Aston Villi, która wbiła im na ich stadionie aż 5 bramek. W spotkaniu Wiśni z Kanarkami próbuję łączony zakład na brak porażki gospodarzy oraz przynajmniej 2 bramki w meczu. 15/16 spotkań, w których brały udział te drużyny skończyło się z przynajmniej dwoma golami w spotkaniu. Do tego Wiśnie w tym sezonie na własnym stadionie przegrały jedynie z City. Jako ostatni typ polecam City i underek 4.5. Crystal Palace od najbliższej kolejki zacznie pikowanie w dół tabeli, gdyż ich terminarz jest tragiczny. Mistrzowie Anglii muszą zacząć wygrywać swoje spotkania, gdyż Liverpool jest już wysoko nad nimi. Na Selhurst Park w tym sezonie strzelono zaledwie 5 bramek w 4 spotkaniach co daję drugą najniższą średnią bramek w całej lidze. Nawet ultra ofensywnie grające City będzie miało spory problem strzelić tam więcej niż 3 bramki, a przecież nikt chyba sobie nie wyobraża sytuacji, gdzie Crystal Palace strzeli więcej niż jedną? Kursy tych zdarzeń nie powalają, ale biorąc 3 możemy zrobić już AKO w okolicach 3 co wydaję się fajną opcją.



Typowa czutka, ale moim zdaniem kurs bardzo mocny. Burnley w tym sezonie potrafiło zrobić więcej rzutów rożnych chociażby od Liverpoolu czy nabić 7 RR na The Emirates. Lisy mimo, że potrafią nabijać sporo korków to wiele zależne jest od tego czy potrzebują atakować. Jak pisałem wcześniej jestem zdania, że Lisy szybko obejmą prowadzenie i resztę spotkania będą próbowały skontować ofensywnie grające w tym sezonie Burnley. Dla mnie odważnych polecam dodatnie handi w stronę RR Burnley.

Burnley więcej RR – 8.2/forbet
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Nie wiem za bardzo, co tu ruszyć w ten weekend w naszej Premier League po ostatniej kolejce cudów.
Nieciekawa sytuacja w Evertonie, Norwich, Watford wciąż się nie umie podnieść, Southampton balansuje na krawędzi. W Tottenhamie kryzys, a Man Utd dalej męczy bułę. Wolverhampton chyba wreszcie odbija się od dna.

Jeśli miałbym coś grać, to:
Bournemouth - Norwich BTS
Chelsea - Newcastle BTS i gol T. Abrahama
Wolves - Southampton - niby BTS ale Wilki ostatnie 3 mecze na 0 z tyłu
Tottenhamu bym nie ruszał, niby mają idealnego rywala na przełamanie i grają u siebie, ale mam jakieś przeczucie że tam będą jaja.

Także bieżąca kolejka do obejrzenia na spokojnie i za tydzień już się coś wymyśli konkretnego.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
 Aston Villa - Brighton

Stawiam w tym meczu na bts. Dwie drużyny, które sąsiadują w tabeli. Ciężko tu coś więcej napisać. Najlepsi strzelcy obu drużyn nie są kontuzjowani. Poprzednie mecze Brighton wygrał niespodziewanie u siebie 3:0 ze Spurs. Aston z kolei rozbiła Kanarki na wyjeździe 1:5. Brighton ma 2 pkt przewagi nad strefą spadkową Aston tylko 1 pkt. Liczę na otwarty mecz, który będzie obfitował w sporą ilość bramek. Patrząc na historię spotkań obydwu drużyn. 4 ostatnie mecze kończyły się bts.

BTS tak 1,62  // 1:1 45 min    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Już dziś czekają nas Wielkie Derby Anglii, gdzie do przeciętnie grającego Manchesteru przyjedzie rozpędzony lider Premier League – Liverpool. Spotkanie zapowiada się elektryzująco, ponieważ obie drużyny znajdują się na dwóch odległych biegunach, a waga samego starcia dla obu szkoleniowców jest bardzo duża. Z jednej strony media ciągle piszą o kolejnych nazwiskach, które mogą zasiąść na ławce trenerskiej Czerwonych Diabłów po tym jak Ole straci pracę, z drugiej Liverpool może wyrównać kolejne fantastyczne rekordy Premier League. Allegri, Pochettino nie od dziś są przymierzani do tego podjąć pracę w czerwonej części Manchesteru. W przypadku wygranej Liverpool wyrówna zaś niesamowitą serię 18 zwycięstw Manchesteru City z poprzedniego sezonu! Niewątpliwie czeka nas fantastyczne starcie. Razem z dzisiejszym spotkaniem w mojej przygodzie z bukmacherką debiutuje nowy bukmacher – betwinner. Oby buk pozwala na zgłoszenie własnego zakładu, który może składać się z wielu wytycznych. Dziś gram właśnie jego i każdemu, który posiada konto w betwinnerze również polecam.


Liverpool wygra przynajmniej 2 bramkami, Sadio Mane strzeli bramkę, a United otrzyma więcej kartek – 9

Uprzedzając pytania i zarzuty. Tak, jestem kibicem Liverpoolu i być może nie patrzę w 100% obiektywnie jednak uważam, że owy zakład może zostać spełniony. Zacznijmy jednak od początku i odrzućmy fakt, że The Reds bardzo ciężko gra się na Old Trafford. Skupiam się głównie na aktualnej formie i fakcie, że Klopp i jego podopieczni na 95% będą mogli w tym spotkaniu wystawić swoją galową „11”. Do zdrowia wrócił Alisson, który w tym sezonie rozegrał zaledwie niecałą połowę przeciwko Norwich. Mimo, że wielu uważa  Adriana za bardzo dobrego zmiennika to w moim odczuciu to różnica między umiejętnościami dwóch bramkarzy jest wielka. Adrian wybronił ważny rzut karny Abrahama w superpucharze europy oraz zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie przeciwko Napoli jednak popełniał również sporo błędów. Pierwszym przykładem z brzegu może być chociażby stracona bramka przez Napoli, gdzie według wyliczeń zaledwie 7z100 takich sytuacji powinno się skończyć golem. Do tego niepewna gra nogami. Każda sytuacja, gdzie piłka od obrońcy była kierowana do hiszpańskiego bramkarza podnosiła mi strasznie tętno. Alisson w tym aspekcie jest niewątpliwie dużo lepszym bramkarzem, a jego powrót między słupki powinien również podnieść pewność siebie w całym bloku obronnym.  Salah i Matip również powinni rozpocząć to spotkanie w pierwszej „11”. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w barwach United, gdzie do listy kontuzjowanych dołączył również David De Gea. Wielu mówi, że nie posiada on wybitnej formy i Romero może być lepszym rozwiązaniem. Nie zapomnijmy jednak, że De Gea to wybitny fachowiec w swojej pracy i nawet będąc w słabej formie może zagrać fantastyczne spotkanie jak chociażby te przeciwko Tottenhamowi w poprzednim sezonie.

W środku tygodnia po Internecie „latała” łączona „11” obu drużyn, gdzie mieliśmy 11 zawodników Liverpoolu oraz żadnego United! Czy była ona przesadzona? Na to pytanie niech odpowie sobie każdy sam jednak niewątpliwie trio Liverpoolu wygląda dużo lepiej niż linia ofensywna United. Ja na dziś wybrałem bramkę Mane, gdyż dla mnie Senegalczyk jest w fantastycznej formie. W tym sezonie strzelił on 5 bramek w lidze co pozwala mu być  najskuteczniejszym zawodnikiem The Reds oraz siedzieć na ogonie prowadzącego Aguero oraz Abrahama. W poprzednim sezonie, gdy Liverpool wygrywał z United to właśnie Mane strzelił bramkę. Dziś również spodziewam się takiego scenariusza.

Na koniec idę w większą ilość kartek dla zespołu United. Kartki to bardzo często loteria jednak jeżeli przebieg spotkania będzie taki jak mi się wydaję, czyli to Liverpool wygra i to przynajmniej dwoma bramkami to z piłkarzy United może wyjść frustracja i mogą oni zacząć łapać kartoniki za dyskusje, przepychanki czy głupie faule. The Reds łapie bardzo małe kartek i dziś również spodziewam się maksymalnie 2 kartek dla zespołu Kloppa. Dla mnie 3 kartki dla United to rzecz wielce prawdopodobna.

Na koniec jeszcze 3 beciki za stawkę dobrego piwka dla jeszcze lepszego oglądania. Was również zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów na to spotkanie.

Sadio Mane strzeli bramkę głową – 15/fortuna
Van Dijk strzeli bramkę – 7.5/fortuna
Roberto Firmino strzeli pierwszą bramkę, a wynik spotkania 0:3 –
40/fortuna
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Krótki opis. Nie wierzę w to że United coś tu ugra. Jeśli Liverpool nie zagra tak jak Arsenal to mają pewne 3pkt. United nie ma siły rażenia nie ma kim użądlić nie to co Liverpool. Ja idę tutaj w kartki. Uważam, że Mane będzie robił młyn na swoim skrzydle i że Fred czy Young będą mieli problem z nim. Mimo że De Gea zaczyna w podstawie to nie wierzę w to aby zachował on w tym meczu czyste konto.

Young kartka  2,60
United over 2,5 kartki 2.32
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sheffield United - Arsenal Londyn
Typ: Under 1.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna


W ubiegłym tygodniu podjąłem ryzyko i podałem aż 5 propozycji z kursem powyżej 3.00. Niestety żadna z nich się nie sprawdziła dlatego zostały mi dwa wyjścia. Albo odpuścić konkurs albo zaryzykować jeszcze bardziej i spróbować uratować swoją pozycję. Jako, że nic mnie to nie kosztuje, wybieram opcję numer 2 i spróbuję jeszcze powalczyć. Wybrałem spotkanie pomiędzy Sheffield United, a Arsenalem Londyn. Gospodarze legitymują się bilansem 1-0-3 w starciach na własnym boisku. Niemniej nie jest to aż tak istotne. Najistotniejsze, że w domowych meczach Sheffield pada średnio 1.5 gola na mecz. Aż 3 spotkania kończyły się jednobramkowym wynikiem. Spore problemy na Bramall Lane miał nawet Liverpool, który wygrał tutaj tylko 1-0. A ogólnie rzecz biorąc w 4 ostatnich spotkaniach ligowych Sheffield padły tylko 4 bramki. To sporo mówi nam o nastawieniu z jakim na boisko wychodzą podopieczni Chrisa Wildera. Niewiele lepiej spisuje się Arsenal w delegacjach. Bilans 1-1-2 i 5-6 w bramkach chluby nie przynosi. Nie od dziś wiadomo, że Arsenal u siebie, a na wyjeździe to dwie różne drużyny. Unai Emery pracuje w północnym Londynie już ponad rok, warto zwrócić uwagę także na wyjazdowe statystyki Arsenalu z zeszłego sezonu. Nie wyglądają one korzystnie dla gości w dzisiejszym spotkaniu. Arsenal kampanię 2018/19 skończył z wyjazdowym bilansem 7-4-8 i ujemnym bilansem bramkowym 31:35. Jeżeli chodzi o Sheffield - tutaj także jest ciągłość pracy szkoleniowca. W zeszłym sezonie ekipa z Bramall Lane była najlepszym zespołem Championship w meczach na własnym boisku. W 23 spotkaniach straciła tylko 17 goli - co oczywiście także było najlepszym wynikiem. Podsumowując: Sheffield bazujące na organizacji gry powinno się mocno postawić Arsenalowi. Przyjezdni prawdopodobnie będą trzymać piłkę przez większą część meczu i będą próbować sforsować zasieki gospodarzy co nie będzie łatwym zadaniem. Jeżeli nie padnie jakiś przypadkowy gol na początku spotkania to myślę, że ten typ ma szanse się sprawdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 46

sebus93

Użytkownik
Mecz: Sheffield Utd - Arsenal
Zawodnik strzeli i jego zespół wygra: P.-E. Aubameyang 
Kurs: 2.75
W tym sezonie w 9 meczach wystąpił w pierwszym składzie i w 7 strzelał gole. Dużo piłek jest grane na niego, ale sam też jest w stanie wypracować gola. Jeżeli Arsenal chce myśleć o TOP4 to musi takie mecze jak ten po prostu wygrywać. Obstawiam, że Arsenal wygra ten mecz różnicą jednej bramki, a jedną z bramek strzeli Aubameyang .
 
T 128

telefunken

Użytkownik
21.10.2019 godz. 21.00
Sheffield Utd - Arsenal 
Typ Sheffield Utd over 5.5 różnego 
Kurs 1.9
Forbet 
29min 6 rożny dla Sheffield       

Typ oparty tylko i wyłącznie na statystyce poprzednich meczy rozgrywanych u Siebie :) Gospodarze rozegrali do tej pory 4 mecze ligowe i w każdym pokrywali over różnych  (8, 7, 12 i 6) tak więc idę za ciosem i liczę że dziś też pokryją :)  wiem wiem statystyki nie grają ale może i tym razem over będzie zapłacony :) 
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sheffield United - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal wygra różnicą 1 gola
Kurs: 3.55
Bukmacher: eToto
Analiza:
Spotkanie kończące 9. serię gier Premier League. Arsenal wydaje się być faworytem tego spotkania jednak nie spodziewam się tutaj fajerwerków i zdecydowanego zwycięstwa Kanonierów. W 8 dotychczasowych kolejkach tylko 2 razy zachowali czyste konto, z kolei wszystkie zwycięstwa w tym sezonie odnieśli różnicą dokładnie jednego gola. Widać również spore problemy w defensywie czego efektem jest aż 11 straconych bramek. Ponadto po przerwie reprezentacyjnej często zespoły łapią lekką zadyszkę i zwycięstwa nie przychodzą im z łatwością, czego efektem są choćby wyniki w bieżący weekend Realu, Liverpoolu czy Juventus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom